Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 500

До 20000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Подарунки в Є Гроші
Скоріше вхопи свій шанс!
image
Знижка -50%
До Happy New Year!
image

Оформіть позику в мобільному додатку в період з 01.12.2023 до 23.12.2023 та зберіть 2 обов'язкові нагороди в Системі нагород - "Інтерв'ю" та "Відмінник 1", щоб позмагатися за круті призи!!

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь послугою з -50% знижки по промокоду HNY50!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит до 10000 грн

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Звідки терміново взяти гроші, коли опиняєшся в глухому куті? Ні готівки, немає фінансів на карті, а потреба термінова: придбати ліки, оплатити навчання, відремонтувати авто або техніку, віддати старий борг. Виручити в непростій ситуації зможе кредит 10000 гривень онлайн на карту в Україні. За ним не потрібно йти в банк. Швидко і просто отримати цю суму можна в МФО Є-гроші.

Ми – мікрофінансових організація, що видає позики по інтернету. Причому перший мікрокредит на нашому сайті можна оформити без відсотків. Зареєструвавшись, ви зможете за 15 хвилин отримати кредит онлайн до 10000 грн. Мабуть, годі й шукати інших надійних способів, позичити гроші на карту так само швидко.

Переваги взяття кредиту на 10000 з Є-гроші

Основні плюси звернення за мікропозик в МФО – це швидкість обробки заявки і простота її подачі. Ми менш вимогливі в порівнянні з банками, де для оформлення позики необхідно офіційне підтвердження доходів, місця роботи і цілі кредитування.У нас все набагато простіше.

5 переваг оформлення кредиту в МФО:

 • швидкість видачі – на заповнення анкети та її перевірку потрібно 15 хвилин;
 • онлайн-оформлення – потрібно тільки доступ до інтернету;
 • миттєве зарахування грошей – відразу після схвалення заявки;
 • супер умова для нових клієнтів – займ  під 0%;
 • поліпшені пропозиції для постояльців – підвищений розмір суми і терміну кредитування.

Двері нашої мікрофінансової організації відкриті для пенсіонерів, домогосподарок, студентів, користувачів без офіційної роботи і навіть людей з негативною кредитною історією. Ми готові розглянути заявку від позичальників з ідеальною фінансовою дисципліною і тих, хто мав труднощі з поверненням боргів в минулому. Саме тому МФО Є-гроші вважається одним з найпростіших, вигідних і зручних способів зайняти гроші онлайн.

Кредит 20 000 грн – продукт, який доступний постійним користувачам Є-гроші. У нашому МФО при повторних зверненнях ви отримуєте можливість зайняти більш значну суму в порівнянні з новими клієнтами. Також постійним користувачам стають доступні і інші привілеї: акції, персональні знижки та ін

Кредит за 10 хвилин – це не міф, а легко реалізується завдання, якщо ви звертаєтеся за послугою в МФО Є-гроші. Зареєструвалися, заповнили онлайн-анкету, подали заявку. Звернення перевіряються кредитним роботом майже моментально.

Процедура взяття кредиту на 10000 гривень

Весь процес оформлення заявки в МФО проходить в інтернеті: заповнення анкети, вибір умов, відправка звернення, отримання грошей. Прямо зараз ви перебуваєте на сторінці, де починається ваш шлях до мікрокредитів в Є-гроші. Просто дотримуйтесь викладеної нижче інструкції.

Як оформити кредит онлайн на карту 10000 грн:

 1. На цій веб-сторінці натисніть «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтеся на сайті нашого закладу.
 3. Впишіть в онлайн-анкету відомості про себе: платіжні дані, контакти, особисту інформацію.
 4. Виберіть відповідні умови кредитування.
 5. Надішліть заявку.
 6. Протягом 2-4 хвилин кредитний робот перевірити ваше звернення і надішле відповідь на зазначені при реєстрації контакти.
 7. Перевірте зарахування коштів на баланс карти.

Упевнені користувачі ПК заповнюють анкету за 10 хвилин. Тим, хто з комп’ютером на «Ви», може знадобитися трохи більше часу, проте ми постаралися максимально спростити інтерфейс особистого онлайн-кабінету. Це дозволяє досить швидко і просто оформити мікрокредит навіть літнім людям, які не мають постійної практики за комп’ютером.

За той час, поки хтось доїде з будинку до відділення банку, ви вже зможете оформити і отримати кредит 10000 грн в E-groshi.

В якості альтернативного інструменту можна використовувати кредит на картку Приватбанк. Якщо вам не підходять умови МФО, то звертайтеся в цей банк. Правда, там буде потрібно більше часу на перевірку заявки, якщо ви ще не є клієнтом Приватбанку.

Умови для позичальників

Новим клієнтам МФО Є-гроші доступний безвідсоткову позику. Скористатися цією пропозицією зможуть повнолітні українці, які постійно проживають на території нашої країни.

При першому зверненні позичальники можуть вибрати найбільш вигідні умови кредитування:

 • від 500 до 15000 грн;
 • на 1-30 днів;
 • під 0%.

Можливість оформити кредит в розмірі 10 000 грн і більше діє для клієнтів, які звертаються до МФО повторно. Процентна ставка при цьому розраховується індивідуально. Розмір комісій залежить від додаткових супутніх послуг, які ви використовуєте в процесі кредитування.

Кредити без перевірки кредитної історії не гарантують видачу позикових коштів в 100% випадків. Крім цього фактора враховуються ще й сотні інших параметрів. Проте подібні формати кредитів істотно підвищують шанси клієнтів з негативною кредитною історією.

Документи для оформлення

У МФО Є-гроші ви можете звернутися, перебуваючи в будь-якому статусі: студент, домогосподарка, різноробочий, приватний підприємець, пенсіонер, військовий. Ми видаємо кредит 10000 грн без довідки про доходи, документів про працевлаштування, офіційного підтвердження платоспроможності. Наші вимоги навіть не змушують позичальників повідомляти що-небудь про те, куди вони збираються витратити позикові кошти.

Для оформлення мікрокредиту потрібно всього лише 2 документа:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

При заповненні анкети потрібно вказати розмір щомісячних доходів. Підтверджувати їх офіційно необов’язково.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн від 0,3% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити