Нагороди збирай,
подушку удачі забирай!
image
Ще більше вигоди
в мобільному додатку!
image

Оформіть позику у мобільному додатку до 31 жовтня і зберіть 2 обов'язкові нагороди: "Відмінник 2" та "Під рукою", а також ще 3 будь-які нагороди, щоб прийняти участь у розіграші!

Увага! Знижка -50% з промокодом FNP50 на позику до 30 000 грн діє на всі кредитні продукти тільки в мобільному додатку!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 500

До 20000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Нагороди збирай,
подушку удачі забирай!
image
Ще більше вигоди
в мобільному додатку!
image

Оформіть позику у мобільному додатку до 31 жовтня і зберіть 2 обов'язкові нагороди: "Відмінник 2" та "Під рукою", а також ще 3 будь-які нагороди, щоб прийняти участь у розіграші!

Увага! Знижка -50% з промокодом FNP50 на позику до 30 000 грн діє на всі кредитні продукти тільки в мобільному додатку!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит до 3000 грн

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Отримати кредит онлайн 3000 грн у МФО Є-гроші набагато простіше, ніж у банку. Не потрібно збирати численні довідки, їхати у відділення та проходити співбесіду у менеджера. Процедура здійснюється віддалено через інтернет за двома документами. У свою чергу, банки всіляко ускладнюють процес отримання грошей. Зокрема, ретельно перевіряють платоспроможність позичальників: дзвонять роботодавцю, вимагають довідку про доходи та ін. Вибравши послуги нашої мікрофінансової організації, ви суттєво заощадите свої сили та час.

Кому надаємо кредит на 3000 грн

Ми займаємось кредитуванням українського населення через інтернет. Скористатися нашими послугами можуть навіть ті категорії громадян, яким зазвичай відмовляють у банках. Це пенсіонери, студенти, безробітні, домогосподарки, мами у декреті та ін. Шанси оформити кредит до 3000 грн є навіть у людей з неідеальною кредитною історією. Це важливий, але далеко не головний критерій оцінювання позичальників. Наша система враховує безліч різних параметрів, перш ніж прийняти рішення про видачу позики.

Щоб стати клієнтом МФО E-groshi, необхідно:

 • відповідати віковому цензу;
 • бути громадянином України;
 • мати паспорт та ідентифікаційний код;
 • володіти карткою будь-якого українського банку;
 • мати прописку в будь-якому регіоні.

Ми надаємо послуги кредитування чоловікам та жінкам віком від 18 до 60 років. Завдяки широким віковим рамкам на фінансову допомогу з нашого боку може розраховувати велика кількість людей.

Під час подання заявки не потрібно офіційно підтверджувати джерело доходу. Ваша посада, розмір заробітної плати та трудовий стаж також не мають великого значення.

Як отримати кредит на 3000 гривень

Щоб оформити позику у нашій мікрофінансовій організації, не потрібно виходити з дому. Подати заявку можна віддалено через інтернет. Все, що потрібно для отримання грошових коштів, — стабільне інтернет-підключення та трохи особистого часу. Жодних походів у банк, довгих черг та зайвих довідок.

Просто відкрийте головну сторінку нашого сайту та дотримуйтесь інструкцій:

 1. За допомогою онлайн-калькулятора виберіть необхідну суму та терміни кредитування, а потім натисніть «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтесь на сервісі, вказавши номер мобільного телефону та надійний пароль.
 3. Якщо ви вже зареєстровані, авторизуйтесь.
 4. Заповніть анкету користувача, введіть реквізити документів та банківської картки. Вказуйте лише правдиві дані.
 5. Верифікуйте картку.
 6. Надішліть заявку на розгляд кредитним роботом.
 7. Ознайомтеся з умовами договору та підпишіть його за допомогою смс-коду.
 8. Отримайте грошовий переказ.

Весь процес — від реєстрації на сайті до зарахування кредиту 3000 онлайн — займає не більше півгодини. Зареєстровані користувачі, які користуються послугами МФО регулярно, справляються ще швидше.

Перевірку анкет, отриманих від потенційних позичальників, здійснюють не люди. Завдяки цьому відсутня можливість отримати відмову через неуважність менеджера. Заявки розглядає кредитний робот, що враховує тисячі різних факторів. Зокрема, наша система перевіряє відомості у Бюро кредитних історій та загальнодоступну інформацію з інтернету.

Щоб оформити кредит онлайн 3000, необхідно обов’язково пройти верифікацію картки. Це міра безпеки, що дозволяє захиститися від дій шахраїв. Вона передбачає тимчасове списання з рахунку клієнта невеликої суми (близько 1 грн.).

Ставка

Нові клієнти МФО отримують найкращу відсоткову ставку — 0,01%. Це дає можливість без страху та ризику познайомитися з послугами мікропозик та вирішити, чи варто надалі звертатися до організації. При першому зверненні початкова та кінцева сума позики будуть однаковими. Тобто ви берете кредит на карту онлайн 3000 і повертаєте також три тисячі. Для постійних клієнтів відсоткова ставка становить 2,2%. Також за користування сервісом стягується невелика комісія. Її розмір та кінцеву суму до оплати можна побачити на онлайн-калькуляторі.

Умови

На відміну від банків та інших кредитних установ, ми висуваємо до своїх клієнтів мінімальний набір вимог:

 • вік — від 18 до 60 років;
 • стабільне джерело доходу;
 • українське громадянство;
 • постійне місце реєстрації;
 • наявність паспорта та ІПН.

Щоб взяти кредит 3000 на картку, достатньо виконати ці найпростіші умови. Крім цього, система враховує відомості з Бюро кредитних історій: дати отримання та погашення кредитів, наявність прострочок, боргів тощо. Люди з чистою кредитною історією мають значно більше шансів отримати вигідну позику.

Документи

Ми видаємо позикові кошти за двома документами:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий номер.

Щоб взяти кредит на 3000 грн, не потрібно пред’являти довідку про доходи, укладення шлюбу, склад сім’ї, угоду про заставне майно та шукати поручителів. Ми більш лояльно ставимося до своїх клієнтів, ніж банки та інші фінансові установи.

Погасити заборгованість можна у Особистому кабінеті, відділенні банку, інтернет-банкінгу або одному з платіжних терміналів вашого міста. Якщо з якоїсь причини ви не можете внести регулярний платіж, скористайтесь пролонгацією.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн під 0,02% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити