Smile Credit
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Smile Credit

Е-Гроші☝ Оформити онлайн кредит ПРОСТО ✔️ ШВИДКО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. Перший під 0,01%. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші
Чому ми найкращі
 1. Видача кредиту до 4-х хвилин
 2. Комфортне обслуговування
 3. Регулярні акції і знижки
Наші переваги
Видаємо кредити 24/7
Повертаєте стільки, скільки отримували
Відсоткова ставка для вторинного кредитування - 2.2%
Постійним клієнтам
Автоматизована система Ми не приймаємо рішення вручну, за нас робить це автоматизована система розрахунку.
Найнижчі відсоткові ставки У нашій компанії найнижчий% за користування кредитом
Акції Ми компанія яка проводить більше 100 Акцій на рік
Як отримати гроші Як погасити кредит
Виберіть параметри кредиту
Вам доступний вибір одного з чотирьох кредитних пропозицій. Виберіть найбільш цікавий для вас.
Заповніть анкету
Заповніть усі обов'язкові поля анкети, зазначивши достовірну інформацію
Прив'яжіть банківську картку
Додайте банківську карту і після погодження з умовами договору отримайте на неї позику.
В Особистому кабінеті
Найпростіший спосіб погасити кредит – карткою, на яку ви отримували кошти, в Особистому кабінеті.
У терміналах самообслуговування
Сплачуйте кредит в терміналах самообслуговування. Враховуйте комісію платіжних систем.
У касі банку
Ви можете погасити кредит в касах банківських відділень. Умови та процедура описані тут.
Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Працювати з нами легко і приємно!
Чому варто вибрати саме нас? Є Гроші Ком – єдина компанія на ринку мікрокредитування, яка пропонує різні продукти під певні потреби клієнта. Це впроваджено для максимальної зручності і вигоди наших позичальників, які можуть підібрати найкомфортніші для себе умови кредитування. Ви можете отримати кредит під 0% на 30 день, скористатися програмою лояльності або оформити позику на чималу суму для розвитку власного бізнесу. При цьому все швидко, просто і без зайвої бюрократії!
Наші партнери
Особливості компанії Є Гроші Ком

Благодійність дуже популярна в наш час, але її популярність не пов'язана з модою або престижем. Просто багато людей, які творять добро, розуміють як це необхідно саме зараз. Ми прийняли рішення не залишатися осторонь і разом з вами робити добрі справи для дітей-сиріт, які дуже потребують уваги і турботи. Погодьтеся, чужих дітей не буває! І тому від кожної закритої позики ми будемо вносити 0.01% в нашу скарбничку для добрих справ. Вже до Нового року ми плануємо відвідати Будинок Дитини №2 за адресою: вулиця Петрозаводська, 371, Дніпро і Дніпропетровський та дитячий будинок-інтернат за адресою: вулиця Надії Олексієнко, 167 і порадувати їх подарунками.

Вам вистачить 5 хвилин, щоб оформити кредит онлайн в компанії Є-гроші. Наша організація пропонує українцям найшвидший і найпростіший спосіб отримати до 30 000 грн через інтернет. Видані нами кредитні кошти можна витратити на будь-які цілі: покупки, оплату послуг, повернення старих боргів, відправка грошей іншій людині.

Коли виникають раптові фінансові труднощі, потрібні термінові та ефективні рішення. Одне з таких – мікрокредитування в Є-гроші. Наша МФО видасть вам кредит онлайн на карту будь-якого банку України.

Новим клієнтам видаємо мікропозики під 0%, постійним – за стандартною відсотковою ставкою розміром до 2,2% в день.

Чим вигідний кредит на карту

Мікрокредити економлять час і гроші позичальників. В останні 10 років мікрофінансові організації все далі відриваються від банків в плані зручності і простоти оформлення мікропозик. Співпрацюючи з компанією Є-гроші, клієнти 

отримують кредит на карту прямо через інтернет. Заповнюють анкету і передають дані документів люди теж онлайн.

У багатьох українців позики в банках асоціюються з втраченим часом і нервами. І це зрозуміло, адже для отримання мікропозик там потрібно простояти в чергах, довго спілкуватися з менеджерами і чекати на рішення кредитора. При цьому абсолютно не факт, що в результаті банк видасть позику на потрібну суму.

Співпраця ж з МФО Є-гроші побудована на базі простої та зручної моделі. Взяти кредит онлайн можна менш ніж за 5 хвилин.

Як отримати кредит на карту від E-groshi

Мікрокредитування в організації Є-гроші проходить повністю через інтернет. На жодному з етапів подачі заявки та отримання грошових коштів не доведеться залишати геолокацію, в якій перебуваєте. Щоб взяти кредит на карту в компанії Є-гроші, потрібно бути зареєстрованим в нашій системі користувачем.

Інструкція з оформлення мікропозик в Є-гроші:

 1. Авторизуйтесь на нашому сайті (якщо ще не зареєстровані, тоді пройдіть реєстрацію).
 2. Вкажіть запитувані в анкеті дані.
 3. Виберіть оптимальні умови для отримання мікропозики.
 4. Надішліть онлайн-заявку, яку протягом 5 хвилин перевірить наш кредитний робот.
 5. Перевірте зарахування позики на карту Віза або МастерКард.

В анкеті ви вказуєте персональну інформацію, дані документів, контакти для зв’язку і номер карти для отримання грошових коштів. Щоб взяти кредит онлайн на карту в Є-гроші, виділіть 5 хвилин. Цього достатньо для проходження всієї процедури.

Ми не перевіряємо заявки ручними методами. Рішенням цього завдання займається скорингова система, що дозволяє автоматично перевірити онлайн-заявки по сотням всіляких параметрів. Дані, що надходять від клієнтів, аналізуються за допомогою звірки відомостей з інформацією, яка міститься в архівах Бюро кредитних історій. Також під час перевірки заявок аналізується і розміщена у відкритому доступі інформація з інтернету.

У процесі подачі заявки користувачі проходять верифікацію карти. Вона являє собою тестове списання грошей в розмірі близько однієї гривні (після перевірки повертається на рахунок). Ця процедура допомагає захистити фінанси власника банківської карти у випадках, коли шахраї намагаються оформити кредит онлайн не на себе, а на іншу людину, заволодівши її кредиткою.

Необхідні документи для оформлення онлайн позики

Ви повірите, якщо ми скажемо, що для оформлення мікропозик в нашій організації потрібні всього два документи? Виглядає нереальним, але це дійсно так. Нічого подібного не можна уявити при зверненні за кредитом в банк. Якщо у нас позичальникам потрібно підтвердити тільки свою особистість, то банківські організації вимагають підтвердити доходи, працевлаштування, навіть в деяких випадках соціальний статус.

Які документи необхідні для оформлення мікропозик в Є-гроші:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Як розрахувати відсоток online кредиту

Якщо збираєтеся оформити кредит на карту через сервіс Є-гроші вперше, тоді розраховувати процентну ставку немає необхідності. Вам буде доступна безвідсоткова перша мікропозика, яку можна витратити на будь-які цілі.

Особливості розрахунку процентної ставки в E-Groshi:

 • дізнатися відсотки за користування мікрокредитом протягом обраного терміну можна через кредитний калькулятор (він розміщений на нашому сайті);
 • процентна ставка нараховується за кожен фактичний день користування мікропозикою;
 • отримати точні відомості про умови кредитування можете в особистому кабінеті на нашому сайті.

Як погасити позику

Взятий кредит онлайн на картку в Є-гроші можна повернути різними способами:

 • через особистий онлайн-кабінет;
 • електронними грошима за допомогою платіжних систем;
 • передачею коштів при особистому візиті до банківських кас;
 • за допомогою інтернет-банкінгу;
 • через термінали самообслуговування.

