Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 500

До 20000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Онлайн-кредит в Кременчуці

Отримати кредит в Кременчуці ви можете не тільки в банку, у друзів, знайомих або родичів. Позичити гроші за допомогою інтернету можна в мікрофінансовій організації Є-гроші. Ми видаємо до 15 000 грн. новим клієнтам на картку. Наступний займ на картку цілодобово в Україні можна буде отримати на більш вигідних умовах. Система розгляне заявку і запропонує нижчу відсоткову ставку.

Тривога через фінансові труднощі – серйозна проблема. Вона не дає спокою ні вночі, ні вдень. Тягнути з вирішенням такої ситуації не варто, тому що це може перерости в хронічний стрес і труднощі стануть ще більшими. Для того, щоб вийти із ситуації, потрібно знайти надійного фінансового партнера. І ми готові вам допомогти шляхом швидкого і конфіденційного кредитування.

МФО з автоматичним схваленням — зручний інструмент для отримання позикових коштів. Весь процес кредитування повністю автоматизований і не вимагає особистого візиту до відділення.

На які цілі в основному беруть мікропозики в Кременчуці

Мікрокредитування користується популярністю серед споживачів завдяки універсальності застосування. Цей фінансовий інструмент здатний виручити і в складних життєвих ситуаціях, і в спокійні часи, коли просто не вистачає грошей на яку-небудь покупку. Клієнтам МФО Є-гроші не доведеться звітувати за те, як вони планують розпорядитися грошима.

Взятий швидкозайм в Кременчуці ви можете витратити на будь-які цілі:

 • придбати меблі, побутову техніку, гаджети, предмети гардеробу;
 • оплатити комунальні рахунки, навчання дитини, орендну плату;
 • організувати урочистий захід;
 • замовити необхідні послуги;
 • докласти позикові кошти до бюджету, який виділено на відпустку.

Кредит онлайн в Кременчуці виручає в ситуаціях, коли хочеться придбати дорогий телефон, але грошей поки не вистачає. Коли потрібно оплатити квитки в інше місто, а розплатитися нічим. Коли не залишилося грошей на повсякденні витрати, а до зарплати ще тиждень або навіть більше.

Після схвалення заявки ви отримуєте мікропозику прямо на картку. Гроші зараховуються моментально, тому що наш сервіс повністю автоматизований. Отримані кошти можна без комісії використовувати на всі поточні потреби без надання звітів до мікрофінансової організації.

Все, що потрібно від позичальника МФО E-Groshi, – це своєчасне повернення позикових коштів. Невиконання зобов’язань призведе до штрафів і погіршення кредитної історії. Якщо клієнт не встигає погасити швидкий кредит в Кременчуці вчасно, то він може скористатися пролонгацією. З її допомогою можна без штрафів і погіршення кредитної історії продовжити договір.

Як оформити кредит на нашому сайті

Ми кредитуємо українців через інтернет. Гроші в кредит в Кременчуці ви можете отримати з дому, кав’ярні, робочого офісу – звідки завгодно і все за 20-15 хвилин. Можна перебувати в будь-якій точці міста під час подачі заявки, головне – мати під рукою комп’ютер / ноутбук, смартфон і документи.

Коли терміново потрібні гроші, подайте заявку на позику в компанію Є-гроші. Це швидко, просто і зручно. Вся процедура автоматизована, тому можна звертатися за грошима цілодобово.

Подача заявки на нашому сайті відбувається в 3 етапи:

 1. Заповнюєте онлайн-анкету.
 2. Очікуєте 5 хвилин, поки кредитний робот перевірить вашу заявку.
 3. Отримуєте гроші на картку.

Ми максимально спростили інтерфейс нашого сервісу, щоб оформлення мікропозики не викликало труднощів навіть у тих користувачів, які рідко працюють за комп’ютером.

Наша компанія відкрито повідомляє умови кредитування. З кредитним договором можна детально ознайомитися перед його дистанційним підписанням.

На нашому сайті доступний онлайн-чат. У ньому ви можете задати фахівцям питання щодо пунктів кредитного договору, умов кредитування, актуальних акцій і технічних моментів.

Умови отримання кредиту в Кременчуці

Для оформлення швидкої позики в Кременчуці можна перебувати в затишному теплому місці, а не мучитися в холодних голих стінах банківського відділення. Скористатися мікрокредитуванням може кожен повнолітній громадянин України. Ми кредитуємо користувачів віком від 18 до 60 років. Важливо мати українське громадянство.

Великий плюс – наявність офіційного стабільного джерела доходів, але це необов’язково. Ми кредитуємо позичальників навіть без підтвердження розмірів заробітку. Можете займатися будь-якою діяльністю, пред’являти довідки про доходи в нашій мікрофінансової організації не потрібно.

Умови першого мікрокредиту в компанії Є-гроші:

 • займаєте від 500 до 15 000 грн;
 • кредитуємо на термін від 1 до 30 днів;
 • нічого не платите за відсотки – берете кредит під 0%.

Оптимальні умови кредитування ви підбираєте самостійно з урахуванням вищевказаних рамок. Скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті, щоб підібрати відповідний розмір позики і період кредитування.

При повторних зверненнях позики в Кременчуці можна отримати на більшу суму. Разом з кожним погашеним мікрокредитом зростає довіра мікрофінансової організації до позичальника.

Необхідні документи для отримання позики

Взяти кредит в Кременчуці можна всього за двома документами. Це істотно спрощує процедуру кредитування, адже для подачі заявки потрібно тільки підтвердити особистість. Довідки про доходи та інша документація, що підтверджує офіційне працевлаштування, не потрібні.

Які документи потрібні для оформлення позики:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Перевага МФО Є-гроші в тому, що перераховані документи не потрібно пред’являти менеджерам при особистому візиті до відділення, як цього потребує оформлення позики в банку. Для подачі заявки в мікрофінансову організацію досить дистанційно вказати дані ІПН і паспорта.

Можлива відмова при отриманні кредиту

В яких випадках користувач може отримати відмову від МФО:

 • не закрив борг за попереднім офіційно зареєстрованим кредитом;
 • вказав неправдиві дані про себе;
 • помилився при заповненні анкети: ввів не той номер телефону, вказав неактивну банківську картку і т.п.;
 • не відповідає вимогам компанії за віком, місцем проживання та іншими факторами.

Щоб дізнатися суму першої можливої ​​позики в МФО Є-гроші, подайте заявку. Вона не зобов’язує брати кредит. Якщо умови вас влаштують, тоді можна підписати договір в дистанційному форматі.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн від 0,3% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити