Кредит на ремонт

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Необхідність в проведенні термінового ремонту житла виникає при придбанні квартири або в разі непередбачених ситуацій (потім, пожежа та ін.). Не у всіх є необхідна сума на те, щоб придбати будівельний матеріал і оплатити оздоблювальні роботи. МФО «Є-Гроші» пропонує взяти кредит на ремонт квартири на вигідних умовах для позичальника. Якщо ви не розрахували бюджет ремонту, не докупили матеріали, в Є-гроші нададуть мікропозик без відмови.

Переваги звернення в Є-гроші

Мікрофінансові організації перевіряють надану клієнтами інформацію за допомогою спеціальної програми, яка працює автоматично. Для цього використовуються певні бази даних.

МФО відрізняється від банку наступними особливостями:

 • автоматичне розгляд заявок, що виключає людський фактор;
 • співпраця з юр. і фіз. особами, а також з індивідуальними підприємцями.

Мікрофінансові організації не вимагають від позичальника підтвердження власного доходу. Оформлення заявки здійснюється за паспортом через інтернет. Досить заповнити online-форму, вказати необхідну інформацію і дочекатися відповіді – на весь процес витрачається 10-15 хвилин. Ви можете взяти кредит за 5 хвилин, придбати потрібні матеріали або найняти робітників для завершення ремонту.

МФО має ряд переваг перед великими банками:

 • лояльні умови співпраці;
 • мінімальні вимоги до клієнтів;
 • відсутність необхідності в заставах (нерухомість, авто та ін.) і поручительство;
 • надання позик без підтвердження доходу.

МФО E-Groshi пропонує взяти кредит на ремонт квартири без відмов. Грошові кошти надійдуть на рахунок моментально після схвалення заявки. Отримайте кредит на карту без поручителів і доробити ремонт мрії. Зверніть увагу, що при оформленні потрібно вказувати достовірну інформацію. В іншому випадку заявка 

підтверджена не буде. Єдиний недолік співробітництва з мікрофінансовими організаціями – висока процентна ставка.

Розраховувати на отримання кредиту можуть навіть особи, які мають погану кредитну історію. В такому випадку сума кредитування буде нижче. Через кілька виплат КІ покращиться, і позичальник зможе отримати більшу суму.

Якщо ви раніше не зверталися в компанію Є-гроші, вам доступний позику без відсотків, який можна витратити на ремонт або інші невідкладні цілі.

Як оформити кредит на ремонт житла

Моментальний кредит на карту допоможе завершити ремонт без зайвих нервів. Для подачі заявки слід перейти на офіційний сайт МФО. При необхідності можна скористатися онлайн-калькулятором, який знаходиться у вільному доступі.

Щоб отримати кошти на ремонт, виконайте наступні дії:

 1. Виберіть із запропонованого списку підходящий кредитний продукт.
 2. Заповніть обов’язкові поля анкети, надаючи тільки достовірну інформацію.
 3. Уточніть умови співпраці, суму позики і терміни видачі.
 4. Прив’яжіть банківську карту до особистого кабінету і прийміть умови договору.
 5. Підпишіть договір, вказавши СМС-код, який буде відправлений на зазначений номер телефону.

Отримати кредит на ремонт можна тільки на іменну картку (на лицьовій стороні має бути присутнім ім’я власника). На балансі банківського продукту повинен бути позитивний баланс – не менше 1 грн.

Документи для оформлення

Щоб взяти кредит на ремонт квартири у великих фінансових компаніях необхідно пред’явити повний пакет документів. На підготовку паперів йде багато часу. МФО «Є-Гроші» пропонує швидке оформлення.

Щоб зробити ремонт будинку в кредит, досить надати:

 • паспорт громадянина України, який був виданий в будь-якому регіоні країни і має не закінчення терміну дії;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків, який присвоюється всім громадянам).

МФО E-Groshi співпрацює тільки з громадянами України. Для зворотного зв’язку потрібно вказати діючу електронну пошту і номер мобільного телефону.
Перед тим як подавати заявку на оформлення кредиту для ремонту, уважно ознайомтеся з умовами співпраці. Також рекомендується почитати відгуки інших клієнтів, щоб отримати точне уявлення про послугу.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на ремонт?

Способи через які можна погасити кредит на ремонт:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на ремонт?

Необхідні документи для кредиту на ремонт:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на ремонт?

Для оформлення кредиту на ремонт, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.