Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит для безробітних

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Громадяни України, які не мають офіційного джерела доходу, не можуть розраховувати на отримання кредиту в банку. Що робити, якщо виникла необхідність в запозиченні деякої суми? Звертайтеся в МФО «Є-Гроші». Ми видаємо кредити безробітним, незалежно від наявності / відсутності доходу. Пропонуємо взяти мікропозик безробітним на карту в Україні на максимально вигідних умовах.

Ми надамо гроші в кредит за паспортом моментально після підписання договору. Сума прийде повністю на прив’язану до особистого кабінету карту.

Чи можливо отримати кредит безробітному в банку

Оформити позику у великій фінансовій компанії безробітному дуже складно, т. К. Одним з головних вимог є надання довідки, що підтверджує доходи. Для отримання такого документа потрібно звернутися в бухгалтерію організації, в якій працевлаштовані. Якщо офіційно співробітник не зареєстрований, то такий документ не надається. Якщо можливість в наданні довідки про доходи немає, то не варто розраховувати на отримання навіть невеликого споживчого позики.

До безробітних належать:

 • особи, ніде не працевлаштовані та не отримують доходу;
 • громадяни України, які не працюють, але мають щомісячний дохід, наприклад від здачі нерухомості в оренду;
 • неофіційні співробітники, які не можуть підтвердити отриманий дохід документально.

У будь-якому з наведених вище випадків, для оформлення позики можна звернутися в мікрофінансову організацію. МФО лояльно ставляться до своїх клієнтів, надаючи вигідні умови для співпраці.

Швидкий кредит онлайн схвалять, навіть якщо у вас немає офіційної роботи, ви отримуєте стипендію або пенсію.

Умови отримання кредиту для безробітних

Для отримання позики при відсутності постійного місця роботи або офіційного працевлаштування потрібно виконати наступні дії:

 • перейти на сайт МФО «Є-Гроші» і заповнити заявки;
 • дочекатися відповіді на протязі 5-10 хвилин;
 • завершити процес оформлення і отримати гроші на рахунок.

Розраховувати на отримання кредиту можуть навіть ті громадяни, які не мають постійного доходу. При співпраці з нами не потрібно здійснювати візити в офіс компанії. Ми приймаємо заявки віддалено, не вимагаючи надання довідок з місця роботи. Мікропозик на карту без відмови можуть взяти клієнти, які в даний момент працюють на себе або влаштовані неофіційно. Є-гроші не вимагає довідку про доходи

Для оформлення заявки досить вказати за допомогою онлайн-калькулятора суму і терміни кредитування. Процентна ставка буде розрахована автоматично в залежності від обраної програми. Після переходу на сторінку анкети слід вказати достовірну інформацію в кожному обов’язковому полі. Позика до 5000 схвалюється автоматично без додаткових перевірок доходу і кредитної історії. Зверніть увагу, що при наявності невірних відомостей або помилок в наданні позики буде відмовлено.

Ми видаємо короткострокові кредити. Висуваючи до позичальників мінімум вимог. На нас можна розраховувати в будь-якій скрутній ситуації. Співпрацюємо з усіма категоріями громадян без винятку. Кредит за 5 хвилин на карту видадуть при наявності українського громадянства, паспорта та ІПН. Вам не знадобиться звертатися в податкову або до роботодавців за довідками.

 

Процедура оформлення кредиту безробітному

Щоб взяти кредит для безробітних, дотримуйтесь покроковому керівництву:

 1. Зареєструйте на офіційному сайті E-Groshi особистий кабінет.
 2. Заповніть онлайн-анкету (тимчасові витрати – не більше 5 хвилин).
 3. Здійсніть прив’язку банківської карти, яка обов’язково повинна бути іменний і мати позитивний баланс (досить 1 грн).
 4. Залиште заявку на кредит, вказавши суму і терміни погашення.

Після цих дій потрібно дочекатися відповіді. Заявки розглядаємо автоматично, тому помилки, допущені через людський фактор, виключені. У разі схвалення заявки необхідно підписати договір, який в електронному форматі буде висланий на вказану електронну пошту. Для цього потрібно ввести код перевірки з СМС-повідомлення.

Перед початком співпраці рекомендується уважно вивчити діючі умови, щоб виключити виникнення непередбачених ситуацій в процесі використання позики. Отримати безкоштовну консультацію по додаткових питань можна за телефоном, вказаним на сайті.

Крім простоти оформлення, позики не повинні містити підступу або прихованих зборів. Наша компанія надасть онлайн-кредит без комісії.

Основні цілі отримання кредиту безробітним

Головний критерій оформлення онлайн кредиту безробітним – мета. Наприклад, на покупку квартири необхідно звернутися у велику фінансову структуру.

Для менш істотних витрат можна обійтися співпрацею з МФО:

 • при туристичних поїздках;
 • для розвитку малого бізнесу;
 • при медичних потребах;
 • на покупку техніки та ін.

Ми видаємо позики на будь-які цілі, не вимагаючи збору повного пакету документів і візиту в офіс. У нас можна отримати гроші не виходячи з дому.

Документи для оформлення

При співпраці з мікрофінансової організацією E-Groshi для отримання кредиту безробітним в Україні, слід надати:

 1. паспорт для посвідчення особи і наявності української реєстрації;
 2. ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Щоб отримати позику безробітним на карту, немає необхідності в зборі цілого пакету документів. Також немає потреби в наявності цінного або нерухомого майна у власності клієнта ми співпрацюємо на максимально лояльних умовах.

   

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит