Кредит від CCloan

14.12.2020
Кредит від CCloan

Коли потрапляєш в непросту фінансову ситуацію, угода кредитуватися на невигідних умовах може тільки все ускладнити. Ccloan кредит – це можливе рішення тимчасових труднощів з грошима.

Наскільки вигідні для вас умови кредитного пропозиції цієї компанії судіть самі:

Можливі розміри позики 100-15000 грн
На який період 5-30 днів
Процентна ставка 0,01-1,8%
Формат погашення класичний
Середній час розгляду заявки до хвилини
Потрібні документи паспорт, ідентифікаційний код
Формат видачі позики переклад на карту будь-якого банку України
Вік позичальника 20-65 лет

Переваги і недоліки отримання мікропозик в мікрофінансової організації

Спершу поговоримо про плюси того, щоб оформити Cслоан кредит:

Але не може ж бути все так безхмарно, правда? Ми ж, українці, всюди знайдемо підступ. А недоліки щось в роботі компанії Ccloan дійсно є. Про їх значимості судити вам.

Недоліки кредиту онлайн Ccloan:

Кому можуть видати позику в Сслоан

Категорії клієнтів, які можуть розраховувати на Ccloan кредит онлайн:

Шанси на отримання мікропозик у всіх категорій користувачів рівні. Не потрібно підтверджувати офіційно своє місце роботи. Не потрібно і підкріплення довідки про доходи. Просто докладно заповніть всі поля в анкеті, щоб у компанії була основна інформація про вас.

Як взяти кредит в МФО Ccloan

Для старту користування послугами цієї української мікрофінансової організації вам необхідно перейти на її сайт. Розраховувати на фінансову підтримку від неї зможе кожен повнолітній громадянин України (старше 20 і молодше 65 років), що має постійну реєстрацію в нашій країні.

Далі, щоб в Ccloan взяти кредит по інтернету, коректний:

Радимо не підтверджувати той факт, що ви погоджуєтеся взяти кредит в Ccloan до моменту, поки ви не ознайомитеся з умовами договору. Деталі угоди будуть доступні при реєстрації на сайті, а також в майбутньому у відповідному розділі особистого онлайн-кабінету.

Якщо якийсь із пунктів договору вам незрозумілий, зверніться до консультантів компанії Cслоан. Вони проконсультують вас з будь-яких фінансових і технічних питань, пов’язаних з онлайн-кредитуванням.

Як відбувається погашення кредиту в Ccloan

Ще одна зручна риса кредитування в цій мікрофінансової організації – велика кількість варіантів, як можна погасити заборгованості по кредиту.

доступні способи повернення позикових коштів в цій МФО:

Найпростіший і вигідний спосіб повернення коштів у МФО – використовувати особистий кабінет на сайті. Пішовши цим шляхом, ви зможете максимально швидко і безкоштовно повернути позичені гроші згідно встановленого договором строку.

Детальну інформацію про способи погашення мікропозик в Ccloan ви можете знайти на сайті компанії. За детальною інформацією звертайтеся до консультантів за телефонами гарячої лінії. Заодно перевірите, наскільки чуйна і привітна в компанії техпідтримка.

При виборі способу повернення позикових коштів обов’язково враховуйте комісії за переклад і затримку – час, протягом якого гроші надійдуть на рахунок МФО. Це допоможе уникнути прострочень і переплат.

Програма лояльності від організації

Крім фінансової підтримки у вигляді кредитування ця мікрофінансових організація надає своїм клієнтам ще й засіб для додаткового заробітку. Інструмент отримання доходу – програма лояльності. Кожному її учаснику надається індивідуальна реферальная посилання. Всі, хто перейде по ній і зареєструється, принесуть того, хто поділився посиланням, по 300 грн. Бонус дістанеться ще й наведеним користувачеві – 50 грн кожному.

Як це працює? Сергій зареєструвався в програмі лояльності. Він поділився реферальной посиланням з Андрієм, який перейшов з нею на сайт Ccloan і оформив мікропозик. За це учасник програми лояльності Сергій отримає 300 грн, а «наведений один» Андрій – 50 грн на особистий рахунок.

Умови пролонгації

Ясна річ, що Ccloan кредит на карту зазвичай стає необхідний людям не від хорошого життя: щось трапилося, раптові витрати, зарплату затримують і т.д. А як бути, коли після оформленого кредиту ще і з якихось неприємних причин не вдається вчасно повернути позику? В цьому випадку виручити зможе пролонгація. Ця опція дозволяє без серйозних негативних наслідків продовжити термін дії кредитного договору.

Активувати пролонгацію можна в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації. Ця можливість дозволяє уникнути подальших проблем з кредитною історією при простроченнях по кредиту. Також з її допомогою можна не допустити нарахування штрафів.

Умови пролонгації в компанії Ccloan:

При негативному сценарії важливо вчасно зрозуміти, що ви не встигаєте повернути кредитні кошти. Можливість пролонгації мікрокредиту можлива тільки в тому випадку, якщо ви подасте заявку на її активацію до закінчення терміну дії кредитного договору.

Покарання за несплату кредиту

Після отримання мікропозик заборгованості за ним краще платити своєчасно, інакше не тільки зіпсуєте відносини з МФО, а й отримаєте додаткові труднощі. За кожен день прострочень в рамках кредитного договору позичальникові будуть нараховуватися штрафи. Також буде складно отримати мікропозик в цій та інших МФО в майбутньому.

Санкції за прострочення по мікропозик:

Ccloan кредит онлайн на карту – відмінний спосіб фінансової підстраховки, але тільки в тому випадку, якщо ви чітко розумієте, що встигнете вчасно повернути кошти. Раптом щось піде не так, користуйтеся пролонгацією, щоб уникнути нарахування штрафів і псування кредитної історії.

Що робити якщо відмовили у видачі кредиту

Отримання відмови може статися з різних причин. При такому сценарії варто з холодною головою проаналізувати ситуацію і зрозуміти, через що це сталося. Відмова може послідувати через навмисних або ненавмисних помилок в анкеті, невідповідності вимогам МФО, занадто поганою кредитною історії і т.п.

Способи вирішення питання:

Загальні відгуки про Ccloan від клієнтів

Ця мікрофінансових організація користується позитивною репутацією в інтернеті. На сайтах-отзовіках можна знайти безліч позитивних відгуків від тих користувачів, які вже кредитувалися в МФО Ccloan. Якщо вам потрібен надійний кредитор з вигідною пропозицією, можете спробувати співпрацю з цією мікрофінансової організацією. Навіть стандартні умови у вигляді стандартної 1,33%-ної ставки виглядають цілком в прийнятними на тлі пропозицій багатьох конкурентів.

Розрахувати кредит