Кредит без відмови

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Великі банки і багато МФО встановлюють високі вимоги до позичальників. При нульовій або поганою кредитною історією, відсутності офіційного доходу, недостатню поінформованість про клієнта за заявками на кредитування виноситься відмову.

Якщо вам потрібен кредит онлайн на карту без відмови, мікрофінансових компанія Є-Гроші прийде на допомогу. Ми надаємо позики клієнтам з будь-кредитною історією. Досить заповнити анкету і сформувати заявку в особистому кабінеті на нашому сайті, щоб отримати кредит. Гроші видаються всім без відмови. У нас можна оформити кредит для мам в декреті, студентів, пенсіонерів і клієнтів без офіційного працевлаштування.

Основні причини відмови у видачі кредиту

В Є-Гроші кредит онлайн без відмови доступний всім, але існує ряд факторів, які знижують ймовірність схвалення заявки:

 • Недостовірна інформація. Відомості в анкеті перевіряються системою на справжність. Якщо ви вказали неправильні номери, серії паспорта та ІПН, буде винесено автоматичну відмову.
 • Компанії видана на іншу людину. У перші роки роботи МФО виникали ситуації, коли шахраї оформляли мікропозики на інших людей. Тому мікропозик на карту онлайн терміново і без відмови видається тільки на іменні картки клієнтів.
 • Невідповідність вимогам. Є-Гроші працює тільки з повнолітніми клієнтами з українським громадянством і документами. Ми змушені відмовити громадянам інших країн молодше 18 років.
 • Кредит вже оформлений. Для позичальника доступний тільки 1 кредитний договір. До погашення заборгованості отримати гроші ще раз не можна.
 • Дуже погана кредитна історія. Є-Гроші не звертає уваги на невеликі прострочення, навіть якщо їх декілька. Ми намагаємося не співпрацювати з клієнтами, на ім’я яких відкрито виконавче провадження, є значні прострочення на великі суми.

Якщо вам відмовляють великі банки в кредитуванні через нульовий або злегка зіпсованої КІ, за допомогою Є-Гроші можна виправити ситуацію. Оформіть і погасіть кілька позик, це поліпшить кредитну репутацію в очах великих кредиторів.

Оформити кредит без відмови і дзвінків в МФО Є-гроші дуже просто. Досить пройти елементарний алгоритм заповнення заяви і анкети.

Як отримати кредит на карту без відмови

Отримуючи кредит онлайн на карту, ви економите час. Досить заповнити просту анкету і підписати договір на сайті Є-гроші.

Щоб оформити позику онлайн на карту без відмови, пройдіть 5 простих кроків:

 1. Перейдіть на головну сторінку сайту Є-Гроші або натисніть кнопку «Отримати кредит» на цій сторінці. Перед натисканням виберіть суму і термін кредитування за допомогою повзунків над кнопкою.
 2. Заповніть анкету. Система запросить стандартну інформацію: ПІБ, паспортні дані, ІПН, джерело доходу і відомості про контактних осіб. Уважно заповнюйте поля цих форм. Недостовірні відомості – причина для відмови в позиці.
 3. Перейдіть в особистий кабінет. У розділі заявок сформуйте нову або виберіть створений запит на кредит.
 4. Після формування заявки на безвідмовний кредит ознайомтеся з умовами договору. Перевірте суму, термін і процентну ставку. Продумайте, чи встигнете внести платіж своєчасно.
 5. Підтвердіть укладення договору. На прив’язаний до особистого кабінету телефон прийде СМС з кодом ідентифікації. Введіть його в спеціальній формі на сайті Є-Гроші.

Гроші надійдуть на банківську карту протягом 5 хвилин. Обов’язково перевіряйте правильність введених даних і умови договору. Невеликий кредит на 5 тисяч гривень можуть оформити всі повнолітні клієнти з паспортом України. Наша компанія встановлює мінімальні вимоги до позичальників.

Щоб гарантовано отримати кредит на місяць під 0%, повністю заповнюйте анкету. Надавайте тільки справжні відомості про себе, інформація перевіряється.

Що необхідно для оформлення

Для оформлення онлайн кредиту на карту без відмови в Україні потрібно дотримати вимоги:

 • Вік 18-65 років;
 • Український паспорт і громадянство;
 • ІПН;
 • Активний мобільний номер;
 • Електронна пошта;
 • Іменна банківська карта.

Відомості про перерахованих особистих даних, документах, номерах і поштою потрібно вводити в відповідні поля анкети. Система сайту Є-Гроші зберігає цю інформацію і прив’язує до особистого кабінету. Персональні дані знаходяться під захистом. В майбутньому клієнтові не потрібно буде заповнювати анкету повторно.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Що буде, якщо прострочити виплату

Вище ми вже писали про необхідність перевіряти терміни виплати кредиту на карту без перевірок. Добре, якщо дата погашення припадає на дні після отримання заробітної плати та інших доходів.

Інакше позичальник вийде на прострочення по позиці. Що буде:

 • Представник Є-Гроші зв’яжеться з вами або контактними особами для з’ясування причин прострочення;
 • В ході бесіди виявляється подальша стратегія;
 • Якщо позичальник має серйозні фінансові труднощі і адекватні причини на затримку платежу, буде підібраний компроміс;
 • Клієнту запропонують пролонгацію або реструктуризацію мікрокредиту.

Пролонгація – послуга з частковим погашенням заборгованості і продовженням терміну дії договору. Послуга надається протягом перших 7 днів після утворення прострочення.

При реструктуризації з позичальником обговорюється графік платежів посильними сумами, відсотки або скасовуються, або нараховуються згідно з умовами додатку до договору.

Якщо ви розумієте, що не можете вчасно погасити заборгованість, зателефонуйте на гарячу лінію Е-Гроші і обговоріть цю ситуацію з оператором. Надайте додаткову інформацію: довідку про стан здоров’я, звільнення, затримки заробітної плати і т.д. Ми підемо вам на зустріч, допоможемо погасити заборгованість в комфортному режимі.

Переваги МФО Є-Гроші

 • Ми працюємо цілодобово;
 • Низькі процентні ставки, для нових клієнтів договори під 0%;
 • Програма лояльності для позичальників з кожним наступним позикою;
 • Низький відсоток відмови;
 • Мінімальні вимоги до клієнтів;
 • Зручні інструменти управління кредитуванням з особистого кабінету;
 • Моментальні виплати на банківські карти.

Оформлення мікропозик в Є-Гроші займає всього 30 хвилин. Повторні заявки розглядаються менше 5 хвилин. Якщо вам потрібно безвідмовне мікрокредитування, укладіть договір з нами.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без відмови?

Способи через які можна погасити кредит без відмови:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без відмови?

Необхідні документи для кредиту без відмови:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без відмови?

Для оформлення кредиту без відмови, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.