Кредит від Бистрозайм

14.12.2020
Кредит від Бистрозайм

Умови видачі кредиту в БИСТРОЗАЙМ

Кредит в БИСТРОЗАЙМ – один з варіантів, як можна позичити гроші в інтернеті.

Умови кредитування:

Нові клієнти можуть позичити кошти в цій мікрофінансової організації практично без відсотків. Таким чином можна познайомитися з сервісом, зайнявши кошти з мінімальними переплатами.

Вимоги компанії БИСТРОЗАЙМ:

Хто може взяти кредит

Мікрокредитування від цієї компанії є широкому колу користувачів: від простих роботяг до підприємців, яким потрібна фінансова підстраховка в зв’язку з касовим розривом. У МФО Бистрозайм звертаються і ті, кому вже відмовили в банках. І це зрозуміло, адже мікрофінансових організація пропонує мінімальні вимоги для отримання позики: без довідки про доходи, поручителів та інших складнощів.

Взяти кредит онлайн в бистрозайм можна навіть без ідеальної кредитної історії. Цей параметр має значення, але крім нього враховуються ще й сотні інших.

Тому, не впадайте у відчай при наявності невеликих прострочень в кредитній історії. Це не стане серйозною перешкодою на шляху до позики.

Хто може оформити бистрозайм на карту в Україні:

Якщо при першому зверненні ви зайняли в цій компанії 15 000 грн під 0,01% на тиждень, то за 7 днів користування грошима вам потрібно переплатити всього 10 грн і 50 копійок. І це не міф, який не каламутне дно з підводними каменями, які не піраміда. Це реально вигідні умови на перше мікрокредитування в БИСТРОЗАЙМ, щоб обидві сторони змогли беспреградно познайомитися один з одним.

Плюси і мінуси отримання кредиту в БИСТРОЗАЙМ

В Україні багато мікрофінансових організацій, але чомусь тисячі люди кредитуються саме в цій.

Переваги звернення до Бистрозайм онлайн за кредитом до 15 000 грн:

 

Плюси Деталі
перший мікропозик під 0,01% зайняли 10 000 грн на тиждень – переплатили 7 грн за користування позикою
максимально лояльні умови не потрібні застави, поручителі, довідка про доходи, ідеальна кредитна історія
пролонгація – продовження терміну дії кредитного договору на 2 тижні за запитом
цілодобова робота кредитуйтесь 24/7 
дистанційне оформлення кредитів подавайте заявку з будь-якої точки України

З мінусів компанії Bistrozaem можна відзначити великі штрафи в разі прострочень по мікрокредитів.

Процентні ставки, бонуси та акції в МФО

Особливі умови кредитування дістаються новим позичальникам – позику під 0,01% в день. Це практично безвідсоткове надання кредиту дозволяє обом сторонам угоди познайомитися і зрозуміти, чи варто продовжувати спільне співробітництво.

Відсоткова ставка при повторних зверненнях залежить від різних чинників: дисциплінованості при погашенні заборгованостей, кредитна історія, використання знижкових промокодом. Одне скажімо точно, що якщо ви дисципліновано дотримуєтеся умови кредитного договору, то сума і термін можливої ​​позики з часом 100% зростуть. Це дозволить займати в компанії більше грошей на більш тривалий період.

Особливості кредитування в цій МФО:

 1. Безвідсоткову позику до 15 000 грн діє лише для нових клієнтів.
 2. Стандартна відсоткова ставка на повторні звернення – 2% в день.
 3. Новий Бистрозайм кредит на карту можна отримати тільки після погашення вже діючого – одночасно користуватися двома позиками в цій МФО неможливо.
 4. При відмові у видачі позикових коштів повторно звернутися за грошима можна тільки через 30 днів.
 5. Стандартну процентну ставку можна знизити за допомогою промокодом на знижки до 90%.
 6. Кешбек до 15% від покупок на кредитні гроші.
 7. Можливість отримати бонуси за запрошення друзів – 300 грн вам і 100 грн кожному наведеному користувачеві.
 8. Ситуаційні акції та розіграші. Знайти їх можна в соцмережах і на сайті в розділі «Акції».

Щоб розрахувати підсумкову суму до повернення при першому зверненні, ви можете перейти на сайт компанії БИСТРОЗАЙМ.Там можна скористатися онлайн-калькулятором, який, врахувавши актуальні процентні ставки, покаже з точністю до копійок, скільки потрібно переплатити за користування кредитом.

Як оформити кредит в БИСТРОЗАЙМ

Оформити Бистрозайм можна, не покидаючи будинок:

 1. Використовуйте онлайн-калькулятор на сайті, щоб зрозуміти, скільки потрібно буде заплатити за користування встановленої сумою за вибраний термін мікрокредитування.
 2. Зареєструйтеся на сайті.
 3. Заповніть інтернет-анкету.
 4. Перевірте правильність заповнення реквізитів документів, контактів і персональної інформації.
 5. Надішліть заявку.

На залишені при реєстрації контакти протягом 15 хвилин прийде відповідь від МФО Бистрозайм. У перевірці анкети не беруть участь менеджери. Цим займається кредитний робот компанії, автоматично перевіряє входячищие звернення по сотні різних критеріїв.

Види оформлення заявки

У мікрофінансової організації Бистрозайм можна позичити гроші двома способами: за допомогою особистого візиту до відділення МФО і шляхом подачі онлайн-заявки. При виборі першого варіанту потрібно впевнитися, що відділення компанії є в вашому місті. Вибравши дистанційне оформлення заявки, звернутися за мікрофінансуванням можна з ноутбука або персонального комп’ютера, до якого підключений інтернет.

Порівняння способів оформлення позики в МФО Бистрозайм:

 

Дистанційна заявка Особистий візит в МФО
Сума до 15 000 грн при першому зверненні до 15 000 грн при першому зверненні
Займ под 0,01% доступний доступний
Получение денег на карту вживу готівкою або перерахуванням коштів на карту
Время до 30 хвилин на весь процес до 30 хвилин на оформлення + час на дорогу + чергу в відділенні, якщо буде
Прием заявок цілодобовий за рахунок автоматичної обробки пн-пт с 08 до 22
Кому подойдет тим користувачам, яким гроші потрібні терміново і віддалено людям, яким зручно отримати гроші готівкою

Що робити при відмові в отриманні кредиту в БИСТРОЗАЙМ

У цій мікрофінансової організації вимоги до позичальників менш суворі, ніж в банках: не потрібні застави, ідеальна кредитна історія, поручителі. Але навіть при максимально лояльних вимогах деяким звернулися за позикою користувачам приходить відмова.

З яких причин МФО може не видати мікропозик:

Як відбувається погашення кредиту

Кредит онлайн на карту Бистрозайм можна погасити різними способами:

Штрафи і санкції за затримку повернення кредиту

Система працює просто – якщо прострочили виплати по кредитах, доведеться платити штрафи. Вони нараховуються через 5 днів після дати, до якої потрібно було погасити заборгованості. За кожен день прострочення переплачуєте 2,64% від загальної суми позики.

Розберемо приклад: внести гроші потрібно було 5 січня, а позичальник це не зробив, хоча на календарі вже 15 число. За 10 днів прострочення він переплатить 26,4% від загальної суми кредиту – по 2,64% за кожен день. Ця сума буде рости до тих пір, поки позичальник не поверне тіло кредиту і відсотки за користування позиковими засобами.

Ще прострочення оплат веде до погіршення кредитної історії. При несвоєчасному виконанні боргових зобов’язань в майбутньому буде складніше взяти кредит не тільки в цій компанії, але в і інших фінансових організаціях. З зіпсованою кредитною історією позичальник стане менш привабливо виглядати в якості потенційного клієнта кредиторів.

Щоб уникнути штрафів, користуйтеся пролонгацією, коли не встигаєте повернути заборгованості. Буде чудово, якщо цей інструмент вам не знадобиться. Але про нього потрібно знати, адже в житті всяке трапляється: затримали зарплату на роботі, витратили бюджет на невідкладні витрати, терміново знадобилися гроші для допомоги близьким людям.

Умови пролонгації кредити

Як діяти, якщо розумієте, що не встигаєте погасити мікрокредит: заздалегідь зверніться в техпідтримку і перейдіть в особистий кабінет на сайті МФО. Далі уважно ознайомтеся з актуальними умовами пролонгації і скористайтеся цією опцією на відповідний період.

Якщо вам терміново потрібно позичити гроші, можете розглянути сервіс Бистрозайм в якості фінансового помічника. Бистрозайм онлайн на карту можна оформити на сайті цієї МФО.

Розрахувати кредит