Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит з 18 років

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Розраховувати на отримання позики в юному віці може не кожен. Великі банки відмовляються видавати кредити особам, які тільки недавно стали повнолітніми. Якщо виникла важка фінансова ситуація, молоді люди здають в ломбард цінні речі або ж звертаються до знайомих, щоб зайняти певну суму. Такий варіант не завжди актуальний і зручний. Отримати кредит з 18 років можна в МФО «Є-Гроші Ком». Ми висуваємо до позичальників лояльні умови, надаючи послуги дистанційно. 

Чи можна отримати кредит в банках з 18 років

При зверненні в будь-який банк України розраховувати на отримання кредиту в юному віці не доводиться. Пов’язано це з тим, що більшість фінансових організацій кредитують громадян з 21-23 років. Вісімнадцятирічні громадяни є недостатньо відповідальними і свідомими в силу свого віку. У 18 років у більшості немає офіційного працевлаштування, т. К. Вони ще навчаються або знаходяться в пошуках роботи. Молодий позичальник, навіть будучи студентом, може отримати кредит без поручителів і застави.

Джерела доходу недосконалих громадян України:

 • допомога батьків;
 • стипендія під час навчання у вищому навчальному закладі;
 • будь-яка підробіток.

Молоді люди в більшості випадків відносяться до кредитів халатно, ставлячи на перше місце розваги та особисте життя. Як показує практика, більше 65% позик, виданих позичальникам 18-річного віку, мають суттєві затримки по платежах.

Розраховувати на отримання позики можна тільки при зверненні в МФО, т. К. Банки не стануть співпрацювати з даною категорією населення. Мікрофінансових організація E-Groshi com пропонує лояльні умови співпраці.

Кожен повнолітній громадянин України може отримати гроші на карту без дзвінків в Є-гроші Ком.

Умови видачі кредиту з 18 років

На загальних умовах перший раз можна оформити позику на суму до 15 000 грн на 30 діб. Відсоток в даному випадку буде мінімальним – всього 0,01%.

Для позичальників віком 18 років діють інші умови кредитування, які є індивідуальними і залежать від:

 • КІ (кредитної історії). Для осіб, які мають погану репутацію, розраховувати на отримання великої суми не доводиться. Заявка може бути підтверджена тільки на мінімальний розмір позики. Якщо борг буде сплачений вчасно, то КІ поліпшується і сума позики, відповідно зростає.
 • Джерела доходу. Необхідності в підтвердженні місця роботи немає, але обов’язково потрібно вказати в анкеті, звідки буде взято гроші на погашення заборгованості. В іншому випадку в наданні позики буде відмовлено.

Наша компанія з мікрофінансування не вимагає поруки та застави нерухомого або цінного майна, щоб взяти кредит. Все, що потрібно для отримання позики – це зареєструватися на сайті і заповнити анкету, вказавши якомога більше інформації про себе. Також потрібно прикріпити до особистого кабінету платіжну карту, видану на ім’я заявника. Досягнувши повноліття, ви можете оформити позику під 0% по українським паспортом.

Щоб отримати кредит на 30 днів, знадобиться тільки 1 документ, активний мобільний телефон та інтернет.

Для подачі заявки вкажіть суму кредиту і терміни погашення. Процентна ставка буде розрахована автоматично при використанні онлайн-калькулятора, який знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті МФО «Є-Гроші Ком». Ми видаємо кредит від 18 років, які не співпрацюючи з особами молодшого віку. При виникненні додаткових питань зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті.

Є-гроші Ком видає кредит на карту без відмови всім повнолітнім громадянам України з актуальних паспортом.

Основні цілі кредиту людям від 18 років

Тільки ставши повнолітніми, молоді люди, відчуваючи свою самостійність, оформляють мікропозики на наступні потреби:

 • оплата навчання та проживання;
 • розвиток малого бізнесу;
 • придбання нових речей або техніки;
 • проведення дозвілля з друзями.

Незалежно від мети оформлення позики, ми надамо необхідну суму. Розраховувати на отримання мікрокредиту можуть тільки ті громадяни України, які відповідають чинним умовам.

Процедура отримання кредиту від 18 років

При відсутності кредитної історії з отриманням позики можуть виникнути проблеми. Велике значення має правильність заповнення анкети. Для цього потрібно вносити тільки достовірну інформацію.

Онлайн кредит з 18 років без відмови виконується послідовно:

 • Зареєструвати особистий кабінет за номером телефону.
 • Заповнити анкету, прикріпити фото паспорта, вказати ІПН.
 • Прикріпити банківську карту, видану на ім’я позичальника.
 • Подати заявку, вказавши суму і терміни кредитування.
 • Підтвердити свою згоду з умовами співпраці, виславши код, відправлений в SMS-повідомленні.

Після того, як перераховані вище дії будуть виконані, залишиться дочекатися відповіді, який буде відправлений протягом 5-10 хвилин. МФО залишає за собою право не пояснювати причину відмови. Але як показує практика, практично всі заявки мають позитивну відповідь. Перевірка інформації, наданої позичальником, здійснюється в автоматичному режимі без людського фактора.

У разі схвалення гроші надходять на прив’язану карту протягом декількох хвилин. Зверніть увагу, що баланс карти повинен становити не менше 1 грн. У разі виникнення затримки грошового переказу, то слід звернутися до співробітника МФО. Найчастіше проблема пов’язана з обслуговуванням банківської карти, з боку фінансовою структурою, що видала продукт. Наш фахівець зв’яжеться з представниками банку і з’ясує причини затримки платежу.

Документи для оформлення

Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні видається за двома документами:

 • паспорт для посвідчення особи і підтвердження місця реєстрації;
 • індивідуальний номер платника податків (ІПН) – можна подивитися в інтернеті.

У наданні додаткових паперів немає необхідності. Ми не перевіряємо розмір щомісячного доходу і не вимагаємо підтвердження платоспроможності. У разі надання недостовірних даних, при заповненні анкети, ми вносимо позичальника в НС (чорний список). Всі відомості про клієнтів ще раз перевіряємо в БКІ, тому не варто розраховувати на обман.

МФО E-Groshi com пропонує взяти кредит з 18 років, висуваючи до позичальників мінімальні вимоги. Ми співпрацюємо тільки з громадянами України, які досягли повноліття. Якщо заборгованість у встановлені в договорі терміни не буде погашена, то будуть застосовані штрафні санкції.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит