Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
Розрахувати кредит

Онлайн кредит без електронної пошти

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Як отримати кредит без електронної пошти

Наша мікрофінансова організація займається кредитуванням українських громадян через Інтернет. Ми пропонуємо оформити кредит онлайн без електронної пошти та без відвідування відділення. Подати заявку можна з дому, роботи, кафе, таксі тощо. Все, що для цього потрібно, — можливість вийти в мережу, мобільний телефон та банківська картка. Процес оформлення позики складається із кількох простих кроків.

Що потрібно робити:

 1. Відкрити головну сторінку сайту.
 2. За допомогою онлайн-калькулятора вибрати суму та термін кредитування, а потім натиснути «Отримати кредит».
 3. Зареєструватися на сайті: ввести номер мобільного телефону та придумати надійний пароль.
 4. Пройти авторизацію на сайті.
 5. Заповнити анкету позичальника, ввести реквізити документів та платіжні дані.
 6. Верифікувати картку.
 7. Подати заяву.
 8. Ознайомитись з умовами кредитного договору та підписати його за допомогою коду із смс-повідомлення.
 9. Отримати грошовий переказ на картку.

Весь процес — від реєстрації на сайті до зарахування грошей — займає лише 10 хвилин. Зареєстровані користувачі, які регулярно звертаються до послуг МФО, витрачають ще менше часу. Перевіркою анкет займається скорингова система. Завдяки цьому ризики отримати відмову через неуважність менеджера повністю відсутні. Під час розгляду заявок враховуються не лише відомості з БКІ, а й тисячі інших чинників. Наприклад, загальнодоступна інформація про клієнта з Інтернету, його соціальні мережі.

Одним із етапів заповнення анкети є верифікація банківської картки. Це обов’язкова процедура, яка дає змогу ідентифікувати користувачів. Завдяки верифікації можна захистити обидві сторони договору від дій шахраїв. Вона передбачає тестове списання з рахунку позичальника невеликої суми (1 грн.).

Кому надаємо кредит без електронної пошти

Ми займаємось кредитуванням українського населення онлайн. Стати клієнтами нашої МФО можуть повнолітні громадяни України, які мають паспорт, ІПН та банківську картку. Взяти кредит онлайн без емейлу можуть навіть ті категорії громадян, яким зазвичай відмовляють банки.

Ми видаємо позикові кошти:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • бізнесменів;
 • тимчасово безробітним;
 • домогосподаркам;
 • мамам у декреті;
 • людям з поганою кредитною історією та ін.

Кредитна історія є важливим, проте далеко не вирішальним критерієм при ухваленні рішення про видачу позики. Кредитний робот враховує ще тисячі різних факторів. Важливо мати іменну банківську картку — таку, яку видано на ім’я позичальника. Адже в процесі оформлення позики необхідно пройти верифікацію, щоб переконатися у відсутності шахрайського наміру.

Оформити кредит онлайн без email можуть українські громадяни віком від 18 до 60 років, які мають стабільне джерело доходу та банківську картку. При цьому посада, рівень заробітної плати і трудовий стаж ніякої ролі не грають.

Ставка

За першого звернення наші клієнти кредитуються під 0,01%. Іншими словами, скільки грошей береться в позику, стільки і потрібно погасити після закінчення терміну кредитування. Це чудова можливість ознайомитися з нашими послугами та вирішити, чи варто звертатися за фінансовою допомогою у майбутньому. Надалі відсоткова ставка становитиме 2,2%. Також при отриманні кредиту онлайн на картку без е-мейлу необхідно сплатити невелику комісію (відсоток від суми позики). Розмір комісії та відсотків можна розрахувати самостійно за допомогою онлайн-калькулятора.

Умови

МФО E-groshi.com висуває до позичальників мінімум вимог.

Умови оформлення позики:

 • відповідність віковому цензу (від 18 до 60 років);
 • стабільне джерело доходу;
 • українське громадянство;
 • постійне місце реєстрації;
 • наявність паспорта та ІПН.

Вирішивши взяти кредит на картку без емейлу в нашій МФО, достатньо відповідати вищезазначеним вимогам. Всі інші фактори будуть менш важливими під час розгляду заявки. Навіть якщо у минулому у вас були проблеми з погашенням, ми готові схвалити вашу заявку.

Документи

Для проходження процедури кредитування на нашому сайті необхідно мати лише два документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

У нас можна взяти кредит онлайн на картку без електронної пошти, довідки про доходи та інші непотрібних документів. Багато фінансових установ запитують у клієнтів довідку про склад сім’ї, копію трудової, угоду про заставу, поручителів. Цього всього не потрібно, якщо ви звертаєтесь до Є-гроші Ком.

Повернути позикові кошти у встановлений термін можна одним із зручних способів на вибір. У разі виникнення фінансових труднощів ви завжди можете скористатися пролонгацією.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит