Вигідний

Сума позики:
від 500 до 15000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
 • Повернути
 • Сума кредиту
  0.00 ₴
 • Сума процентiв
  0 ₴ / 0.00 ₴
 • Сума процентiв з промо TMNOW99
  0 / 0.00 ₴
 • Сума до погашення
  0.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит без верифікації карти

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Знаєте, де видають безпроцентні кредити на Новий Рік? У МФО Є-гроші. Якщо ви ще ніколи не зверталися в цю компанію, то можете розраховувати на позику до 7000 грн під 0%.

Надійні фінансові організації не видають онлайн кредит без верифікації карти. Ця процедура обов’язкова, так як допомагає убезпечити обидві сторони кредитного договору від шахрайства. За допомогою верифікації кредитор визначає, чи точно додана в анкету банківська картка належить потенційному позичальникові. Клієнту ж ця процедура допомагає впевнитися, що майбутня виплата відбудеться в автоматичному порядку саме за вказаними реквізитами.

Багато потенційних позичальників сумніваються, чи є в сфері онлайн-кредитування ті компанії, які працюють без верифікації карти? Давайте розберемося в питанні детальніше.

Потрібен онлайн-займ без верифікації карти? Спробуйте звернутися в банк. Наприклад, можна взяти кредит на карту Ощадбанк.

Чи можна отримати кредит без верифікації

Якщо десь в інтернеті ви знайшли пропозиції, що дозволяють взяти кредит без верифікації карти, то перед вами шахраї. Жодна надійна компанія з хорошою репутацією ні піде на цей крок. І сервіс E-groshi не є винятком.

Отримати позику без верифікації карти можна тільки в двох випадках:

 1. Ви збираєтеся отримати позику готівкою.
 2. Ви подаєте заявку на кредитування за допомогою інтернету, але заберете гроші готівкою.

Ці 2 ситуації актуальні, якщо у мікрокредітора є оффлайн-відділення. Якщо ж офісів для прийому клієнтів у компанії немає, тоді забрати гроші готівкою буде неможливо.

Також отримання фінансів готівкою не закінчиться успіхом, якщо у кредитора відділення передбачені, але в вашому населеному пункті або найближчих містах їх не виявилося.

Якщо ви не хочете витрачати час на проходження тривалої верифікації, зверніться в МФО. Наприклад, в Є-гроші на займ не виходячи з дому буде потрібно не більше 30 хвилин. Верифікація при цьому займе 1 хвилину.

Позичити гроші ще можна в Приватбанку. Якщо ви клієнт цього банку, то часу на процедуру оформлення позики потрібно мінімум. Прочитайте інструкцію, як взяти кредит на карту Приватбанку онлайн.

Як проходить перевірка карти

Найшвидший, простий і зручний спосіб отримання кредиту – звернутися за ним в Є-гроші. Процедура онлайн-кредитування у нас включає практично моментальну верифікацію картки позичальника. З цією процедурою користувач зустрічається на етапі заповнення онлайн-анкети.

Верифікація – важливий елемент перевірки потенційних позичальників, так як є ефективний інструмент для підтвердження особи. Вона допомагає впевнитися, що саме ця конкретна людина використовує зазначену в анкеті банківську картку.

Етапи проходження верифікації:

 • в онлайн-анкеті вкажіть дані вашої пластикової карти: номер, термін дії та 3-значний код на зворотному боці;
 • підтвердіть додавання платежів на сайті;
 • з вашого рахунку спишеться тестовий платіж – близько 1 грн;
 • точну зарезервовану суму потрібно буде вписати у відповідне вікно на сайті;
 • якщо все пройшло успішно, то після перевірки зняті з рахунку гроші повертаються.

Основне призначення цієї процедури – безпека. Як бачите, вона безкоштовна і проста, але при цьому дозволяє максимально точно упевнитися в дійсному володінні зазначеної банківською карткою.

Зараз такий час, що за грошовою позикою вже не потрібно нікуди їхати чи звертатися до знайомих. Досить мати комп’ютер з інтернетом. Без верифікації карти можна взяти кредит в Монобанк онлайн.

Документи для оформлення

При подачі заявки в мікрофінансову організацію Є-гроші вас порадує простота і зручність оформлення мікрокредиту.

Щоб подати заявку на мікропозик вам знадобляться тільки 2 документа:

 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • паспорт.

Наші умови не припускають пред’явлення перерахованих документів. Досить вказати їх реквізити в особистому онлайн-кабінеті на сайті.

Мінімальна кількість необхідних документів і відсутність потреби в їх пред’явленні істотно скорочує час подачі заявки. Ще цей факт робить мікрокредитування доступним для людей, які не хочуть або не можуть надати довідку про доходи.

Умови для позичальників

Нові клієнти можуть розраховувати на особливо вигідну пропозицію від E-groshi:

 • безвідсоткову позику від 500 до 15000 грн;
 • з поверненням протягом 30 днів.

Коли потенційний позичальник подасть заявку, вона надходить на аналіз кредитного роботу. Перевірка звернень відбувається автоматизовано. Рекомендуємо уважно поставитися до заповнення анкети, так як деякі помилки можуть здатися кредитному роботу спробою навмисного обману.

Після схвалення заявки гроші автоматично надійдуть на верифікувати карту протягом хвилини.

<!– [repay_credit_template] –!>

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит