Кредит до 10000 грн
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Кредит до 10000 грн

Є-Гроші ☝ Кредит онлайн на карту 10000 грн. це ПРОСТО ✔️ ШВИДКО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Кредит до 10000 грн

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Звідки терміново взяти гроші, коли опиняєшся в глухому куті? Ні готівки, немає фінансів на карті, а потреба термінова: придбати ліки, оплатити навчання, відремонтувати авто або техніку, віддати старий борг. Виручити в непростій ситуації зможе кредит 10000 гривень онлайн на карту в Україні. За ним не потрібно йти в банк. Швидко і просто отримати цю суму можна в МФО Є-гроші.

Ми – мікрофінансових організація, що видає позики по інтернету. Причому перший мікрокредит на нашому сайті можна оформити без відсотків. Зареєструвавшись, ви зможете за 15 хвилин отримати кредит онлайн до 10000 грн. Мабуть, годі й шукати інших надійних способів, позичити гроші на карту так само швидко.

Переваги взяття кредиту на 10000 з Є-гроші

Основні плюси звернення за мікропозик в МФО – це швидкість обробки заявки і простота її подачі. Ми менш вимогливі в порівнянні з банками, де для оформлення позики необхідно офіційне підтвердження доходів, місця роботи і цілі кредитування.У нас все набагато простіше.

5 переваг оформлення кредиту в МФО:

 • швидкість видачі – на заповнення анкети та її перевірку потрібно 15 хвилин;
 • онлайн-оформлення – потрібно тільки доступ до інтернету;
 • миттєве зарахування грошей – відразу після схвалення заявки;
 • супер умова для нових клієнтів – займ  під 0%;
 • поліпшені пропозиції для постояльців – підвищений розмір суми і терміну кредитування.

Двері нашої мікрофінансової організації відкриті для пенсіонерів, домогосподарок, студентів, користувачів без офіційної роботи і навіть людей з негативною кредитною історією. Ми готові розглянути заявку від позичальників з ідеальною фінансовою дисципліною і тих, хто мав труднощі з поверненням боргів в минулому. Саме тому МФО Є-гроші вважається одним з найпростіших, вигідних і зручних способів зайняти гроші онлайн.

Кредит 20 000 грн – продукт, який доступний постійним користувачам Є-гроші. У нашому МФО при повторних зверненнях ви отримуєте можливість зайняти більш значну суму в порівнянні з новими клієнтами. Також постійним користувачам стають доступні і інші привілеї: акції, персональні знижки та ін

Кредит за 10 хвилин – це не міф, а легко реалізується завдання, якщо ви звертаєтеся за послугою в МФО Є-гроші. Зареєструвалися, заповнили онлайн-анкету, подали заявку. Звернення перевіряються кредитним роботом майже моментально.

Процедура взяття кредиту на 10000 гривень

Весь процес оформлення заявки в МФО проходить в інтернеті: заповнення анкети, вибір умов, відправка звернення, отримання грошей. Прямо зараз ви перебуваєте на сторінці, де починається ваш шлях до мікрокредитів в Є-гроші. Просто дотримуйтесь викладеної нижче інструкції.

Як оформити кредит онлайн на карту 10000 грн:

 1. На цій веб-сторінці натисніть «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтеся на сайті нашого закладу.
 3. Впишіть в онлайн-анкету відомості про себе: платіжні дані, контакти, особисту інформацію.
 4. Виберіть відповідні умови кредитування.
 5. Надішліть заявку.
 6. Протягом 2-4 хвилин кредитний робот перевірити ваше звернення і надішле відповідь на зазначені при реєстрації контакти.
 7. Перевірте зарахування коштів на баланс карти.

Упевнені користувачі ПК заповнюють анкету за 10 хвилин. Тим, хто з комп’ютером на «Ви», може знадобитися трохи більше часу, проте ми постаралися максимально спростити інтерфейс особистого онлайн-кабінету. Це дозволяє досить швидко і просто оформити мікрокредит навіть літнім людям, які не мають постійної практики за комп’ютером.

За той час, поки хтось доїде з будинку до відділення банку, ви вже зможете оформити і отримати кредит 10000 грн в E-groshi.

В якості альтернативного інструменту можна використовувати кредит на карту Приватбанк. Якщо вам не підходять умови МФО, то звертайтеся в цей банк. Правда, там буде потрібно більше часу на перевірку заявки, якщо ви ще не є клієнтом Приватбанку.

Умови для позичальників

Новим клієнтам МФО Є-гроші доступний безвідсоткову позику. Скористатися цією пропозицією зможуть повнолітні українці, які постійно проживають на території нашої країни.

При першому зверненні позичальники можуть вибрати найбільш вигідні умови кредитування:

 • від 500 до 10000 грн;
 • на 1-30 днів;
 • під 0%.

Можливість оформити кредит в розмірі 10 000 грн і більше діє для клієнтів, які звертаються до МФО повторно. Процентна ставка при цьому розраховується індивідуально. Розмір комісій залежить від додаткових супутніх послуг, які ви використовуєте в процесі кредитування.

Кредити без перевірки кредитної історії не гарантують видачу позикових коштів в 100% випадків. Крім цього фактора враховуються ще й сотні інших параметрів. Проте подібні формати кредитів істотно підвищують шанси клієнтів з негативною кредитною історією.

Документи для оформлення

У МФО Є-гроші ви можете звернутися, перебуваючи в будь-якому статусі: студент, домогосподарка, різноробочий, приватний підприємець, пенсіонер, військовий. Ми видаємо кредит 10000 грн без довідки про доходи, документів про працевлаштування, офіційного підтвердження платоспроможності. Наші вимоги навіть не змушують позичальників повідомляти що-небудь про те, куди вони збираються витратити позикові кошти.

Для оформлення мікрокредиту потрібно всього лише 2 документа:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

При заповненні анкети потрібно вказати розмір щомісячних доходів. Підтверджувати їх офіційно необов’язково.

<!–  

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "Ibox" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту: Через мережу терміналів "EasyPay" для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії. Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги. Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути "Далі". Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

–!>

Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит до 10000 грн?

Способи через які можна погасити кредит до 10000 грн:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту до 10000 грн?

Необхідні документи для кредиту до 10000 грн:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит до 10000 грн?

Для оформлення кредиту до 10000 грн, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.