Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

KF

Умови взяття кредиту в KF

Навіть якщо у вас гарна зарплата, трапляються ситуації, коли через непередбачені обставини грошей на життя може не вистачати. КФ кредит допоможе підстрахуватися фінансами майже безкоштовно. Нові клієнти компанії можуть зайняти на сайті KF.ua:
 • до 4000 грн;
 • на термін до 21 дня - це максимальний період, на який KF видає гроші новим клієнтам;
 • по процентній ставці 0,1% - наприклад, зайняли 4000 грн на місяць, заплатили за користування кредитом всього 120 грн.
KF кредит підійде офіційно працевлаштованим громадянам і тим, хто працює неофіційно. Ця мікрофінансових організація кредитує мам в декреті, домогосподарок, найманих працівників, підприємців, студентів, пенсіонерів, блогерів і всіх інших, кому терміново потрібні гроші. Коли успішно погасіть перший мікрокредит в цій організації, то при повторному зверненні зможете отримати вже до 8000 грн. Тобто сума максимально можливої ​​позики виростає в два рази. Починаючи з другого звернення, почне діяти процентна ставка від 1,8 до 2%. Чим більш дисциплінованими ви виконуєте кредитні зобов'язання, тим вищі шанси отримати максимально лояльні умови кредитування на сайті КФ.юа.

Переваги та недоліки оформлення позики в КФ

Якщо вам терміново потрібно підстрахуватися грошима, звертайтеся в компанію KF.UA. Клієнти обирають цю МФО, коли немає часу їхати за кредитом в банківське відділення; коли не хочеться стояти в чергах і спілкуватися з незацікавленими в допомоги менеджерами; коли гроші потрібні на карту прямо зараз, а не ввечері, завтра або через тиждень. Плюси кредитування в цьому онлайн-сервісі:
 • нові клієнти можуть взяти кредит КФ під 0,1% - від 50 копійок в день за користування позиковими засобами;
 • цілодобовий прийом заявок;
 • для позики потрібні 2 документа: без довідок про доходи та заяв від поручителів;
 • прийом заявок від позичальників з 18 років (у багатьох МФО клієнти не можуть звернутися за грошима до досягнення 21-річного віку);
 • можливість отримати фінанси з не найкращою кредитною історією.
Про позитивні сторони кредитування в цій компанії поговорили. Тепер давайте розглянемо, а чому ж багато хто не хоче брати гроші в борг у цьому місці. Мінуси кредитування на KF.UA:
 • пропозиція по 0,1% -ному посяду є тільки новим клієнтам;
 • величезні санкції в разі прострочень - процентна ставка зростає до 2,5% в день;
 • малу кількість позитивних відгуків в інтернеті.
 • Ви можете взяти мікрокредит під 0,1% тільки один раз.

Як отримати кредит в КФ.ЮА

Компанія КФ кредит на карту видає по інтернету: зареєструвалися, подали заявку, отримали гроші. Щоб заповнити анкету, вам потрібен комп'ютер з доступом до мережі і ще кілька речей під рукою: банківська карта, телефон, документи. Геолокація клієнта при подачі заявки не має значення. Потенційний позичальник може перебувати в Дніпрі, Харкові, Києві, Полтаві - головне на території України. Озброївшись комп'ютером з інтернетом, документами, смартфоном і картою, зробіть 7 простих кроків:
 1. Виберіть відповідну суму позики на кредитному калькуляторі - його знайдете на сайті компанії.
 2. Реєстрація.
 3. Внесіть в анкету особисті дані, реквізити документів, контакти.
 4. Пройдіть верифікацію карти - тестове списання з банківського рахунку суми близько 1 грн.
 5. Ознайомтеся з умовами готового кредитного договору і підтвердіть його дистанційне підписання.
 6. Подайте заявку і почекайте, поки кредитний робот її перевірить: за ці 5 хвилин якраз встигнете зробити перерву на каву.
 7. Перевірте зарахування позики на банківську карту.
При подачі заявки важливо надавати правдиву інформацію про себе. Це підвищить шанси на отримання мікрокредиту в МФО. Перечитайте готову анкету на предмет помилок - випадкові помилки в ПІБ, контакти або платежів можуть стати причиною відмови в кредитуванні.

Як повернути мікропозик

Перше, на що потрібно звернути увагу - термін погашення позики. Уточніть точну дату, до якої необхідно за договором з КФ погасити кредит - несвоєчасне повернення коштів призведе до переплат. Плюс, якщо ви розумієте, коли настає останній день повернення позики, то простіше буде визначити, який із способів погашення заборгованостей підходить, а який ні. Затримки адже можуть бути не тільки з вини позичальника, але і через довгу відправки коштів платіжною системою. Варіанти, як можна погасити заборгованості по мікрокредитів:
 • термінали самообслуговування: Айбокс, Ізіпей, Сіті24, 2Клік і ін .;
 • особистий кабінет на сайті КФ.юа:
 • каса будь-якого українського банку;
 • інтернет-банкінг: Приват24, мобільний додаток Monobank і ін.
Організація допускає можливість дострокового погашення мікропозик. За допомогою цієї опції ви зможете уникнути переплат за відсотками. При оплаті вкажіть у призначенні платежу своє ПІБ, номер кредитного договору і свій ІПН. Самий повільний спосіб зарахування коштів після оплати - платіжні термінали.

Програма лояльності в МФО «KF.UA»

Мікрофінансових організація проводить постійні і періодичні акції. Наприклад, нові користувачі зараз кредитуються за ставкою 0,1%. Якщо стежити за новинами компанії, можно знаходити промокодом. Вони допомагають знизити процентну ставку. Це дозволяє постояльцями ловити вигідні пропозиції і платити менше за користування мікрокредитом. Ще клієнти компанії можуть рекомендувати сервіс друзям, за що отримають 30% -ву на наступний мікрокредит.

Привілеї постійних клієнтів

Мікрофінансових організація пропонує можливість отримання вигідного мікрокредиту не тільки новачкам, але і постійним клієнтам. Звичайно, процентною ставкою 0,1% можна скористатися тільки при першому зверненні, але для постояльців теж доступні свої бонуси. Кожен успішно погашений позику підвищує ваш рейтинг. Чим довше ви показуєте себе як дисциплінованого і відповідального позичальника, тим краще отримуєте умови кредитування. Відсоткова ставка поступово знижується з кожним успішно погашеним позикою. Кредитні продукти для постійних клієнтів:
 1. «Лояльний»: 500-23000 грн під 1,8% - доступний з другого звернення за позикою;
 2. «Зручний онлайн»: 5000-31000 грн під 1% - відкривається з 5-го кредиту.
 3. Процентні ставки вказані на 1 добу користування кредитними коштами.
Постійні клієнти можуть користуватися знижками від 20 до 70%. Знижкові пропозиції з'являються періодично у відповідному розділі сайту і в соціальних мережах. Щоб знизити процентну ставку при повторному зверненні в МФО, знайдіть промокод і введіть його при подачі нової заявки.

Бонуси для нових клієнтів

Кращі умови мікрофінансових організація пропонує тим, хто ще не звертався до неї за кредитом. Практично безвідсоткове кредитування дає людям можливість спробувати послугу без ризиків. За допомогою такої пропозиції КФ знайомиться з позичальником, а позичальник з КФ. Які можливості мікрофінансових організація дає новачкам:
 • кредитування під 0,1% - від 50 копійок в день;
 • займ без підтвердження доходів, застав, поручителів і ідеальної історії погашення боргів;
 • можливість поліпшити кредитну історію шляхом закриття мікропозик на практично безвідсотковій основі.
Отримані позикові кошти новий позичальник може витратити на будь-які цілі: ремонт автомобіля, оплату оренди квартири, закриття платежів за комунальні послуги, повернення давнього боргу, внесення платежу по навчанню дитини. Мікрокредитування - проста можливість позичити гроші до зарплати. Де ще можна позичити фінанси за 20 хвилин без зайвих питань? До 4000 грн при першому зверненні і до 31 000 долл при успішному погашенні серії з п'яти мікрокредитів. Одночасно можна оформити тільки один займ. Позичити гроші повторно можете тільки після закриття діючих зобов'язань по мікропозик.

Можливі причини відмови

Мікрофінансових організація КФ менш вимоглива до позичальників в порівнянні з середньостатистичним українським банком. Тут не потрібна ідеальна кредитна історія, підтвердження доходів і офіційне працевлаштування. Проте відмови в компанії з різних причин все одно зустрічаються. Через що МФО може відмовити потенційним позичальникам:
 1. Звернувся користувач випадково допустив помилки в анкеті: помилився при заповненні імені, вказав не ту цифру в номері телефону.
 2. Шахрай повідомив неправдиву інформацію, щоб обдурити компанію: спробував підробити документи, вписав чужі дані.
 3. У людини занадто погана кредитна історія.
 4. Користувач потрапив в чорний список МФО.
 5. Позичальник не погасив заборгованості за діючими кредитами.
Врахуйте, що всі заявки МФО перевіряє не механічним шляхом через менеджерів. Це робота автоматичної системи - кредитного робота. Він реагує на будь-які невідповідності документів і вказуються в анкеті даних. Якщо кредитний робот зустріне якісь відмінності, то відхилить заявку через підозри. І не важливо сталася помилка навмисне або випадково.

Пролонгація в КФ.ЮА

Що робити у випадках, коли позичальник не встигає своєчасно погасити заборгованості за кредитами? У подібній ситуації він може скористатися пролонгацією. Ця законне продовження терміну дії кредитного договору. Ніякі штрафи і іншого роду санкції платити не доведеться, якщо клієнт скористався пролонгацією. Опція доступна в особистому кабінеті на сайті. При активації пролонгації термін дії кредитного договору продовжується на місяць. Скористатися цією можливістю можна тільки один раз в рамках підписаного договору. Виняток - кредитування за ануїтетною схемою повернення коштів. В цьому випадку доступна пролонгація на півроку.

Відгуки про KF.UA

Фінансова організація Компаньйон Фінанс (КФ) кредитує фізичних осіб з 2018 року. За цей час встигла зарекомендувати себе як надійну компанію, де можна кредитуватися вже з 18 років. Її позичальників приваблює можливість зайняти швидкі гроші під 0,1% - майже безкоштовно. Особливо якщо порівнювати пропозицію з процентними ставками конкурентів. В інтернеті від компанії KF.UA відгукуються не тільки позитивно. Багато обурюються через високих відсоткових ставок, які вступають в силу після першого кредитування під 0,1%. Також чимало негативу вилито на компанію в мережі через серйозні штрафів, які накладаються при простроченнях виплат.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити