Кредит для студентів

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Студенти часто стикаються з фінансовими труднощами. Стипендій вистачає тільки на тиждень. У учнів вищих навчальних закладів немає можливості купувати одяг, книги, оплачувати проживання. При зверненні в великі фінансові структури дана категорія населення отримує відмову. Банки не співпрацюють з громадянами, які не мають постійного доходу. МФО «Є-Гроші» пропонує взяти кредит студентам без довідок і поручителів на максимально вигідних умовах. Є-гроші схвалює навіть студентам онлайн-кредит 5000 грн. по паспорту та ІПН.

Особливість співпраці з Є-гроші для студентів – можливість отримати кредит без відмови, незважаючи на статус офіційно безробітних.

Чи можливо взяти кредит студентам в банку

Великі банки України передбачають кредитування громадян з 18-річного віку. Але при цьому має бути дотримано умову – наявність постійного місця працевлаштування. У студентів очної форми навчання така можливість відсутня. Якщо банки відмовляють через відсутність офіційного працевлаштування та юного віку, спробуйте моментальний займ на карту від Є-гроші.

Відмова банків обумовлений тим, що:

 • студенти не мають коштів на погашення відсотків і тіла кредиту;
 • способи стягнення заборгованості в такому випадку будуть ускладнені.

Банки відмовляються брати на себе відповідальність на співпрацю з даною категорією населення. Але зневірятися не варто, т. К. Є кілька способів для отримання позики без наявності постійного доходу. Студенти можуть користуватися кредитами без комісій для підтримки стабільного фінансового становища.

Кілька способів отримати гроші студентам

Для отримання грошей в борг студенти можуть звернутися:

 • В ломбард. Для отримання фінансових коштів необхідно закласти цінну річ (техніку, золото та ін.). Якщо гроші не будуть повернуті у встановлений термін, тоді цінна річ буде «втрачена».
 • До друга. Позичити гроші можна у товаришів. Але не у всіх є заможні друзі. До того ж, цей варіант не завжди доречний.

Набагато вигідніше і зручніше звернутися в онлайн компанії, які висувають до своїх клієнтів лояльні вимоги. Йдеться про МФО (мікрофінансових організаціях), які видають позики громадянам України без підтвердження платоспроможності. Щоб отримати гроші в борг, необхідно мати іменну пластикову карту, видану на ім’я позичальника.

Угода закріплена офіційним договором, для підписання якого потрібно вислати код, вказаний в СМС. Попередньо рекомендується уважно ознайомитися з умовами співпраці, щоб в процесі використання послуги не зіткнутися з непередбаченими ситуаціями.

Процедура отримання кредиту для студента

Щоб отримати кредит для студентів онлайн, слід перейти на офіційний сайт МФО «Є-Гроші» і виконати наступні дії:

 1. Вказати суму і терміни позики. Для цього потрібно скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться у вільному доступі. Система автоматично розрахує підсумкову суму і терміни повернення.
 2. Створіть особистий кабінет. Якщо умови співпраці влаштовують, тоді потрібно зареєструватися. Вкажіть e-mail, номер телефону і придумайте надійний пароль.
 3. Оформіть заявку. Прочитайте всі пункти офіційного кредитного договору та заповніть анкету.
 4. Прикріпіть банківську карту. Для цього на рахунку повинно бути не менше 1 грн система автоматично заблокує цю суму, що необхідно для посвідчення особи позичальника. Гроші будуть повернуті на рахунок через деякий час.
 5. Підпишіть кредитний договір. Прийміть умова угоди і введіть код підтвердження, який був надісланий на мобільний в СМС.

На розгляд заявки йде 5-10 хвилин. Про результати перевірки позичальник буде повідомлений в SMS-повідомленні.

Зверніть увагу, що безвідсотковий кредит студентам видається тільки новачкам. Постійні клієнти можуть розраховувати на помірну процентну ставку і більшу суму кредитування.

На що в основному йдуть витрати студентів

Студентські роки сповнені новими враженнями, які насичені і яскраві. У цей період життя ми вчимося не тільки у ВНЗ, але також самостійності. Нові знайомства, розваги та інші студентські радості затьмарені браком фінансових коштів. Виплачуваної стипендії недостатньо. Без додаткового доходу не обійтися.

Основні витрати студента:

 • оплата навчання та проживання в гуртожитку;
 • витрати на громадський транспорт;
 • покупка предметів першої необхідності і продуктів харчування;
 • участь в різних заходах (свята, нагородження та ін.).

Також сучасний студент не може обійтися без гаджетів (мобільний телефон, ноутбук). Чималі витрати вимагає доступ в інтернет і мобільний зв’язок.

У студентські роки особливо гостро відчувається нестача грошей. Тому Є-гроші пропонує кредит під 0 відсотків для студентів на вигідних умовах. Для швидкого вирішення виниклої проблеми можна скористатися миттєвими позиками – мікрокредитами для студентів. Для цього звертайтеся в МФО E-Groshi. Ми пропонуємо лояльні умови співпраці.

Документи для оформлення

При співпраці з мікрофінансової організацією «Є-Гроші», для отримання позики для студентів, слід пред’явити наступні документи:

 • паспорт громадянина України, який має не закінчення терміну дії.
 • індивідуальний номер платника податків (можна перевірити в інтернеті).

Для отримання позики на невелику суму немає необхідності в додаткових документах з роботи або з податкової інспекції. Не треба підтверджувати наявність нерухомого або цінного майна в особистій власності. Також ми не вимагаємо займатися пошуками поручителів.

Умови для позичальників

Щоб оформити кредит студенту в МФО E-Groshi, заздалегідь ознайомтеся з чинними умовами кредитування:

 • українське громадянство;
 • повнолітній вік;
 • наявність власної банківської карти.

Заздалегідь ознайомтеся з договором і підтвердіть згоду на укладення угоди. Ми працюємо через перевірені платіжні системи, тому гарантуємо збереження особистої інформації клієнтів, виключаючи поширення даних третім особам.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит для студентів?

Способи через які можна погасити кредит для студентів:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту для студентів?

Необхідні документи для кредиту для студентів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит для студентів?

Для оформлення кредиту для студентів, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.