Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит для студентів

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Студенти часто стикаються з фінансовими труднощами. Стипендії вистачає тільки на тиждень. В учнів вищих навчальних закладів немає можливості купувати одяг, книги, оплачувати проживання. При зверненні в великі фінансові структури дана категорія населення отримує відмову. Банки не співпрацюють з громадянами, які не мають постійного доходу. МФО «Є-Гроші Ком» пропонує взяти кредит студентам без довідок і поручителів на максимально вигідних умовах. Є-гроші Ком схвалює навіть студентам онлайн-кредит 5000 грн. по паспорту та ІПН.

Особливість співпраці з Є-гроші Ком для студентів – можливість отримати кредит без відмови, незважаючи на статус офіційно безробітних.

Чи можливо взяти кредит студентам в банку

Великі банки України передбачають кредитування громадян з 18-річного віку. Але при цьому має бути дотримано умову – наявність постійного місця працевлаштування. У студентів очної форми навчання така можливість відсутня. Якщо банки відмовляють через відсутність офіційного працевлаштування та юного віку, спробуйте моментальний займ на карту від Є-гроші Ком.

Відмова банків обумовлений тим, що:

 • студенти не мають коштів на погашення відсотків і тіла кредиту;
 • способи стягнення заборгованості в такому випадку будуть ускладнені.

Банки відмовляються брати на себе відповідальність на співпрацю з даною категорією населення. Але зневірятися не варто, т. я. Є кілька способів для отримання позики без наявності постійного доходу. Студенти можуть користуватися кредитами без комісій для підтримки стабільного фінансового становища.

Кілька способів отримати гроші студентам

Для отримання грошей в борг студенти можуть звернутися:

 • В ломбард. Для отримання фінансових коштів необхідно закласти цінну річ (техніку, золото та ін.). Якщо гроші не будуть повернуті у встановлений термін, тоді цінна річ буде «втрачена».
 • До друга. Позичити гроші можна у товаришів. Але не у всіх є заможні друзі. До того ж, цей варіант не завжди доречний.

Набагато вигідніше і зручніше звернутися в онлайн компанії, які висувають до своїх клієнтів лояльні вимоги. Йдеться про МФО (мікрофінансових організаціях), які видають позики громадянам України без підтвердження платоспроможності. Щоб отримати гроші в борг, необхідно мати іменну пластикову карту, видану на ім’я позичальника.

Угода закріплена офіційним договором, для підписання якого потрібно вислати код, вказаний в СМС. Попередньо рекомендується уважно ознайомитися з умовами співпраці, щоб в процесі використання послуги не зіткнутися з непередбаченими ситуаціями.

Процедура отримання кредиту для студента

Щоб отримати кредит для студентів онлайн, слід перейти на офіційний сайт МФО «Є-Гроші Ком» і виконати наступні дії:

 1. Вказати суму і терміни позики. Для цього потрібно скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться у вільному доступі. Система автоматично розрахує підсумкову суму і терміни повернення.
 2. Створіть особистий кабінет. Якщо умови співпраці влаштовують, тоді потрібно зареєструватися. Вкажіть e-mail, номер телефону і придумайте надійний пароль.
 3. Оформіть заявку. Прочитайте всі пункти офіційного кредитного договору та заповніть анкету.
 4. Прикріпіть банківську карту. Для цього на рахунку повинно бути не менше 1 грн система автоматично заблокує цю суму, що необхідно для посвідчення особи позичальника. Гроші будуть повернуті на рахунок через деякий час.
 5. Підпишіть кредитний договір. Прийміть умова угоди і введіть код підтвердження, який був надісланий на мобільний в СМС.

На розгляд заявки йде 5-10 хвилин. Про результати перевірки позичальник буде повідомлений в SMS-повідомленні.

Зверніть увагу, що безвідсотковий кредит студентам видається тільки новачкам. Постійні клієнти можуть розраховувати на помірну процентну ставку і більшу суму кредитування.

На что в основном идут расходы студентов

Студентські роки сповнені новими враженнями, які насичені і яскраві. У цей період життя ми вчимося не тільки у ВНЗ, але також самостійності. Нові знайомства, розваги та інші студентські радості затьмарені браком фінансових коштів. Виплачуваної стипендії недостатньо. Без додаткового доходу не обійтися.

Основні витрати студента:

 • оплата навчання та проживання в гуртожитку;
 • витрати на громадський транспорт;
 • покупка предметів першої необхідності і продуктів харчування;
 • участь в різних заходах (свята, нагородження та ін.).

Також сучасний студент не може обійтися без гаджетів (мобільний телефон, ноутбук). Чималі витрати вимагає доступ в інтернет і мобільний зв’язок.

У студентські роки особливо гостро відчувається нестача грошей. Тому Є-гроші Ком пропонує кредит під 0,01 відсоток для студентів на вигідних умовах. Для швидкого вирішення виниклої проблеми можна скористатися миттєвими позиками – мікрокредитами для студентів. Для цього звертайтеся в МФО E-Groshi. Ми пропонуємо лояльні умови співпраці.

Документи для оформлення

При співпраці з мікрофінансової організацією «Є-Гроші Ком», для отримання позики для студентів, слід пред’явити наступні документи:

 • паспорт громадянина України, який має не закінчення терміну дії.
 • індивідуальний номер платника податків (можна перевірити в інтернеті).

Для отримання позики на невелику суму немає необхідності в додаткових документах з роботи або з податкової інспекції. Не треба підтверджувати наявність нерухомого або цінного майна в особистій власності. Також ми не вимагаємо займатися пошуками поручителів.

Умови для позичальників

Щоб оформити кредит студенту в МФО E-Groshi com, заздалегідь ознайомтеся з чинними умовами кредитування:

 • українське громадянство;
 • повнолітній вік;
 • наявність власної банківської карти.

Заздалегідь ознайомтеся з договором і підтвердіть згоду на укладення угоди. Ми працюємо через перевірені платіжні системи, тому гарантуємо збереження особистої інформації клієнтів, виключаючи поширення даних третім особам.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит