KF

KF

Умови взяття кредиту в KF

Навіть якщо у вас гарна зарплата, трапляються ситуації, коли через непередбачені обставини грошей на життя може не вистачати. КФ кредит допоможе підстрахуватися фінансами майже безкоштовно.

Нові клієнти компанії можуть зайняти на сайті KF.ua:

 • до 4000 грн;
 • на термін до 21 дня – це максимальний період, на який KF видає гроші новим клієнтам;
 • по процентній ставці 0,1% – наприклад, зайняли 4000 грн на місяць, заплатили за користування кредитом всього 120 грн.

KF кредит підійде офіційно працевлаштованим громадянам і тим, хто працює неофіційно. Ця мікрофінансових організація кредитує мам в декреті, домогосподарок, найманих працівників, підприємців, студентів, пенсіонерів, блогерів і всіх інших, кому терміново потрібні гроші.

Коли успішно погасіть перший мікрокредит в цій організації, то при повторному зверненні зможете отримати вже до 8000 грн. Тобто сума максимально можливої ​​позики виростає в два рази. Починаючи з другого звернення, почне діяти процентна ставка від 1,8 до 2%.

Чим більш дисциплінованими ви виконуєте кредитні зобов’язання, тим вищі шанси отримати максимально лояльні умови кредитування на сайті КФ.юа.

Переваги та недоліки оформлення позики в КФ

Якщо вам терміново потрібно підстрахуватися грошима, звертайтеся в компанію KF.UA. Клієнти обирають цю МФО, коли немає часу їхати за кредитом в банківське відділення; коли не хочеться стояти в чергах і спілкуватися з незацікавленими в допомоги менеджерами; коли гроші потрібні на карту прямо зараз, а не ввечері, завтра або через тиждень.

Плюси кредитування в цьому онлайн-сервісі:

 • нові клієнти можуть взяти кредит КФ під 0,1% – від 50 копійок в день за користування позиковими засобами;
 • цілодобовий прийом заявок;
 • для позики потрібні 2 документа: без довідок про доходи та заяв від поручителів;
 • прийом заявок від позичальників з 18 років (у багатьох МФО клієнти не можуть звернутися за грошима до досягнення 21-річного віку);
 • можливість отримати фінанси з не найкращою кредитною історією.

Про позитивні сторони кредитування в цій компанії поговорили. Тепер давайте розглянемо, а чому ж багато хто не хоче брати гроші в борг у цьому місці.

Мінуси кредитування на KF.UA:

 • пропозиція по 0,1% -ному посяду є тільки новим клієнтам;
 • величезні санкції в разі прострочень – процентна ставка зростає до 2,5% в день;
 • малу кількість позитивних відгуків в інтернеті.
 • Ви можете взяти мікрокредит під 0,1% тільки один раз.

Як отримати кредит в КФ.ЮА

Компанія КФ кредит на карту видає по інтернету: зареєструвалися, подали заявку, отримали гроші. Щоб заповнити анкету, вам потрібен комп’ютер з доступом до мережі і ще кілька речей під рукою: банківська карта, телефон, документи. Геолокація клієнта при подачі заявки не має значення. Потенційний позичальник може перебувати в Дніпрі, Харкові, Києві, Полтаві – головне на території України.

Озброївшись комп’ютером з інтернетом, документами, смартфоном і картою, зробіть 7 простих кроків:

 1. Виберіть відповідну суму позики на кредитному калькуляторі – його знайдете на сайті компанії.
 2. Реєстрація.
 3. Внесіть в анкету особисті дані, реквізити документів, контакти.
 4. Пройдіть верифікацію карти – тестове списання з банківського рахунку суми близько 1 грн.
 5. Ознайомтеся з умовами готового кредитного договору і підтвердіть його дистанційне підписання.
 6. Подайте заявку і почекайте, поки кредитний робот її перевірить: за ці 5 хвилин якраз встигнете зробити перерву на каву.
 7. Перевірте зарахування позики на банківську карту.

При подачі заявки важливо надавати правдиву інформацію про себе. Це підвищить шанси на отримання мікрокредиту в МФО. Перечитайте готову анкету на предмет помилок – випадкові помилки в ПІБ, контакти або платежів можуть стати причиною відмови в кредитуванні.

Як повернути мікропозик

Перше, на що потрібно звернути увагу – термін погашення позики. Уточніть точну дату, до якої необхідно за договором з КФ погасити кредит – несвоєчасне повернення коштів призведе до переплат. Плюс, якщо ви розумієте, коли настає останній день повернення позики, то простіше буде визначити, який із способів погашення заборгованостей підходить, а який ні. Затримки адже можуть бути не тільки з вини позичальника, але і через довгу відправки коштів платіжною системою.

Варіанти, як можна погасити заборгованості по мікрокредитів:

 • термінали самообслуговування: Айбокс, Ізіпей, Сіті24, 2Клік і ін .;
 • особистий кабінет на сайті КФ.юа:
 • каса будь-якого українського банку;
 • інтернет-банкінг: Приват24, мобільний додаток Monobank і ін.

Організація допускає можливість дострокового погашення мікропозик. За допомогою цієї опції ви зможете уникнути переплат за відсотками.

При оплаті вкажіть у призначенні платежу своє ПІБ, номер кредитного договору і свій ІПН. Самий повільний спосіб зарахування коштів після оплати – платіжні термінали.

Програма лояльності в МФО «KF.UA»

Мікрофінансових організація проводить постійні і періодичні акції. Наприклад, нові користувачі зараз кредитуються за ставкою 0,1%.

Якщо стежити за новинами компанії, можно знаходити промокодом. Вони допомагають знизити процентну ставку. Це дозволяє постояльцями ловити вигідні пропозиції і платити менше за користування мікрокредитом.

Ще клієнти компанії можуть рекомендувати сервіс друзям, за що отримають 30% -ву на наступний мікрокредит.

Привілеї постійних клієнтів

Мікрофінансових організація пропонує можливість отримання вигідного мікрокредиту не тільки новачкам, але і постійним клієнтам. Звичайно, процентною ставкою 0,1% можна скористатися тільки при першому зверненні, але для постояльців теж доступні свої бонуси.

Кожен успішно погашений позику підвищує ваш рейтинг. Чим довше ви показуєте себе як дисциплінованого і відповідального позичальника, тим краще отримуєте умови кредитування. Відсоткова ставка поступово знижується з кожним успішно погашеним позикою.

Кредитні продукти для постійних клієнтів:

 1. «Лояльний»: 500-23000 грн під 1,8% – доступний з другого звернення за позикою;
 2. «Зручний онлайн»: 5000-31000 грн під 1% – відкривається з 5-го кредиту.
 3. Процентні ставки вказані на 1 добу користування кредитними коштами.

Постійні клієнти можуть користуватися знижками від 20 до 70%. Знижкові пропозиції з’являються періодично у відповідному розділі сайту і в соціальних мережах. Щоб знизити процентну ставку при повторному зверненні в МФО, знайдіть промокод і введіть його при подачі нової заявки.

Бонуси для нових клієнтів

Кращі умови мікрофінансових організація пропонує тим, хто ще не звертався до неї за кредитом. Практично безвідсоткове кредитування дає людям можливість спробувати послугу без ризиків. За допомогою такої пропозиції КФ знайомиться з позичальником, а позичальник з КФ.

Які можливості мікрофінансових організація дає новачкам:

 • кредитування під 0,1% – від 50 копійок в день;
 • займ без підтвердження доходів, застав, поручителів і ідеальної історії погашення боргів;
 • можливість поліпшити кредитну історію шляхом закриття мікропозик на практично безвідсотковій основі.

Отримані позикові кошти новий позичальник може витратити на будь-які цілі: ремонт автомобіля, оплату оренди квартири, закриття платежів за комунальні послуги, повернення давнього боргу, внесення платежу по навчанню дитини. Мікрокредитування – проста можливість позичити гроші до зарплати. Де ще можна позичити фінанси за 20 хвилин без зайвих питань? До 4000 грн при першому зверненні і до 31 000 долл при успішному погашенні серії з п’яти мікрокредитів.

Одночасно можна оформити тільки один займ. Позичити гроші повторно можете тільки після закриття діючих зобов’язань по мікропозик.

Можливі причини відмови

Мікрофінансових організація КФ менш вимоглива до позичальників в порівнянні з середньостатистичним українським банком. Тут не потрібна ідеальна кредитна історія, підтвердження доходів і офіційне працевлаштування. Проте відмови в компанії з різних причин все одно зустрічаються.

Через що МФО може відмовити потенційним позичальникам:

 1. Звернувся користувач випадково допустив помилки в анкеті: помилився при заповненні імені, вказав не ту цифру в номері телефону.
 2. Шахрай повідомив неправдиву інформацію, щоб обдурити компанію: спробував підробити документи, вписав чужі дані.
 3. У людини занадто погана кредитна історія.
 4. Користувач потрапив в чорний список МФО.
 5. Позичальник не погасив заборгованості за діючими кредитами.

Врахуйте, що всі заявки МФО перевіряє не механічним шляхом через менеджерів. Це робота автоматичної системи – кредитного робота. Він реагує на будь-які невідповідності документів і вказуються в анкеті даних. Якщо кредитний робот зустріне якісь відмінності, то відхилить заявку через підозри. І не важливо сталася помилка навмисне або випадково.

Пролонгація в КФ.ЮА

Що робити у випадках, коли позичальник не встигає своєчасно погасити заборгованості за кредитами? У подібній ситуації він може скористатися пролонгацією. Ця законне продовження терміну дії кредитного договору. Ніякі штрафи і іншого роду санкції платити не доведеться, якщо клієнт скористався пролонгацією. Опція доступна в особистому кабінеті на сайті.

При активації пролонгації термін дії кредитного договору продовжується на місяць. Скористатися цією можливістю можна тільки один раз в рамках підписаного договору. Виняток – кредитування за ануїтетною схемою повернення коштів. В цьому випадку доступна пролонгація на півроку.

Відгуки про KF.UA

Фінансова організація Компаньйон Фінанс (КФ) кредитує фізичних осіб з 2018 року. За цей час встигла зарекомендувати себе як надійну компанію, де можна кредитуватися вже з 18 років. Її позичальників приваблює можливість зайняти швидкі гроші під 0,1% – майже безкоштовно. Особливо якщо порівнювати пропозицію з процентними ставками конкурентів.

В інтернеті від компанії KF.UA відгукуються не тільки позитивно. Багато обурюються через високих відсоткових ставок, які вступають в силу після першого кредитування під 0,1%. Також чимало негативу вилито на компанію в мережі через серйозні штрафів, які накладаються при простроченнях виплат.

Інші теми

image

Це я - Фінансова Подушка!

  Нарешті я тут та готова бути Вашим надійним помічником у фінансових справах 🤩   ...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції VIP Sweet Rewards!

Ми раді повідомити імена щасливчиків, які стали переможцями нашої акції: 1. Чугай Н.В. 2. Че...

Детальніше

image

Переможці акції "Здійснюйте мрії за наш рахунок!"

Вітємо з неймовірним успіхом та вдалим виграшем! Ви - справжні чемпіони, які заслужено зайняли призо...

Детальніше

image

Обрали перших 10 клієнтів, яким списали відсотки!

1. Вишковець Тетяна М. 2. Стричак Ігор Б. 3. Хомутовська Оксана В. 4. Туманов Олег В. 5. Кар...

Детальніше

image

Як дізнатися, чи є у людини кредити?

Щоб дізнатися, чи оформлений на людину кредит, можна звернутися з відповідним запитом до Бюро Кредит...

Детальніше

image

Чи можуть взяти кредит на чужий паспорт?

Деяких клієнтів цікавить питання, чи можна взяти кредит на чужий паспорт? Слід визначити, що це дост...

Детальніше

image

Найдорожчі валюти світу

Деяких людей цікавить питання, яка сама дорога валюта в світі. Треба зауважити, що найдорожча валюта...

Детальніше

image

Як перевести гроші з мобільного рахунку на банківську картку київстар ?

Всі ми давно звикли, що для поповнення рахунку мобільного телефону треба перевести гроші з банківськ...

Детальніше

image

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

У більшості випадків банки та інші фінансові організації надають кредити під заставу або на основі...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції "Неймовірна весна - подарунки принесла!"

Нарешті це збулось! Ми розіграли всі подарунки, які обіцяли, тому, зустрічайте переможців! 1 м...

Детальніше

image

Знижка -30% в мобільному додатку!

Нам важливо надавати високоякісний сервіс з гнучкими умовами кредитування. Встановіть наш мобільний ...

Детальніше

image

Що таке ідентифікація?

Як часто ви стикалися з проханням "пройдіть ідентифікацію" і не знали, що це означає та для чого пот...

Детальніше