Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
Розрахувати кредит

Кредит без прописки

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Потреба взяти кредит онлайн без прописки виникає у людей, які не проживають за місцем реєстрації. Це громадяни, які переїхали до мегаполісу з невеликих міст для навчання чи роботи, біженці з південно-східних регіонів України та ін. Залишивши рідний будинок, вони починають життя з нуля на новому місці. У разі виникнення фінансових труднощів, їм нема де шукати підтримки. Друзів ще не придбали, а банки відмовляють через відсутність прописки. Проте не варто зневірятися, адже МФО Є-гроші Ком дозволяє отримати позику онлайн, маючи лише паспорт, ІПН та банківську картку.

Кому видаємо кредит без прописки

Наша організація кредитує українське населення через інтернет. Щоб стати клієнтом МФО, необхідно відповідати віковому цензу, надати реквізити документів та банківської картки. Ми видаємо гроші у позику навіть тим категоріям громадян, яким зазвичай відмовляють у банках. Зокрема, поширеною причиною відмови є відсутність прописки у місті, де подається заява.

Шанси оформити мікропозику є також у:

 • студентів;
 • пенсіонерів;
 • мам у декреті;
 • домогосподарок;
 • бізнесменів;
 • офіційно непрацевлаштованих та ін.

В нашій МФО взяти кредит на картку без прописки можуть люди з неідеальною кредитною історією. Це, безумовно, важливий, проте далеко не вирішальний критерій при прийнятті рішення. Заявки опрацьовує кредитний робот, який враховує ще тисячі різних факторів.

Якщо ви є повнолітнім громадянином України, маєте необхідні для отримання позики документи, банківську картку та стабільне джерело доходу, ми розглянемо вашу заявку. При цьому, посада, трудовий стаж і розмір заробітної плати не мають значення.

Як отримати кредит без прописки

Людині, яка проживає не за місцем реєстрації, досить складно досягти позитивного вердикту від банку. Виняток становлять люди з ідеальною кредитною історією, високим рівнем доходу та офіційною роботою. Але якщо ви простий роботяга або студент, якому терміново знадобилися гроші, розраховувати на допомогу банку не доводиться. У такому разі краще звертатися до мікрофінансових компаній, де висувається набагато менше вимог. Зокрема, МФО E-groshi.com максимально спростила процес оформлення кредиту онлайн на картку без прописки.

Що потрібно робити:

 1. За допомогою кредитного калькулятора вибрати потрібну суму та терміни кредитування, потім натиснути на кнопку «Отримати кредит».
 2. Зареєструватися на сайті: ввести номер мобільного та придумати надійний пароль.
 3. Пройти авторизацію.
 4. Заповнити анкету позичальника, намагаючись не пропускати питання.
 5. Ввести реквізити документів та банківської картки.
 6. Верифікувати картку.
 7. Ознайомитись з умовами кредитного договору та підписати його за допомогою смс-коду.
 8. Подати заявку на отримання позикових коштів.

Щоб оформити кредит без прописки, необхідно витратити 30 хвилин свого часу. При цьому вам не доведеться навіть виходити з дому. Головне мати можливість вийти в мережу через комп’ютер, планшет чи смартфон. Кошти надійдуть на рахунок автоматично протягом 5 хвилин після розгляду заявки.

Важливим етапом одержання позики є верифікація. Це процедура ідентифікації користувачів, яка дозволяє переконатися, що саме ви є власником зазначеної банківської картки. Її суть полягає у тестовому списанні невеликої суми з рахунку позичальника (1 грн.). Завдяки верифікації вдається мінімізувати кількість шахрайських операцій.

Ставка

Нові клієнти мають змогу взяти кредит без постійної прописки під нульовий відсоток. Завдяки цьому новачки можуть без страху та ризику познайомитися з послугами МФО та вирішити, чи варто звертатися за грошима надалі. Для постійних клієнтів діє стандартна процентна ставка — 2,2%. Також за користування сервісом необхідно сплатити одноразову комісію у розмірі 1% від суми. Розрахувати кінцеву вартість кредиту можна за допомогою кредитного калькулятора.

Умови

Наша МФО гарантує найвигідніші умови кредитування:

 • мінімальна сума позики — 500 грн, максимальна — 15 000 грн;
 • мінімальний термін — 1 день, максимальний — 30 днів;
 • перша мікропозика під 0,01%;
 • стандартна відсоткова ставка — 2,2%;
 • гарантований кешбек на карту;
 • можливість підключити пролонгацію.

Щоб взяти кредит в Україні без прописки, необхідно бути повнолітнім громадянином країни, мати стабільне джерело доходу та банківську картку. Великим плюсом буде чиста кредитна історія — відсутність боргів за іншими позиками.

Документи

Кредитуємо українське населення за двома документами:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий номер.

На відміну від банків та інших фінансових установ, ми не вимагаємо довідки про доходи, склад сім’ї, укладення шлюбу, угоду про заставу та поручителів. Більше того, пред’являти особисто паспорт та ІПН немає необхідності. Достатньо вказати реквізити документів в анкеті та прикріпити скан-копії. Ми спростили процедуру оформлення позики, щоб якнайбільше людей могли розраховувати на фінансову підтримку.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит