Калькулятор мікропозик

Як рахує кредитний калькулятор

Використання кредитного калькулятора мікропозик дозволяє істотно спростити клієнтам розрахунок оплати за користування кредитом. Він показує стандартну процентну ставку, а також може підлаштовуватися під різні акції, знижки та бонусні програми. 

Наша МФО видає першу позику під 0%. При наступних зверненнях діє стандартна процентна ставка — 2,2%. Розглянемо, як працює мікрофінансовий калькулятор на прикладі. Припустимо, позичальник бере 1000 грн на термін 10 днів. Визначивши 2,2% від цієї суми, ми бачимо, що в день він заплатить 22 гривні, а за весь період — 220 гривень.

Як оформити мікропозику з Є-гроші

Перейдіть на головну сторінку сайту E-groshi.com і слідуйте інструкції:

  1. Зареєструйтеся або увійдіть в систему. Процес реєстрації займає всього кілька хвилин. Необхідно вказати лише своє ім’я, номер телефону і придумати пароль.
  2. За допомогою калькулятора мікропозик виберіть оптимальні умови кредитування. Система миттєво розрахує відсоток по кредиту і кінцеву суму до оплати.
  3. Заповніть анкету користувача. Вказуйте тільки правдиві дані, щоб збільшити шанси отримати схвалення за позикою. Потім прикріпіть фотографії паспорта та ІПН, а також прив’яжіть банківську карту.
  4. Ознайомтеся з умовами кредитного договору і підпишіть його за допомогою смс-коду.
  5. Подайте заявку і чекайте рішення кредитного робота.

Розрахунок мікропозики системою проводиться абсолютно точно і прозоро. Ніяких прихованих платежів або зайвої комісії. Після схвалення заявки кошти зараховуються на особистий рахунок клієнта миттєво.

Послуги пролонгації

Якщо розрахунки кредитного калькулятора МФО Є-гроші вас задовольнили і ви оформили позику, через деякий час її потрібно буде повернути. Однак бувають ситуації, коли клієнт не встигає до встановленого терміну погасити заборгованість. Для таких випадків у нас передбачена особлива послуга — пролонгація. 

Продовжити кредитний договір можна в останній день його дії або протягом семи наступних днів. Послуга дозволяє відстрочити виплату на 10, 20 або 30 днів, сплативши при цьому нараховані відсотки за користування кредитом і 25% від тіла кредиту. 

Ми робимо все можливе, щоб клієнтам було комфортно з нами працювати. Вирішивши розрахувати мікропозику і подати заявку, ви зможете переконатися в цьому самостійно.

Цікаво дізнатися
Більше статей
Останні новини
Ми видаємо

По містах

Про нас пишуть
Огляд Е гроші: правила отримання кредиту, переваги та акції компанії

Новинний портал

Докладніше
Е гроши: как быстро оформить кредит из дома без поручителей

Газета

Докладніше
Сервис «Є гроші» оказался на первом месте в рейтинге украинских МФО

Новинний портал

Докладніше
Можно ли получить онлайн кредит без звонков

Новинний портал

Докладніше