Кредит на карту не выходячи з дому

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Навіщо кудись їхати за грошима, якщо все можна оформити віддалено? Кредит 20000 на карту – це швидко і просто. Питання вирішується за кілька хвилин по інтернету. Поїздки в банківське відділення, черги, ручне заповнення анкет для видачі кредиту – старий вік. В епоху потужного розвитку інформаційних технологій масову популярність набрало онлайн-кредитування. Взяти кредит онлайн швидко на карту не виходячи з дому можна в МФО Є-гроші. За отриманням позикових коштів не потрібно нікуди їхати. Комфортні домашні умови, кафе, в гостях друзів – подавайте заявку звідки завгодно. Досить комп’ютера з доступом до інтернету, телефону і реквізитів двох документів. Це ще простіше, ніж дзвонити позичати гроші у друзів.

Щоб взяти кредит 10000 на карту, не потрібно нікуди їхати. Подавайте заявку по інтернету, економлячи час і нерви. Кредити онлайн.

Переваги онлайн кредитування не виходячи з дому

15 головних плюсів позики по інтернету:

 • оформляються кредити не виходячи з дому;
 • прийом заявок з будь-якої точки України;
 • 20 хвилин – і гроші на карті;
 • перший мікропозик видаємо під 0%;
 • цілодобовий прийом заявок;
 • не потрібна довідка про доходи і офіційне працевлаштування;
 • видача позики по 2 документам;
 • не потрібні поручителі та задатки;
 • оформити терміновий кредит можна з негативною кредитною історією;
 • самостійний підбір суми і терміну кредитування;
 • відсоток схвалення заявок вище, ніж в банках;
 • акції, промокодом на знижку;
 • безліч способів погашення мікрокредиту: електронні гроші, банківський платіж, термінали, платіжна система в особистому кабінеті;
 • відсутність комісій за дострокове погашення.

Ось зупиніться на мить і уявіть, як проходить оформлення та видача мікрокредиту в МФО E-Groshi. Сидите ви у себе вдома, в гостях, в кафе – де завгодно, де зручно, де довелося. Розумієте, що терміново знадобилася певна грошова сума, але ні готівкою, ні на балансі карті її немає. Що робити?

Можна зателефонувати друзям, колегам, родичам і попросити зайняти фінанси. Але, мабуть, це не найкраща ідея. Людина, що пише цей текст, особисто зіпсував відносини з трьома близькими друзями і навіть родичкою через непорозуміння під час боргових зобов’язань перед один одним. Тому з упевненістю скажу, що знайомим гроші краще не позичати, так само як і в борг у них не брати.

Щоб оформити позику на карту не виходячи з дому, краще звертатися в мікрофінансову організацію Є-гроші. Якщо хочете спробувати співпрацю з нашою МФО, то можете це зробити на базі безвідсоткового мікропозик. Користуйтеся позиковими засобами безкоштовно протягом місяця.

Як взяти кредит не виходячи з дому

Щоб оформити займ на карту за 10 хвилин, вам не потрібно дзвонити родичам, друзям і колегам. Вирішити проблему можна самостійно. Для цього буде потрібно лише доступ до інтернету. Не потрібно їхати до відділення, стояти в черзі, заповнювати вручну бланки і чекати годинами або навіть днями відповідь по заявці. У мікрофінансової організації E-Groshi людина може зайняти гроші по інтернету.

Інструкція, як взяти кредит не виходячи з дому терміново на картку:

 1. Перебуваючи на цій веб-сторінці сайту, з лівого боку екрану знайдіть поглядом онлайн-калькулятор.
 2. Прорахуйте умови майбутнього мікропозик.
 3. Натисніть «Отримати кредит».
 4. Зареєструйтеся на сайті або авторизуйтесь, якщо ви пройшли реєстрацію раніше.
 5. Заповніть онлайн-анкету – інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому просто занесіть дані у відповідні поля.
 6. Виберіть умови кредитування.
 7. Подайте заявку.
 8. Повідомлення про її статус (схвалення або відмову) прийде за вказаними при реєстрації контактам.
 9. Перевірте зарахування коштів на банківську карту.

Дев’ять простих кроків займуть у вас не більше 20 хвилин, якщо ви володієте комп’ютером на рівні впевненого користувача. Нічого скачувати і встановлювати не потрібно. Зайшли на сайт, вказали дані, подали заявку, отримали гроші.

Інтерфейс нашого онлайн-кабінету настільки простий, що працювати з ним зможе навіть пенсіонер, рідко користується інтернетом. Віддалене кредитування – це відмінна можливість заощадити час і терміново отримати потрібну позикову суму.

Умови для позичальників

Що робити для позики грошей через інтернет? Спробуйте взяти кредит на карту Ощадбанку. Це швидко, просто і зручно.

Взяти кредит на картку не виходячи з дому можна з 18 до 60 років. Щоб скористатися пропозицією від Є-гроші, потрібно бути громадянином України, які постійно проживають на території нашої країни.

Нові позичальники можуть розраховувати на такі умови:

 • безвідсоткову позику;
 • до 10000 грн;
 • на 30 днів (можна повернути достроково).

За місяць кредитування ви не платите ніяких відсотків. Скільки взяли, стільки і повертаєте. Так, це не принесе нам ніякого доходу, зате у вас є можливість без ризиків спробувати, що таке мікрокредитування.

Навіщо в 21 столітті кудись їхати за отриманням кредиту? Все можна зробити віддалено. Отримайте кредит онлайн на карту Приватбанку. При повторних зверненнях за користування позиковими засобами пропонується стандартна процентна ставка. Постійні клієнти можуть зайняти більше грошей і на більш тривалий період.

Документи для оформлення

В онлайн-анкеті необхідно внести реквізити 2 документів:

 • ідентифікаційного коду;
 • паспорта.

Довідка про доходи, офіційне підтвердження працевлаштування та інші папери не потрібні. Ми цікавимося щомісячним заробітком позичальників, але тільки в форматі простого питання в анкеті. Нічого офіційно підтверджувати для оформлення кредиту не варто.

Спробуйте мікрокредитування в Є-гроші. Скільки грошей візьмете, стільки і повернете. Ніяких відсотків при першому позику.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на карту не выходячи з дому?

Способи через які можна погасити кредит на карту не выходячи з дому:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на карту не выходячи з дому?

Необхідні документи для кредиту на карту не выходячи з дому:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на карту не выходячи з дому?

Для оформлення кредиту на карту не выходячи з дому, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.