Кредит без застави

У багатьох з нас виникають життєві обставини, при яких терміново потрібна невелика сума в борг. На відвідування банку абсолютно немає часу, оскільки великі фінансові компанії вимагають збір цілого пакету документів. В такому випадку вихід з ситуації, що склалася один – онлайн кредит без застави в МФО «Є-Гроші».

Переваги кредиту без застави від Є-гроші

Оформлення позик в Є-гроші проходить за спрощеною системою. Ви можете отримати кредит під 0% на карту тільки за паспортом. Скориставшись нашим сервісом, можна практично моментально отримати потрібну суму. Для цього необхідно мати доступ в інтернет. В Є-гроші можна взяти онлайн-кредит 5000 грн. або на іншу суму без надання майна для застави або поручителів.

Основні переваги співпраці:

 • Економія особистого часу. Немає необхідності в підготовці документів, тривалому стоянні в чергах і довгих очікуваннях відповіді по заявці.
 • Цілодобове співпрацю. Ми видаємо гроші 24/7 без святкових днів. Заявки розглядаються автоматично. Саме тому затримки, зумовлені людським фактором, виключені.
 • Особливо важливі вигідні умови кредитування для сімей з маленькими дітьми. Є-гроші надасть кредит мамам в декреті під низький відсоток і без застави.

Процедура подачі заявки максимально спрощена. Потрібно тільки зареєструвати на сайті особистий кабінет і заповнити анкету. На оформлення та перевірку витрачається до 15 хвилин. Якщо заявка буде схвалена, тоді потрібно підписати договір, виславши код підтвердження, який буде відправлений по СМС. Грошові кошти моментально будуть перераховані на банківську карту.

Якщо ви хочете оформити договір не тільки без ризику для майна, але і без прямого контакту з кредитором, спробуйте кредит на карту без дзвінків від Є-гроші.

Умови видачі кредиту без застави

Ми надаємо прозорі послуги. Кредит на сайті E-Groshi можна оформити на будь-який термін від 1 до 30 днів. Ми співпрацюємо з клієнтами будь-якої категорії. Видаємо позики навіть особам, які мають погану кредитну історію. Зверніть увагу, що в такому разі процентна ставка буде трохи вище, ніж для сумлінних клієнтів банку. Таким чином, ми мінімізуємо ризики неповернення коштів.

Умови видачі кредиту без застави в МФО «Є-Гроші»:

 • вік позичальника – від 18 до 65 років;
 • сума позики – від 500 до 20 000 грн.

Новим клієнтам взяти кредит без застави можна під 0%. Але в цьому випадку сума позики не може перевищувати 2 000 грн. При сумлінному погашенні боргу розмір кредиту збільшується.

В Є-гроші можна взяти кредит на місяць або менший термін. Дія договору обчислюється добами.

Якщо виникають труднощі з виплатами, тоді один раз можна зробити пролонгацію. Терміни збільшаться в 2 рази без нарахування штрафів. Запит на пролонгацію потрібно подавати заздалегідь.

Відомості про позичальника перевіряємо в БКІ, де зберігається КІ (кредитна історія) всіх громадян України. При заповненні анкети слід враховувати даний факт. Якщо позичальники надають недостовірну інформацію, тоді ми вносимо їх в чорний список компанії.

Процедура отримання кредиту без застави

Послідовність дій при кредитуванні без застави в МФО «Є-Гроші»:

 1. Перейдіть на офіційний сайт і натисніть на кнопку «Увійти».
 2. Увійдіть у систему, внісши необхідну інформацію.
 3. Вкажіть номер мобільного телефону і дочекайтеся коду для підтвердження реєстрації.
 4. Увійдіть в особистий кабінет і заповніть анкету (вказуйте тільки достовірну інформацію, прикріпіть фотографію паспорта, ІПН).
 5. Прив’яжіть банківську карту до ЛК, яка повинна бути іменний. Обов’язкова умова для прикріплення пластика – на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Подайте заявку на кредит, указу терміни і суму позики. Для цього можна використовувати онлайн калькулятор, що знаходиться у відкритому доступі. Відповідь по заявці прийде в SMS-повідомленні протягом 5-10 хвилин.

Якщо заявка буде схвалена, то на вказаний e-mail буде висланий договір. Ознайомтеся з умовами співпраці. Щоб підписати документ, потрібно висловити свою згоду. Введіть перевірочний код, відправлений на вказану в анкеті номер телефону.

На банківську карту будуть зараховані кошти практично моментально. Погашати заборгованість потрібно своєчасно: частинами або єдиним платежем до терміну, встановленого в договорі.

При появі будь-яких труднощів з оформленням позики або поверненням коштів, зв’яжіться з менеджером по телефону. Співробітник МФО допоможе розібратися з послідовністю дій і вкаже можливі способи виплат.

Оформити кредит за паспортом без довідок може будь-який громадянин України з доступом до інтернету.

Терміни видачі та способи повернення кредиту без застави

Мінімальні строки для повернення запозичених коштів складають 1 день, максимальні – 30 діб. Якщо протягом 3 місяців гроші не повернуті, тоді кредит заморожується, і відсотки більше не нараховуються. На оформлення нової позики більше розраховувати не варто, т. К. Жодна фінансова організація не буде співпрацювати з клієнтами, за якими числиться непогашений кредит.

Способи повернення кредиту без застави:

 • Через сервіс E-Groshi в мобільному додатку або на офіційному сайті з будь-якої банківської карти.
 • Через термінал, інтернет-банкінг.
 • У відділенні українських банків.

Документи для оформлення

Кредит без застави видається по двох документах:

 • Паспорт громадянина України.
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Немає потреби в наданні додаткових паперів, що підтверджують наявність у власності цінних речей або нерухомого майна. Також немає необхідності в пошуках поручителів.

Видаємо кредит без застави та довідок в будь-який зручний для клієнта час. Щоб попередньо розрахувати ставку по відсотках, скористайтеся online-калькулятором на офіційному сайті. Додаткові питання можна задати менеджерам по телефону, вказаному на сайті. Консультація надається безкоштовно.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без застави?

Способи через які можна погасити кредит без застави:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без застави?

Необхідні документи для кредиту без застави:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без застави?

Для оформлення кредиту без застави, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.