Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит від Credit365

Умови кредитування в Credit365

З 2013 року мікрофінансових організація Credit365 видає позики громадянам України. У цій МФО ви можете оформити кредит онлайн 365 днів в році. Без свят і вихідних. На яких умовах проходить кредитування:
Сума 500-20000 грн
Період кредитування 7-30 днів
Процентна ставка 0,7-1,4% в день
Пролонгації (продовження терміну дії кредитного договору) Передбачені. На 7, 15 і 30 днів. Користуватися пролонгацією можна необмежену кількість разів
Як видаються позикові кошти По інтернету. Гроші МФО пересилає на банківську карту

Переваги та недоліки кредитування в Credit365

Кредитування в Credit365 зручно за рахунок того, що вся процедура проходить віддалено. Це надійно, адже персональні дані позичальника зберігаються прихованими. І швидко, так як мікропозик через цей онлайн-сервіс оформляється віддалено протягом 15-30 хвилин. Чому Кредіт365 - одне з кращих місць для кредитування в Україні:
 1. Обробляє вхідні заявки за 5 хвилин.
 2. Видає кредити онлайн 365 днів в році - ніяких перерв, свят і вихідних.
 3. Процедура оформлення проходить дистанційно.
 4. Необхідний мінімум документів: немає потреби в офіційному підтвердженні того, скільки грошей і яким чином ви заробляєте.
 5. Беручи участь в програмі лояльності, позичальник може додатково заощадити за рахунок знижок до 35% і приємних бонусів.
 6. Процентна ставка розраховується індивідуально, тому якщо у вас чиста кредитна історія, то МФО запропонує вам найкращі умови.
 7. Доступна пролонгація, що дозволяє продовжити термін дії кредитування, якщо не встигаєте повернути позику вчасно.
 8. Конфіденційність: персональні і платіжні дані не витечуть з бази, репутація компанії в цьому плані бездоганна.
 9. Перший Кредіт365 на карту видається без фотографій і скан-копій документів.
 10. Подвійний Кешбек - частина коштів нараховується на бонусний рахунок, яким можна в майбутньому розплатитися за користування новими мікрокредитами.
За отриманням позикових коштів в Credit365 не доведеться кудись їхати. Як правильно подати заявку в віддаленому режимі розповімо нижче.

Як оформити кредит в Кредіт365

Ви можете оформити онлайн кредит на карту 365 днів в році. Онлайн-сервіс доступний 24/7. Щоб скористатися умовами для нових користувачів, необхідний тільки інтернет і комп'ютер. Перебувати при цьому можете в будь-якій точці України. Заповнення онлайн-анкети, введення реквізитів документів, підписання договору з допомогою цифрового підпису (коду), видача позики на карту - всю процедуру проходите віддалено. Прості дії, щоб взяти кредит онлайн на карту 365:
 • перейдіть на головну сторінку сайту компанії;
 • скористайтеся онлайн-калькулятором: виберіть бажані умови кредитування, розрахуйте відсоткову ставку, дізнайтеся підсумкову суму до повернення;
 • якщо умови влаштовують, подайте заявку на кредитування, натиснувши на відповідну кнопку.
Що потрібно робити, щоб взяти кредит в Кредіт365, коли ви вже прорахували умови на онлайн-калькуляторі:
 • зареєструйтеся на сайті компанії, вказавши номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, пароль і згоди про підписання договору;
 • натисніть кнопку "Далі";
 • вкажіть прізвище, ім'я, по батькові, а також паспортні дані - це єдиний документ, який знадобиться, щоб оформити позику;
 • введіть дані платіжної карти: номер, термін дії, CVC2 / CVV2;
 • підтвердіть правильність введених даних і уважно ознайомтеся з умовами сформованого кредитного договору;
 • якщо згодні з усіма пунктами угоди, подайте заявку;
 • дочекавшись повідомлення про схвалення видачі мікропозик, перевірте факт зарахування позикових коштів в потрібній кількості на рахунок.
У процесі подачі заявки на онлайн кредит Кредіт365 вам не доведеться взаємодіяти з менеджерами. На жодному з етапів. Весь процес кредитування в цій мікрофінансової компанії побудований автоматизовано. Заявки майже моментально перевіряє кредитний робот, за рахунок чого ви заощадите час. Це не банк, де на аналіз звернення від потенційного позичальника йде кілька годин.

Основні вимоги до позичальників

Кредіт365 онлайн в Україні можуть оформити такі громадяни:
 • не молодший 18 років;
 • з українським громадянством і можливістю підтвердити це за допомогою паспорта;
 • без активних прострочень в цій або інших МФО, банках;
 • з активною картою українського банку.
Обмежень по фінансовому становищу, соціальним статусом і місцем роботи немає. Компанія Кредіт365 видає позикові кошти простим трудягам-робочим, домогосподаркам, приватним підприємцям, військовим, студентам - усім, хто потребує фінансової підтримки.

Як повернути гроші в МФО (Credit365)

Клієнт, який позичає гроші в цій мікрофінансової організації може повернути позикові кошти за допомогою банківської карти або готівки. Приїхати в відділення компанії немає можливості, зате можна скористатися платіжними системами. З їх допомогою позичальникові доступні віддалені способи погашення заборгованостей і варіанти, як повернути гроші готівкою. Як можна повернути Кредіт365 днів:
 • за допомогою банківської карти: особистий кабінет на сайті МФО, інтернет-банкінг, Easy Pay;
 • через платіжні термінали компаній iBox, ПриватБанк і ін .;
 • відвідавши банківські каси.
Перед вибором способу зверніть увагу на 2 моменти: період, за який кошти будуть зараховані на рахунок, і комісію за поповнення. Якщо на відправку боргу будуть потрібні добу, то можна випадково прострочити повернення коштів, якщо відправили гроші в останній день. У договорі прописується термін кредитування і дати погашення заборгованостей. Подивитися актуальний стан балансу компанії можна в будь-який час за допомогою особистого кабінету на сайті. Також ви зможете повернути гроші в МФО достроково. Якщо своєчасно погасити мікропозик можливості немає, тоді скористайтеся пролонгацією - продовженням терміну дії кредитного договору без штрафів і комісій. Процентна ставка при цьому теж залишиться колишньою.

 Програма лояльності

Ставши постійним клієнтом цієї мікрофінансової організації, ви зможете отримувати більше грошей на більш тривалий термін, ніж нові користувачі. Ще компанія запропонує вам додаткові знижки. На яке зниження процентної ставки можуть розраховувати постійні клієнти:
 • 10% - після успішного погашення першого мікрокредиту;
 • 15% - другого;
 • 20% - третього;
 • 25% - четвертого;
 • 30% - п'ятого;
 • 35% - максимальну знижку можна отримати, успішно погасивши шостий кредит в цій організації.
Важливо! Для отримання максимально вигідних умов потрібно погашати позики поспіль. Прострочень по виплатах при цьому бути не повинно. Для активації більш вигідних умов не потрібні промокодом і подача запиту на участь у програмі лояльності. Знижка на користування позиковими засобами активується сама. Система автоматично прорахує, який кредит за рахунком ви успішно погасили в компанії. Також на максимальну знижку можна розраховувати при першому зверненні. 35% -ве зниження процентної ставки дозволить познайомитися з сервісом, отримавши фінансову підтримку з мінімальною вартістю за послуги.

Що робити при відмові у взятті кредиту

Мікрофінансових організація Credit365 рідко відмовляє позичальникам. Особливо якщо порівнювати відсоток відмов зі зверненнями потенційних клієнтів в банк. Зайняти потрібну суму тут є можливість навіть у користувачів з негативною кредитною історією і відсутністю офіційного джерела доходу. Якщо користувач все-таки отримує відмову, потрібно розібратися, чому так могло статися. Визначивши це, простіше зрозуміти, як виправити ситуацію в майбутньому, щоб отримати можливість кредитуватися в інтернеті на вигідних умовах. Дії після відмови залежать від причини, по якій вам відмовили:
 • невідповідність вимогам компанії - якщо немає можливості їм відповідати, то спробувати звернутися в іншу МФО;
 • невірне заповнення даних - дочекатися можливості подати заявку повторно, уважніше перевіривши зазначені дані;
 • вказівка ​​завідомо неправдивої інформації про себе - не брехати при заповненні анкети в майбутньому, так як це безглуздо, адже всі заявки глибоко перевіряє кредитний робот;
 • зіпсована кредитна історія - погашати мікро-кредити на мізерні суми до тих пір, поки не вийде нормалізувати свою КІ; перевірити в кредитному бюро, не оформлений чи на ваше ім'я займ, який ви не брали.

Покарання за прострочення мікропозик в Кредіт365

Якщо позичальник не повернув фінанси в МФО своєчасно, з його боку відбулося грубе порушення умов кредитного договору. Як тільки трапилася прострочення, за кожний наступний день почне нараховуватися сума в розмірі 1,5% від загального розміру мікропозик. Так буде відбуватися до тих пір, поки позичальник не розрахується повністю. Справи найбільш злісних порушників МФО передає колекторським агентствам. Ті ж в майбутньому будуть намагатися повернути гроші у позичальників за допомогою телефонних дзвінків зі всілякими формами тиску. При цьому страшні не тільки колектори, але ще і погіршення кредитної історії - в майбутньому взяти мікрокредит буде складно.

Пролонгація кредиту в Credit365

Щоб уникнути прострочень, коли не встигаєте повернути позику, користуйтеся пролонгацією. З її допомогою можна продовжити термін дії кредитного договору. Легально, без штрафів, без псування кредитної історії. Цей зручний інструмент підстраховки доступний позичальникові в особистому онлайн-кабінеті на сайті МФО Credit365. Якщо розумієте, що не вийде погасити заборгованості по кредиту відповідно до пунктів договору, використовуйте пролонгацію на 7, 15, 30 днів - на скільки потрібно. Активувати цю опцію в майбутньому можна знову і знову, поки не розплатитеся з усією сумою, включаючи відсотки. Під час дії пролонгації не нараховуються штрафи і додаткові санкції. Ви просто продовжуєте кредитуватися в рамках встановленої процентної ставки. Вартість пролонгації в вашому конкретному випадку ви можете дізнатися в особистому онлайн-кабінеті на сайті. Також проконсультуватися з цього приводу можна зі службою підтримки компанії Credit365.

Думки клієнтів про сервіс Credit365

В інтернеті можна знайти в основному позитивні відгуки про цю компанію. Багато з тих, хто брали кредит в МФО Credit365, залишилися задоволені запропонованою процедурою видачі позикових коштів. З негативу відзначимо гнівні відгуки від тих, хто прострочив виплати за поточними заборгованостями. І це нормально адже люди обурені тим, що довелося переплачувати штрафи за прострочення. Такі умови кредитування в будь-який МФО. Порушувати їх не варто. Взяти Кредіт365 можна, перейшовши на посадкову сторінку цієї мікрофінансової організації. Подивитися пропозицію по безвідсоткового кредитування ви можете на нашому сайті.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити