Кредит без довідок і поручителів

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Кредит без довідок в МФО «Є-Гроші» розрахований на категорію громадян, яким потрібно терміново отримати певну суму в борг без зайвих формальностей. Багато хто з нас працюють неофіційно або ж не бажають повідомляти своїх колег про те, що користуються послугами кредитування. Також проблем зі зверненням в банк є у пенсіонерів, студентів, матерів у декретній відпустці. Пропонуємо можливість оформити позику без довідок і поручительства за 5-10 хвилин.

Ми не вимагаємо поручительства і надання довідок, т. К. Співпрацюємо з клієнтами не по такій схемі, як в великих фінансових структурах. Наша діяльність вимагає набагато менше витрат і ресурсів. Але для захисту від недобросовісних клієнтів нам доводиться трохи завищувати процентні ставки.

Хто такий поручитель

Поручителем називається людина, що вписується в кредит клієнта банку. Він зобов’язується погасити заборгованість в тому випадку, якщо позичальник не зможе виконати свої зобов’язання перед фінансовою структурою.

Якщо клієнт банку справно погашав заборгованість протягом половини термінів, зазначених у договорі, але потім у нього виникли фінансові труднощі, то продовжити виплати зобов’язується поручитель. Вимоги будуть аналогічними, як якщо б він власноруч оформив кредит на себе. Якщо ж поручитель відмовить у допомозі, тоді його кредитна історія буде зіпсована.

Вимоги, що пред’являються до поручителя:

 • надання тих же документів, що і позичальник;
 • наявність постійного місця роботи й доходу;
 • позитивна кредитна репутація.

Саме тому так непросто знайти поручителя для оформлення кредиту в великих фінансових компаніях. Жодна розсудлива громадянин не погодиться на таку аферу. Саме тому поручителем найчастіше є близький родич або людина, з яким є довірчі відносини.

Особливості поручителя в кредитному договорі

Необхідність в пошуках поручителя виникає в наступних випадках:

 • подача заявки на великий кредит;
 • оформлення кредиту в перший раз;
 • наявність поганою кредитною історії;
 • відсутність одного з витребуваних документів;
 • відсутність довіри з боку банку до позичальника.

Найчастіше необхідність в поручительстві виникає тоді, коли клієнт банку подає заявку на велику суму. Але в деяких випадках така необхідність виникає і при оформленні невеликих позик.

Онлайн кредит без довідок і поручителів від Є-гроші

МФО E-Groshi пропонує взяти онлайн кредит без поручителів на максимально вигідних умовах. Ми не вимагаємо надання поручителів і оформлення додаткових паперів.

У нас діють тільки вигідні пропозиції:

 1. індивідуальний розрахунок процентної ставки, яка залежить від стану кредитної історії позичальника;
 2. для постійних клієнтів відсоткова ставка переглядається в більш вигідному варіанті;
 3. можливість продовження позики за допомогою послуги пролонгації (передбачена тільки одноразова активація).

Завдяки бонусної програмі вдається непогано заощадити на відсотках. Програма лояльності дозволяє підвищувати суму кредитування. З нами можна отримати гроші не виходячи з дому за короткий відрізок часу. Всі дані клієнтів і фінансові операції надійно захищені. У разі схвалення заявки переводимо кошти на пластикову карту будь-якого банку України.

Оформляючи терміновий кредит на карту, уважно вибирайте термін дії договору. Необхідно вчасно повернути гроші, краще вибирати дати після отримання заробітної плати.

Чи можна отримати кредит в банку без поручителя і довідок

Новим клієнтам фінансових структур послуга великого кредитування недоступна. В такому випадку в обов’язковому порядку клієнт повинен надати:

 • довідки про щомісячний дохід;
 • заставу нерухомого або цінного майна.

При відсутності такої можливості не варто розраховувати на отримання позики в великих банках. Мікрофінансові організації надають таку можливість. Є-гроші пропонує кредит за 5 хвилин по паспорту на карту, ніяких довідок, застав і поручителів надавати не потрібно.

МФО «Є-Гроші» пропонує оформити вигідні кредити без довідок і поручителів за 5-10 хвилин. Єдина умова – відповідність встановленим вимогам, про які йтиметься нижче.

Для схвалення кредиту без комісії не знадобиться ходити за довідкою про доходи, звертатися до роботодавця або просити знайомих про поручительство.

Умови отримання позики

Для оформлення кредиту без поруки та довідок в МФО E-Groshi, потрібно відповідати певним умовам:

 • українське громадянство;
 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність іменний банківської карти.

У позичальника повинен бути постійне джерело доходу, який потрібно обов’язково вказати в анкеті. Переклад фінансових коштів можливий тільки на іменну пластикову карту, оформлену на ім’я заявника. В іншому випадку ми не зможемо зробити грошовий переказ.

Зверніть увагу, що угода оформляється віддалено. Для підписання договору на зазначений мобільний номер відправляємо код для підтвердження. Компанія Є-гроші видасть кредит на карту тільки за паспортом та ІПН. Ознайомитися з умовами співпраці можна в електронному документі, який висилаємо на електронну пошту.

Щомісячні виплати повинні бути зроблені вчасно. У разі затримок по платежах будуть застосовані штрафні санкції, що призведе до підвищення підсумкової суми до оплати.

Одне з вагомих переваг співпраці з Є-гроші – ми надаємо кредит тільки за паспортом, чим ще більше спрощуємо процедуру оформлення.

Основні цілі отримання позики без довідок і поручителів

Необхідність в отриманні термінового кредиту на карту без поручителів виникає в наступних випадках:

 • поломка техніки і необхідність термінового ремонту або придбання нової;
 • діагностування серйозного захворювання, що вимагає дорогого лікування;
 • наближення знаменної дати – весілля, ювілею та ін .;
 • необхідність в ремонті транспортного засобу;
 • здійснення побутового ремонту;
 • планування повноцінного відпочинку або короткострокових поїздок.

У нас можна взяти кредит на будь-які потреби, навіть якщо мова йде про просте шопінг. Ми надаємо великий вибір програм кредитування. Серед яких кожен знайде для себе найбільш підходящий варіант.

Документи для оформлення

При співпраці з МФО E-Groshi для отримання кредиту без поручителів, потрібно пред’явити:

 • український паспорт з реєстрацією на території країни;
 • індивідуальний номер платника податків.

Для отримання позики немає потреби в наданні довідок з роботи або з податкової інспекції. Також не потрібно підтверджувати наявність у власності нерухомості або цінного майна. Оформляйте онлайн кредит без поручителів на максимально вигідних для клієнта умовах. Якщо клієнт навмисне ухиляється від виплат, то ми маємо право на передачу інформації по заборгованості в БКІ і вжити заходів відповідно до чинного законодавства. Ми рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з умовами співпраці, щоб в процесі не виникло непередбачених ситуацій.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

 

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без довідок і поручителів?

Способи через які можна погасити кредит без довідок і поручителів:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без довідок і поручителів?

Необхідні документи для кредиту без довідок і поручителів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без довідок і поручителів?

Для оформлення кредиту без довідок і поручителів, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.