Кредит до 20000 на карту

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Коли виникає термінова потреба в грошах, потрібно знаходити прості і швидкі способи зайняти потрібну суму. Збирати довідки, їхати в банківське відділення, стояти в черзі, заповнювати вручну бланки – все це довго, нудно і старо. Куди простіше оформити кредит 20000 грн онлайн на карту в Е-groshi.

Вся процедура подачі заявки проходить в інтернеті: зайшли на сайт, заповнили онлайн-анкету, отримали гроші на рахунок. У цей час можна перебувати вдома, на роботі або навіть в кафе. Головне – наявність доступу до інтернету.

Переваги кредиту до 20000 гривень від Є-гроші

Отримати з першого звернення до 20000 грн в банках складно. Для цього ви вже повинні бути досить активним постійним користувачем, який заповнив всі потрібні анкети. Оформити кредит на карту не виходячи з дому простіше в МФО.

Мікрокредитування в нашій організації – сучасне і зручне рішення для українців. Для оформлення мікропозик не потрібно офіційне працевлаштування, підтвердження мети кредитування, а також номери телефонів друзів, родичів і знайомих. Все це не потрібно, що істотно спрощує і прискорює процес оформлення онлайн-позики.

5 головних переваг мікрокредиту від Є-гроші:

 • оформлення за 15-20 хвилин;
 • можна перебувати в будь-якій точці України;
 • потрібен тільки доступ до інтернету і 2 документа;
 • перший займ видається під 0% на місяць;
 • моментальне зарахування коштів на карту після схвалення.

При першому зверненні у нас можна отримати кредит онлайн до 10000 грн. Максимальна сума до видачі залежить від того, наскільки позичальник відповідає вимогам компанії. При повторних зверненнях можлива сума позики зростає.

Як взяти онлайн-кредит до 20000 гривень

Термінові гроші на святковий захід можна зайняти онлайн. Не знаєте де? Новорічний займ можна отримати під 0% в компанії Є-гроші.

Процедура оформлення кредиту в МФО проходить швидше і простіше, ніж у банку. Просто зайдіть на сайт, заповніть онлайн-анкету і отримаєте позикові кошти на карту. Все це можна зробити вдома, попиваючи на комфортному кріслі улюблений напій. Ніяких черг, затяжного спілкування з менеджерами і метушні із заповненням паперів – 20 хвилин і гроші на карті.

Для оформлення мікропозик дотримуйтесь простий інструкції:

 1. Перебуваючи на цій веб-сторінці, натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Пройдіть реєстрацію.
 3. Вкажіть запитувані контакти, особисті дані і реквізити документів.
 4. Виберіть відповідні умови кредитування.
 5. Ознайомтеся з кредитним договором.
 6. Подайте онлайн-заявку на розгляд.
 7. Перевірте зарахування позикових коштів на карту.

Сервіс Є-гроші націлений на те, щоб мікрокредити були доступними навіть для далеко не самих впевнених користувачів ПК. Саме тому на нашому сайті використовується максимально простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Якщо ви клієнт Ощадбанку, то в цьому банку можна теж зайняти до 20000 грн. При наявності картки навіть не потрібно витрачати зайвий час на перевірки особистості. Кредит онлайн на карту Ощадбанку доступний вам в будь-який час у вигляді відкритого до використання кредитного ліміту на картці.

Умови для позичальників

Одне з головних переваг мікрофінансової організації Є-гроші – мінімум вимог до позичальників. Це значно підвищує шанси на отримання мікрокредиту користувачів з негативною кредитною історією, пенсіонерів, студентів і представників інших верств населення, яким проблематично зайняти гроші в банку.

Що потрібно, щоб отримати кредит 20000 грн:

 • відповідність за віком: 18-60 років;
 • українське громадянство;
 • постійне проживання на території України;
 • документи, що підтверджують особу;
 • карта будь-якого банку;
 • активний номер телефону (на нього прийде код підтвердження).

Погашати борг можна в один або кілька платежів електронними грошима, через платіжну систему в особистому онлайн-кабінеті, за допомогою інтернет-банкінгу та іншими способами. Термін повернення коштів встановлює сам позичальник.

Швидкі позики без верифікації картки не видаються. Це обов’язковий інструмент перевірки в надійних фінансових організаціях. Рекомендуємо надавати перевагу тим МФО, де верифікація проходить миттєво.

Документи для оформлення

Кредит 20000 грн на карту в мікрофінансової організації оформляється всього за двома документами.

Для отримання мікропозик клієнту потрібні 2 документа:

 • ІПН;
 • паспорт.

Причому вам не потрібно ніде пред’являти ці документи. Досить просто вказати їх реквізити в особистому онлайн-кабінеті на нашому сайті.

Як бачите, видається кредит 20000 грн без довідки про доходи. Вона і інші формати офіційного підтвердження працевлаштування при зверненні в МФО не потрібні. Щомісячний дохід клієнтів береться до уваги, але підтверджувати його не потрібно.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит до 20000 на карту?

Способи через які можна погасити кредит до 20000 на карту:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту до 20000 на карту?

Необхідні документи для кредиту до 20000 на карту:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит до 20000 на карту?

Для оформлення кредиту до 20000 на карту, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.