Вільний

Бажана сума:
від 500 ₴ до 5 000 ₴
Термін погашення:
від 1 дня до 14 днів
 • Термін кредиту
  /span>
 • Сума кредиту
  7300 ₴
 • Відсоток по кредиту
  1306.70 ₴
 • Сума до погашення
  7405.00 ₴
 • Детальніше
Отримати кредит Умови кредитування

Гроші на карту за 5 хвилин

Чому ми краще?

 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки

Наші переваги

 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2.2%

Фінансове становище багатьох громадян України залишає бажати кращого. Для виправлення ситуації, багато українців цікавляться безпроцентними позиками. Великі банки надають кредити на максимально вигідних умовах для позичальника. МФО E Groshi COM пропонує взяти кредит онлайн за 5 хвилин на максимально вигідних умовах. Попередньо вивчіть умови співпраці, щоб в процесі використання банківського продукту не виникло непередбачених ситуацій. Звертаючись за кредитом без довідок в Є-гроші, ви отримуєте гроші всього за півгодини, з огляду на час на заповнення анкети.

Що потрібно для отримання онлайн кредиту за 5 хвилин

Отримати кредит за 5 хвилин на картку в мікрофінансовій організації E Groshi COM можна швидко і без зайвих проблем. У великих банках позичальникам потрібно доводити власну платоспроможність і пред’являти довідки, що підтверджують дохід. У нас необхідність в цьому відсутня. Також не потрібно поручительство і застави.

Зверніть увагу, що на банківську картку позичальника повинні бути дозволені грошові перекази. Студентська, декретна або пенсійна картка не підійде, т. я. ми не зможемо зробити перерахування.

При співпраці з МФО не потрібно відвідувати офіси і надавати додаткові документи. Такий підхід суттєво спрощує процес оформлення. Всі заявки приймаються автоматично, тому процес розгляду здійснюється цілодобово – 24/7 без святкових днів. Всього за 5 хвилин ви можете оформити кредит 5000 гривень або на іншу суму, яка потрібна саме вам. Перед підтвердженням запиту уважно ознайомтеся з чинними умовами і правилами видачі грошових коштів в кредит.

Онлайн-кредитом без комісії можна оплатити важливу покупку, лікування, оренду житла і інші термінові потреби.

Кредит за 5 хвилин на карту можна отримати на наступних умовах:

 • сума позики – до 30 000 грн .;
 • вік клієнта – від 18 років і старше;
 • документи – ІПН та паспорт громадянина України;
 • КІ (кредитна історія) – не має значення;
 • іменна картка – будь-який банк України.

Розраховувати на кредит за 5 хвилин можуть тільки нові клієнти МФО. Для оформлення знадобиться мобільний номер. Виплачувати запозичені кошти можна по частинах. Якщо сума не буде повернута своєчасно, тоді буде зроблений перерахунок з урахуванням ставки по відсоткам і нараховані штрафи.

При зверненні в наш МФО перший раз, позичальник може розраховувати:

 • на отримання невеликої суми – до 15 000 гривень;
 • на термін від 1 до 30 днів + пролонгація на такий же час.

Суму клієнт прописує самостійно. Нові позичальники можуть кредитуватися під 0%. При повторних заявках, в разі справних виплат, сума кредиту буде поступово збільшуватися. Послуга пролонгації доступна один раз для кожного договору. Активувати її можна через термінал, online або у відділенні банку. При внесенні оплати через фінансові організації партнерів, грошові кошти надійдуть на рахунок протягом 3 діб. Зарахування онлайн платежів здійснюється практично моментально.

Зверніть увагу, що отримати моментальний займ можуть особи з поганою КІ. Поступово кредитна історія відновлюється, і сума кредитування підвищується. Також клієнтам надається послуга пролонгації на максимально вигідних умовах, в порівнянні з великими банками.

Крім швидкості розгляду заявок і моментального зарахування коштів на банківську картку, Є-гроші пропонує кредит без дзвінків і перевірок.

Як оформити позику на картку за 5 хвилин

Щоб взяти кредит за 5 хвилин потрібно пред’явити паспорт з українським громадянством і індивідуальний номер платника податків. Позики видаються тільки громадянам України. Вкажіть в анкеті адресу електронної пошти і номер мобільного. Це потрібно для зв’язку представників компанії з клієнтом і для інформування.

Повернення позики допускається частинами протягом терміну, який вказаний в договорі. Якщо борг не виплачується своєчасно, тоді заборгованість буде перерахована з урахуванням іншої процентної ставки, і нараховуються штрафи. Щоб уникнути переплат, скористайтеся послугою пролонгації. Зверніть увагу, що відстрочкою платежу можна скористатися лише один раз.

Щоб взяти мікропозику на картку за 5 хв новим клієнтам МФО, слід дотримуватися такої послідовності дій:

 1. На головній сторінці сайту мікрофінансової організації вказати суму і терміни кредитування.
 2. Натиснути «Отримати кредит» і вказати ПІБ, мобільний і іншу інформацію (адреса і місце проживання, місце роботи та ін.).
 3. Зареєструватися і отримати доступ в ОК (особистий кабінет), після чого авторизуватися в системі, ввівши отриманий логін і пароль.
 4. Внести додаткову інформацію (чим більше буде заповнено рядків, тим краще).
 5. Прописати термін погашення і суму позики (перша заявка – не більше 15 000 грн.).
 6. Ознайомитися з умовами договору і підписати документ, підтвердивши свою згоду з діючими умовами (для цього на вказаний номер буде висланий SMS код).

Для отримання повторних мікропозик на картку за 5 хвилин в організації «Є-Гроші КОМ», увійдіть в особистий кабінет і створіть нову заявку. Вказуйте тільки справжню інформацію, інакше в наданні позики буде відмовлено. При другому і наступних зверненнях заповнювати анкету не потрібно. Заявки розглядаються роботом автоматично. Тому онлайн кредит 24/7 видається всього за кілька хвилин.

У разі схвалення заявки через інтернет, гроші будуть зараховані на рахунок клієнта практично моментально. На процес оформлення йде не більше 15 хвилин. На рахунку картки позичальника має бути не менше 1 гривні, що необхідно для прив’язки банківського продукту. У проведенні повторної процедури немає необхідності.

При появі додаткових питань про кредит-онлайн з рішенням за 5 хвилин дзвоніть нам за телефоном: 0 800 300 330 (по Україні). Консультація надається на безкоштовній основі у будь-який зручний для клієнта час.

Ми видаємо кредити

take a credit credit take

Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ

Розрахувати кредит