Кредит без комісії

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Головна особливість кредитів – процентна ставка. Саме від її розміру залежить розмір сума переплати. Кожен клієнт прагне взяти у банку в борг під мінімальний відсоток, але великі фінансові організації, як правило, не пропонують таких послуг. МФО «Є-Гроші» пропонує взяти кредит без комісій – од 0%.

Чим вигідний кредит без комісії

Нульовий або безвідсотковий кредит оформляється під 0,01%. Для зручності всюди прописується 0%. При співпраці з мікрофінансовими організаціями відсутність процентної ставки передбачено тільки при співробітництві з новими клієнтами другий і наступний позику видається під певний відсоток, який залежить від кредитної історії клієнта і обраної програми кредитування. В Є-гроші можна оформити кредит 5000 без відсотків за першим договором і без комісії за зарахування на будь-який за рахунком позику.

На таких умовах співпраці позичальник повинен повернути таку ж суму, яка була перерахована на карту:

 1. Якщо розмір позики понад 2 000 грн, і терміни кредитування більше 7 днів, то зверху може набігти 1-10 грн переплати, але не більше.
 2. При стандартних відсоткових ставках в 1,99% повертати доведеться не 1 500, а 1709 за 7 днів. Саме тому позичальникам набагато вигідніше співпрацювати з МФО по 0%.

Банки також стягують додаткові комісії при знятті готівки в банкоматі, що становить 1,0-1,5%. При погашенні позики також потрібно переплатити до 3% від внесеної суми. У нашому МФО такі виплати не потрібні.

Перед тим як отримати миттєвий кредит на карту, уважно прочитайте договір. Переконайтеся, що дані внесені вірно, текст договору не передбачає комісій.

Хто може отримати кредит без комісії в Є-гроші

Взяти онлайн кредит без комісії пропонує мікрофінансових організація E-Groshi. Розраховувати на отримання нульового позики можуть всі нові клієнти без винятку. Сума буде залежати від репутації клієнта.

Ми співпрацюємо з такими категоріями населення:

 • студенти з 18 років;
 • пенсіонери до 65 років;
 • жінки в декреті;
 • особи, які мають погану КІ.

Відомості про позичальників перевіряються в БКІ, тому не слід розраховувати на отримання грошей обманним шляхом. Якщо при оформленні заявки будуть допущені помилки, то клієнт потрапляє в чорний список компанії.

Особливості комісійних умов для постійних клієнтів

Постійні клієнти, при своєчасності виплат, можуть розраховувати на низьку процентну ставку – 2% від суми позики в день. В такому випадку клієнти можуть розраховувати на кредит до 25 000 грн на більш тривалі терміни.

При появі складнощів з погашенням, можна скористатися послугою пролонгації. Головне – заздалегідь залишити запит на її активацію. При пролонгації терміни з виплат продовжуються ще на місяць.

Оформляючи повторний мікрокредит на місяць, ви автоматично берете участь в партнерській програмі і знижуєте загальну процентну ставку.

Набагато вигідніше співпрацювати з нами на постійній основі. Ми лояльно ставимося до своїх клієнтів.

Щоб взяти кредит за паспортом онлайн, вам знадобиться тільки смартфон або комп’ютер і сайт МФО Є-гроші.

Умови для позичальників

Кредит на сайті E-Groshi оформляється на будь-який термін від 1 до 30 днів. Співпрацюємо з клієнтами різних категорій, висуваючи лояльні вимоги. Видаємо позики навіть особам з поганою КІ. В такому випадку ставка за відсотками буде вище.

Умови видачі безпроцентної позики в МФО «Є-Гроші»:

 • вік – від 18 до 65 років;
 • сума кредиту – від 500 до 25 000 грн.

Для нових клієнтів сума не може перевищувати 10 000 грн. При своєчасному погашенні боргу розмір позики збільшується.

Документи для оформлення

Щоб взяти онлайн кредит без комісії в МФО E-Groshi, слід надати:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Немає необхідності в додаткових довідках про доходи і підтвердження офіційного працевлаштування. Ми захищені від недобросовісних клієнтів тим, що даємо в борг під високий відсоток. Таким чином, наша компанія мінімізує ризики неповернення коштів.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без комісії?

Способи через які можна погасити кредит без комісії:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без комісії?

Необхідні документи для кредиту без комісії:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без комісії?

Для оформлення кредиту без комісії, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.