Врахуйте, що кожен спосіб має свої особливості. Десь зарахування грошових коштів відбувається майже миттєво, десь із затримкою. В одних системах комісія не передбачена, в інших доведеться переплатити значну суму. Рекомендуємо перед відправкою коштів вивчити умови погашення позики обраним способом.

Хто може оформити кредит онлайн

Кредитуємо пенсіонерів, студентів, простих роботяг, підприємців, домогосподарок та представників всіх інших верств суспільства.

Умови для отримання мікропозик в МФО Є-гроші:

 • 18+ років;
 • комп’ютер, смартфон або інший мобільний пристрій з доступом до інтернету;
 • активний номер телефону;
 • діюча банківська карта (будь-якого українського банку);
 • українське громадянство;
 • постійна реєстрація в нашій країні.

Видаємо кредити на карту в Україні чоловікам і жінкам віком до 60 років. Щоб оформити заявку на мікропозику, не потрібно підтверджувати, скільки грошей і яким шляхом людина заробляє. Досить вказати основну інформацію про себе в онлайн-анкеті. Її користувач заповнює на етапі подачі заявки на сайті E-Groshi.

Висока ймовірність оформити кредит online залишається навіть у тих користувачів, які не мають ідеальної кредитної історії. Це важливий фактор при прийнятті рішення з боку нашої МФО, але не вирішальний. Крім нього наш кредитний робот враховує ще сотні інших параметрів щодо персональної інформації потенційного позичальника.

Основні вимоги до позичальників

У нашій мікрофінансовій організації набагато менше вимог до позичальників, ніж у більшості українських банків.

Головні вимоги нашої МФО:

 • відповідність віковому цензору (18-60 років);
 • громадянство і прописка в Україні;
 • постійне джерело доходу;
 • паспорт, ІПН.

Всі інші фактори не будуть особливо важливими при прийнятті рішення, видавати позику чи ні. Однак, зрозуміло, позитивні чинники на зразок ідеальної кредитної історії і наявності офіційного місця роботи зіграють на руку потенційному позичальникові.

Умови пролонгації кредиту

Якщо користувач не встигає своєчасно відправити позикові кошти назад на рахунок компанії Є-гроші, тоді потрібно знаходити вихід із ситуації. Розуміємо, що можливість повернути мікропозику кредитору іноді може ускладнюватися якимись екстреними ситуаціями, але просто так не робити цього не можна. Потрібно знаходити вихід, інакше доведеться в майбутньому платити більше, так як накапають відсотки і пеня.

Що можна зробити в ситуації, коли не встигаєш до потрібного терміну погасити заборгованість? Спеціально для подібних ситуацій наш сервіс передбачає таку опцію, як пролонгація – подовження кредитного договору на певний строк.

Умови пролонгації від компанії Є-гроші:

 • активуєте протягом терміну дії договору або ще протягом тижня після;
 • подовжуєте договір на 10, 20 та 30 календарних днів;
 • оплачуєте нараховані відсотки за користування кредитом + 25% від суми кредиту;
 • штрафи та інші санкції не нараховуються.

Суть того, як працює система пролонгації, зрозуміла? Подовжуєте термін дії кредитного договору, вносячи лише частину кредитних коштів, які зобов’язані повернути до зазначеної в договорі дати. Якщо не скористатися в цьому випадку пролонгацією, то крім накопичених відсотків позичальнику доведеться сплатити ще й штрафи за кожен день прострочення.

Переваги взяття кредиту в E-Groshi

5 головних причин брати кредити на карту онлайн в Україні тільки в МФО Є-гроші:

 1. Простота заповнення анкети – встигнете заповнити дистанційно за 5 хвилин.
 2. Швидка перевірка – результат вже через 5 хвилин після подачі заявки.
 3. Миттєва видача позики.
 4. Перший мікрокредит без відсотків.
 5. Можливість подати онлайн-заявку 24/7.
 6. Розповімо про переваги кредитування в Є-гроші детальніше.

Швидкість оформлення кредиту

Видаємо онлайн кредит із зарахуванням на карту практично моментально. Як тільки наша система автоматично проаналізує анкету і дасть позитивну відповідь, ми тут же відправимо гроші на вказаний при реєстрації банківський рахунок. На заповнення анкети та проходження перевірки піде не більше 20-30 хвилин.

Відправляємо гроші на картки будь-яких українських банків. Можна бути клієнтом ПриватБанку, Монобанку або інших фінансових установ.

Схвалення кредиту з поганою кредитною історією

До нас звертаються не тільки люди з ідеальною кредитною історією. У житті трапляється всяке, тому ми не ставимо хрест і на тих українцях, які зіткнулися з фінансовими труднощами на своєму шляху і не встигли вчасно погасити заборгованості по інших позиках.

Гарна кредитна історія – вагомий аргумент, що підвищує шанси на отримання позики в потрібному розмірі. Проте це не вирішальний фактор, що впливає на те, видамо ми користувачеві мікропозику чи ні.

Те ж стосується наявності офіційного місця роботи, доходів і успішного соціального статусу. Все це буде плюсом, але точно не стане основою, на базі якої ми будемо приймати рішення по видачі позики.

Цілодобова видача кредиту

Не важливо день чи ніч за вікном. Подайте заявку в Є-гроші в будь-який час, коли терміново потрібно підстрахуватися грошима.

Приймаємо звернення від наших клієнтів цілодобово. Це дозволяє нам допомагати людям в екстрених ситуаціях, коли інших способів отримати термінові фінанси просто немає.

Розболівся зуб вночі, а потрібної суми для оплати цілодобової стоматологічної клініки немає? Звертайтеся до нас. З’явилася класна можливість, але на її реалізацію не вистачає фінансів? Спробуйте отримати онлайн кредит на банківську карту в Є-гроші.

Безвідсотковий перший кредит

Для клієнтів, які звертаються в Є-гроші вперше, наша мікрофінансова організація підготувала особливі умови. Нові користувачі можуть розраховувати на кредитні кошти під 0 відсотків.

Що безвідсотковий мікрокредит дає новим користувачам? Для них це можливість спробувати кредитування від Є-гроші без жодних ризиків. Позичаєте гроші, повертаєте до обумовленого терміну, не сплачуєте відсотки. Все просто. Увійдіть, заповніть анкету, отримаєте гроші.

Особливості отримання першого мікрокредиту в МФО Є-гроші:

 • видаємо займ новим користувачам під 0%;
 • відправляємо гроші на карту;
 • кожен крок при подачі заявки відбувається онлайн;
 • пропонуємо різні способи погашення мікрокредиту: від банківських кас до оплати прямо з особистого кабінету на сайті E-Groshi;
 • з документів потрібні лише паспорт, ІПН.

Візьміть перший мікрокредит в Є-гроші під 0 відсотків. Спробуйте роботу з нашим сервісом, не переплачуючи за це жодної гривні. Розрахувати можливі умови кредитування можете за допомогою онлайн-калькулятора, який доступний вам на сторінках нашого сайту.

Цікаво дізнатися
Більше статей

Оформляйте кредит прямо
тут і зараз!

Оформити кредит
 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Останні новини
Ми видаємо

По містах

Про нас пишуть
Огляд Е гроші: правила отримання кредиту, переваги та акції компанії

Новинний портал

Докладніше
Е гроши: как быстро оформить кредит из дома без поручителей

Газета

Докладніше
Сервис «Є гроші» оказался на первом месте в рейтинге украинских МФО

Новинний портал

Докладніше
Можно ли получить онлайн кредит без звонков

Новинний портал

Докладніше