Кредит на весілля

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Якщо свято вже на носі, а фінансів не вистачає, отримаєте гроші на карту за 5 хвилин в Є-гроші і спокійно відзначайте весілля. Підготовка до процесу одруження вельми втомлює і вимагає істотних фінансових витрат. Якщо вірити статистиці, то тільки 15% молодят в Україні мають достатню кількість грошей на організацію весільного торжества. Для більшості залишається шукати варіанти для оформлення позики. МФО E-Groshi пропонує взяти онлайн-кредит на весілля на максимально вигідних умовах для клієнта. З нашою допомогою буде організовано розкішне торжество, адже в такий знаменний день не варто собі в чому-небудь відмовляти.

Ви також можете отримати онлайн-кредит без поручителів для покупки подарунка молодятам.

Основні цілі отримання кредиту на весілля

Урочисті заходи є дорогим задоволенням. Наприклад, вас раптово запросили на торжество, а на покупку подарунка ви не розраховували бюджет. Кредит онлайн на карту 24/7 допоможе вирішити цю проблему в будь-який час доби. Середній рівень витрат не вписується в бюджет більшості сімей. Це не означає, що від урочистостей слід відмовлятися. Є вихід з ситуації, що склалася – займ в МФО E-Groshi.

Найбільш витратні складові весілля, що вимагають оформлення кредиту:

 • ЗАГС і вінчання (згідно з установленими тарифами);
 • костюм нареченого і весільну сукню для нареченої;
 • аксесуари: букет і кільця;
 • весільний кортеж, що складається з дорогих авто;
 • оренда приміщення для організації банкету;
 • відео- та фотооператор, тамада;
 • весільне меню та святковий торт.

Не слід відмовляти собі в задоволенні в організації весілля своєї мрії. Такий значимий день повинен назавжди залишитися в пам’яті наречених і доставити максимум задоволення. Для покриття витрат, звертайтеся в мікрофінансову організацію «Є-Гроші». На саме скромне торжество знадобиться не менше 5-10 тис. Грн. Ми готові надати необхідну суму за паспортом і без тривалих очікувань. При підготовці до такого важливого заходу важливо взяти кредит без відмови на максимально вигідних умовах.

Умови отримання кредиту на весілля в Є-гроші

Щоб оформити позику на весілля в МФО E-Groshi, ознайомтеся з чинними умовами заздалегідь, щоб в процесі не виникло непередбачених ситуацій:

 1. українське громадянство;
 2. вік від 18 до 65 років;
 3. наявність банківської карти.

Заздалегідь вивчіть пункти договору і підтвердіть згоду на оформлення угоди. Ми співпрацюємо з клієнтами через перевірені платіжні системи, гарантуючи збереження платіжної інформації та особистих даних.

Беручи позику на місяць без відсотків, ви зможете гідно і зі смаком відзначити весілля, а потім повернути стільки ж, скільки взяли.

Документи для оформлення

Для отримання позики в «Є-Гроші» вкажіть суму і терміни кредитування, скориставшись онлайн-калькулятором. Процентна ставка буде розрахована автоматично. Якщо умови співпраці влаштовують, тоді заповніть online-форму, вказавши необхідну інформацію про себе. Прикріпіть іменну банківську карту до особистого кабінету і дочекайтеся схвалення заявки. У разі схвалення кредиту, підпишіть договір, виславши код перевірки, вказаний в повідомленні.

Термінові кредити на весілля видаються за двома документами:

 • український паспорт для підтвердження місця реєстрації і посвідчення особи позичальника;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків) – можна подивитися в інтернеті.

У наданні додаткових документів і довідок не потрібно. Ми не вимагаємо підтверджувати працездатності та розміру щомісячної заробітної плати. Якщо позичальник надає недостовірні дані, при заповненні анкети, то ми вносимо таких клієнтів в НС (чорний список). Інформацію звіряємо з базою даних в БКІ.

МФО E-Groshi пропонує взяти кредит на весілля, висуваючи до своїх клієнтів мінімальні вимоги. Ми надаємо послуги тільки громадянам України, які досягли повноліття. Якщо заборгованість в обумовлені заздалегідь терміни не буде погашена, тоді будуть застосовані штрафні санкції.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на весілля?

Способи через які можна погасити кредит на весілля:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на весілля?

Необхідні документи для кредиту на весілля:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на весілля?

Для оформлення кредиту на весілля, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.