Кредит для безробітних

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Громадяни України, які не мають офіційного джерела доходу, не можуть розраховувати на отримання кредиту в банку. Що робити, якщо виникла необхідність в запозиченні деякої суми? Звертайтеся в МФО «Є-Гроші». Ми видаємо кредити безробітним, незалежно від наявності / відсутності доходу. Пропонуємо взяти мікропозик безробітним на карту в Україні на максимально вигідних умовах.

Ми надамо гроші в кредит за паспортом моментально після підписання договору. Сума прийде повністю на прив’язану до особистого кабінету карту.

Чи можливо отримати кредит безробітному в банку

Оформити позику у великій фінансовій компанії безробітному дуже складно, т. К. Одним з головних вимог є надання довідки, що підтверджує доходи. Для отримання такого документа потрібно звернутися в бухгалтерію організації, в якій працевлаштовані. Якщо офіційно співробітник не зареєстрований, то такий документ не надається. Якщо можливість в наданні довідки про доходи немає, то не варто розраховувати на отримання навіть невеликого споживчого позики.

До безробітних належать:

 • особи, ніде не працевлаштовані та не отримують доходу;
 • громадяни України, які не працюють, але мають щомісячний дохід, наприклад від здачі нерухомості в оренду;
 • неофіційні співробітники, які не можуть підтвердити отриманий дохід документально.

У будь-якому з наведених вище випадків, для оформлення позики можна звернутися в мікрофінансову організацію. МФО лояльно ставляться до своїх клієнтів, надаючи вигідні умови для співпраці.

Швидкий кредит онлайн схвалять, навіть якщо у вас немає офіційної роботи, ви отримуєте стипендію або пенсію.

Умови отримання кредиту для безробітних

Для отримання позики при відсутності постійного місця роботи або офіційного працевлаштування потрібно виконати наступні дії:

 • перейти на сайт МФО «Є-Гроші» і заповнити заявки;
 • дочекатися відповіді на протязі 5-10 хвилин;
 • завершити процес оформлення і отримати гроші на рахунок.

Розраховувати на отримання кредиту можуть навіть ті громадяни, які не мають постійного доходу. При співпраці з нами не потрібно здійснювати візити в офіс компанії. Ми приймаємо заявки віддалено, не вимагаючи надання довідок з місця роботи. Мікропозик на карту без відмови можуть взяти клієнти, які в даний момент працюють на себе або влаштовані неофіційно. Є-гроші не вимагає довідку про доходи

Для оформлення заявки досить вказати за допомогою онлайн-калькулятора суму і терміни кредитування. Процентна ставка буде розрахована автоматично в залежності від обраної програми. Після переходу на сторінку анкети слід вказати достовірну інформацію в кожному обов’язковому полі. Позика до 5000 схвалюється автоматично без додаткових перевірок доходу і кредитної історії. Зверніть увагу, що при наявності невірних відомостей або помилок в наданні позики буде відмовлено.

Ми видаємо короткострокові кредити. Висуваючи до позичальників мінімум вимог. На нас можна розраховувати в будь-якій скрутній ситуації. Співпрацюємо з усіма категоріями громадян без винятку. Кредит за 5 хвилин на карту видадуть при наявності українського громадянства, паспорта та ІПН. Вам не знадобиться звертатися в податкову або до роботодавців за довідками.

 

Процедура оформлення кредиту безробітному

Щоб взяти кредит для безробітних, дотримуйтесь покроковому керівництву:

 1. Зареєструйте на офіційному сайті E-Groshi особистий кабінет.
 2. Заповніть онлайн-анкету (тимчасові витрати – не більше 5 хвилин).
 3. Здійсніть прив’язку банківської карти, яка обов’язково повинна бути іменний і мати позитивний баланс (досить 1 грн).
 4. Залиште заявку на кредит, вказавши суму і терміни погашення.

Після цих дій потрібно дочекатися відповіді. Заявки розглядаємо автоматично, тому помилки, допущені через людський фактор, виключені. У разі схвалення заявки необхідно підписати договір, який в електронному форматі буде висланий на вказану електронну пошту. Для цього потрібно ввести код перевірки з СМС-повідомлення.

Перед початком співпраці рекомендується уважно вивчити діючі умови, щоб виключити виникнення непередбачених ситуацій в процесі використання позики. Отримати безкоштовну консультацію по додаткових питань можна за телефоном, вказаним на сайті.

Крім простоти оформлення, позики не повинні містити підступу або прихованих зборів. Наша компанія надасть онлайн-кредит без комісії.

Основні цілі отримання кредиту безробітним

Головний критерій оформлення онлайн кредиту безробітним – мета. Наприклад, на покупку квартири необхідно звернутися у велику фінансову структуру.

Для менш істотних витрат можна обійтися співпрацею з МФО:

 • при туристичних поїздках;
 • для розвитку малого бізнесу;
 • при медичних потребах;
 • на покупку техніки та ін.

Ми видаємо позики на будь-які цілі, не вимагаючи збору повного пакету документів і візиту в офіс. У нас можна отримати гроші не виходячи з дому.

Документи для оформлення

При співпраці з мікрофінансової організацією E-Groshi для отримання кредиту безробітним в Україні, слід надати:

 1. паспорт для посвідчення особи і наявності української реєстрації;
 2. ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Щоб отримати позику безробітним на карту, немає необхідності в зборі цілого пакету документів. Також немає потреби в наявності цінного або нерухомого майна у власності клієнта ми співпрацюємо на максимально лояльних умовах.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

 

 

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит для безробітних?

Способи через які можна погасити кредит для безробітних:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту для безробітних?

Необхідні документи для кредиту для безробітних:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит для безробітних?

Для оформлення кредиту для безробітних, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.