Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит для пенсіонерів

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Питання про грошові кредити залишається актуальним для громадян будь-якого віку. Пенсіонери є самою соціально незахищеною і малозабезпеченої категорією населення. Щомісячної допомоги не вистачає навіть на продукти харчування і оплату комунальних платежів. Великі фінансові структури не видають кредит пенсіонерам, т. К. Дана категорія населення має низький дохід. Але вихід з ситуації, що склалася є – звертайтеся в МФО «Є-гроші Ком». Перевага мікрофінансової організації полягає в лояльних умовах до клієнтів. Пенсіонерам надається кредит на 30 днів без відсотків на перший договір і пільгові ставки на подальші позики.

Чи видають кредити пенсіонерам в банках

При необхідності в оформленні кредиту ми насамперед звертаємося в банк. Але великі фінансові структури готові надати послуги не всім категоріям громадян. Розраховувати на отримання кредиту можуть тільки ті клієнти, які мають офіційне працевлаштування і дохід не нижче середнього. Співпрацюють банки з громадянами віком від 18-21 до 50-55 років. Якщо гроші потрібні до пенсії, оформите кредит на 5000 грн., Ми схвалюємо позики на вигідних умовах пенсіонерам.

Отримати банківський кредит пенсіонера не просто, оскільки практично всі заявки відхиляються, що залежить від суми і термінів кредитування. Це відбувається з наступних причин:

 • У літніх людей стабільний, але невеликий прибуток. Середній розмір пенсійних виплат в Україні – близько 4 тис. Грн. На погашення великої позики грошових коштів буде недостатньо.
 • З віком стає більше проблем зі здоров’ям, що є вагомою причиною затримок по платежах.

Саме тому пенсіонери для великих банків є ризикованою групою клієнтів. У більшості випадків при подачі заявки їм приходить відмова. Великі фінансові організації залишають за собою право не пояснювати причини негативного рішення.

Ми пропонуємо мінімізувати ризики відмов, надаючи позики на лояльних умовах. Якщо потрібні швидкі гроші, звертайтеся до нас. Для співпраці немає необхідності у відвідуванні стаціонарного відділення. Досить заповнити заявку на сайті і дочекатися рішення. Оформляючи миттєвий кредит на карту онлайн, ви укладаєте договір з прозорими умовами і нічим не ризикуєте.

Ми працюємо з усіма клієнтами, видаємо онлайн-кредит без відмови людям без офіційної роботи, пенсіонерам і студентам.

Умови видачі кредитів пенсіонерам

Пенсіонери можуть оформити кредит онлайн в МФО E-Groshi com. У нас набагато менше вимог, якщо порівнювати з великими фінансовими структурами. Ми не робимо ніяких обмежень за соціальним статусом.

Літнім людям кошти необхідні найчастіше на поточні витрати: купівля ліків, продуктів харчування та ін. Найзручнішим рішенням в даному випадку є мікропозики. Ми видаємо гроші практично моментально, не вимагаючи надання великої кількості документів.

Умови видачі кредиту пенсіонерам в МФО «Є-Грош Комі»:

 • вік – до 60 років;
 • дохід – пенсійні виплати;
 • термін кредитування – до 30 днів;
 • сума позики – до 15 тис. грн.

Нові клієнти можуть розраховувати на отримання кредиту під 0%. Але сума позики буде мінімальною. При своєчасних виплат розмір кредиту збільшується.

Якщо виникає проблема зі своєчасністю оплати, тоді одноразово можна скористатися послугою «Пролонгації». Терміни будуть збільшені в 2 рази без нарахування штрафних санкцій.

Ми не приймаємо рішення вручну. Заявки розглядаються в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми. Відомості про позичальника перевіряються в БКІ, де зберігається кредитна історія всіх громадян України. Зверніть увагу, що ми співпрацюємо з клієнтами, що мають погану кредитну репутацію. У такому випадку позичальник може розраховувати на отримання мінімальної суми.

Процедура отримання кредиту для пенсіонерів

Люди похилого віку невпевнено володіють сучасними гаджетами, тому в процесі оформлення заявки на отримання позики можуть виникнути труднощі.

Послідовність дій при оформленні кредиту для пенсіонерів в МФО «Є-Гроші Ком»:

 1. На офіційному сайті слід натиснути на кнопку «Увійти» і зареєструватися в системі.
 2. Вказати номер мобільного телефону і дочекатися коду для підтвердження реєстрації.
 3. Увійти в особистий кабінет, вказавши логін і пароль.
 4. Заповнити анкету, вказавши достовірну інформацію, прикріпивши фотографію паспорта, ІПН і пенсійного посвідчення.
 5. Здійснити прив’язку банківської карти, яка повинна бути видана на ім’я позичальника. Обов’язкова умова – позитивний баланс на рахунку.

Далі слід подати заявку на кредит, вказавши суму і терміни погашення. Для цього скористайтеся онлайн калькулятором, який знаходиться у відкритому доступі. Відповідь по заявці прийде по SMS протягом 5-10 хвилин.

У разі схвалення запиту, на вказану адресу електронної пошти буде висланий договір, з умовами якого потрібно уважно ознайомитися. Для підписання документа потрібно висловити свою згоду і вказати код, відправлений на мобільний в повідомленні.

Після виконання всіх дій, зазначених вище, на банківську карту будуть зараховані фінансові кошти. Пам’ятайте, що заборгованість повинна бути погашена вчасно, або частинами, або єдиним платежем до встановленого в договорі терміну.

При виникненні труднощів з поверненням коштів, слід зв’язатися з менеджером компанії по телефону. Наш співробітник вкаже можливі способи виплат і допоможе розібратися з послідовністю дій.

Переваги пенсійного онлайн-кредиту

Правила використання пенсійного кредиту адаптовані для людей, які потребують термінової фінансової підтримки. Оформлення позики проводиться швидко і просто. Заявку на розгляд можна відправити з дому, без відвідування офісу. Для людей похилого віку така можливість є унікальною перевагою.

Плюси онлайн позики для пенсіонерів з МФО E-Groshi com:

 • Немає необхідності в документальному підтвердженні платоспроможності.
 • Швидкий розгляд заявки в день звернення.
 • Співпраця з громадянами України, які проживають в будь-якому регіоні країни.
 • Надійний захист інформації про клієнтів і гарантія збереження платежів.

Позичальники, які оформляють мікропозик на карту для пенсіонерів у нас, можуть розраховувати на знижену процентну ставку, збільшення термінів по виплатах і моментальне розгляд заявки. При виникненні додаткових питань, звертайтеся до менеджера по телефону або ж замовте зворотний дзвінок.

Якщо терміново знадобилися гроші на прийом у лікаря, ліки, побутову техніку або інші невідкладні потреби, кредит онлайн без відсотків – відмінне рішення для позичальника пенсійного віку.

Основні витрати людей прикладного віку

Пенсіонери мають потребу в додатковому фінансуванні, оскільки державних виплат недостатньо для покриття щомісячних витрат грошей вистачає хіба що на їжу і виплати по Жирівка. З віком підвищується необхідність в придбанні медикаментів.

Часто трапляється так, що виникає необхідність в отриманні термінового позики. В такому випадку звертайтеся в мікрофінансову організацію «Є-Гроші Ком». Ми видаємо кредити на лояльних умовах для клієнтів. Постійні позичальники можуть розраховувати на більш вигідну співпрацю.

Документи для оформлення

Кредит для пенсіонерів видається за наступними документами:

 • український паспорт;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків);
 • пенсійне посвідчення.

Не потрібно надавати додаткові папери, що підтверджують наявність нерухомого майна або інших цінних речей в особистій власності. Також немає необхідності в поруку.

Видаємо кредит пенсіонерам на картку 24/7 – у зручний для клієнта час. Для розрахунку процентної ставки скористайтеся онлайн-калькулятором, який представлений на офіційному сайті. Задавайте додаткові питання нашим менеджерам по телефону. Консультація надається на безкоштовній основі.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит