Кредит для пенсіонерів

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Питання про грошові кредити залишається актуальним для громадян будь-якого віку. Пенсіонери є самою соціально незахищеною і малозабезпеченої категорією населення. Щомісячної допомоги не вистачає навіть на продукти харчування і оплату комунальних платежів. Великі фінансові структури не видають кредит пенсіонерам, т. К. Дана категорія населення має низький дохід. Але вихід з ситуації, що склалася є – звертайтеся в МФО «Є-гроші». Перевага мікрофінансової організації полягає в лояльних умовах до клієнтів. Пенсіонерам надається кредит на 30 днів без відсотків на перший договір і пільгові ставки на подальші позики.

Чи видають кредити пенсіонерам в банках

При необхідності в оформленні кредиту ми насамперед звертаємося в банк. Але великі фінансові структури готові надати послуги не всім категоріям громадян. Розраховувати на отримання кредиту можуть тільки ті клієнти, які мають офіційне працевлаштування і дохід не нижче середнього. Співпрацюють банки з громадянами віком від 18-21 до 50-55 років. Якщо гроші потрібні до пенсії, оформите кредит на 5000 грн., Ми схвалюємо позики на вигідних умовах пенсіонерам.

Отримати банківський кредит пенсіонера не просто, оскільки практично всі заявки відхиляються, що залежить від суми і термінів кредитування. Це відбувається з наступних причин:

 • У літніх людей стабільний, але невеликий прибуток. Середній розмір пенсійних виплат в Україні – близько 4 тис. Грн. На погашення великої позики грошових коштів буде недостатньо.
 • З віком стає більше проблем зі здоров’ям, що є вагомою причиною затримок по платежах.

Саме тому пенсіонери для великих банків є ризикованою групою клієнтів. У більшості випадків при подачі заявки їм приходить відмова. Великі фінансові організації залишають за собою право не пояснювати причини негативного рішення.

Ми пропонуємо мінімізувати ризики відмов, надаючи позики на лояльних умовах. Якщо потрібні швидкі гроші, звертайтеся до нас. Для співпраці немає необхідності у відвідуванні стаціонарного відділення. Досить заповнити заявку на сайті і дочекатися рішення. Оформляючи миттєвий кредит на карту онлайн, ви укладаєте договір з прозорими умовами і нічим не ризикуєте.

Ми працюємо з усіма клієнтами, видаємо онлайн-кредит без відмови людям без офіційної роботи, пенсіонерам і студентам.

Умови видачі кредитів пенсіонерам

Пенсіонери можуть оформити кредит онлайн в МФО E-Groshi. У нас набагато менше вимог, якщо порівнювати з великими фінансовими структурами. Ми не робимо ніяких обмежень за соціальним статусом.

Літнім людям кошти необхідні найчастіше на поточні витрати: купівля ліків, продуктів харчування та ін. Найзручнішим рішенням в даному випадку є мікропозики. Ми видаємо гроші практично моментально, не вимагаючи надання великої кількості документів.

Умови видачі кредиту пенсіонерам в МФО «Є-Гроші»:

 • вік – до 65 років;
 • дохід – пенсійні виплати;
 • термін кредитування – до 30 днів;
 • сума позики – до 10 тис. грн.

Нові клієнти можуть розраховувати на отримання кредиту під 0%. Але сума позики буде мінімальною. При своєчасних виплат розмір кредиту збільшується.

Якщо виникає проблема зі своєчасністю оплати, тоді одноразово можна скористатися послугою «Пролонгації». Терміни будуть збільшені в 2 рази без нарахування штрафних санкцій.

Ми не приймаємо рішення вручну. Заявки розглядаються в автоматичному режимі за допомогою спеціальної програми. Відомості про позичальника перевіряються в БКІ, де зберігається кредитна історія всіх громадян України. Зверніть увагу, що ми співпрацюємо з клієнтами, що мають погану кредитну репутацію. У такому випадку позичальник може розраховувати на отримання мінімальної суми.

Процедура отримання кредиту для пенсіонерів

Люди похилого віку невпевнено володіють сучасними гаджетами, тому в процесі оформлення заявки на отримання позики можуть виникнути труднощі.

Послідовність дій при оформленні кредиту для пенсіонерів в МФО «Є-Гроші»:

 1. На офіційному сайті слід натиснути на кнопку «Увійти» і зареєструватися в системі.
 2. Вказати номер мобільного телефону і дочекатися коду для підтвердження реєстрації.
 3. Увійти в особистий кабінет, вказавши логін і пароль.
 4. Заповнити анкету, вказавши достовірну інформацію, прикріпивши фотографію паспорта, ІПН і пенсійного посвідчення.
 5. Здійснити прив’язку банківської карти, яка повинна бути видана на ім’я позичальника. Обов’язкова умова – позитивний баланс на рахунку.

Далі слід подати заявку на кредит, вказавши суму і терміни погашення. Для цього скористайтеся онлайн калькулятором, який знаходиться у відкритому доступі. Відповідь по заявці прийде по SMS протягом 5-10 хвилин.

У разі схвалення запиту, на вказану адресу електронної пошти буде висланий договір, з умовами якого потрібно уважно ознайомитися. Для підписання документа потрібно висловити свою згоду і вказати код, відправлений на мобільний в повідомленні.

Після виконання всіх дій, зазначених вище, на банківську карту будуть зараховані фінансові кошти. Пам’ятайте, що заборгованість повинна бути погашена вчасно, або частинами, або єдиним платежем до встановленого в договорі терміну.

При виникненні труднощів з поверненням коштів, слід зв’язатися з менеджером компанії по телефону. Наш співробітник вкаже можливі способи виплат і допоможе розібратися з послідовністю дій.

Переваги пенсійного онлайн-кредиту

Правила використання пенсійного кредиту адаптовані для людей, які потребують термінової фінансової підтримки. Оформлення позики проводиться швидко і просто. Заявку на розгляд можна відправити з дому, без відвідування офісу. Для людей похилого віку така можливість є унікальною перевагою.

Плюси онлайн позики для пенсіонерів з МФО E-Groshi:

 • Немає необхідності в документальному підтвердженні платоспроможності.
 • Швидкий розгляд заявки в день звернення.
 • Співпраця з громадянами України, які проживають в будь-якому регіоні країни.
 • Надійний захист інформації про клієнтів і гарантія збереження платежів.

Позичальники, які оформляють мікропозик на карту для пенсіонерів у нас, можуть розраховувати на знижену процентну ставку, збільшення термінів по виплатах і моментальне розгляд заявки. При виникненні додаткових питань, звертайтеся до менеджера по телефону або ж замовте зворотний дзвінок.

Якщо терміново знадобилися гроші на прийом у лікаря, ліки, побутову техніку або інші невідкладні потреби, кредит онлайн без відсотків – відмінне рішення для позичальника пенсійного віку.

Основні витрати людей прикладного віку

Пенсіонери мають потребу в додатковому фінансуванні, оскільки державних виплат недостатньо для покриття щомісячних витрат грошей вистачає хіба що на їжу і виплати по Жирівка. З віком підвищується необхідність в придбанні медикаментів.

Часто трапляється так, що виникає необхідність в отриманні термінового позики. В такому випадку звертайтеся в мікрофінансову організацію «Є-Гроші». Ми видаємо кредити на лояльних умовах для клієнтів. Постійні позичальники можуть розраховувати на більш вигідну співпрацю.

Документи для оформлення

Кредит для пенсіонерів видається за наступними документами:

 • український паспорт;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків);
 • пенсійне посвідчення.

Не потрібно надавати додаткові папери, що підтверджують наявність нерухомого майна або інших цінних речей в особистій власності. Також немає необхідності в поруку.

Видаємо кредит пенсіонерам на картку 24/7 – у зручний для клієнта час. Для розрахунку процентної ставки скористайтеся онлайн-калькулятором, який представлений на офіційному сайті. Задавайте додаткові питання нашим менеджерам по телефону. Консультація надається на безкоштовній основі.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит для пенсіонерів?

Способи через які можна погасити кредит для пенсіонерів:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту для пенсіонерів?

Необхідні документи для кредиту для пенсіонерів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит для пенсіонерів?

Для оформлення кредиту для пенсіонерів, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.