Онлайн-кредит в Одесі

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Одеса є контрастним містом, в якому живуть люди різного достатку. У зв’язку з цим продати або купити тут можна що-небудь по різнополярною вартості. На відміну від інших міст України, банки тут не йдуть на поступки. Але оформити вигідний онлайн-кредит в Одесі все-таки можна, скориставшись послугами МФО «Є-гроші». Оформити позику в МФО Є-гроші можуть клієнти будь-якого українського банку. Онлайн кредит на карту Ощадбанку зараховується автоматично протягом 10-15 хвилин. Наш сервіс працює цілодобово і без вихідних. Ви можете оформити онлайн кредит 24/7 в будь-який зручний час.

Переваги онлайн-кредиту від Є-гроші

Оформлення позики в мікрофінансової організації E-Groshi має ряд позитивних сторін:

 • надання послуги віддалено, без черг і тривалих поїздок в офіс компанії;
 • можливість вибору найбільш підходящого позики (при необхідності можна скористатися послугами консультанта, який допоможе зробити правильний вибір);
 • відсутність необхідності в підтвердженні власної платоспроможності.

Нові клієнти МФО можуть розраховувати на отримання позики під 0%. Для постійних позичальників передбачена можливість співпраці на максимально вигідних умовах.

Система функціонує автоматично 24/7, тому залишити заявку можна в будь-який зручний для клієнта час. Зверніть увагу, що запити розглядаються автоматично, тому відповідь готовий вже через 5-10 хвилин. У разі схвалення кошти зараховуються на рахунок практично моментально (залежить від банку, що обслуговує карту).

Як оформити кредит онлайн в Одесі

Нові позичальники можуть залишити заявку на суму до 10 тис. Грн. Якщо борг буде погашений без прострочень, тоді наступний позику можна оформити на більшу суму.

Тільки постійні позичальники, які мають позитивну фінансову репутацію можуть розраховувати на схвалення заявки, поданої на велику суму. Нові клієнти мікрофінансової організації, що мають погану кредитну історію, отримують можливість оформити кредит тільки на мінімальну суму. Відомості про позичальників перевіряються в БКІ, тому не варто розраховувати на отримання грошових коштів обманним шляхом.

Документи для оформлення

Мікрофінансових організація E-Groshi видає позики на вигідних умовах при наданні наступних документів:

 • український паспорт з пропискою на території країни;
 • індивідуальний номер платника податків (ІПН).

Необхідність в наданні додаткової документації відсутня. МФО не вимагає підтвердження працевлаштування та довідок про доходи. Також не потрібні поручителі і заставне майно.

Умови позичальників

Розраховувати на отримання позики від МФО «Є-гроші» можуть всі верстви населення. Передбачено співробітництво зі студентами, пенсіонерами та жінками в декретній відпустці. Також оформити кредит можуть особи, які не мають офіційного працевлаштування.

Отримати мікрокредит в Одесі можуть особи, які відповідають таким умовам:

 • вік – не молодше 18 років;
 • громадянство – Україна;
 • наявність іменний банківської карти.

На рахунку позичальника повинен бути позитивний баланс – не менше 1 грн. Це необхідно для підтвердження особи особи, що оформляє кредит.

Швидкий займ в Одесі – це вигідно і зручно. Ймовірність відмов зведена до мінімуму. Мікрофінансових організація не співпрацює тільки з тими клієнтами, які надають недостовірну інформацію про себе.

[repay_credit_template]

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит