Онлайн-кредит в Харкові

При виникненні фінансових труднощів жителі України можуть оформити позику в мікрофінансової організації «Є-Гроші». Перевага сервісу полягає в можливості віддаленого співробітництва. Кредит онлайн в Харкові не вимагає надання повного пакета документів і не забере багато часу на оформлення. Ймовірність відмов практично зведена до нуля.

Мікропозика в Харкові – відмінний шанс поліпшити фінансове становище при виникненні будь-яких труднощів, що вирішуються за допомогою грошових коштів. Нові клієнти можуть оформити автоматичний кредит на карту під 0,01%. Це дуже вигідна пропозиція для знайомства з послугами МФО. Щоб оформити кредит онлайн без фото і дзвінків, не потрібно виходити з дому. Можна зручніше влаштуватися перед комп’ютером і не поспішаючи заповнити анкету.

Потреба в позикових коштах може виникнути раптово. Тому наша організація надає можливість отримати кредит на карту 24/7.

Основні цілі взяття онлайн позики

Оформити споживчий кредит можна як на рішення екстрених проблем, так і на повсякденні потреби, наприклад на:

 • усунення поломки мобільного телефону;
 • ремонт побутової техніки і електроніки;
 • СТО особистого авто;
 • зміну гардероба;
 • придбання подарунка.

Позику в Харкові в МФО E-Groshi можна оформити на будь-які потреби. Співробітники компанії, що видала кредит, не займаються перевіркою витрат своїх клієнтів. Сервіс є відмінною підстраховуванням в будь-якій складній фінансовій ситуації.

Переваги онлайн-кредиту

Мікрофінансова організація «Є-Гроші» дає можливість назавжди забути про таке поняття, як бюрократія. Залишити заявку на кредит тепер можна без візиту в офіс – з дому, скориставшись будь-яким пристроєм. Для отримання позики немає потреби в заставне майно і довідці ПДФО-2 з роботи.

Співпраця з МФО E-Groshi має ряд виражених переваг:

 • Моментальні грошові перекази. Кошти надходять на карту відразу ж після схвалення запиту.
 • Відсутність відмов. Позики видаються всім клієнтам, які відповідають чинним умовам.
 • Розгляд заявок 24/7. Вступники запити приймаються автоматично за допомогою спеціальної програми.
 • Низька процентна ставка. Позичальники, які користуються послугами МФО перший раз, можуть розраховувати ставку по відсотках в розмірі 0,01%.

Для постійних клієнтів діє бонусна програма і передбачені більш вигідні умови співпраці. Також позичальники, яким вдалося відновити кредитну історію, можуть розраховувати на персональні умови співробітництва.

Як взяти онлайн-кредит в Харкові

Для оформлення кредиту на карту в Харкові, дотримуйтесь покроковому керівництву:

 1. На сайті E-Groshi в online-калькуляторі вкажіть суму кредиту і терміни виплати заборгованості. Процентна ставка розраховується автоматично.
 2. Зареєструйте особистий кабінет, вказавши потрібну інформацію, і авторизуйтесь в системі.
 3. Верифікуйте іменну картку. На рахунку заблокується не більше 1 грн, для перевірки особи позичальника.
 4. Підпишіть договір, який був надісланий на e-mail, заздалегідь ознайомившись з його вмістом, а потім введіть пароль підтвердження, який був надісланий по SMS на номер мобільного телефону.

Процес оформлення кредиту займає лічені хвилини. На розгляд заявки йде не більше 5-10 хвилин.

Імовірність відмови зведена до мінімуму. На отримання позики можуть розраховувати навіть ті громадяни України, які мають погану кредитну історію.

Документи для оформлення

Щоб отримати онлайн-кредит на карту в Харкові, потрібно надати всього два документи:

 • паспорт громадянина України:
 • ІПН (потрібно вказати номер).

Немає необхідності в підтвердженні власної платоспроможності. Також не потрібно пред’являти довідки про розмір заробітної плати.

Умови для позичальників

Схвалення кредиту в E-Groshi здійснюється особам, відповідним наступним умовам:

 • Вікова група – не молодший 18 років;
 • Проживання та прописка – будь-яке місто України.

МФО надає кредити без застави та поруки. Співпраця можлива з особами, які мають погану кредитну репутацію, а також зі студентами, жінками в декретній відпустці, офіційно не працевлаштованими і пенсіонерами.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Ми видаємо