Кредит без верифікації карти

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Знаєте, де видають безпроцентні кредити на Новий Рік? У МФО Є-гроші. Якщо ви ще ніколи не зверталися в цю компанію, то можете розраховувати на позику до 7000 грн під 0%.

Надійні фінансові організації не видають онлайн кредит без верифікації карти. Ця процедура обов’язкова, так як допомагає убезпечити обидві сторони кредитного договору від шахрайства. За допомогою верифікації кредитор визначає, чи точно додана в анкету банківська картка належить потенційному позичальникові. Клієнту ж ця процедура допомагає впевнитися, що майбутня виплата відбудеться в автоматичному порядку саме за вказаними реквізитами.

Багато потенційних позичальників сумніваються, чи є в сфері онлайн-кредитування ті компанії, які працюють без верифікації карти? Давайте розберемося в питанні детальніше.

Потрібен онлайн-займ без верифікації карти? Спробуйте звернутися в банк. Наприклад, можна взяти кредит на карту Ощадбанк.

Чи можна отримати кредит без верифікації

Якщо десь в інтернеті ви знайшли пропозиції, що дозволяють взяти кредит без верифікації карти, то перед вами шахраї. Жодна надійна компанія з хорошою репутацією ні піде на цей крок. І сервіс E-groshi не є винятком.

Отримати позику без верифікації карти можна тільки в двох випадках:

 1. Ви збираєтеся отримати позику готівкою.
 2. Ви подаєте заявку на кредитування за допомогою інтернету, але заберете гроші готівкою.

Ці 2 ситуації актуальні, якщо у мікрокредітора є оффлайн-відділення. Якщо ж офісів для прийому клієнтів у компанії немає, тоді забрати гроші готівкою буде неможливо.

Також отримання фінансів готівкою не закінчиться успіхом, якщо у кредитора відділення передбачені, але в вашому населеному пункті або найближчих містах їх не виявилося.

Якщо ви не хочете витрачати час на проходження тривалої верифікації, зверніться в МФО. Наприклад, в Є-гроші на займ не виходячи з дому буде потрібно не більше 30 хвилин. Верифікація при цьому займе 1 хвилину.

Позичити гроші ще можна в Приватбанку. Якщо ви клієнт цього банку, то часу на процедуру оформлення позики потрібно мінімум. Прочитайте інструкцію, як взяти кредит на карту Приватбанку онлайн.

Як проходить перевірка карти

Найшвидший, простий і зручний спосіб отримання кредиту – звернутися за ним в Є-гроші. Процедура онлайн-кредитування у нас включає практично моментальну верифікацію картки позичальника. З цією процедурою користувач зустрічається на етапі заповнення онлайн-анкети.

Верифікація – важливий елемент перевірки потенційних позичальників, так як є ефективний інструмент для підтвердження особи. Вона допомагає впевнитися, що саме ця конкретна людина використовує зазначену в анкеті банківську картку.

Етапи проходження верифікації:

 • в онлайн-анкеті вкажіть дані вашої пластикової карти: номер, термін дії та 3-значний код на зворотному боці;
 • підтвердіть додавання платежів на сайті;
 • з вашого рахунку спишеться тестовий платіж – близько 1 грн;
 • точну зарезервовану суму потрібно буде вписати у відповідне вікно на сайті;
 • якщо все пройшло успішно, то після перевірки зняті з рахунку гроші повертаються.

Основне призначення цієї процедури – безпека. Як бачите, вона безкоштовна і проста, але при цьому дозволяє максимально точно упевнитися в дійсному володінні зазначеної банківською карткою.

Зараз такий час, що за грошовою позикою вже не потрібно нікуди їхати чи звертатися до знайомих. Досить мати комп’ютер з інтернетом. Без верифікації карти можна взяти кредит в Монобанк онлайн.

Документи для оформлення

При подачі заявки в мікрофінансову організацію Є-гроші вас порадує простота і зручність оформлення мікрокредиту.

Щоб подати заявку на мікропозик вам знадобляться тільки 2 документа:

 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • паспорт.

Наші умови не припускають пред’явлення перерахованих документів. Досить вказати їх реквізити в особистому онлайн-кабінеті на сайті.

Мінімальна кількість необхідних документів і відсутність потреби в їх пред’явленні істотно скорочує час подачі заявки. Ще цей факт робить мікрокредитування доступним для людей, які не хочуть або не можуть надати довідку про доходи.

Умови для позичальників

Нові клієнти можуть розраховувати на особливо вигідну пропозицію від E-groshi:

 • безвідсоткову позику від 500 до 10000 грн;
 • з поверненням протягом 30 днів.

Коли потенційний позичальник подасть заявку, вона надходить на аналіз кредитного роботу. Перевірка звернень відбувається автоматизовано. Рекомендуємо уважно поставитися до заповнення анкети, так як деякі помилки можуть здатися кредитному роботу спробою навмисного обману.

Після схвалення заявки гроші автоматично надійдуть на верифікувати карту протягом хвилини.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 5 - 1 коментар (ів) про кредит без верифікації карти
Нурлан Магомедов
Кредит взяв. На 5000 тисяч. Повернув своєчасно, без питань. Порадували лояльні адекватні менеджери, яких не потрібно вмовляти щоб допомогли.Зараз оформив другий кредит на 10 000 грн під 1,99%.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без верифікації карти?

Способи через які можна погасити кредит без верифікації карти:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без верифікації карти?

Необхідні документи для кредиту без верифікації карти:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без верифікації карти?

Для оформлення кредиту без верифікації карти, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.