Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Онлайн-кредит в Луцьку

Ви можете взяти кредит в Луцьку не відвідуючи банк. Якими б не були ваші фінансові труднощі, завжди можна отримати термінову фінансову підтримку через інтернет. За швидким кредитом звертайтеся в Є-гроші. Навіть найскладніші бар'єри можна подолати, якщо є надійний фінансовий партнер. Щоб оформити кредит в Луцьку через інтернет, вам знадобиться менше 15 хвилин. Не потрібно турбувати друзів, родичів, колег і знайомих. Просто подайте онлайн-заявку з будь-якої точки міста. Це швидко, легко і надійно.  Кредитний робот розгляне заявку і винесе рішення. З моменту підписання кредитного договору до зарахування позики автоматом на картку проходить близько 5-10 хвилин. Ви можете бути клієнтом будь-якого українського банку. В тому числі, взяти кредит на картку Ощадбанку всього за 15 хвилин. При першому зверненні ви можете зайняти в Є-гроші до 15 000 грн. В нашій МФО для того, щоб отримати кредит в 10 000 грн, необхідно всього два документи — паспорт і ІПН. Пред'являти їх особисто не потрібно, достатньо вказати реквізити в анкеті і прикріпити відповідні фото.

Для чого найчастіше потрібен кредит

Перевага онлайн-кредитів - універсальність застосування. Ви не прив'язані до одного напрямку витрат, як це буває у випадку зі споживчими або іпотечними кредитами. Позикові кошти можна використовувати у будь-яких ситуаціях. Головне - вчасно повернути позикову суму. Зараховані на картку гроші можна витратити так, як вважаєте за потрібне саме ви. Нижче перерахуємо приклади, як наші позичальники розпоряджаються взятими в кредит фінансами. Ви можете позичити гроші в E-Groshi на наступні цілі:
 • підстрахуватися фінансами на повсякденні витрати до зарплати;
 • оплатити медикаменти або дорогі послуги лікарів;
 • зробити невідкладну покупку;
 • терміново допомогти грошима близькій людині;
 • позичити гроші, коли виявилися без готівки і цифрових засобів за містом;
 • оплатити комунальні або іншого роду послуги;
 • повернути старий борг;
 • відправити платіж за оренду житла
 • організувати святковий або траурний захід;
 • оплатити навчання;
 • додати відсутню кредитну суму до бюджету на відпочинок, щоб придбати путівку за найбільш вигідною ціною і заощадити;
 • реалізувати невідкладну мету або давню мрію.
Вам не доведеться офіційно підтверджувати факт витрати грошей. Чеки, поручителі, довідки, пояснювальні - все це не потрібно. Витрачайте позикові кошти туди, куди вважаєте за потрібне. Мікрофінансова організація Є-гроші - порятунок для тих, кому вже відмовили в банку. Ми висуваємо значно менше вимог до потенційних позичальників. Не потрібно офіційно підтверджувати дохід, давати контакти близьких, надавати довідку з місця роботи - все набагато простіше: заповнили онлайн-анкету, подали заявку, отримали мікропозику до 15 000 грн на картку.

Основні типи кредитів

При зверненні майже в кожен український банк користувачеві необхідно повідомити, куди він збирається витратити позикові кошти. Тому компанія може порекомендувати потенційному позичальникові найбільш актуальний кредитний продукт. А ось при роботі з МФО Є-гроші процес прийому заявок відбувається інакше. Вам не доведеться звітувати про те, куди ви збираєтеся витрачати гроші. Який сенс їздити по місту для отримання кредиту онлайн Луцьк, якщо замість цього можна подати заявку віддалено через наш онлайн-сервіс. Ми максимально спростили процедуру кредитування, прибравши безліч типів кредитів і вимог. Пропонуємо новим позичальникам тільки 1 формат позики - «Smile Credit» під 0% на термін до 30 днів. Жодних відсотків платити за користування позиковими засобами при першому зверненні не потрібно. На що можна витратити позикові кошти, які надійдуть на ваш особистий рахунок:
 • персональний комп'ютер;
 • ноутбук;
 • смартфон;
 • навчання;
 • ремонт авто або квартири;
 • побутову техніку;
 • відпочинок;
 • послуги.
Після схвалення заявки гроші надійдуть вам на картку моментально. В цей час ви можете перебувати в будь-якій точці Луцька.

Умови отримання кредиту в Луцьку

Нові клієнти при першому зверненні можуть зайняти в Є-гроші від 500 до 15 000 грн. Термін кредитування при цьому складає від 1 до 30 днів - клієнт сам вибирає оптимальні умови кредитування. За користування позиковими засобами відсотки нові користувачі не платять. Хто може позичати гроші в Є-гроші:
 1. Повнолітні громадяни України.
 2. Без непокритих боргів і прострочень по поточними кредитами.
 3. З активною банківською картою і номером телефону.
Повертати взятий мікрокредит можна будь-яким зручним вам способом. Погашення заборгованостей за мікропозикою можна за допомогою терміналів самообслуговування, платіжної системи на нашому сайті, інтернет-банкінгу. Всі заявки в нашій мікрофінансової організації розглядає кредитний робот. Це повністю автоматизує процеси, пов'язані з оформленням кредиту. Завдяки автоматичному опрацюванню звернень в Є-гроші ви можете подавати заявки в будь-який час дня і ночі. Якщо позичальник не встигає своєчасно повернути позикові кошти, він може скористатися пролонгацією. З її допомогою можна продовжити термін дії кредитного договору на 10-30 днів. Платити штрафи і пеню, скориставшись пролонгацією, не доведеться. Кредитна історія при активації цієї опції теж збережеться «чистою».

Необхідні документи при отриманні кредиту

Величезна перевага мікропозик в Є-гроші - мінімум необхідної документації для подачі заявки. Весь процес оформлення кредиту проходить віддалено, тому ви зможете заощадити час і не подорожувати по місту. Довідка про доходи і офіційне підтвердження працевлаштування для отримання мікропозик не потрібно - це минуле століття, в котрому все ще перебувають банківські організації. Щоб оформити мікропозику в E-Groshi, потрібні два документи:
 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.
Ці два документи не треба пред'являти особисто. Необхідно лише ввести дані з них у віддаленому порядку.

Можливі причини відмови при отриманні кредиту

У мікрофінансової організації E-Groshi набагато більш лояльні вимоги до позичальників в порівнянні з банками. Але іноді ми все ж змушені відмовляти користувачам. З яких причин потенційного позичальника може надійти відмова:
 • вказав невірні дані в анкеті (випадково або навмисно);
 • не закрив кредит в нашій або інший МФО;
 • не відповідає вимогам компанії;
 • намагається оформити мікропозику одночасно в декількох МФО. Перед подачею заявки рекомендуємо розрахувати можливі умови кредитування за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити