Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 500

До 20000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Онлайн кредит без відмови сразу на карту

В житті багатьох простих громадян іноді виникають ситуації, коли терміново потрібна відносно невелика сума грошей. Звісно, що найпростіше всього вирішити тимчасові фінансові проблеми за рахунок друзів та знайомих, у котрих можна позичити потрібну суму коштів. Але, в наш складний час не завжди є така можливість. Що робити в такій ситуації? Вихід є – це кредит без відмови, який можна оформити в кредитно-фінансовій установі (банк, ломбард, МФО).

Інтернет зараз дає можливість отримати кредит в режимі онлайн, не відвідуючи кредитну установу або їх філіал. Це можна зробити на сайті МФО Є-Гроші, заповнивши відповідну анкету. Великі банки і більшість МФО встановлюють високі вимоги до позичальників. При нульовій або незадовільній кредитній історії, відсутності офіційного доходу, недостатню поінформованість про клієнта за заявками на кредит онлайн виноситься відмова.

Якщо вам потрібен кредит онлайн без відмови, мікрофінансова компанія Є-Гроші прийде на допомогу. Ми надаємо онлайн кредит на карту без відмови клієнтам з будь-якою кредитною історією. Досить заповнити анкету і сформувати заявку в особистому кабінеті на нашому сайті, щоб отримати кредит онлайн. Гроші видаються всім без відмови. У нас можна оформити кредит онлайн для мам в декреті, студентів, пенсіонерів і клієнтів без офіційного працевлаштування.

Це досить зручно, не потребує багато часу, оформити кредит онлайн можуть навіть не обізнані в фінансових справах люди. Головна умова для того, щоб отримати кредит онлайн – достовірність наданої клієнтом інформації, а також відповідність встановленим вимогам: вік клієнта, його громадянство. Нижче приведені найчастіші причини відмов клієнтам у видачі кредиту онлайн.

Основні причини відмови у видачі кредиту

В Є-Гроші кредит онлайн без відмови доступний всім, але існує ряд факторів, які знижують ймовірність схвалення заявки:

Недостовірна інформація. Відомості в анкеті перевіряються системою онлайн на достовірність наведеної інформації. Якщо ви вказали неправильні номери  серії паспорта та ІПН, буде винесено автоматичну відмову.

Кредит онлайн на іншу людину. У перші роки роботи МФО виникали ситуації, коли шахраї оформляли кредит онлайн на інших людей. Тому мікропозика на карту онлайн терміново і без відмови видається тільки на іменні картки клієнтів.

Невідповідність вимогам. Є-Гроші працює тільки з повнолітніми клієнтами, котрі мають українське громадянство  і документи. Ми змушені відмовити у кредиті онлайн громадянам інших країн, а також особам молодше 18 років.

Кредит онлайн вже оформлений. Для позичальника доступний тільки один діючий кредит онлайн. До погашення заборгованості отримати гроші ще раз не можна.

Дуже погана кредитна історія. Є-Гроші не звертає уваги на невеликі прострочення, навіть якщо їх декілька. Ми намагаємося не співпрацювати з клієнтами, на ім’я яких відкрито виконавче провадження  або є значні прострочення на великі суми.

Якщо вам відмовляють великі банки в кредитуванні через нульову або незначну зіпсовану кредитну історію, за допомогою Є-Гроші можна виправити ситуацію. Оформіть і погасіть кілька позик, це поліпшить кредитну репутацію в очах великих кредиторів.

Оформити кредит без відмови і дзвінків в МФО Є-гроші дуже просто. Досить пройти елементарний алгоритм заповнення заяви і анкети.

Як отримати кредит на карту без відмови

Отримуючи кредит онлайн на карту, ви економите час. Досить заповнити просту анкету і підписати договір на сайті Є-гроші.

Щоб оформити позику онлайн на карту без відмови, пройдіть 5 простих кроків:

 1. Перейдіть на головну сторінку сайту Є-Гроші або натисніть кнопку «Отримати кредит» на цій сторінці. Перед натисканням виберіть суму і термін кредитування за допомогою повзунків над кнопкою.
 2. Заповніть анкету. Система запросить стандартну інформацію: ПІБ, паспортні дані, ІПН, джерело доходу і відомості про контактних осіб. Уважно заповнюйте поля цих форм. Недостовірні відомості – причина для відмови в позиці.
 3. Перейдіть в особистий кабінет. У розділі заявок сформуйте новий або виберіть створений запит на кредит.
 4. Після формування заявки на безвідмовний кредит ознайомтеся з умовами договору. Перевірте суму, термін і процентну ставку. Продумайте, чи встигнете внести платіж своєчасно.
 5. Підтвердіть укладення договору. На прив’язаний до особистого кабінету телефон прийде СМС з кодом ідентифікації. Введіть його в спеціальній формі на сайті Є-Гроші.

Гроші надійдуть на банківську карту протягом 5 хвилин. Обов’язково перевіряйте правильність введених даних і умови договору. Невеликий кредит на 5 тисяч гривень можуть оформити всі повнолітні клієнти з паспортом України. Наша компанія встановлює мінімальні вимоги до позичальників.

Щоб гарантовано отримати кредит на місяць під 0%, повністю заповнюйте анкету. Надавайте тільки справжні відомості про себе, інформація перевіряється. В тому випадку, якщо клієнт з будь яких причин припустився помилки, котра стала причиною у відмові кредиту онлайн, треба виправити помилку, після чого подати повторну заявку на отримання кредиту онлайн.

Що необхідно для оформлення

Для оформлення онлайн кредиту на карту без відмови в Україні потрібно дотримати вимоги:

 • Вік 18-65 років;
 • Український паспорт і громадянство;
 • ІПН;
 • Активний мобільний номер;
 • Електронна пошта;
 • Іменна банківська карта.

Відомості про особисті дані, документи, номери   потрібно вводити в відповідні поля анкети. Система сайту Є-Гроші зберігає цю інформацію і прив’язує її до особистого кабінету. Персональні дані знаходяться під захистом. В майбутньому клієнтові не потрібно буде заповнювати анкету повторно. Всі дані клієнта надійно зберігаються в базі МФО. Якщо клієнт через деякий час вирішить оформити новий кредит онлайн, йому не потрібно заповнювати повторно анкету. Тому оформлення повторного кредиту онлайн відбувається значно скоріше.

Що буде, якщо прострочити виплату

Вище ми вже писали про необхідність перевіряти терміни виплати кредиту на карту без перевірок. Добре, якщо дата погашення припадає на дні після отримання заробітної плати та інших доходів. Але інколи в нашому житті трапляються неприємні «сюрпризи», завдяки їм приходиться змінювати свої попередні плани.

Якщо в разі виникнення форс-мажорної ситуації клієнт не в змозі в зазначений термін своєчасно розрахуватись по своїм кредитним обов’язкам, треба негайно сповістити про це адміністрацію МФО, інакше позичальник вийде на прострочення по кредиту онлайн.

Що буде відбуватися, якщо клієнт не розрахується своєчасно по кредиту онлайн:

 • Представник Є-Гроші зв’яжеться з вами або контактними особами для з’ясування причин прострочення;
 • В ході бесіди виявляється подальша стратегія;
 • Якщо позичальник має серйозні фінансові труднощі і адекватні причини на затримку платежу, буде знайдений компроміс, з допомогою якого буде вирішуватися проблема;
 • Клієнту запропонують пролонгацію або реструктуризацію мікропозики.

Пролонгація – послуга з частковим погашенням заборгованості і продовженням терміну дії договору. Послуга надається протягом перших семи днів після утворення прострочення.

При реструктуризації з позичальником обговорюється графік платежів посильними сумами, відсотки або скасовуються, або нараховуються згідно з умовами додатку до договору.

Якщо ви розумієте, що не можете вчасно погасити заборгованість, зателефонуйте на гарячу лінію Е-Гроші і обговоріть цю ситуацію з оператором. Надайте додаткову інформацію: довідку про стан здоров’я, звільнення, затримки заробітної плати і т.д. Ми підемо вам на зустріч, допоможемо погасити заборгованість в комфортному режимі.

Переваги МФО Є-Гроші

 • Ми працюємо цілодобово;
 • Низькі процентні ставки, для нових клієнтів договори під 0%;
 • Програма лояльності для позичальників з кожною наступною позикою;
 • Низький відсоток відмов;
 • Мінімальні вимоги до клієнтів;
 • Зручні інструменти управління кредитуванням з особистого кабінету;
 • Моментальні виплати на банківські карти.

Оформлення мікропозик в Є-Гроші займає всього 30 хвилин. Повторні заявки розглядаються менше 5 хвилин. Якщо вам потрібно безвідмовне мікрокредитування, укладіть договір з нами.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн від 0,3% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити