Кредит від Dinero

Кредит від Dinero

Ця мікрофінансових організація приймає заявки від повнолітніх громадян України. Кредит Дінеро ви можете отримати онлайн. Не потрібно їхати до відділення компанії, чекати в черзі свою можливість подати заявку, спілкуватися наживо з менеджерами. Ця компанія приймає звернення від фізичних осіб по інтернету, що істотно спрощує процес оформлення.

Деталі умов кредитування в Дінеро:

Скільки можна отримати 300-23000 грн
На який термін 7-30 днів
Предлагаемая процентная ставка від 0% (для нових клієнтів), при повторних зверненнях діє стандартна процентна ставка
Пропонована процентна ставка паспорт гражданина Украины

Кредит Dinero може отримати практично кожен повнолітній житель нашої країни. Умови кредитування в цій компанії припускають подачу онлайн-заявки. Це робиться через сайт організації.

Хороший кредитний рейтинг підвищить шанси на отримання потрібної суми, однак навіть користувачі з негативною кредитною історією мають шанси на кредит онлайн від Дінеро. Схвалення заявки можуть отримати як дисципліновані позичальники з позитивним досвідом кредитування в інших організаціях, так і ті, у кого було кілька прострочень в минулому.

Переваги кредитування в Дінеро

Поговоримо про позитивні сторони цієї мікрофінансової організації:

 1. Взяти кредит онлайн Дінеро можна за 20 хвилин: зареєструвалися, заповнили онлайн-анкету, подали заявку.
 2. Постійні клієнти отримують кредит з ймовірністю понад 90%, причому набагато швидше нових позичальників: в середньому за 5 хвилин, адже їх дані вже внесені в базу даних Дінеро.
 3. Велика кількість позитивних відгуків від позичальників.
 4. Миттєве зарахування коштів на рахунок.
 5. Не треба підтверджувати офіційними паперами працевлаштування, а також особисті та сімейні доходи.
 6. Схвалення в середньому 8 з 10 заявок на кредитування.
 7. Перший мікропозик клієнти можуть отримати під 0,1% в день.
 8. Відсутні приховані комісії, умови прозорі, всі пункти договору знаходяться у відкритому доступі для позичальника.
 9. Кредитна історія важлива, але не першорядна.
 10. Не потрібно залучати поручителів, залишати застави.
 11. Спрощено процедуру подачі заявки: взяти кредит онлайн на карту Дінеро можна по інтернету, без відвідування офісу компанії.
 12. Гроші видаються цілодобово: потрібну суму ви можете зайняти в Dinero 24/7.
 13. Якщо не встигаєте повернути гроші вчасно, можете скористатися пролонгацією – продовженням терміну дії кредитного договору без накладення штрафів і псування кредитної історії.
 14. Потрібен тільки 1 документ.
 15. Заявки перевіряються автоматичною системою майже миттєво.

Перераховані вище переваги – аргументи, відштовхуючись від яких тисячі українців звертаються в цю компанію, щоб оформити Дінеро кредити онлайн. Але не може ж бути все так гладко, правда? Особливості нашого менталітету припускають пошук підступу у всіх вигідні пропозиції. І це нормально. І якщо ви зважилися взяти кредит в Дінеро, то недоліки при кредитуванні в цій компанії дійсно є.

Недоліки

Якщо говорити про негативні риси отримання позикових коштів в Дінеро, можна виділити 3 головні недоліки:

 • серйозні штрафи в разі прострочень по виплатах заборгованостей;
 • в Dinero взяти кредит при особистому візиті в офіс компанії неможливо – вся процедура відбувається віддалено;
 • не можна отримати позику готівкою – тільки на карту.

Перераховані особливості для вас не критичні? Тоді можете оформити Дінеро кредит на карту в будь-який відповідний момент. Для цього достатньо лише мати ноутбук або персональний комп’ютер з доступом до інтернету.

Вимоги до позичальників від Дінеро

Припустимо, ви вже рішуче налаштовані оформити кредит на карту Dinero. Але як відразу зрозуміти, чи підходите ви компанії чи ні, щоб заощадити час і не подавати заявку, якщо це не має сенсу?

Ділимося інформацією за вимогами МФО Дінеро до позичальників:

 • 18 років і старше;
 • українське громадянство;
 • постійна реєстрація в Україні;
 • банківська картка (діюча, на ім’я позичальника);
 • в кредитній історії немає тривалих численних прострочень.

У Дінеро онлайн кредит на карту видається на іменну картку будь-якого банку України. Якщо при подачі заявки на кредит ім’я, написане на зворотному боці пластикової карти, відрізняється від того, що заявлено в анкеті, то з великою часткою ймовірністю Дінеро відмовить.

Як подати заявку на отримання кредиту в системі

Дінеро працює за принципом автоматизованого онлайн-сервісу. Щоб отримати доступ до всіх кредитних можливостях, потрібно зареєструватися на сайті компанії. Подробиці цього процесу в деталях опишемо для вас нижче.

Для реєстрації коректний:

 1. Перейдіть на офіційний сайт мікрофінансової компанії Dinero.
 2. На першому ж розвороті екрану перед вами виявиться онлайн-калькулятор. На ньому можна розрахувати пропоновані умови кредитування для вашої конкретної ситуації. Виставте бажану суму позики, виберіть відповідний термін: 7, 14 або 30 днів.
 3. Якщо запропоновані відсотки і підсумкова сума до повернення вас влаштовують, тоді натисніть кнопку «Подати заявку».
 4. Дайте відповідь, новий ви клієнт або діючий, вибравши радіокнопку (мереживчек) з відповідним відповіддю.
 5. Вкажіть свої персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові.
 6. Введіть ідентифікаційний код платника податків і контакти: емейл, номер телефону.
 7. Вкажіть реквізити банківської картки, на яку збираєтеся отримати позикові кошти.
 8. Підтвердіть, що є власником банківської картки. Для цього компанія використовує просте, але ефективний засіб – верифікацію. Принцип цієї перевірки полягає в наступному: з вашого банківського рахунку автоматично списується мінімальна сума (в районі 1 грн), після чого знову повертається на карту.
 9. Завантажте в систему фотографію, де поруч з вашим обличчям буде розташований другий розворот паспорта. Ще потрібно додати фото сторінки паспорта, де буде вказана інформація з приводу адреси реєстрації. Важливо якість представлених зображень і напрям погляду прямо в об’єктив камери. Кадри повинні бути кольоровими, добре фокусуватися, чіткими. Не можна при цьому знаходиться на фотографії в головному уборі або сонячних окулярах.
 10. Підтвердіть реєстрацію в системі. На вказаний при реєстрації номер телефону прийде код у форматі СМС-повідомлення. Введіть його у відповідне поле на сайті і натисніть кнопку «Підтвердити». Цією дією ви погодитеся з умовами кредитного договору. Якщо вам потрібно додатково розглянути всі пункти угоди, то перед введенням коду відкрийте умови, які будуть прикріплені на тій же сторінці сайту.

Що станеться після виконання перерахованих вище дій:

 • ваша заявка відправитися на перевірку;
 • система Дінеро проаналізує заповнену онлайн-анкету автоматично;
 • протягом 10 хвилин вам прийде повідомлення про те, схвалений чи мікрокредит чи ні;
 • в разі схвалення гроші автоматично зараховуються на карту.

Умови повернення коштів в Dinero

Заборгованості по кредиту в МФО можна погасити декількома способами:

 • використовуючи можливості особистого кабінету на сайті – там оплата може відбуватися шляхом бескоміссіонного зняття коштів з банківської карти;
 • перерахуванням грошей на р / c компанії при особистому візиті в банківське відділення;
 • скориставшись інтерфейсом платіжних терміналів: ibox, city24 і ін .;
 • в телефонному режимі через гарячу лінію – для цього потрібно звернутися до менеджерів компанії за вказаними на сайті номерами.

Поточну суму боргу в будь-який момент можна побачити в особистому онлайн-кабінеті. Також з цього питання ви можете проконсультуватися з менеджерами мікрофінансової організації.

Погасити заборгованість можна повністю або ж частинами протягом встановленого кредитним договором періоду. Чи залишиться підібрати зручний спосіб повернення коштів і зробити це, передбачивши можливі комісії та терміни зарахування грошових коштів.

Враховуйте, що, наприклад, через платіжні термінали сума може надходити на банківський рахунок із затримкою. Тому вносити гроші краще заздалегідь.

Умови пролонгації в МФО Дінеро

Розуміючи, що необхідну суму до певної дати повернути не вийде, можна скористатися пролонгацією кредиту. Це спеціальна опція, що припускає продовження терміну дії кредитного договору. Штрафи при цьому нараховуватися не будуть. Продовжується лише період, протягом якого потрібно вносити відсотки за користування кредитними коштами.

Пролонгацією можна користуватися необмежену кількість разів. Відстрочка платежу можлива на 7, 14 або 30 днів.

Процентні ставки в разі пролонгації мікрокредиту:

 • тиждень – 11,4%;
 • 2 тижні – 14%;
 • місяць – 37%.

Покарання за прострочення кредиту

Мікрофінансові організації пропонують більш лояльні умови кредитування тим людям, які дисципліновано виконують вимоги, встановлені кредитним договором. Успішно закривши зобов’язання по позиці одного разу, клієнту буде простіше отримати кредит на суму більших розмірів в майбутньому.

У житті трапляється всяке: затримка зарплати, раптове скорочення на роботі, необхідність у витратах на медичні послуги і т.д. У зв’язку з наявними складнощами, клієнт може мимоволі зірвати терміни повернення позикових коштів. Якщо ж позичальник порушує умови кредитного договору, то йому доведеться зіткнутися з певними заходами з боку кредитора.

Що буде, якщо прострочити платежі по кредиту в Дінеро:

 • накладення штрафних санкцій: 1,5% -ва пеня, яка вираховується від розмірів боргу на кожен день прострочення;
 • погіршення кредитної історії (складніше буде взяти кредит в майбутньому);
 • дзвінки від менеджерів;
 • судові розгляди при подальшому постійному відмову від внесення встановлених договором платежів по кредиту.

Що робити при відмові у взятті кредиту

У МФО Дінеро досить великий показник схвалень вхідної черги. Особливо якщо порівнювати їх з банками. Проте не всім щастить, особливо користувачам з дуже поганою кредитною історією. Також відмова можна отримати при входженні в чорний список інший МФО через регулярних прострочень по кредиту.

Оптимальний спосіб вирішення ситуації – часткове погашення сформованих заборгованостей. Якщо можливості виправити кредитну історію немає, тоді в разі відмови можна спробувати щастя в інших мікрофінансових організаціях.

Програма лояльності

Клієнти мікрофінансової організації Дінеро можуть не тільки взяти гроші в борг, але і заробити разом з компанією. Для цього їм доступно спеціальна пропозиція – програма лояльності. Її учаснику видається індивідуальна посилання на сайт МФО Дінеро. Якщо перейшовши по ній інший користувач зареєструється в сервісі, то учасник програми лояльності отримає винагороду.

Скільки можна заробити? Беручи участь в програмі лояльності, за кожну заявку, залишену по реферального посиланням, покладається винагороду розміром в 300 грн. Ви можете заробляти, запрошуючи друзів, колег або незнайомих користувачів в інтернеті. Хороший варіант додаткового джерела доходу.

Відгуки позичальників про МФО

Коли терміново знадобилися гроші на покупку подарунка, ремонт в квартирі, оплату послуг або на будь-які інші цілі, ви можете звернутися в МФО Дінеро. Про компанію добре відгукуються в інтернеті, що можна перевірити на сайтах-отзовіках. Ця мікрофінансових організація ще молода, але вже встигла заслужити гарну репутацію на ринку кредитування.

Інші теми

image

Нагороди збирай - подушку удачі забирай!

Це я- Фінансова Подушка! Ви ж пам'ятаєте, що я створена, щоб робити ваше життя кращим? Тоді починаєм...

Детальніше

image

Фотовідгук від переможців акції!

Наші клієнти - найкращі, і ми це підтверджуємо кожен день! Чи пам'ятаєте ви нещодавню акцію, яку ми ...

Детальніше

image

Це я - Фінансова Подушка!

  Нарешті я тут та готова бути Вашим надійним помічником у фінансових справах 🤩   ...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції VIP Sweet Rewards!

Ми раді повідомити імена щасливчиків, які стали переможцями нашої акції: 1. Чугай Н.В. 2. Че...

Детальніше

image

Переможці акції "Здійснюйте мрії за наш рахунок!"

Вітємо з неймовірним успіхом та вдалим виграшем! Ви - справжні чемпіони, які заслужено зайняли призо...

Детальніше

image

Обрали перших 10 клієнтів, яким списали відсотки!

1. Вишковець Тетяна М. 2. Стричак Ігор Б. 3. Хомутовська Оксана В. 4. Туманов Олег В. 5. Кар...

Детальніше

image

Як дізнатися, чи є у людини кредити?

Щоб дізнатися, чи оформлений на людину кредит, можна звернутися з відповідним запитом до Бюро Кредит...

Детальніше

image

Чи можуть взяти кредит на чужий паспорт?

Деяких клієнтів цікавить питання, чи можна взяти кредит на чужий паспорт? Слід визначити, що це дост...

Детальніше

image

Найдорожчі валюти світу

Деяких людей цікавить питання, яка сама дорога валюта в світі. Треба зауважити, що найдорожча валюта...

Детальніше

image

Як перевести гроші з мобільного рахунку на банківську картку київстар ?

Всі ми давно звикли, що для поповнення рахунку мобільного телефону треба перевести гроші з банківськ...

Детальніше

image

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

У більшості випадків банки та інші фінансові організації надають кредити під заставу або на основі...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції "Неймовірна весна - подарунки принесла!"

Нарешті це збулось! Ми розіграли всі подарунки, які обіцяли, тому, зустрічайте переможців! 1 м...

Детальніше