Smile Credit ;)

Кредит пiд 0.01%
Бажана сума:
від 500 ₴ до 15 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 30 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума послуг
  105.00 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Гарантований кешбек
  52 ₴
Отримати кредит Умови кредитування

Онлайн-кредит в Чернігові

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Коли зарплата або плановий платіж від клієнта затримуються, для підстраховки можна оформити кредит в Чернігові від Є-Гроші. Ми кредитуємо українців через інтернет: обробляємо заявки в режимі онлайн, відправляємо гроші на картку, пропонуємо різні форми повернення позики. Щоб підстрахуватися грошима на термінову покупку, повсякденні витрати або інші важливі справи, вам не потрібно виходити за межі власної домівки. Ми надішлемо вам позикові кошти на картку будь-якого банку України.

Раніше кредити в Чернігові через інтернет здавалися дечим фантастичним. Сьогодні ж підхід до кредитування в цьому місті змінився – в тренді позики в мікрофінансових організаціях. Онлайн-кредитування в МФО дозволяє отримати термінову фінансову допомогу з будь-якої точки міста. Навіть якщо ви перебуваєте далеко від дому, можете звернутися за кредитуванням в Є-Гроші. Головне мати при собі ноутбук з інтернетом, а також реквізити картки та документів.

Завдяки миттєвому кредитуванню в МФО Є-Гроші ви можете отримати необхідну суму, не звертаючись до родичів, колег, друзів і банків. Ми надамо вам можливість познайомитися з нашим сервісом і підходом до справи на максимально вигідних умовах. Новим клієнтам видаємо кредит онлайн в Чернігові під 0%. Ми також надаємо можливість отримати позику на карту без дзвінків від менеджера. Якщо ви не любите спілкуватися з представниками мікрофінансів, подаєте заявку вночі або перебуваєте на роботі, такий варіант вам точно підійде.

Ми не вимагаємо повідомляти цілі кредитування або надавати товарні чеки. Коли потрібен терміново займ на 10000 грн, такий підхід до обслуговування істотно заощаджує час клієнтів. Для оформлення мікропозики підходить картка будь-якого українського банку. Оформити кредит онлайн на карту Ощадбанку не складе ніяких труднощів.

Як оформити кредит в Чернігові

Мікрокредитування в компанії E-Groshi відбувається віддалено. Комп’ютер і інтернет – це весь арсенал, необхідний для роботи з нашим сервісом. На оформлення мікропозики онлайн знадобиться 10-15 хвилин вільного часу. Після схвалення заявки гроші автоматично будуть зараховані на ту картку, яку вказав позичальник при реєстрації в нашому сервісі.

Як взяти кредит в Чернігові за 5 легких кроків:

 1. Авторизуйтесь на сайті.
 2. Виберіть умови, на яких хочете кредитуватися в нашій мікрофінансовій організації: суму, термін.
 3. Заповніть інтернет-анкету: серію паспорта і дату його видачі, номер ІПН, інформацію про прописку і місце фактичного проживання, інші персональні дані.
 4. Протягом декількох хвилин ви отримаєте рішення від кредитного робота про те, чи видасть вам Є-Гроші вказану суму або ж відхилить ваше звернення.
 5. Дистанційно підпишіть договір за допомогою коду, який прийде вам на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону.

Після отримання мікропозики залишиться лише дотримуватися умов кредитного договору. Відповідальне виконання зобов’язань дозволить кредитуватися в майбутньому на максимально вигідних умовах, зберігши при цьому чистоту кредитної історії.

Рішення щодо видачі позикових коштів постійні клієнти отримують швидше, тому що їхні дані вже внесені в базу компанії.

Умови кредитування від Є-гроші

Щоб зайняти гроші в кредит в Чернігові через наш сервіс, потрібно відповідати певним вимогам:

 • бути старше 18 років;
 • мати українське громадянство;
 • дистанційно пред’явити паспортні дані та номер ідентифікаційного коду;
 • мати в наявності пристрій з доступом до інтернету, телефон, банківську картку.

Ми видаємо кредит в Чернігові з поганою кредитною історією і навіть людям без офіційних джерел доходу. Наші вимоги до позичальників більш лояльні, ніж в банках, за рахунок чого працювати з Є-Гроші просто і комфортно.

Нових клієнтів кредитуємо під 0%, постійних – під 1,9-2,2% в день.

Необхідні документи

Взяти кредит в Чернігові можна онлайн за двома документами:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Особисто пред’являти їх ніде не потрібно, адже мікрокредитування в нашій організації повністю автоматизоване. Цілком достатньо зазначити в анкеті реквізити власних документів. 

У банках, щоб оформити кредит в Чернігові з 18 років на 15 000 грн і більше, потрібні довідки про доходи. Ми ж не вимагаємо офіційного підтвердження доходів і підтвердження факту працевлаштування.

Як розрахувати процентну ставку позики

Виконати розрахунок умов договору вам допоможе кредитний онлайн-калькулятор на сайті нашої компанії. Виберіть розмір мікрокредиту в Чернігові в Є-Гроші, після чого система автоматично розрахує для вас розмір відсотків за користування грошима.

Прораховувати відсотки мікропозики при першому зверненні до нас не має сенсу – нові клієнти беруть в Є-Гроші кредит під 0%. Розрахунок процентної ставки може стати в нагоді завсідникам нашого сервісу. Залежно від фінансової відповідальності людини можна кредитуватися на більш-менш вигідних умовах.

Переваги оформлення кредиту від E-groshi

Якщо ви шукаєте стабільну і надійну організацію, в якій можна позичити кошти на вигідних умовах, протестуйте безвідсоткове кредитування від Є-Гроші. До нас на перевірку можуть подати заявку офіційно працевлаштовані громадяни України, люди без офіційних джерел доходів, мами в декреті, підприємці, інваліди, пенсіонери, студенти. Надаємо фінансову підтримку всім, хто цього потребує просто зараз.

Чому тисячі українців кредитуються в Є-Гроші:

 • видаємо 1-й мікрокредит під 0%;
 • максимально простий і зручний інтерфейс сервісу;
 • повністю дистанційна процедура подачі заявки;
 • відповідь вже через 5 хвилин після відправлення анкети;
 • висока швидкість видачі грошей – зараховуємо гроші моментально після схвалення кредиту;
 • приймаємо заявки цілодобово;
 • відкрито показуємо всі умови кредитування.

Спробуйте співпрацю з нашою мікрофінансовою організацією на базі першої безвідсоткової позики. Для вас це можливість без ризиків протестувати інтернет-кредитування, а для нас – новий потенційний клієнт. Будемо раді бачити вас в числі наших користувачів.

 

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит