Кредит на карту приватбанку

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Чи плануєте взяти кредит на картку ПриватБанку? Тоді приготуйтеся до довгого і нудного подорожі, адже для подачі заявки в цю організацію доведеться неабияк попітніти. Спочатку необхідно оформити кредитну карту, потім пройти анкетування і почекати якийсь час, поки заявка буде розглянута. Тільки після цього стане доступний кредитний ліміт, який можна витрачати на свій розсуд. Його розмір залежить від того, наскільки позичальник підходить критеріям банку. Тобто, якщо терміново потрібна певна сума, є великий ризик, що в ПриватБанку її зайняти буде проблематично.

У Приватбанку не видаються мікропозики без кредитної історії. Якщо ви відчуваєте, що за цим критерієм можете не пройти відбір банку, краще подавайте заявку в МФО. Наприклад, в Є-гроші.

Переваги оформлення кредиту на картку ПриватБанку

Якщо вам потрібно взяти кредит на картку ПриватБанку в особливо великих розмірах, наприклад, для покупки будинку або машини, тоді оформлення кредитною карткою в цій організації не підійде. Тут вже доведеться їхати у відділення банку, стояти в черзі і вручну заповнювати заявку на видачу потрібної суми позикових коштів.

З переваг позики в ПриватБанку можна відзначити 5 пунктів:

 • після отримання карти банку позикові кошти доступні в будь-який час і на будь-які цілі;
 • тривалий пільговий період – до 55 днів;
 • повернувши позичені гроші протягом дії пільгового періоду, не доведеться платити за користування кредитом;
 • для отримання фінансів можна обійтися без довідки про доходи – в цьому випадку доведеться розраховувати тільки на невелику суму позики;
 • комісія за користування кредитом не стягується при оплаті покупок, тільки – при знятті кредитних коштів готівкою або їх відправку на карту іншого банку.

Альтернативою кредитування в цьому банку може стати онлайн-кредит в МФО Є-гроші. В нашій мікрофінансової організації можна оформити від 500 до 10000 грн на місяць. При цьому ніякі відсотки платити за користування позиковими засобами не потрібно. Ви берете перший мікрокредит під 0%.

Якщо ви підбираєте варіант кредитування до новорічних свят. Можете вирішити фінансове питання за допомогою онлайн-кредиту в Є-гроші. У нас можна взяти займ на Новий Рік до 10000 грн під 0%.

Хто вибирає кредити на картку ПриватБанку

Кредитування в цьому банку – універсальний інструмент для різних верств населення. За ним може звернутися кожен повнолітній громадянин України, який постійно проживає на території нашої країни.

Онлайн-кредит на картку ПриватБанку можуть отримати:

 • особи з негативною кредитною історією;
 • клієнти, які не мають офіційної роботи;
 • студенти;
 • домогосподарки;
 • пенсіонери;
 • приватні підприємці;
 • фрілансери;
 • робочі.

Чи реально отримати гроші в кредит не виходячи з дому? У Приватбанку малоймовірно. Хіба що якщо тільки карта вже оформлена, і виданий відповідний кредитний ліміт. Гроші в кредит не виходячи з дому можна отримати в Є-гроші.

Взяти кредит онлайн на картку ПриватБанку може кожен, питання тільки в тому, чи є в цьому сенс. Куди простіше і швидше ви зможете зайняти потрібну суму в мікрофінансової організації E-Groshi.

Як оформити кредит на картку ПриватБанку від Є-гроші

Якщо ви користуєтеся картою цього банку, то для вигідного кредитування необов’язково користуватися запропонованим кредитним лімітом. Позичити гроші на картку ПриватБанку можна в компанії Є-гроші.

Нові клієнти нашої мікрофінансової організації можуть розраховувати на терміновий позику в розмірі 500-10000 грн. Ніякі відсотки новим позичальникам при цьому платити не доведеться. Ми видаємо мікрокредити терміном на місяць під 0%. При повторних зверненнях сума і термін можливої ​​позики зростає.

Інструкція, як оформити кредит онлайн на картку ПриватБанку:

 1. На цій веб-сторінці натисніть на кнопку «Отримати кредит».
 2. Увійдіть, заповнивши контакти, особисту інформацію, дані банківської картки, реквізити ІПН і паспорта.
 3. Виберіть відповідні умови кредитування.
 4. Подайте заявку.
 5. Протягом декількох хвилин прийде повідомлення від кредитного робота компанії E-Groshi, ознайомтеся з ним, щоб перевірити, схвалений чи вам кредит.
 6. Підпишіть кредитний договір, ввівши на сайті код підтвердження, який прийде на ваш номер телефону.
 7. Перевірте баланс зазначеної при реєстрації банківської карти.

Завдяки цій простій процедурі ви зможете подати заявку повністю віддалено, перебуваючи в будь-якій точці нашої країни.

Щоб вам став доступний кредит 20000 грн в Приватбанку, потрібен час. Банк повинен переконатися у вашій платоспроможності, щоб розширити ліміт по кредитній карті.

Документи для оформлення

Видача мікрокредиту в нашій мікрофінансової організації відбувається по 2 документам, що підтверджує особу позичальника:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

У компанії Є-гроші відсутність довідки про доходи не стане причиною для відмови в кредитуванні. Ми не вимагаємо від потенційних позичальників офіційно підтверджувати факт працевлаштування, місце роботи і розмір щомісячних доходів. Досить вказати в анкеті вашу заробітну плату, що не прикріплюючи при цьому ніяких довідок та інших документів.

Умови для позичальників

Кредитуєте в Приваті? Якщо поки тільки розглядаєте цей варіант, то може бути варто краще зупинитися на мікрокредитах в МФО? Там до речі можна взяти кредит без верифікації карти.

Ви можете подати онлайн-заявку на мікрокредит в організації E-Groshi, якщо відповідаєте стандартним базовим вимогам:

 • вік від 18 до 60 років;
 • постійне проживання в Україні;
 • наявність стабільного джерела доходу;
 • активна банківська карта;
 • дійсний номер телефону (важливо мати до нього доступ);
 • український паспорт.

Суму і термін кредитування ви можете вибирати самостійно. Бездоганно виконуючи кредитні зобов’язання при першому зверненні, вам не доведеться платити за користування позиковими засобами.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на карту приватбанку?

Способи через які можна погасити кредит на карту приватбанку:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на карту приватбанку?

Необхідні документи для кредиту на карту приватбанку:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на карту приватбанку?

Для оформлення кредиту на карту приватбанку, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.