close app
Встановити додаток

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Перша позика

Оформіть до 360 днів з оплатою частинами

Сума позики:

Від 2 000 ₴

До 70 000 ₴

Строк, календарні дні:

Від 2 дня

До 360 днів

Повернути:

Сума кредиту:

Сума процентів:

Сума до погашення:

Сума кредиту:

Кількість платежів:

23

Дата першого платежу:

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

30000 грн

Кредитні продукти "Smile", "Простой" та "Льготний" тимчасово не діють.

30 000 грн - це досить велика сума, яку часто навіть найближчі друзі і родичі з легкістю дати в борг не можуть. А якщо кредит 30 000 грн знадобився терміново? Як покрити непередбачені витрати, компенсувати просідання бюджету через невідкладні покупки або внести платіж за позапланове лікування? У цьому випадку вас виручить кредит 25000 на карту від мікрофінансової організації Є-гроші. Його можна отримати без будь-яких довідок, що підтверджують доходи і місце роботи користувача. У МФО Є-гроші простіше оформити мікропозику, ніж в банках. Новим користувачам на подачу заявки вистачить 15-20 хвилин, а постійним клієнтам - навіть менше 5 хвилин.

Хто може отримати бажану суму

Мікрофінансова організація Є-гроші приймає заявки на кредит 30000 грн без довідки про доходи від усіх повнолітніх українців. У користувачів, які вже неодноразово займали кошти в фінансових установах і своєчасно повертали їх, шансів на отримання схвалення більше. Однак нерідко ми видаємо мікропозики і людям з негативною кредитною історією. Головне - відсутність просрочень на поточний момент. Хто може взяти кредит 30000 грн в Є-гроші:
 • повнолітній студент;
 • пенсіонер;
 • військовослужбовець;
 • дієздатний інвалід;
 • мама в декреті;
 • домогосподарка;
 • особа без офіційного працевлаштування;
 • підприємець;
 • офіційно працевлаштований громадянин.
Нових користувачів кредитуємо максимум на 15 000 грн. Кредит на карту 30000 грн видаємо тільки постійним клієнтам. Для нових позичальників ця сума на перших порах буде недоступна. Щоб мати можливість зайняти настільки велику позику, проявіть себе як дисциплінований та відповідальний позичальник. Успішно закрийте серію мікрокредитів, після чого можна взяти кредит 30 тисяч в Є-гроші. Постійним клієнтам пропонуємо максимально лояльні умови з підвищенням можливої ​​суми і терміну мікропозики. З кожним кредитом можна займати більше грошей на більш тривалий термін.

Як взяти позику на 30000 гривень в Є-гроші

Перевага взаємодії з нашої мікрофінансовою організацією - немає необхідності їхати за грошима в офіс або відділення. Ми зробили процедуру віддаленою, щоб ви могли подати заявку на позику 30 тисяч дистанційно, перебуваючи в комфортному місці. Це знижує стрес і допомагає прийняти правильне рішення в моменті. Щоб оформити кредит в компанії Є-гроші, потрібен тільки інтернет і комп'ютер. Заповнювати в письмовому вигляді анкету, надавати документи і спілкуватися наживо з менеджерами не доведеться. Наш сервіс працює автоматизовано, тому ви цілодобово можете звернутися до нас за видачею позикових коштів на відповідний термін. Інструкція, як отримати мікрокредит:
 1. Виберіть відповідні умови позики на сайті E-groshi: виставте на онлайн-калькуляторі спеціальні вказівники у відповідне положення.
 2. Зареєструйтеся на сайті.
 3. В особистому онлайн-кабінеті заповніть персональні, контактні та платіжні дані.
 4. Надішліть заявку.
 5. Підпишіть онлайн-договір за допомогою коду, який прийде на контактний номер телефону (він буде виступати в ролі альтернативи цифрового підпису).
Інструкція вище орієнтована на нових клієнтів компанії. Відправлені користувачами заявки перевіряємо протягом декількох хвилин. А гроші відправляємо на зазначену при реєстрації карту моментально. Клієнти, які займають гроші в Є-гроші вже як мінімум вдруге, можуть користуватися спрощеною процедурою оформлення кредитів. Їм не доведеться заново вносити персональні дані для подачі заявки. Персональна інформація зберігається в конфіденційному вигляді в базі компанії. За рахунок цього постійні клієнти швидше оформляють позики до 30000 гривень. При подачі інтернет-заявки можна перебувати в будь-якій точці України.

Відсоткова ставка за кредитом

При першому зверненні клієнти компанії Є-гроші можуть оформити мікрокредит без відсотків. Взяли 15 000 грн, повернули в кінці терміну стільки ж грошей. Додаткові витрати можуть виникнути тільки при проведенні певних операцій, де передбачена комісія. Детальніше про умови кредитування дізнаєтеся, ознайомившись з кредитним договором перед підписанням. Постійні клієнти компанії оформляють позику 30000 на карту за стандартною відсотковою ставкою у вигляді 2,2% в день. Її можна знизити, скориставшись вигідними акціями та промокодом на знижку від компанії Є-гроші.

Умови отримання мікропозики

Хто може позичити гроші в Є-гроші:
 • повнолітні українці;
 • з постійною пропискою в нашій країні;
 • віком 18-60 років;
 • з постійним джерелом доходу;
 • відсутністю прострочень за діючими кредитами;
 • з діючою карткою будь-якого банку України та активним номером телефону.
Соціальний статус і місце роботи позичальника практично не мають значення. Кредитуємо домогосподарок, студентів, підприємців і навіть людей, які працюють неофіційно. Негативна кредитна історія позичальника не стане критичним фактором при перевірці заявки, але це все ж знизить шанси на отримання позики.

Необхідні документи

Підтверджувати доходи спеціальними довідками з податкової або з місця роботи клієнтам не потрібно. Перевага нашої мікрофінансової організації в порівнянні з іншими фінансовими установами - мінімальний набір документів, необхідний для подачі заявки. Що потрібно при заповненні онлайн-анкети:
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.
Перераховані вище документи ви не везете показувати в відділення компанії. Нам досить реквізитів, внесених в анкету віддалено.

Чому варто взяти позику на 30 000 грн в E-Groshi

Подати заявку в нашу мікрофінансову організацію можна з будь-якої точки України. Найпростіший спосіб спробувати кредитування від нашої МФО - безвідсотковий «Simple Credit». Цей кредитний продукт доступний новим клієнтам з метою спробувати роботу з нами на максимально вигідних умовах. Дані, які користувачі залишають в своїх анкетах, ми не розголошуємо третім особам. Безпека даних клієнтів для нас важлива складова роботи, тому системи сервісу E-Groshi працюють на базі високотехнологічних протоколів цифрової безпеки. Переваги позики в Є-гроші:
 • безвідсоткове кредитування при першому зверненні;
 • тільки 2 необхідних документи;
 • цілодобова робота;
 • вигідні пролонгації;
 • дистанційна процедура подачі заявки;
 • безліч способів погасити борги готівкою або електронними грошима;
 • без довідок про доходи та інших складнощів;
 • конфіденційність і безпеку персональних даних;
 • знижки, акції, промокоди.
Щоб зайняти суму до 30 000 грн, звертайтеся в Є-гроші.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити