Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Кредит для мам в декреті

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Мами з маленькими дітьми – самий фінансово незахищений прошарок населення. Отримати кредит в декреті в разі грошових труднощів досить складно. Великі банки неохоче співпрацюють з клієнтами без постійного джерела доходу. Сім’ям з маленькими дітьми особливо важливо бути впевненими в можливості отримати онлайн-кредит на карту без відмови. Взяти кредит, перебуваючи в декреті, найпростіше через МФО. Ця процедура проходить швидко, джерело і розмір доходу не має значення. У компанії Є-Гроші Ком пропонуються позики без вимог, ми співпрацюємо з мамами в декреті, студентами та клієнтами без офіційного джерела доходу.

Умови отримання кредиту в декретній відпустці

У сімейному бюджеті немає місця для підвищених витрат. Тому Є-гроші Ком пропонує кредит під 0,01 відсоток на картку мамам в декреті. Ми встановлюємо лояльні правила для оформлення мікропозик. Документи підписуються в режимі онлайн, не потрібні додаткові довідки. Кредит по паспорту і коду платника податків зараховується миттєво на вашу банківську карту.

Є-Гроші Ком видає кредити жінкам в декретній відпустці при відповідно мінімальним вимогам:

 • Повнолітній вік;
 • Громадянство і актуальний паспорт України;
 • Номер ІПН;
 • Компанії, емітована будь-яким українським банком;
 • Активний номер мобільного телефону, електронна пошта.

При розгляді анкети відомості про позичальника перевіряються, включаючи кредитну історію. Рекомендується вказувати справжні дані. Якщо при перевірці з’ясується, що номери документів вписані в анкету з помилками, система винесе автоматичну відмову. Ми видаємо позики в декреті при практично будь-яких умовах, якщо клієнт старше 18 років, має громадянство і паспорт України. Сім’ям з маленькими дітьми часто буває важко взяти кредит онлайн через підвищених вимог кредиторів. Є-гроші Компрацює з мамами в декреті без відмови.

Виберіть моментальний кредит онлайн, якщо фінанси потрібні терміново, а попросити в борг не у кого або не хочеться.

Офіційне працевлаштування не потрібний, ніяких довідок від роботодавця Є-Гроші Ком не запитує. Кредитна історія впливає на рішення за заявками побічно. Якщо у позичальника значні прострочення, відкриті виконавчі провадження по кредитах на його ім’я, можлива відмова. Клієнти з нульовою і злегка зіпсованою кредитною історією успішно укладають договори з нашою компанією.

Як оформити кредит в декреті

В Є-Гроші Ком гроші в кредит для мам в декреті видаються після заповнення анкети та заявки. Алгоритм оформлення дуже простий:

 1. Перейдіть на сайт Є-Гроші Ком. Увійдіть на головну сторінку або натисніть зелену кнопку для оформлення з цієї сторінки.
 2. Заповніть анкету. Система попросить вписати відомості про ПІБ, номер телефону, електронній пошті, серію та номер паспорта, ІПН. Враховуйте, що кредит для тих, хто в декреті видається тільки за діючими документами ще не скінчився термін, на ту ж прізвище, що у клієнта.
 3. Увійдіть в особистий кабінет. Після заповнення анкети в перше звернення система формує ваш особистий кабінет. Авторизуйтесь в ньому для подачі заявки. В майбутньому особистий кабінет буде закріплений за вами, повторно заповнювати анкету не знадобиться.
 4. Залиште заявку на кредитування. Виберіть потрібну суму і термін за допомогою повзунків.
 5. Підпишіть документи і отримаєте гроші. На вказану вами банківську карту гроші прийдуть моментально.

Заявки розглядаються цілодобово. Система працює автоматично, перевіряє документи і відповідність клієнта встановленим вимогам. Середній час розгляду заявок становить 5 хвилин.

Мамам маленьких дітей особливо важливо не хвилюватися. Для жінок в декреті Є-гроші Ком також пропонує позики без дзвінків і додаткових перевірок.

Необхідні документи

Для отримання позики в декретній відпустці знадобляться тільки:

 • Паспорт громадянина України. Важливо, щоб документ був легітимним, термін дії не закінчився і виданий на поточну прізвище позичальника. Якщо ви недавно вийшли заміж або розлучилися, потрібно змінити паспорт на нове прізвище.
 • ІПН. Якщо документа на руках немає, дізнатися свій номер платника податків можна онлайн через спеціальні сервіси.

Система попросить додатково надати відомості про контактних осіб з робочого місця, з найближчого оточення. Ці відомості збираються на випадок форс-мажорних обставин, дошкуляти дзвінками колег і близьких не будуть.

Як уникнути відмови

Щоб 100% отримати схвалення за позикою на карту в декретній відпустці, дотримуйтеся рекомендацій:

 • Уважно заповнюйте форми, щоб не помилитися в номерах документів;
 • Вказуйте номер банківської карти, виданої на ваше ім’я;
 • Не намагайтеся обдурити кредитора, вказуйте справжні відомості про себе.

Система розгляду заявок на Є-Гроші Ком передбачає дослідження наданої інформації. Якщо десь будуть виявлені помилки або явний обман, система автоматично формує відмову. При першому зверненні рекомендується вибирати невелику суму мікрокредиту, так шанс на схвалення підвищується.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит