Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
 • Повернути
 • Сума кредиту
  0.00 ₴
 • Сума процентiв
  0 ₴ / 0.00 ₴
 • Сума процентiв з промо VOLT99
  0 / 0.00 ₴
 • Сума до погашення
  0.00 ₴
 • Детальніше

Гроші на карту за 5 хвилин

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Фінансове становище багатьох громадян України залишає бажати кращого. Для виправлення ситуації, багато українців цікавляться безпроцентними позиками. Великі банки надають кредити на максимально вигідних умовах для позичальника. МФО E Groshi COM пропонує взяти кредит онлайн за 5 хвилин на максимально вигідних умовах. Попередньо вивчіть умови співпраці, щоб в процесі використання банківського продукту не виникло непередбачених ситуацій. Звертаючись за кредитом без довідок в Є-гроші, ви отримуєте гроші всього за півгодини, з огляду на час на заповнення анкети.

Що потрібно для отримання онлайн кредиту за 5 хвилин

Отримати кредит за 5 хвилин на картку в мікрофінансовій організації E Groshi COM можна швидко і без зайвих проблем. У великих банках позичальникам потрібно доводити власну платоспроможність і пред’являти довідки, що підтверджують дохід. У нас необхідність в цьому відсутня. Також не потрібно поручительство і застави.

Зверніть увагу, що на банківську картку позичальника повинні бути дозволені грошові перекази. Студентська, декретна або пенсійна картка не підійде, т. я. ми не зможемо зробити перерахування.

При співпраці з МФО не потрібно відвідувати офіси і надавати додаткові документи. Такий підхід суттєво спрощує процес оформлення. Всі заявки приймаються автоматично, тому процес розгляду здійснюється цілодобово – 24/7 без святкових днів. Всього за 5 хвилин ви можете оформити кредит 5000 гривень або на іншу суму, яка потрібна саме вам. Перед підтвердженням запиту уважно ознайомтеся з чинними умовами і правилами видачі грошових коштів в кредит.

Онлайн-кредитом без комісії можна оплатити важливу покупку, лікування, оренду житла і інші термінові потреби.

Кредит за 5 хвилин на карту можна отримати на наступних умовах:

 • сума позики – до 30 000 грн .;
 • вік клієнта – від 18 років і старше;
 • документи – ІПН та паспорт громадянина України;
 • КІ (кредитна історія) – не має значення;
 • іменна картка – будь-який банк України.

Розраховувати на кредит за 5 хвилин можуть тільки нові клієнти МФО. Для оформлення знадобиться мобільний номер. Виплачувати запозичені кошти можна по частинах. Якщо сума не буде повернута своєчасно, тоді буде зроблений перерахунок з урахуванням ставки по відсоткам і нараховані штрафи.

При зверненні в наш МФО перший раз, позичальник може розраховувати:

 • на отримання невеликої суми – до 15 000 гривень;
 • на термін від 1 до 30 днів + пролонгація на такий же час.

Суму клієнт прописує самостійно. Нові позичальники можуть кредитуватися під 0%. При повторних заявках, в разі справних виплат, сума кредиту буде поступово збільшуватися. Послуга пролонгації доступна один раз для кожного договору. Активувати її можна через термінал, online або у відділенні банку. При внесенні оплати через фінансові організації партнерів, грошові кошти надійдуть на рахунок протягом 3 діб. Зарахування онлайн платежів здійснюється практично моментально.

Зверніть увагу, що отримати моментальний займ можуть особи з поганою КІ. Поступово кредитна історія відновлюється, і сума кредитування підвищується. Також клієнтам надається послуга пролонгації на максимально вигідних умовах, в порівнянні з великими банками.

Крім швидкості розгляду заявок і моментального зарахування коштів на банківську картку, Є-гроші пропонує кредит без дзвінків і перевірок.

Як оформити позику на картку за 5 хвилин

Щоб взяти кредит за 5 хвилин потрібно пред’явити паспорт з українським громадянством і індивідуальний номер платника податків. Позики видаються тільки громадянам України. Вкажіть в анкеті адресу електронної пошти і номер мобільного. Це потрібно для зв’язку представників компанії з клієнтом і для інформування.

Повернення позики допускається частинами протягом терміну, який вказаний в договорі. Якщо борг не виплачується своєчасно, тоді заборгованість буде перерахована з урахуванням іншої процентної ставки, і нараховуються штрафи. Щоб уникнути переплат, скористайтеся послугою пролонгації. Зверніть увагу, що відстрочкою платежу можна скористатися лише один раз.

Щоб взяти мікропозику на картку за 5 хв новим клієнтам МФО, слід дотримуватися такої послідовності дій:

 1. На головній сторінці сайту мікрофінансової організації вказати суму і терміни кредитування.
 2. Натиснути «Отримати кредит» і вказати ПІБ, мобільний і іншу інформацію (адреса і місце проживання, місце роботи та ін.).
 3. Зареєструватися і отримати доступ в ОК (особистий кабінет), після чого авторизуватися в системі, ввівши отриманий логін і пароль.
 4. Внести додаткову інформацію (чим більше буде заповнено рядків, тим краще).
 5. Прописати термін погашення і суму позики (перша заявка – не більше 15 000 грн.).
 6. Ознайомитися з умовами договору і підписати документ, підтвердивши свою згоду з діючими умовами (для цього на вказаний номер буде висланий SMS код).

Для отримання повторних мікропозик на картку за 5 хвилин в організації «Є-Гроші КОМ», увійдіть в особистий кабінет і створіть нову заявку. Вказуйте тільки справжню інформацію, інакше в наданні позики буде відмовлено. При другому і наступних зверненнях заповнювати анкету не потрібно. Заявки розглядаються роботом автоматично. Тому онлайн кредит 24/7 видається всього за кілька хвилин.

У разі схвалення заявки через інтернет, гроші будуть зараховані на рахунок клієнта практично моментально. На процес оформлення йде не більше 15 хвилин. На рахунку картки позичальника має бути не менше 1 гривні, що необхідно для прив’язки банківського продукту. У проведенні повторної процедури немає необхідності.

При появі додаткових питань про кредит-онлайн з рішенням за 5 хвилин дзвоніть нам за телефоном: 0 800 300 330 (по Україні). Консультація надається на безкоштовній основі у будь-який зручний для клієнта час.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит