Smile Credit ;)

Кредит пiд 0.01%
Бажана сума:
від 500 ₴ до 15 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 30 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума послуг
  105.00 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Гарантований кешбек
  52 ₴
Отримати кредит Умови кредитування

Онлайн-кредит в Херсоні

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Ринок кредитування переповнений складними для розуміння пропозиціями щодо видачі позик із заплутаними умовами. Що робити, коли терміново потрібні гроші, але з банками зв’язуватися не хочеться? Виручити зможе кредит в Херсоні через мікрофінансову організацію (МФО). Для оформлення мікропозик в МФО не потрібно їхати в банківське відділення або офіс компанії. Наприклад, наш сервіс працює повністю автоматизовано. Потенційний позичальник може подати заявку у віддаленому режимі: заходить на сайт, розповідає про себе в форматі анкети, отримує гроші на картку. Кредитуйтесь в Є-гроші. Це просто, зручно і вигідно. Що б не сталося: на роботі затримали зарплату, старий знайомий підвів з поверненням боргу, терміново виникла потреба в додаткових грошах, – в цих та інших ситуаціях вас може виручити сервіс Є-гроші. Ми допоможемо вам, коли інші відмовляють. Відправимо гроші на картку, коли інші вимагають особистого приїзду до відділення. Допоможемо без застав, поручителів і довідок про доходи. Система функціонує цілодобово. Тому ви можете залишити заявку в будь-який зручний час і отримати онлайн кредит 24 на 7.

Нові клієнти займають через Є-гроші кредит в Херсоні на суму до 15000 грн. Період кредитування користувачі підбирають самостійно: від одного до тридцяти днів. Головне – вчасно повернути гроші в МФО, щоб уникнути прострочень і санкцій: штрафи, пені, погіршення кредитної історії.

Взяти кредит в Херсоні за допомогою сервісу Є-гроші можна, коли стався «касовий розрив» між доходами і витратами в поточному місяці. Ми надаємо фінансову підтримку без зайвих питань в моменти, коли вона вам особливо потрібна. 

Оформлення мікропозики при першому зверненні займає зазвичай до 15 хвилин. При подачі повторних заявок процес займе мінімум в два рази менше часу, так як дані про позичальника заздалегідь занесені в базу. Отримати онлайн кредит в 10000 грн на карту в Україні можна при наявності всього двох документів — паспорта та ІПН. Ні довідка про доходи, ні заставне майно, ні поручителі в цьому випадку не знадобляться.

Як отримати кредит в Херсоні

Кредитуємо клієнтів через інтернет. Це зручно, адже людям не доводиться покидати домівку, витрачати час на збори, дорогу і просиджування в чергах. Замість цього заявку на кредит без довідки про доходи в Херсоні можна подати в комфортних умовах, перебуваючи у себе в квартирі, на роботі, в гостях або будь-якому іншому місці, де є комп’ютер з інтернетом. Весь процес оформлення кредиту онлайн на картку в Херсоні відбувається на нашому сайті. Тут ви вибираєте оптимальні умови через кредитний калькулятор, заповнюєте детальну анкету і подаєте заявку. Гроші зараховуємо після схвалення на картку банку. Проста інструкція: як позичити гроші в кредит в Херсоні у Є-гроші:

 1. Прорахуйте на онлайн-калькуляторі найкращі умови кредитування. 
 2. Пройдіть реєстрацію, вказавши дійсний номер телефону. 
 3. Заповніть онлайн-анкету: контакти, банківські реквізити, серію паспорта і дату видачі, номер ідентифікаційного коду. 
 4. Подайте заявку і почекайте близько 5 хвилин. 
 5. Гроші вже на картці, якщо кредит вам схвалили. 

Повертати позикові кошти можна через платіжні термінали, інтернет-банкінг, особистий онлайн-кабінет на сайті, каси банку. Враховуйте комісії сервісів, через які буде здійснюватися повернення коштів. Важливо повернути позикові кошти в повному обсязі. Повертати позику можна рівними платежами згідно з датами, прописаним в договорі, або ж шляхом дострокової виплати.

Умови отримання займу на карту в Херсоні

Видаємо кредит в Херсоні з поганою кредитною історією і хорошою, без застав та довідок про доходи. При зверненні в нашу МФО важливо відповідати лише певним базовим вимогам. У нас відсоток схвалення заявок кратно перевищує показники банків, за рахунок чого оформити мікропозику в МФО Є-гроші можна якнайшвидше. Кому видаємо кредит без відмови в Херсоні – головні вимоги:

 • повноліття (до 60 років); 
 • українське громадянство; 
 • наявність активної банківської картки і доступу до номера телефону. 

Новим клієнтам видаємо кредит в Херсоні без довідки про доходи на суму до 15000 грн. Постійним – більше, в залежності від того, наскільки відповільно вони виконують кредитні зобов’язання.

Необхідні для одержання кредиту документи

При подачі заявки тримайте при собі: 

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт. 

Дані цих двох документів знадобляться при заповненні онлайн-анкети. Їх реквізити потрібно вказати у відповідних полях. Нікуди везти документи не потрібно, як у випадку з більшістю українських банків. Велика перевага мікрофінансової організації E-Groshi в мінімумі необхідної документації. Наші позичальники не підтверджують розміри заробітку і місце роботи, щоб отримати позику. Досить тільки підтвердити особистість ідентифікаційним кодом і паспортом.

Хто найчастіше бере займ

В Є-гроші звертаються люди різного соціального статусу з різноманітними цілями:

 • студенти, які підробляють; 
 • пенсіонери; 
 • люди без офіційного працевлаштування; 
 • самозайняті; 
 • приватні підприємці; 
 • люди з обмеженими можливостями. 

Оплатити ремонт, зробити термінову покупку, підстрахуватися фінансами до зарплати, виділити бюджет на лікування або іншу послугу – в цих та інших цілях вас може виручити мікрокредит від Є-гроші.

Як обчислити відсоткову ставку кредиту

Допомогти з прорахунком процентної ставки вам зможе кредитний калькулятор. Він знаходиться з лівого боку екрану на нашому сайті. Виберіть на ньому оптимальний термін і суму кредитування, після чого подайте заявку.

При першому зверненні за кредитом в Є-гроші ніякі відсотки платити не доведеться. Кредитування в цьому випадку буде безпроцентним.

Постійні лояльні клієнти кредитуються в рамках стандартної відсоткової ставки, що стартує від 1,9%. Якщо ви стабільно повертаєте борги без прострочень, то отримуєте поліпшені умови.

Також для зменшення процентної ставки користуйтеся промокодом. Вони доступні клієнтам, починаючи з другого звернення. Умови при активації промокоду можна прорахувати на кредитному онлайн-калькуляторі.

Переваги оформлення мікрокредитів від Є-гроші

5 переваг компанії Є-гроші для позичальника:

 • приймаємо заявки цілодобово;
 • видаємо першу мікропозику під 0%;
 • кредитуємо нових клієнтів до 15000 грн;
 • не вимагаємо довідку про доходи, застави та поруки;
 • весь процес кредитування проходить дистанційно – в момент звернення можна перебувати в будь-якій точці Херсона.

Подати заявку на мікрокредитування може позичальник будь-якого соціального статусу, місце роботи і доходи також не мають значення. Прорахуйте свій перший мікрокредит від Є-гроші на сайті нашої мікрофінансової організації.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

seo

Розрахувати кредит