Онлайн-кредит в Вінниці

Часто виникають ситуації, що вимагають фінансової підтримки. Не завжди на руках є потрібна сума для вирішення того чи іншого питання. Сервіс «Є-Гроші» пропонує оформити кредит онлайн в Вінниці на максимально вигідних умовах для клієнтів. Запозиченої суми цілком достатньо для вирішення виниклих труднощів. Перед тим як оформити позику в Вінниці, ознайомтеся з умовами співпраці, щоб в процесі не виникло непередбачених ситуацій. Щоб отриматии кредит, потрібно  пройти реэстрацію, правильно заповнити анкету та отримати схвалення на кредит. Після цього займ автоматично зараховується на карту клієнта. Таким чином, з урахуванням заповнення анкети, ви витратите не більше 20-30 хвилин.

Наші клієнти можуть оформити кредит на карту Ощадбанку на будь-які потреби. Позикові кошти виручають в ситуаціях, коли потрібно терміново оплатити навчання, погасити заборгованість по комунальним платежам або підрехтувати авто після дрібного ДТП.

Переваги онлайн кредиту в Є-гроші

Мікрофінансових організація E-Groshi дозволяє забути про бюрократію. Оформити позику тепер можна віддалено (без візиту в офіс компанії) на досить вигідних умовах. Необхідність в наданні заставного майна та довідок ПДФО-2 з місця роботи відсутня.

Переваги співпраці з МФО E-Groshi:

 • Швидкі грошові перерахування. Кошти надходять на банківський рахунок після схвалення протягом декількох хвилин, що залежить від банку, що обслуговує пластикову карту.
 • Цілодобове оформлення. Вступники заяви розглядаються 24/7 автоматично за допомогою online-програми. Відмови, які пов’язані з людським фактором, повністю виключені.
 • Низька ставка за відсотками. Новим клієнтам МФО надається ставка за відсотками в розмірі 0,01% від суми.

Взяти позику можна на будь-які потреби і цілі. При своєчасній виплаті боргу клієнту нараховуються бонуси.

Як взяти онлайн-кредит в Вінниці

Для оформлення онлайн-займ у Вінниці потрібно:

 1. Вказати суму і терміни кредиту на сайті компанії, скориставшись online-калькулятором. Система розраховує суму виплати і ставку по відсотках автоматично.
 2. Зареєструйтеся на сайті. Заповніть анкету і авторизуйтесь в системі.
 3. Прикріпіть свою карту до ЛК (особистого профілю). Верифікуйте картку – для цього введіть 16-значний номер, CVV код і терміни дії. З рахунку автоматично спишеться 1 грн, що необхідно для посвідчення особи клієнта.
 4. Підпишіть договір. Електронний документ буде відправлений на e-mail. Ознайомтеся з усіма пунктами і введіть код підтвердження, який був надісланий в СМС-повідомленні.

Online займ у Вінниці оформляється віддалено і досить швидко. На розгляд відправленої заявки йде не більше 5-10 хвилин.

Умови для позичальників

Схвалення кредиту в МФО «Є-Гроші» здійснюється тільки тим громадянам, які відповідають встановленим умовам:

 • Вік. Від 18 до 65 років.
 • Прописка. Будь-яке місто України.

Не потрібно підтвердження платоспроможності позичальника. МФО видає позики без поручительства і реєстрації заставного майна. Співпраця здійснюється з особами, які мають погану фінансову репутацію, а також зі студентами, безробітними, жінками в декреті і особами пенсійного віку.

Документи для оформлення

Для отримання грошей в позику у Вінниці в МФО «Є-Гроші» досить надати два документи:

 • паспорт громадянина України, який має діючий термін;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Кредити видаються тільки тим клієнтам, які мають українське громадянство. Серед обов’язкову умову слід виділити наявність особистого мобільного телефону, e-mail і банківської карти.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Ми видаємо