Кредит від Бистрозайм

Умови видачі кредиту в БИСТРОЗАЙМ

Кредит в БИСТРОЗАЙМ – один з варіантів, як можна позичити гроші в інтернеті.

Умови кредитування:

 • скільки – від 500 до 15 000 грн;
 • на який термін – від 7 до 30 днів;
 • під який відсоток – 0,01% при першому зверненні!

Нові клієнти можуть позичити кошти в цій мікрофінансової організації практично без відсотків. Таким чином можна познайомитися з сервісом, зайнявши кошти з мінімальними переплатами.

Вимоги компанії БИСТРОЗАЙМ:

 • вік від 21 до 75 років;
 • наявність ідентифікаційного коду та паспорта;
 • іменна банківська карта;
 • активний номер мобільного телефону;
 • доступ до електронної пошти.

Хто може взяти кредит

Мікрокредитування від цієї компанії є широкому колу користувачів: від простих роботяг до підприємців, яким потрібна фінансова підстраховка в зв’язку з касовим розривом. У МФО Бистрозайм звертаються і ті, кому вже відмовили в банках. І це зрозуміло, адже мікрофінансових організація пропонує мінімальні вимоги для отримання позики: без довідки про доходи, поручителів та інших складнощів.

Взяти кредит онлайн в бистрозайм можна навіть без ідеальної кредитної історії. Цей параметр має значення, але крім нього враховуються ще й сотні інших.

Тому, не впадайте у відчай при наявності невеликих прострочень в кредитній історії. Це не стане серйозною перешкодою на шляху до позики.

Хто може оформити бистрозайм на карту в Україні:

 • студенти;
 • військові;
 • індивідуальні підприємці;
 • пенсіонери;
 • люди з обмеженими можливостями;
 • громадяни без офіційної роботи;
 • зовсім безробітні;
 • особи, не бажають надавати відомості про роботу.

Якщо при першому зверненні ви зайняли в цій компанії 15 000 грн під 0,01% на тиждень, то за 7 днів користування грошима вам потрібно переплатити всього 10 грн і 50 копійок. І це не міф, який не каламутне дно з підводними каменями, які не піраміда. Це реально вигідні умови на перше мікрокредитування в БИСТРОЗАЙМ, щоб обидві сторони змогли беспреградно познайомитися один з одним.

Плюси і мінуси отримання кредиту в БИСТРОЗАЙМ

В Україні багато мікрофінансових організацій, але чомусь тисячі люди кредитуються саме в цій.

Переваги звернення до Бистрозайм онлайн за кредитом до 15 000 грн:

 

Плюси Деталі
перший мікропозик під 0,01% зайняли 10 000 грн на тиждень – переплатили 7 грн за користування позикою
максимально лояльні умови не потрібні застави, поручителі, довідка про доходи, ідеальна кредитна історія
пролонгація – продовження терміну дії кредитного договору на 2 тижні за запитом
цілодобова робота кредитуйтесь 24/7 
дистанційне оформлення кредитів подавайте заявку з будь-якої точки України

З мінусів компанії Bistrozaem можна відзначити великі штрафи в разі прострочень по мікрокредитів.

Процентні ставки, бонуси та акції в МФО

Особливі умови кредитування дістаються новим позичальникам – позику під 0,01% в день. Це практично безвідсоткове надання кредиту дозволяє обом сторонам угоди познайомитися і зрозуміти, чи варто продовжувати спільне співробітництво.

Відсоткова ставка при повторних зверненнях залежить від різних чинників: дисциплінованості при погашенні заборгованостей, кредитна історія, використання знижкових промокодом. Одне скажімо точно, що якщо ви дисципліновано дотримуєтеся умови кредитного договору, то сума і термін можливої ​​позики з часом 100% зростуть. Це дозволить займати в компанії більше грошей на більш тривалий період.

Особливості кредитування в цій МФО:

 1. Безвідсоткову позику до 15 000 грн діє лише для нових клієнтів.
 2. Стандартна відсоткова ставка на повторні звернення – 2% в день.
 3. Новий Бистрозайм кредит на карту можна отримати тільки після погашення вже діючого – одночасно користуватися двома позиками в цій МФО неможливо.
 4. При відмові у видачі позикових коштів повторно звернутися за грошима можна тільки через 30 днів.
 5. Стандартну процентну ставку можна знизити за допомогою промокодом на знижки до 90%.
 6. Кешбек до 15% від покупок на кредитні гроші.
 7. Можливість отримати бонуси за запрошення друзів – 300 грн вам і 100 грн кожному наведеному користувачеві.
 8. Ситуаційні акції та розіграші. Знайти їх можна в соцмережах і на сайті в розділі «Акції».

Щоб розрахувати підсумкову суму до повернення при першому зверненні, ви можете перейти на сайт компанії БИСТРОЗАЙМ.Там можна скористатися онлайн-калькулятором, який, врахувавши актуальні процентні ставки, покаже з точністю до копійок, скільки потрібно переплатити за користування кредитом.

Як оформити кредит в БИСТРОЗАЙМ

Оформити Бистрозайм можна, не покидаючи будинок:

 1. Використовуйте онлайн-калькулятор на сайті, щоб зрозуміти, скільки потрібно буде заплатити за користування встановленої сумою за вибраний термін мікрокредитування.
 2. Зареєструйтеся на сайті.
 3. Заповніть інтернет-анкету.
 4. Перевірте правильність заповнення реквізитів документів, контактів і персональної інформації.
 5. Надішліть заявку.

На залишені при реєстрації контакти протягом 15 хвилин прийде відповідь від МФО Бистрозайм. У перевірці анкети не беруть участь менеджери. Цим займається кредитний робот компанії, автоматично перевіряє входячищие звернення по сотні різних критеріїв.

Види оформлення заявки

У мікрофінансової організації Бистрозайм можна позичити гроші двома способами: за допомогою особистого візиту до відділення МФО і шляхом подачі онлайн-заявки. При виборі першого варіанту потрібно впевнитися, що відділення компанії є в вашому місті. Вибравши дистанційне оформлення заявки, звернутися за мікрофінансуванням можна з ноутбука або персонального комп’ютера, до якого підключений інтернет.

Порівняння способів оформлення позики в МФО Бистрозайм:

 

Дистанційна заявка Особистий візит в МФО
Сума до 15 000 грн при першому зверненні до 15 000 грн при першому зверненні
Займ под 0,01% доступний доступний
Получение денег на карту вживу готівкою або перерахуванням коштів на карту
Время до 30 хвилин на весь процес до 30 хвилин на оформлення + час на дорогу + чергу в відділенні, якщо буде
Прием заявок цілодобовий за рахунок автоматичної обробки пн-пт с 08 до 22
Кому подойдет тим користувачам, яким гроші потрібні терміново і віддалено людям, яким зручно отримати гроші готівкою

Що робити при відмові в отриманні кредиту в БИСТРОЗАЙМ

У цій мікрофінансової організації вимоги до позичальників менш суворі, ніж в банках: не потрібні застави, ідеальна кредитна історія, поручителі. Але навіть при максимально лояльних вимогах деяким звернулися за позикою користувачам приходить відмова.

З яких причин МФО може не видати мікропозик:

 • не оновиться дані за попередніми кредитами – якщо ви вже погасили всі виплати по інших позиках, то зверніться в службу підтримки;
 • в анкеті допущені помилки – заявки перевіряє кредитний робот, тому на базі наданих документів навіть найдрібніші розбіжності з даними з анкети призводять до відмови. Причому помилки можуть бути допущені як навмисне, так і випадково: переключилися на іншу мову на клавіатурі, поставили зайву букву, вказали старий номер телефону або емейл;
 • закінчився термін дії банківської карти – перед подачею заявки перевірте ці дані, вони розташовані на лицьовій частині пластика;
 • на вказаний номер не прийшли смс від компанії – уточніть, чи правильно був вказаний телефон.

Як відбувається погашення кредиту

Кредит онлайн на карту Бистрозайм можна погасити різними способами:

 • інтернет-банкінг – за допомогою карти, наприклад, через сервіс Приват24 або мобільний додаток Monobank (в залежності від того, яким банком ви користуєтеся);
 • банківське відділення – оплатити заборгованості за кредитами можна через касу найближчого банку;
 • відділення організації Бистрозайм – міста, де видається позика, побачите на сайті цієї МФО;
 • термінали самообслуговування – якщо зручно, погашайте займ готівкою без відвідування відділення банку або МФО. Термінали від iBox або ПриватБанку знайдете в великих супермаркетах, торгових центрах.

Штрафи і санкції за затримку повернення кредиту

Система працює просто – якщо прострочили виплати по кредитах, доведеться платити штрафи. Вони нараховуються через 5 днів після дати, до якої потрібно було погасити заборгованості. За кожен день прострочення переплачуєте 2,64% від загальної суми позики.

Розберемо приклад: внести гроші потрібно було 5 січня, а позичальник це не зробив, хоча на календарі вже 15 число. За 10 днів прострочення він переплатить 26,4% від загальної суми кредиту – по 2,64% за кожен день. Ця сума буде рости до тих пір, поки позичальник не поверне тіло кредиту і відсотки за користування позиковими засобами.

Ще прострочення оплат веде до погіршення кредитної історії. При несвоєчасному виконанні боргових зобов’язань в майбутньому буде складніше взяти кредит не тільки в цій компанії, але в і інших фінансових організаціях. З зіпсованою кредитною історією позичальник стане менш привабливо виглядати в якості потенційного клієнта кредиторів.

Щоб уникнути штрафів, користуйтеся пролонгацією, коли не встигаєте повернути заборгованості. Буде чудово, якщо цей інструмент вам не знадобиться. Але про нього потрібно знати, адже в житті всяке трапляється: затримали зарплату на роботі, витратили бюджет на невідкладні витрати, терміново знадобилися гроші для допомоги близьким людям.

Умови пролонгації кредити

Як діяти, якщо розумієте, що не встигаєте погасити мікрокредит: заздалегідь зверніться в техпідтримку і перейдіть в особистий кабінет на сайті МФО. Далі уважно ознайомтеся з актуальними умовами пролонгації і скористайтеся цією опцією на відповідний період.

Якщо вам терміново потрібно позичити гроші, можете розглянути сервіс Бистрозайм в якості фінансового помічника. Бистрозайм онлайн на карту можна оформити на сайті цієї МФО.

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо