Кредит для студентів
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Кредит для студентів

Е-Гроші ☝ Взяти кредит для студента ШВИДКО ✔️ ПРОСТО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Кредит для студентів

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Студенти часто стикаються з фінансовими труднощами. Стипендій вистачає тільки на тиждень. У учнів вищих навчальних закладів немає можливості купувати одяг, книги, оплачувати проживання. При зверненні в великі фінансові структури дана категорія населення отримує відмову. Банки не співпрацюють з громадянами, які не мають постійного доходу. МФО «Є-Гроші» пропонує взяти кредит студентам без довідок і поручителів на максимально вигідних умовах. Є-гроші схвалює навіть студентам онлайн-кредит 5000 грн. по паспорту та ІПН.

Особливість співпраці з Є-гроші для студентів – можливість отримати кредит без відмови, незважаючи на статус офіційно безробітних.

Чи можливо взяти кредит студентам в банку

Великі банки України передбачають кредитування громадян з 18-річного віку. Але при цьому має бути дотримано умову – наявність постійного місця працевлаштування. У студентів очної форми навчання така можливість відсутня. Якщо банки відмовляють через відсутність офіційного працевлаштування та юного віку, спробуйте моментальний займ на карту від Є-гроші.

Відмова банків обумовлений тим, що:

 • студенти не мають коштів на погашення відсотків і тіла кредиту;
 • способи стягнення заборгованості в такому випадку будуть ускладнені.

Банки відмовляються брати на себе відповідальність на співпрацю з даною категорією населення. Але зневірятися не варто, т. К. Є кілька способів для отримання позики без наявності постійного доходу. Студенти можуть користуватися кредитами без комісій для підтримки стабільного фінансового становища.

Кілька способів отримати гроші студентам

Для отримання грошей в борг студенти можуть звернутися:

 • В ломбард. Для отримання фінансових коштів необхідно закласти цінну річ (техніку, золото та ін.). Якщо гроші не будуть повернуті у встановлений термін, тоді цінна річ буде «втрачена».
 • До друга. Позичити гроші можна у товаришів. Але не у всіх є заможні друзі. До того ж, цей варіант не завжди доречний.

Набагато вигідніше і зручніше звернутися в онлайн компанії, які висувають до своїх клієнтів лояльні вимоги. Йдеться про МФО (мікрофінансових організаціях), які видають позики громадянам України без підтвердження платоспроможності. Щоб отримати гроші в борг, необхідно мати іменну пластикову карту, видану на ім’я позичальника.

Угода закріплена офіційним договором, для підписання якого потрібно вислати код, вказаний в СМС. Попередньо рекомендується уважно ознайомитися з умовами співпраці, щоб в процесі використання послуги не зіткнутися з непередбаченими ситуаціями.

Процедура отримання кредиту для студента

Щоб отримати кредит для студентів онлайн, слід перейти на офіційний сайт МФО «Є-Гроші» і виконати наступні дії:

 1. Вказати суму і терміни позики. Для цього потрібно скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться у вільному доступі. Система автоматично розрахує підсумкову суму і терміни повернення.
 2. Створіть особистий кабінет. Якщо умови співпраці влаштовують, тоді потрібно зареєструватися. Вкажіть e-mail, номер телефону і придумайте надійний пароль.
 3. Оформіть заявку. Прочитайте всі пункти офіційного кредитного договору та заповніть анкету.
 4. Прикріпіть банківську карту. Для цього на рахунку повинно бути не менше 1 грн система автоматично заблокує цю суму, що необхідно для посвідчення особи позичальника. Гроші будуть повернуті на рахунок через деякий час.
 5. Підпишіть кредитний договір. Прийміть умова угоди і введіть код підтвердження, який був надісланий на мобільний в СМС.

На розгляд заявки йде 5-10 хвилин. Про результати перевірки позичальник буде повідомлений в SMS-повідомленні.

Зверніть увагу, що безвідсотковий кредит студентам видається тільки новачкам. Постійні клієнти можуть розраховувати на помірну процентну ставку і більшу суму кредитування.

На що в основному йдуть витрати студентів

Студентські роки сповнені новими враженнями, які насичені і яскраві. У цей період життя ми вчимося не тільки у ВНЗ, але також самостійності. Нові знайомства, розваги та інші студентські радості затьмарені браком фінансових коштів. Виплачуваної стипендії недостатньо. Без додаткового доходу не обійтися.

Основні витрати студента:

 • оплата навчання та проживання в гуртожитку;
 • витрати на громадський транспорт;
 • покупка предметів першої необхідності і продуктів харчування;
 • участь в різних заходах (свята, нагородження та ін.).

Також сучасний студент не може обійтися без гаджетів (мобільний телефон, ноутбук). Чималі витрати вимагає доступ в інтернет і мобільний зв’язок.

У студентські роки особливо гостро відчувається нестача грошей. Тому Є-гроші пропонує кредит під 0 відсотків для студентів на вигідних умовах. Для швидкого вирішення виниклої проблеми можна скористатися миттєвими позиками – мікрокредитами для студентів. Для цього звертайтеся в МФО E-Groshi. Ми пропонуємо лояльні умови співпраці.

Документи для оформлення

При співпраці з мікрофінансової організацією «Є-Гроші», для отримання позики для студентів, слід пред’явити наступні документи:

 • паспорт громадянина України, який має не закінчення терміну дії.
 • індивідуальний номер платника податків (можна перевірити в інтернеті).

Для отримання позики на невелику суму немає необхідності в додаткових документах з роботи або з податкової інспекції. Не треба підтверджувати наявність нерухомого або цінного майна в особистій власності. Також ми не вимагаємо займатися пошуками поручителів.

Умови для позичальників

Щоб оформити кредит студенту в МФО E-Groshi, заздалегідь ознайомтеся з чинними умовами кредитування:

 • українське громадянство;
 • повнолітній вік;
 • наявність власної банківської карти.

Заздалегідь ознайомтеся з договором і підтвердіть згоду на укладення угоди. Ми працюємо через перевірені платіжні системи, тому гарантуємо збереження особистої інформації клієнтів, виключаючи поширення даних третім особам.

Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит для студентів?

Способи через які можна погасити кредит для студентів:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту для студентів?

Необхідні документи для кредиту для студентів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит для студентів?

Для оформлення кредиту для студентів, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.