Онлайн-кредит в Києві

Киянам і іншим жителям України здорово пощастило. Вони можуть позичити гроші за допомогою інтернету і комп’ютера. Кредит онлайн в Києві можна отримати в МФО – мікрофінансової організації. Онлайн-кредитування зручно тим, що не вимагає фізичної присутності позичальника на місці видачі кредиту. Ви подаєте заявку по інтернету, а гроші в результаті зараховуються на банківську картку. Це швидко і зручно.

Банки застарівають, тому за МФО залишається не тільки майбутнє мікрокредитування, але вже і сьогодення. Кредит до 15000 грн ви можете оформити в мікрофінансової організації Є-гроші. Ця сума пропонується позичальникам при першому зверненні. Постійні клієнти можуть зайняти У МФО ще більше грошей. Підсумковий розмір доступної до кредитування суми залежить від фінансової дисциплінованості конкретного позичальника. 

При подачі заявки вам не буде потрібно довідка про доходи, офіційне підтвердження працевлаштування, заставу і поручителі. Ці обтяжуючі особливості властиві по більшій мірі процедурі кредитування в банках. Наше МФО ж істотно від них відрізняється, піклуючись про те, щоб користувачам було максимально зручно і просто оформити онлайн-кредит в непростий ситуації, що склалася. Оформити кредит на 15000 грн можна з дому, офісу, кафе, таксі і т.п. Головне — мати при собі паспорт, ідентифікаційний код і карту будь-якого українського банку. У тому числі можна швидко і легко отримати кредит на карту ощадбанку. На відміну від банків, у нас ви отримуєте кредит без дзвінків і перевірок. Ми дбаємо про комфорт клієнтів, тому не телефонуємо для підтвердження інформації.

Переваги отримання онлайн кредиту від Є-гроші

Вже більше 3 років ми допомагаємо фізичним особам з кредитуванням на території України. Через наш сервіс кожен повнолітній громадянин країни може за кілька хвилин подати онлайн-заявку на мікрокредитування. Не має значення, чи потрібен вам кредит на карту в Києві або в іншому місті. Наш сервіс покриває всю Україну.

5 головних причин звернутися за мікрокредитування до нас:

 • до 15000 грн під 0 відсотків;
 • 15 хвилин – і гроші на рахунку (в разі схвалення);
 • подати заявку можете цілодобово;
 • відправляємо гроші на карту, нікуди їхати не потрібно;
 • потрібно всього 2 документа, без довідки про доходи.

Чи можна уявити подібні умови при зверненні до більшості українських банків? Звичайно ж ні. Там вам доведеться пройти крізь тину бюрократії, довжелезні черги і затяжні процедури оформлення позики. Плюс не рідкість при зверненні в банківські організації – якісь додаткові обтяжувачі: застави, поручителі і інші вимоги.

Набагато простіше отримати позику в Києві, звернувшись в МФО E-groshi. Позикові кошти ви можете витратити на оплату чогось завгодно: навчання, комунальних послуг, ремонту машини і побутової техніки, відпочинку за кордоном, медикаментів. Мікрокредити – це відмінна можливість підстрахуватися до зарплати.

Хто може взяти кредит на карту в Києві

Для отримання мікропозик вам потрібно відповідати базовим вимогам компанії Є-гроші. Великою перевагою звернення в нашу мікрофінансову організацію можна вважати можливість отримати мікропозик без офіційного джерела доходів. Негативна кредитна історія теж не стане непрохідною перепоною.

Основні вимоги до позичальників в Є-гроші:

 1. Повноліття.
 2. Верхній поріг вікової планки – 60 років.
 3. Наявність постійного джерела доходу.
 4. Українське громадянство.
 5. Наявність активного номера телефону і банківської картки.

Щоб взяти кредит в Києві онлайн, вам потрібен тільки комп’ютер з доступом до інтернету. Ви можете подати заявку з будь-якої точки. Знаходитесь вдома, в гостях, на роботі. Місцезнаходження не має значення.

Як оформити онлайн кредит в Києві

Щоб отримати гроші через інтернет, зробіть 4 дії:

 1. На нашому сайті виберіть оптимальні умови онлайн-кредитування.
 2. Зареєструйтеся та заповніть анкету.
 3. Підпишіть цифровий кредитний договір шляхом введення коду. Відповідне числове значення прийде вам на той номер, який був зазначений при реєстрації.
 4. Перевірте зарахування коштів на банківський рахунок.

Весь процес подачі заявки пройде в зручному онлайн-кабінеті.

Необхідні документи

Нашим клієнтам не потрібні довідки про доходи і офіційне підтвердження працевлаштування.

Щоб терміново оформити кредит онлайн в Києві, потрібні 2 документа:

 1. Паспорт.
 2. Податковий код.

Особисто пред’являти документи немає необхідності. Оформити заявку на приватний мікропозик до 10000 грн в Є-гроші можна за реквізитами документів.

Ми працюємо цілодобово, тому випробувати роботу з нашим онлайн-сервісом можете прямо зараз.

Ми видаємо