Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
Розрахувати кредит

Онлайн-кредит в Кривому Розі

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

У багатьох з нас час від часу виникають неприємності, які потребують фінансової підтримки. Великі фінансові компанії видають кредити не всім клієнтам, вимагаючи поруки, постійного місця роботи та позитивної кредитної історії. Отримати позику в Кривому Розі можна в МФО «Є-Гроші» на максимально лояльних умовах. В нашій МФО можна оформити кредит без фото і дзвінків. Це дуже зручно, якщо ви вирішили подати заявку в нічний час доби або перебуваєте в громадському місці.

МФО пропонує взяти кредит онлайн в Кривому Розі без відмови. Нові клієнти отримують кредити з автоматичним схваленням під нульовий відсоток. Ви просто берете необхідну суму грошей на відповідний термін і повертаєте в тому ж розмірі. Розгляд заявок відбувається в автоматичному режимі протягом 5-10 хвилин після подачі. На схвалення можуть розраховувати всі клієнти без винятку, які вказали достовірну інформацію і надали необхідні документи. При наявності помилок або недостовірних даних в наданні послуги буде відмовлено.

Переваги онлайн-позики від Є-гроші

З МФО можна забувати про бюрократії. Тепер кредити оформляються віддалено на максимально вигідних умовах.

Немає потреби в наданні довідок і заставного майна.

Позитивні сторони співпраці з E-Groshi:

 • Моментальні грошові перекази. Кошти зараховуються після схвалення в лічені хвилини.
 • Оформлення 24/7. Заявки розглядаються цілодобово в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми. Відмови, обумовлені людським фактором, виключені повністю.
 • Зниження процентна ставка. Для нових користувачів кредит видається під 0,01%. Ті позичальники, які співпрацюють з МФО на постійних умовах, можуть розраховувати на отримання великих суму і продовження термінів.

Отримати позику можна для будь-яких потреб і цілей. Відповідальність за своєчасне погашення боргу мікрофінансових організація нараховує бонуси. Поступово кредитна історія позичальника відновлюється.

Як взяти кредит в Кривому Розі

Для оформлення заявки на швидкий позику в Кривому Розі виконайте наступні дії:

 1. Скористайтеся online кредитним калькулятором. На офіційному сайті МФО «Є-гроші» вкажіть суму і терміни кредитування. Система розрахує процентну ставку і суму виплати автоматично.
 2. Зареєструйте особистий кабінет в системі. Вкажіть необхідні дані і підтвердіть реєстрацію.
 3. Прикріпіть банківську карту. Для отримання позики необхідно верифікувати картку, вказавши 16-значний номер, терміни дії і код, вказаний на зворотному боці – CVV. На рахунку буде заблокована мінімальна суму – 1 грн, тому баланс повинен бути позитивним.
 4. Підпишіть договір. На вказаний при реєстрації e-mail буде висланий договір, з яким потрібно ознайомитися і ввести код підтвердження, надісланий СМС-повідомленням на номер мобільного телефону.

Гроші в позику в Кривому Розі оформляються в лічені хвилини. На розгляд заявки витрачається від 5 до 10 хвилин.

Документи для оформлення

Отримати позику в E-Groshi можна по 2-м документам:

 • український паспорт з чинним терміном;
 • індивідуальний номер платника податків.

Послуги надаються тільки для осіб, які мають українське громадянство. Обов’язкова умова – наявність чинного номера мобільного телефону, електронної пошти та іменний банківської карти.

Умови для позичальників

Розраховувати на отримання онлайн-позики в МФО «Є-гроші» можуть громадяни, які відповідають таким умовам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність прописки в будь-якому місті України.

Немає необхідності в підтвердженні власної платоспроможності. Мікрофінансових організація не вимагає поруки та застави майна. На співробітництва можуть 

розраховувати особи з поганою кредитною історією, а також студенти, безробітні, жінки в декреті і пенсіонери.

Оформити кредит онлайн в Кривому Розі допоможуть консультанти мікрофінансової організації. Для отримання допомоги, телефонуйте за номером, вказаним на сайті або скористайтеся online-чатом.

[repay_credit_template]

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит