Онлайн-кредит в Одесі

Одеса є контрастним містом, в якому живуть люди різного достатку. У зв’язку з цим продати або купити тут можна що-небудь по різнополярною вартості. На відміну від інших міст України, банки тут не йдуть на поступки. Але оформити вигідний онлайн-кредит в Одесі все-таки можна, скориставшись послугами МФО «Є-гроші». Оформити позику в МФО Є-гроші можуть клієнти будь-якого українського банку. Онлайн кредит на карту Ощадбанку зараховується автоматично протягом 10-15 хвилин. Наш сервіс працює цілодобово і без вихідних. Ви можете оформити онлайн кредит 24/7 в будь-який зручний час.

Переваги онлайн-кредиту від Є-гроші

Оформлення позики в мікрофінансової організації E-Groshi має ряд позитивних сторін:

  • надання послуги віддалено, без черг і тривалих поїздок в офіс компанії;
  • можливість вибору найбільш підходящого позики (при необхідності можна скористатися послугами консультанта, який допоможе зробити правильний вибір);
  • відсутність необхідності в підтвердженні власної платоспроможності.

Нові клієнти МФО можуть розраховувати на отримання позики під 0%. Для постійних позичальників передбачена можливість співпраці на максимально вигідних умовах.

Система функціонує автоматично 24/7, тому залишити заявку можна в будь-який зручний для клієнта час. Зверніть увагу, що запити розглядаються автоматично, тому відповідь готовий вже через 5-10 хвилин. У разі схвалення кошти зараховуються на рахунок практично моментально (залежить від банку, що обслуговує карту).

Як оформити кредит онлайн в Одесі

Нові позичальники можуть залишити заявку на суму до 10 тис. Грн. Якщо борг буде погашений без прострочень, тоді наступний позику можна оформити на більшу суму.

Тільки постійні позичальники, які мають позитивну фінансову репутацію можуть розраховувати на схвалення заявки, поданої на велику суму. Нові клієнти мікрофінансової організації, що мають погану кредитну історію, отримують можливість оформити кредит тільки на мінімальну суму. Відомості про позичальників перевіряються в БКІ, тому не варто розраховувати на отримання грошових коштів обманним шляхом.

Документи для оформлення

Мікрофінансових організація E-Groshi видає позики на вигідних умовах при наданні наступних документів:

  • український паспорт з пропискою на території країни;
  • індивідуальний номер платника податків (ІПН).

Необхідність в наданні додаткової документації відсутня. МФО не вимагає підтвердження працевлаштування та довідок про доходи. Також не потрібні поручителі і заставне майно.

Умови позичальників

Розраховувати на отримання позики від МФО «Є-гроші» можуть всі верстви населення. Передбачено співробітництво зі студентами, пенсіонерами та жінками в декретній відпустці. Також оформити кредит можуть особи, які не мають офіційного працевлаштування.

Отримати мікрокредит в Одесі можуть особи, які відповідають таким умовам:

  • вік – не молодше 18 років;
  • громадянство – Україна;
  • наявність іменний банківської карти.

На рахунку позичальника повинен бути позитивний баланс – не менше 1 грн. Це необхідно для підтвердження особи особи, що оформляє кредит.

Швидкий займ в Одесі – це вигідно і зручно. Ймовірність відмов зведена до мінімуму. Мікрофінансових організація не співпрацює тільки з тими клієнтами, які надають недостовірну інформацію про себе.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Ми видаємо