Кредит з 18 років

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Розраховувати на отримання позики в юному віці може не кожен. Великі банки відмовляються видавати кредити особам, які тільки недавно стали повнолітніми. Якщо виникла важка фінансова ситуація, молоді люди здають в ломбард цінні речі або ж звертаються до знайомих, щоб зайняти певну суму. Такий варіант не завжди актуальний і зручний. Отримати кредит з 18 років можна в МФО «Є-Гроші». Ми висуваємо до позичальників лояльні умови, надаючи послуги дистанційно. 

Чи можна отримати кредит в банках з 18 років

При зверненні в будь-який банк України розраховувати на отримання кредиту в юному віці не доводиться. Пов’язано це з тим, що більшість фінансових організацій кредитують громадян з 21-23 років. Вісімнадцятирічні громадяни є недостатньо відповідальними і свідомими в силу свого віку. У 18 років у більшості немає офіційного працевлаштування, т. К. Вони ще навчаються або знаходяться в пошуках роботи. Молодий позичальник, навіть будучи студентом, може отримати кредит без поручителів і застави.

Джерела доходу недосконалих громадян України:

 • допомога батьків;
 • стипендія під час навчання у вищому навчальному закладі;
 • будь-яка підробіток.

Молоді люди в більшості випадків відносяться до кредитів халатно, ставлячи на перше місце розваги та особисте життя. Як показує практика, більше 65% позик, виданих позичальникам 18-річного віку, мають суттєві затримки по платежах.

Розраховувати на отримання позики можна тільки при зверненні в МФО, т. К. Банки не стануть співпрацювати з даною категорією населення. Мікрофінансових організація E-Groshi пропонує лояльні умови співпраці.

Кожен повнолітній громадянин України може отримати гроші на карту без дзвінків в Є-гроші.

Умови видачі кредиту з 18 років

На загальних умовах перший раз можна оформити позику на суму до 10 000 грн на 30 діб. Відсоток в даному випадку буде мінімальним – всього 0,01%.

Для позичальників віком 18 років діють інші умови кредитування, які є індивідуальними і залежать від:

 • КІ (кредитної історії). Для осіб, які мають погану репутацію, розраховувати на отримання великої суми не доводиться. Заявка може бути підтверджена тільки на мінімальний розмір позики. Якщо борг буде сплачений вчасно, то КІ поліпшується і сума позики, відповідно зростає.
 • Джерела доходу. Необхідності в підтвердженні місця роботи немає, але обов’язково потрібно вказати в анкеті, звідки буде взято гроші на погашення заборгованості. В іншому випадку в наданні позики буде відмовлено.

Наша компанія з мікрофінансування не вимагає поруки та застави нерухомого або цінного майна, щоб взяти кредит. Все, що потрібно для отримання позики – це зареєструватися на сайті і заповнити анкету, вказавши якомога більше інформації про себе. Також потрібно прикріпити до особистого кабінету платіжну карту, видану на ім’я заявника. Досягнувши повноліття, ви можете оформити позику під 0% по українським паспортом.

Щоб отримати кредит на 30 днів, знадобиться тільки 1 документ, активний мобільний телефон та інтернет.

Для подачі заявки вкажіть суму кредиту і терміни погашення. Процентна ставка буде розрахована автоматично при використанні онлайн-калькулятора, який знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті МФО «Є-Гроші». Ми видаємо кредит від 18 років, які не співпрацюючи з особами молодшого віку. При виникненні додаткових питань зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті.

Є-гроші видає кредит на карту без відмови всім повнолітнім громадянам України з актуальних паспортом.

Основні цілі кредиту людям від 18 років

Тільки ставши повнолітніми, молоді люди, відчуваючи свою самостійність, оформляють мікропозики на наступні потреби:

 • оплата навчання та проживання;
 • розвиток малого бізнесу;
 • придбання нових речей або техніки;
 • проведення дозвілля з друзями.

Незалежно від мети оформлення позики, ми надамо необхідну суму. Розраховувати на отримання мікрокредиту можуть тільки ті громадяни України, які відповідають чинним умовам.

Процедура отримання кредиту від 18 років

При відсутності кредитної історії з отриманням позики можуть виникнути проблеми. Велике значення має правильність заповнення анкети. Для цього потрібно вносити тільки достовірну інформацію.

Онлайн кредит з 18 років без відмови виконується послідовно:

 • Зареєструвати особистий кабінет за номером телефону.
 • Заповнити анкету, прикріпити фото паспорта, вказати ІПН.
 • Прикріпити банківську карту, видану на ім’я позичальника.
 • Подати заявку, вказавши суму і терміни кредитування.
 • Підтвердити свою згоду з умовами співпраці, виславши код, відправлений в SMS-повідомленні.

Після того, як перераховані вище дії будуть виконані, залишиться дочекатися відповіді, який буде відправлений протягом 5-10 хвилин. МФО залишає за собою право не пояснювати причину відмови. Але як показує практика, практично всі заявки мають позитивну відповідь. Перевірка інформації, наданої позичальником, здійснюється в автоматичному режимі без людського фактора.

У разі схвалення гроші надходять на прив’язану карту протягом декількох хвилин. Зверніть увагу, що баланс карти повинен становити не менше 1 грн. У разі виникнення затримки грошового переказу, то слід звернутися до співробітника МФО. Найчастіше проблема пов’язана з обслуговуванням банківської карти, з боку фінансовою структурою, що видала продукт. Наш фахівець зв’яжеться з представниками банку і з’ясує причини затримки платежу.

Документи для оформлення

Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні видається за двома документами:

 • паспорт для посвідчення особи і підтвердження місця реєстрації;
 • індивідуальний номер платника податків (ІПН) – можна подивитися в інтернеті.

У наданні додаткових паперів немає необхідності. Ми не перевіряємо розмір щомісячного доходу і не вимагаємо підтвердження платоспроможності. У разі надання недостовірних даних, при заповненні анкети, ми вносимо позичальника в НС (чорний список). Всі відомості про клієнтів ще раз перевіряємо в БКІ, тому не варто розраховувати на обман.

МФО E-Groshi пропонує взяти кредит з 18 років, висуваючи до позичальників мінімальні вимоги. Ми співпрацюємо тільки з громадянами України, які досягли повноліття. Якщо заборгованість у встановлені в договорі терміни не буде погашена, то будуть застосовані штрафні санкції.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

 

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит з 18 років?

Способи через які можна погасити кредит з 18 років:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту з 18 років?

Необхідні документи для кредиту з 18 років:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит з 18 років?

Для оформлення кредиту з 18 років, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.