Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
Розрахувати кредит

Кредит до 15000 грн

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Щоб отримати кредит на 15 000 грн у банку, доведеться докласти чимало зусиль. Потрібно зібрати десятки довідок, піти у відділення та пройти співбесіду у менеджера. Але це не дає стовідсоткову гарантію, що необхідну суму вам схвалять. Великі фінансові установи висувають жорсткі вимоги до своїх клієнтів. Потенційного позичальника всіляко перевіряють на платоспроможність. У свою чергу, для оформлення позики в МФО Є-гроші нікуди їхати не доведеться. Процедура здійснюється онлайн, за наявності всього двох документів та банківської картки.

Кому надаємо кредит на 15 000 грн

У нашій мікрофінансовій організації можуть кредитуватися студенти, пенсіонери, домогосподарки, мами у декреті, підприємці, фрілансери та інші верстви населення. Високі шанси отримати схвалення на мікропозику мають люди з неідеальною кредитною історією. Це важливий чинник при ухваленні рішення, але аж ніяк не вирішальний. Наш кредитний робот враховує ще тисячі різних параметрів, перш ніж винести свій вердикт.

Взяти кредит онлайн 15 000 гривень можуть люди, які:

 • досягли повноліття (18 років);
 • мають українське громадянство;
 • мають прописку у будь-якому з регіонів;
 • володіють банківською карткою будь-якого українського банку;
 • підключилися до інтернету через комп’ютер, планшет чи смартфон;
 • мають мобільний телефон із активною SIM-картою.

Видаємо позикові кошти на картку чоловікам та жінкам віком до 60 років. Завдяки широкому віковому діапазону, на фінансову підтримку з нашого боку може розраховувати велике коло користувачів. При поданні заявки зовсім не обов’язково офіційно підтверджувати суму та джерело доходу. Необхідно просто заповнити анкету, прикріпити запитувані фото та подати заявку.

Як отримати кредит на 15000 гривень

Наша МФО надає фінансові послуги через інтернет. Весь процес — від заповнення анкети та подання заявки до перерахування коштів — здійснюється онлайн. Вам не потрібно збирати численні довідки, кудись їхати, відстоювати черги. Достатньо сісти за комп’ютер, підготувати паспорт, ІПН та банківську картку.

Як отримати вигідний кредит онлайн 15 000 грн:

 1. Зареєструватися на сайті: ввести номер телефону та придумати надійний пароль.
 2. Якщо ви вже зареєстровані, пройти авторизацію.
 3. Заповнити анкету: додати якомога більше даних, що запитуються, стежити за відсутністю друкарських помилок.
 4. Ввести реквізити документів, прикріпити відповідні фотографії.
 5. Пройти верифікацію банківської картки.
 6. Вибрати оптимальні суму та терміни кредитування.
 7. Надіслати заявку на розгляд кредитним роботом.
 8. Підписати кредитний договір за допомогою смс-коду.
 9. Отримати грошовий переказ.

Перевіркою анкет та розглядом заявок у нашій МФО займаються не люди. Завдяки цьому вдається уникнути помилок, пов’язаних із людськими факторами — втомою, неуважністю. Заявки перевіряються системою скорингу, яка враховує тисячі різних параметрів.

Отримана від потенційних клієнтів інформація аналізується та звіряється з даними, що містяться у БКІ (Бюро кредитних історій). Це такі дані, як дати отримання та погашення попередніх кредитів, наявність прострочок, боргів, кредитний рейтинг. Також при винесенні рішення щодо кредиту на 15 тисяч гривень розглядається інформація з інтернету.

Однією з обов’язкових умов оформлення мікропозики є верифікація. Це міра безпеки, яка дозволяє переконатися, що саме ви є власником зазначеної банківської картки. Процедура передбачає тимчасове блокування невеликої суми на вашому рахунку (1 грн.).

Ставка

При першому зверненні наші клієнти кредитуються під 0,01%. Іншими словами, яку суму в позику берете, таку і повертаєте після закінчення терміну кредитування. Це чудова можливість ознайомитися з нашими послугами та вирішити, чи варто продовжувати співпрацю у майбутньому. Надалі відсоткова ставка становитиме 2,2%. Також при отриманні кредиту онлайн 15 000 грн. необхідно сплатити невелику комісію. Розмір комісії та відсотків можна розрахувати самостійно за допомогою онлайн-калькулятора.

Умови

МФО E-groshi висуває до позичальників мінімум вимог.

Умови оформлення позики:

 • відповідність віковому цензору (від 18 до 60 років);
 • стабільне джерело доходу;
 • українське громадянство;
 • прописка у будь-якому з регіонів;
 • наявність паспорта та ІПН.

Вирішивши взяти кредит 15 тисяч гривень у нашій МФО, достатньо відповідати вищезазначеним критеріям. Всі інші фактори будуть менш важливими під час розгляду заявки. Однак пам’ятайте, що люди з гарною кредитною історією та відсутністю прострочок мають набагато більше шансів отримати позику на вигідних умовах.

Документи

Щоб подати заявку на нашому сайті, необхідно мати лише два документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Видамо гроші у кредит 15 000 грн без довідки про доходи та інших непотрібних документів. Більшість кредитних установ запитують у клієнтів довідку про склад сім’ї, укладення шлюбу, угоду про заставу, поручителів. Цього всього не потрібно, якщо ви звертаєтесь до МФО Є-гроші.

Повернути позикові кошти можна одним із зручних способів на вибір. У разі виникнення фінансових труднощів ви завжди можете скористатися пролонгацією.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит