Кредит без банків

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Небанківські кредити набирають популярність. Пов’язано це з тим, що великі фінансові організації вимагають тривалого оформлення і співпрацюють лише з тими клієнтами, які відповідають певним вимогам. Гроші в кредит без банку пропонує взяти МФО «Є-Гроші» на максимально вигідних умовах для клієнта. Імовірність відмови – мінімальна.

Переваги мікропозик в Є-гроші

Мікрофінансових організація перевіряє надану клієнтами інформацію в автоматичному режимі – за допомогою спеціальної програми, в яку завантаженні бази даних. Перевага співпраці з Є-гроші – це можливість отримати кредит без довідок тільки за паспортом.

E-Groshi пропонує взяти кредит без банку. Гроші надійдуть на рахунок практично моментально після того як заявка буде схвалена. При заповненні онлайн-форми вказуйте тільки правдиву інформацію. Інакше запит буде відхилено. Минаючи банківські послуги, ви отримуєте можливість взяти кредит за паспортом менше, ніж за годину.

Отримати кредит в мікрофінансової організації можуть навіть ті громадяни, які мають погану кредитну історію.

В цьому випадку можна розраховувати на невелику суму.

МФО E-Groshi має кілька основних відмінностей від банку:

 • відсутність людського фактора при схваленні заявок;
 • цілодобове розгляд запитів 24/7;
 • співпраця з юридичними, фізичними особами та з ІП ​​(індивідуальними підприємцями).

МФО має ряд переваг перед великими банками, серед яких слід виділити мінімальні вимоги до клієнтів. Немає необхідності в наданні застав і в поруку. Видається онлайн займ без відмови, на відміну від банківських продуктів. Вам знадобиться мінімум документів і часу.

Для попереднього розрахунку процентної ставки скористайтеся онлайн-калькулятором, який знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті. Повторні кредити видаються під відсоток: наприклад, за позику на 1000 грн. За 10 днів потрібно буде переплатити 180 грн. (APR – 657%).

На відміну від банківських продуктів, займ на карту за 5 хвилин пропонується з високою швидкістю оформлення, мінімальними вимогами до клієнтів. Позики нецільові, ви можете витрачати гроші на власний розсуд.

Як оформити позику без участі банку

Якщо вам відмовляють у великих банках, немає часу чекати розгляду заявки або не потрібна велика сума, спробуйте моментальний онлайн-кредит на карту.

Щоб отримати кредит не через банк, слід перейти на офіційний сайт мікрофінансової організації E-Groshi і заповнити онлайн-форму. У разі надання недостовірної інформації заявка схвалена не буде.

Для оформлення кредиту дотримуйтесь покроковому керівництву:

 1. Виберіть кредитний продукт зі списку доступних пропозицій.
 2. Заповніть обов’язкові поля в анкеті і перевірте правильність введених даних.
 3. Вкажіть терміни кредитування і суму позики.
 4. Ознайомтеся з умовами договору і підтвердіть свою згоду.
 5. Здійсніть прив’язку карти, на яку будуть перераховані гроші.
 6. Підпишіть договір, вказавши код перевірки, який буде вислано на вказаний номер мобільного телефону в СМС-повідомленні.

Гроші будуть переведені тільки на іменну картку, оформлену на позичальника на карту, яка була видана на ім’я позичальника. Зверніть увагу, що для прив’язки банківського продукту, на рахунку повинен бути позитивний баланс – не менше 1 грн.

Умови оформлення

Від позичальника не потрібно підтвердження власного доходу. Оформлення здійснюється за паспортом у віддаленому режимі. Досить заповнити online-форму, заповнивши обов’язкові поля і дочекатися відповіді. На подачу заявки витрачається не більше 10 хвилин.

Умови отримання миттєвого кредиту на карту:

 • під 0% для нових клієнтів;
 • віддалене оформлення – через ПК або смартфон;
 • відсутність діючих кредитів;
 • своєчасне повернення заборгованості.

При відсутності можливості погасити заборгованість,  можна скористатися послугою пролонгації. Залишити запит на продовження можна за 2 дні до закінчення терміну дії кредиту. Отримати послугу також можна протягом 7 діб після утворення заборгованості. В такому випадку процентна ставка зросте до 25%. Договір буде продовжений ще на 30 днів.

Документи для оформлення

Щоб без банку немає необхідності в наданні повного пакету документів. У МФО «Є-Гроші» оформлення позики здійснюється при наданні:

 • паспорта громадянина України, виданого в будь-якому регіоні країни і має не минулий термін дії;
 • ІПН (індивідуального номера платника податків, що присвоюється всім громадянам).

Співпрацюємо тільки з громадянами України. Для зворотного зв’язку вкажіть адресу діючої електронної пошти та мобільний.

Перед подачею заявки на кредит, уважно вивчіть умови співпраці, щоб в процесі не зіткнутися з непередбачуваними ситуаціями. Прочитайте відгуки інших клієнтів, щоб отримати правильне уявлення про послугу.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без банків?

Способи через які можна погасити кредит без банків:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без банків?

Необхідні документи для кредиту без банків:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без банків?

Для оформлення кредиту без банків, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.