Гроші на карту за 5 хвилин

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Фінансове становище багатьох громадян України залишає бажати кращого. Для виправлення ситуації, багато українців цікавляться безпроцентними позиками. Великі банки надають кредити на максимально вигідних умовах для позичальника. МФО E Groshi COM пропонує взяти кредит онлайн за 5 хвилин на максимально вигідних умовах. Попередньо вивчіть умови співпраці, щоб в процесі використання банківського продукту не виникло непередбачених ситуацій. Звертаючись за кредитом без довідок в Є-гроші, ви отримуєте гроші всього за півгодини, з огляду на час на заповнення анкети.

Що потрібно для отримання онлайн кредиту за 5 хвилин

Отримати кредит за 5 хвилин на карту в мікрофінансової організації E Groshi COM можна швидко і без зайвих проблем. У великих банках позичальникам потрібно доводити власну платоспроможність і пред’являти довідки, що підтверджують дохід. У нас необхідність в цьому відсутня. Також не потрібно поручительство і застави.

Зверніть увагу, що на банківську карту позичальника повинні бути дозволені грошові перекази. Студентська, декретні або пенсійна карта не підійде, т. К. Ми не зможемо зробити перерахування.

При співпраці з МФО не потрібно відвідувати офіси і надавати додаткові документи. Такий підхід суттєво спрощує процес оформлення. Всі заявки приймаються автоматично, тому процес розгляду здійснюється цілодобово – 24/7 без святкових днів. Всього за 5 хвилин ви можете оформити кредит 5000 гривень або на іншу суму, яка потрібна саме вам. Перед підтвердженням запиту уважно ознайомтеся з чинними умовами і правилами видачі грошових коштів в кредит.

Онлайн-кредитом без комісії можна оплатити важливу покупку, лікування, оренду житла і інші термінові потреби.

Кредит за 5 хвилин на карту можна отримати на наступних умовах:

 • сума позики – до 10 000 грн .;
 • вік клієнта – від 18 років і старше;
 • документи – ІПН та паспорт громадянина України;
 • КІ (кредитна історія) – не має значення;
 • іменна картка – будь-який банк України.

Розраховувати на кредит за 5 хвилин можуть тільки нові клієнти МФО. Для оформлення знадобиться мобільний номер. Виплачувати запозичені кошти можна по частинах. Якщо сума не буде повернута своєчасно, тоді буде зроблений перерахунок з урахуванням ставки по відсотком і нараховані штрафи.

При зверненні в наш МФО перший раз, позичальник може розраховувати:

 • на отримання невеликої суми – до 10 000 гривень;
 • на термін від 10 до 30 днів + пролонгація на такий же час.

Суму клієнт прописує самостійно. Нові позичальники можуть кредитуватися під 0%. При повторних заявках, в разі справних виплат, сума кредиту буде поступово збільшуватися. Послуга пролонгації доступна один раз для кожного договору. Активувати її можна через термінал, online або «ПриватБанк». При внесенні оплати через фінансові організації партнерів, грошові кошти надійдуть на рахунок протягом 3 діб. Зарахування онлайн платежів здійснюється практично моментально.

Зверніть увагу, що отримати моментальний займ можуть особи з поганою КІ. Поступово кредитна історія відновлюється, і сума кредитування підвищується. Також клієнтам надається послуга пролонгації на максимально вигідних умовах, в порівнянні з великими банками.

Крім швидкості розгляду заявок і моментального зарахування коштів на банківську карту, Є-гроші пропонує кредит без дзвінків і перевірок.

Як оформити позику на карту за 5 хвилин

Щоб взяти кредит за 5 хвилин потрібно пред’явити паспорт з українським громадянством і індивідуальний номер платника податків. Позики видаються тільки громадянам України. Вкажіть в анкеті адресу електронної пошти і номер мобільного. Це потрібно для зв’язку представників компанії з клієнтом і для інформування.

Повернення позики допускається частинами протягом терміну, який вказаний в договорі. Якщо борг не виплачується своєчасно, тоді заборгованість буде перерахована з урахуванням іншої процентної ставки, і нараховуються штрафи. Щоб уникнути переплат, скористайтеся послугою пролонгації. Зверніть увагу, що відстрочкою платежу можна скористатися лише один раз.

Щоб взяти мікропозики на карту за 5 хв новим клієнтам МФО, слід дотримуватися такої послідовності дій:

 1. На головній сторінці сайту мікрофінансової організації вказати суму і терміни кредитування.
 2. Натиснути «Отримати кредит» і вказати ПІБ, мобільний і іншу інформацію (адреса і місце проживання, місце роботи та ін.).
 3. Зареєструватися і отримати доступ в ЛК, після чого авторизуватися в системі, ввівши отриманий логін і пароль.
 4. Внести додаткову інформацію (чим більше буде заповнено рядків, тим краще).
 5. Прописати термін погашення і суму позики (перша заявка – не більше 10 000 грн.).
 6. Ознайомитися з умовами договору і підписати документ, підтвердивши свою згоду з діючими умовами (для цього на вказаний номер буде висланий SMS код).

Для отримання повторних мікропозик на карту за 5 хвилин в організації «Є-Гроші КОМ», увійдіть в особистий кабінет і створіть нову заявку. Вказуйте тільки справжню інформацію, інакше в наданні позики буде відмовлено. При другому і наступних зверненнях заповнювати анкету не потрібно. Заявки розглядаються роботом автоматично. Тому онлайн кредит 24/7 видається всього за кілька хвилин.

У разі схвалення заявки через інтернет, гроші будуть зараховані на рахунок клієнта практично моментально. На процес оформлення йде не більше 15 хвилин. На рахунку карти позичальника має бути не менше 1 гривні, що необхідно для прив’язки банківського продукту. У проведенні повторної процедури немає необхідності.

При появі додаткових питань про кредит-онлайн з рішенням за 5 хвилин дзвоніть нам за телефоном: 0 800 300 330 (по Україні). Консультація надається на безкоштовній основі у будь-який зручний для клієнта час.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити гроші на карту за 5 хвилин?

Способи через які можна погасити гроші на карту за 5 хвилин:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення грошей на карту за 5 хвилин?

Необхідні документи для грошей на карту за 5 хвилин:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший гроші на карту за 5 хвилин?

Для оформлення грошей на карту за 5 хвилин, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.