Онлайн-кредит в Дніпрі

У повсякденному житті часто виникають ситуації, для вирішення яких необхідна певна сума грошей. Відсутність фінансів обмежує можливості. Але це питання вирішуємо – можна взяти онлайн кредит в Дніпрі в МФО «Є-гроші». Ще пару років тому оформити кредит було складно, т. я. Потрібно було збирати повний пакет документів, шукати поручителів або надавати майно під заставу. Сьогодні взяти кредит онлайн в Дніпрі можна за 5-10 хвилин по паспорту. 

Зверніть увагу, у нас можна взяти кредит онлайн без відмови і дзвінків. Якщо ви не любите розмовляти по телефону з представниками МФО, така форма кредитування вам точно підійде. Якщо знадобився кредит вночі терміново, звертайтеся в МФО Є-гроші. Наш сервіс працює цілодобово, тому заявку можна подати в будь-який зручний час.

Переваги онлайн-кредиту

Віддалене оформлення позики має ряд позитивних сторін:

  • швидка подача заявки, не виходячи з дому;
  • відсутність додаткових комісій і прихованих платежів;
  • гарантоване схвалення заявки при правильному вказівці особистих даних.

Розраховувати на отримання позики можуть навіть особи, які мають погану кредитну історію. Заявки розглядаються автоматично, тому людський фактор при прийнятті рішення виключений.

Як взяти кредит онлайн в Дніпрі

Мікропозик в Дніпрі на пластикову картку можна отримати дуже просто.

Для цього потрібно слідувати покроковому керівництву:

  1. Вказати суму і терміни кредитування на головній сторінці офіційного сайту, скориставшись онлайн-калькулятором.
  2. Заповнити анкету, вказавши всю необхідну інформацію про себе (зазначені дані перевіряються в БКІ, тому в разі описок чи вказівки недостовірної інформації позичальник отримує відмову).
  3. Дочекатися відповіді на протязі 5-10 хвилин. У разі схвалення на e-mail буде висланий електронний договір, з яким потрібно ознайомитися і підписати, ввівши код, який був надісланий в СМС-повідомлення на вказану в анкеті номер мобільного телефону.

Зверніть увагу, що гроші можуть бути переведені тільки на іменну пластикову карту, яка верифицирована в системі. На рахунку повинно бути не менше 1 грн, що необхідно для перевірки особистості клієнта МФО. Кошти надходять на 

рахунок практично моментально. Затримки грошового переказу можуть бути з вини банку, що обслуговує карту.

Документи для оформлення

Мікрофінансових організація E-Groshi співпрацює з позичальниками на максимально лояльних умовах.

Для оформлення позики достатньо надати:

  • паспорт громадянина України;
  • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Немає необхідності в довідках з роботи, підтвердження доходу і поручительства. Досить зробити скріни важливих сторінок паспорта та надати номер платника податків.

Умови для позичальників

Розраховувати на отримання кредиту на карту в Дніпрі можуть клієнти мікрофінансової організації, які відповідають таким умовам:

  • вік – не молодший 18 і не старше 65 років;
  • громадянство і прописка на території України.

МФО співпрацює зі студентами та пенсіонерами. Позики схвалюються жінкам в декретній відпустці і особам, які не мають офіційного працевлаштування.

Гроші в позику в Дніпрі оформляйте в «Є-гроші» на лояльних умовах. Нові клієнти можуть розраховувати на отримання кредиту під 0%. Далі процентна ставка розраховується в залежності від обраного продукту.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Ми видаємо