Кредит для мам в декреті

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Мами з маленькими дітьми – самий фінансово незахищений прошарок населення. Отримати кредит в декреті в разі грошових труднощів досить складно. Великі банки неохоче співпрацюють з клієнтами без постійного джерела доходу. Сім’ям з маленькими дітьми особливо важливо бути впевненими в можливості отримати онлайн-кредит на карту без відмови. Взяти кредит, перебуваючи в декреті, найпростіше через МФО. Ця процедура проходить швидко, джерело і розмір доходу не має значення. У компанії Є-Гроші пропонуються позики без вимог, ми співпрацюємо з мамами в декреті, студентами та клієнтами без офіційного джерела доходу.

Умови отримання кредиту в декретній відпустці

У сімейному бюджеті немає місця для підвищених витрат. Тому Є-гроші пропонує кредит під 0 відсотків на карту мамам в декреті. Ми встановлюємо лояльні правила для оформлення мікропозик. Документи підписуються в режимі онлайн, не потрібні додаткові довідки. Кредит по паспорту і коду платника податків зараховується миттєво на вашу банківську карту.

Є-Гроші видає кредити жінкам в декретній відпустці при відповідно мінімальним вимогам:

 • Повнолітній вік;
 • Громадянство і актуальний паспорт України;
 • Номер ІПН;
 • Компанії, емітована будь-яким українським банком;
 • Активний номер мобільного телефону, електронна пошта.

При розгляді анкети відомості про позичальника перевіряються, включаючи кредитну історію. Рекомендується вказувати справжні дані. Якщо при перевірці з’ясується, що номери документів вписані в анкету з помилками, система винесе автоматичну відмову. Ми видаємо позики в декреті при практично будь-яких умовах, якщо клієнт старше 18 років, має громадянство і паспорт України. Сім’ям з маленькими дітьми часто буває важко взяти кредит онлайн через підвищених вимог кредиторів. Є-гроші працює з мамами в декреті без відмови.

Виберіть моментальний кредит онлайн, якщо фінанси потрібні терміново, а попросити в борг не у кого або не хочеться.

Офіційне працевлаштування не потрібний, ніяких довідок від роботодавця Є-Гроші не запитує. Кредитна історія впливає на рішення за заявками побічно. Якщо у позичальника значні прострочення, відкриті виконавчі провадження по кредитах на його ім’я, можлива відмова. Клієнти з нульовою і злегка зіпсованою кредитною історією успішно укладають договори з нашою компанією.

Як оформити кредит в декреті

В Є-Гроші гроші в кредит для мам в декреті видаються після заповнення анкети та заявки. Алгоритм оформлення дуже простий:

 1. Перейдіть на сайт Є-Гроші. Увійдіть на головну сторінку або натисніть зелену кнопку для оформлення з цієї сторінки.
 2. Заповніть анкету. Система попросить вписати відомості про ПІБ, номер телефону, електронній пошті, серію та номер паспорта, ІПН. Враховуйте, що кредит для тих, хто в декреті видається тільки за діючими документами ще не скінчився термін, на ту ж прізвище, що у клієнта.
 3. Увійдіть в особистий кабінет. Після заповнення анкети в перше звернення система формує ваш особистий кабінет. Авторизуйтесь в ньому для подачі заявки. В майбутньому особистий кабінет буде закріплений за вами, повторно заповнювати анкету не знадобиться.
 4. Залиште заявку на кредитування. Виберіть потрібну суму і термін за допомогою повзунків.
 5. Підпишіть документи і отримаєте гроші. На вказану вами банківську карту гроші прийдуть моментально.

Заявки розглядаються цілодобово. Система працює автоматично, перевіряє документи і відповідність клієнта встановленим вимогам. Середній час розгляду заявок становить 5 хвилин.

Мамам маленьких дітей особливо важливо не хвилюватися. Для жінок в декреті Є-гроші також пропонує позики без дзвінків і додаткових перевірок.

Необхідні документи

Для отримання позики в декретній відпустці знадобляться тільки:

 • Паспорт громадянина України. Важливо, щоб документ був легітимним, термін дії не закінчився і виданий на поточну прізвище позичальника. Якщо ви недавно вийшли заміж або розлучилися, потрібно змінити паспорт на нове прізвище.
 • ІПН. Якщо документа на руках немає, дізнатися свій номер платника податків можна онлайн через спеціальні сервіси.

Система попросить додатково надати відомості про контактних осіб з робочого місця, з найближчого оточення. Ці відомості збираються на випадок форс-мажорних обставин, дошкуляти дзвінками колег і близьких не будуть.

Як уникнути відмови

Щоб 100% отримати схвалення за позикою на карту в декретній відпустці, дотримуйтеся рекомендацій:

 • Уважно заповнюйте форми, щоб не помилитися в номерах документів;
 • Вказуйте номер банківської карти, виданої на ваше ім’я;
 • Не намагайтеся обдурити кредитора, вказуйте справжні відомості про себе.

Система розгляду заявок на Є-Гроші передбачає дослідження наданої інформації. Якщо десь будуть виявлені помилки або явний обман, система автоматично формує відмову. При першому зверненні рекомендується вибирати невелику суму мікрокредиту, так шанс на схвалення підвищується.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит для мам в декреті?

Способи через які можна погасити кредит для мам в декреті:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту для мам в декреті?

Необхідні документи для кредиту для мам в декреті:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит для мам в декреті?

Для оформлення кредиту для мам в декреті, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.