Онлайн-кредит в Кривому Розі

У багатьох з нас час від часу виникають неприємності, які потребують фінансової підтримки. Великі фінансові компанії видають кредити не всім клієнтам, вимагаючи поруки, постійного місця роботи та позитивної кредитної історії. Отримати позику в Кривому Розі можна в МФО «Є-Гроші» на максимально лояльних умовах. В нашій МФО можна оформити кредит без фото і дзвінків. Це дуже зручно, якщо ви вирішили подати заявку в нічний час доби або перебуваєте в громадському місці.

МФО пропонує взяти кредит онлайн в Кривому Розі без відмови. Нові клієнти отримують кредити з автоматичним схваленням під нульовий відсоток. Ви просто берете необхідну суму грошей на відповідний термін і повертаєте в тому ж розмірі. Розгляд заявок відбувається в автоматичному режимі протягом 5-10 хвилин після подачі. На схвалення можуть розраховувати всі клієнти без винятку, які вказали достовірну інформацію і надали необхідні документи. При наявності помилок або недостовірних даних в наданні послуги буде відмовлено.

Переваги онлайн-позики від Є-гроші

З МФО можна забувати про бюрократії. Тепер кредити оформляються віддалено на максимально вигідних умовах.

Немає потреби в наданні довідок і заставного майна.

Позитивні сторони співпраці з E-Groshi:

 • Моментальні грошові перекази. Кошти зараховуються після схвалення в лічені хвилини.
 • Оформлення 24/7. Заявки розглядаються цілодобово в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми. Відмови, обумовлені людським фактором, виключені повністю.
 • Зниження процентна ставка. Для нових користувачів кредит видається під 0,01%. Ті позичальники, які співпрацюють з МФО на постійних умовах, можуть розраховувати на отримання великих суму і продовження термінів.

Отримати позику можна для будь-яких потреб і цілей. Відповідальність за своєчасне погашення боргу мікрофінансових організація нараховує бонуси. Поступово кредитна історія позичальника відновлюється.

Як взяти кредит в Кривому Розі

Для оформлення заявки на швидкий позику в Кривому Розі виконайте наступні дії:

 1. Скористайтеся online кредитним калькулятором. На офіційному сайті МФО «Є-гроші» вкажіть суму і терміни кредитування. Система розрахує процентну ставку і суму виплати автоматично.
 2. Зареєструйте особистий кабінет в системі. Вкажіть необхідні дані і підтвердіть реєстрацію.
 3. Прикріпіть банківську карту. Для отримання позики необхідно верифікувати картку, вказавши 16-значний номер, терміни дії і код, вказаний на зворотному боці – CVV. На рахунку буде заблокована мінімальна суму – 1 грн, тому баланс повинен бути позитивним.
 4. Підпишіть договір. На вказаний при реєстрації e-mail буде висланий договір, з яким потрібно ознайомитися і ввести код підтвердження, надісланий СМС-повідомленням на номер мобільного телефону.

Гроші в позику в Кривому Розі оформляються в лічені хвилини. На розгляд заявки витрачається від 5 до 10 хвилин.

Документи для оформлення

Отримати позику в E-Groshi можна по 2-м документам:

 • український паспорт з чинним терміном;
 • індивідуальний номер платника податків.

Послуги надаються тільки для осіб, які мають українське громадянство. Обов’язкова умова – наявність чинного номера мобільного телефону, електронної пошти та іменний банківської карти.

Умови для позичальників

Розраховувати на отримання онлайн-позики в МФО «Є-гроші» можуть громадяни, які відповідають таким умовам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність прописки в будь-якому місті України.

Немає необхідності в підтвердженні власної платоспроможності. Мікрофінансових організація не вимагає поруки та застави майна. На співробітництва можуть 

розраховувати особи з поганою кредитною історією, а також студенти, безробітні, жінки в декреті і пенсіонери.

Оформити кредит онлайн в Кривому Розі допоможуть консультанти мікрофінансової організації. Для отримання допомоги, телефонуйте за номером, вказаним на сайті або скористайтеся online-чатом.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Ми видаємо