Кредит до зарплати

Основне джерело доходу громадян України розрахований від зарплати до зарплати. Якщо терміново знадобилася певна сума, а грошей недостатньо, то можна оформити позику до зарплати в мікрофінансової організації. У кредитної компанії можна взяти гроші до зарплати на максимально вигідних умовах. Мікрофінансова організація «Є-Гроші Ком» пропонує різні банківські продукти, розраховані під певні потреби клієнтів. Щоб оформити кредит 5000 на карту до зарплати, просто заповніть заявку та отримаєте рішення вже через 5 хвилин. Зарахування на карту миттєве.

Хто видає гроші до зарплати

Взяти кредит до зарплати можна в МФО E-Groshi. Наша компанія видає гроші швидко і на максимально простих умовах. У нас немає таких серйозних вимог, як у великих фінансових структурах. Ми видаємо невеликі споживчі кредити на невеликий час.

Заявку розглядаємо практично моментально. Клієнт самостійно встановлює терміни кредитування – найчастіше «до зарплати». Всі запити приймаються в автоматичному режимі, тому до нас можна звертатися цілодобово. Перед підтвердженням запиту в МФО уважно ознайомтеся з умовами співпраці і правилами надання грошових коштів в кредит, щоб в процесі не виникало ніяких питань.

При співпраці з мікрофінансовими організаціями розраховувати на кредит під 0 відсотків на банківську карту можуть тільки нові користувачі онлайн-сервісу. Повернення коштів допускається частинами протягом терміну, зазначеного в договорі. Якщо сума не буде повернута своєчасно, тоді заборгованість розраховується заново з урахуванням процентної ставки, а також нараховуються штрафи.

Умови видачі в компанії Є-Гроші

При затримці зарплати або гострої нестачі коштів мікропозик на карту за 5 хвилин допоможе швидко вирішити фінансові труднощі. Отримати гроші до зарплати можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку за умови повної дієздатності. Заявку можна подавати в будь-який зручний для клієнта час. Отримання кредиту без поручителів на невеликі терміни до зарплати проходить повністю онлайн, не вимагає явки в офіс кредитора або надання документів, крім паспорта та ІПН. Дані позичальника і всі фінансові операції захищені максимально надійно. При заповненні анкети вказуйте достовірні дані. Вся інформація буде перевірятися автоматично за допомогою спеціальної програми. У разі недостовірних даних в наданні кредиту буде відмовлено.

Як подати онлайн заявку на кредит до зарплати

Щоб отримати гроші до зарплати, немає необхідності в візитах в офіси. Якщо вам терміново потрібні гроші на будь-які цілі, отримаєте кредит на карту 24/7 через інтернет. Ми співпрацюємо з позичальниками в віддаленому режимі. Слідкуйте за акціями та унікальними пропозиціями, щоб отримати можливість оформлення позики на ще більш вигідних умовах.

Для отримання кредиту на карту до зарплати дотримуйтесь покроковому керівництву:

 1. На офіційному сайті МФО E-Groshi встановіть суму і термін погашення кредиту, пересунувши спеціальні бігунки.
 2. Заповніть анкету, вказавши необхідну інформацію (ПІБ, місце роботи, номер телефону, електронну пошту і т. Д.).
 3. Заскрініть і прикріпіть необхідних документи до анкети.
 4. Авторизуйтесь в особистому кабінеті, отримавши доступ до фінальної частини анкети.
 5. Підтвердіть заявку, вказавши термін і суму, після чого підпишіть договір, який був надісланий на електронну пошту, за допомогою SMS-коду.
 6. Чекайте на відповідь на запит протягом 5-15 хвилин. Для нових клієнтів час обробки заявки може бути збільшено до 40 хвилин.

У разі схвалення експрес позики до ЗП кошти будуть зараховані на карту практично моментально. Єдина умова – наявність необхідних документів та іменний банківської карти з позитивним балансом на рахунку.

Зверніть увагу, що розраховувати на отримання позики можуть також особи, які мають погану кредитну історію. Поступово КІ відновиться і сума кредитування зросте. Також надається послуга пролонгації на вигідних умовах.

Оформляйте онлайн-кредит без дзвінків всього за півгодини в будь-який день тижня, отримуйте фінансову допомогу на вигідних умовах.

Які потрібні документи

Наша компанія постійно вдосконалює систему захисту даних клієнтів, покращуючи сервіс. У прийнятті рішень про видачу позик «людський фактор» відсутня. Ми не стягуємо додаткової комісії і прихованих платежів. Загальну суму виплат позичальник може подивитися в особистому кабінеті ще до подачі заявки.

Отримати гроші до зарплати на карту можна при наявності наступних документів:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Ми приймаємо заявки лише від клієнтів з українським громадянством. Для зворотного зв’язку знадобиться електронна пошта і мобільний. У наданні додаткових документів і довідок про доходи немає необхідності, як у великих фінансових структурах.

Зверніть увагу, що на зазначену банківську карту повинні бути дозволені переклади, тобто пенсійна та студентська картка не підійде. Щоб отримати кредит до получки, на рахунку повинно знаходитися не менше 1 гривні, що необхідно для прив’язки.

При виникненні додаткових питань, зв’яжіться з нашими фахівцями по номер, вказаною на сайті. Співробітники МФО надають безкоштовну консультацію.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит до зарплати?

Способи через які можна погасити кредит до зарплати:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту до зарплати?

Необхідні документи для кредиту до зарплати:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит до зарплати?

Для оформлення кредиту до зарплати, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.