Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит від Loany

У непростій фінансовій ситуації може виручити credit Loany - це можливість зайняти до 25 000 грн онлайн. Їхати за грошима не доведеться, адже процедура оформлення проходить по інтернету. На цю суму можуть розраховувати позичальники, які звертаються в компанію вперше. Постояльцям ж є мікрокредитування в Loany на більші суми. Підвищуючи до себе довіру з боку компанії, вам будуть відкриватися більш вигідні умови. Успішно закривши кредитні зобов'язання при першому зверненні, при наступних ви зможете розраховувати на збільшення можливої ​​позики і термінів кредитування.

Особливості кредитування в Лоан

Мікрокредитування від компанії Лоан - затребувана серед українців послуга по 5 головних причин:
 • онлайн-оформлення - не потрібно бути особисто присутнім у відділенні компанії. Перебуваєте при подачі заявки там, де зручно;
 • мінімум необхідних документів - досить реквізитів ІПН і паспорта;
 • цілодобова робота без перерв, свят і вихідних;
 • 20-хвилинна процедура оформлення - протягом півгодини після старту заповнення анкети гроші вже виявляться на карті;
 • високий відсоток схвалення заявок.
Новим клієнтам компанія Лоан кредит видає на максимально вигідних умовах. За допомогою спеціальної пропозиції позичальники-новачки зможуть випробувати сервіс МФО і зрозуміти, чи підходить організація їм для подальшої співпраці чи ні. Пропозиція Loany кредит для нових клієнтів:
 • до 25 000 грн;
 • з періодом повернення до півроку;
 • при щоденній процентній ставці 0,6-1,8%;
 • пролонгації - можливість продовжити термін дії кредитного договору, якщо не встигаєте повернути гроші вчасно;
 • нарахування бонусів при довгостроковому кредитуванні.

Умови отримання позики в Loany

На 25-тисячний Лоан кредит можуть претендувати повнолітні громадяни України. Шанси отримати позитивну відповідь є навіть у тих, кому зазвичай відмовляють банки: тимчасово безробітні, позичальники з поганою кредитною історією, громадяни, у яких немає постійного офіційного джерела доходу. Чомусь банківські організації вважають цих українців нецікавою аудиторією для кредитування, хоча по суті їм в першу чергу і потрібно протягнути руку допомоги в непростій ситуації. Людям і так важко, а їм ще доводиться стикатися з відмовами. Десь завгодно, але часто не в мікрофінансової організації Лоан. Умови оформлення мікропозик в цій МФО:
«Терміновий займ» - 2% в день 1000-10000 грн на тридцять днів
«Розумний займ» - 1,2% в день 6000-25000 грн на шість місяців
Програма лояльності присутній
Перевірка заявок 5-хвилинна кредитним роботом
Способи повернення коштів разово повну суму або рівними частинами
Дострокове повернення грошей передбачений
Які документи необхідні ІПН, паспорт
Що ще необхідно активний номер телефону і доступ до банківської карти
Допустимий вік позичальника 18-65 років
Важливо не намагатися прикрасити інформацію про себе в анкеті. Компанія не вимагає офіційного підтвердження доходу та багато інформації про себе. Просто правдиво відповідайте на стандартні запитання в анкеті про вас.

Як оформити мікропозик в МФО (Loany)

Щоб взяти кредит в Лоан на карту, потрібно пройти короткий шлях:
 1. Зайдіть на сайт компанії і виберіть зручну вам версію: рос, укр.
 2. На першому екрані з'явиться онлайн-калькулятор. Виберіть оптимальну пропозицію з мікрокредитування, відразу ж прорахувавши підсумкову суму до повернення.
 3. Натисніть кнопку для відправки заявки.
 4. Зареєструйтеся на сайті компанії, вказавши контакти.
 5. Заповніть онлайн-анкету, розписавши запитувані дані про себе: персональну інформацію, місце роботи, платіжні та документаційне реквізити.
 6. Після заповнення анкети відправте заявку. Її протягом 5 хвилин перевірить кредитний робот - система для автоматичного аналізу звернень по сотням факторів, включаючи кредитну історію тощо.
 7. Ознайомтеся з умовами договору, щоб розуміти, чи точно вам підходить пропозиція при обраної суму та термін кредитування.
 8. Отримавши схвалення з відправленої заявки, ви можете прийняти остаточне рішення: кредитуватися на обраних умовах або відмовитися, якщо плани помінялися.
 9. Для отримання коштів на карту необхідно пройти процедуру верифікації - мінімальна сума в районі 1 грн спочатку знімається з рахунку, а потім повертається на баланс.
 10. Якщо погодилися з умовами кредитної угоди і успішно подали заявку, то перевіряйте зарахування коштів. Воно відбудеться майже моментально, в чому великий плюс МФО в порівнянні з банками.
Отримані гроші ви можете використовувати на свій розсуд. Чи не доведеться ні перед ким звітувати. Метою мікрокредитування може стати оплата ремонту, погашення старих боргів, підстраховка до зарплати, покупка необхідних речей, внесення платежів за навчання в інституті.

Як погасити кредит

  Погашення мікропозик в цій компанії не вимагає особистого візиту позичальника в офіс МФО. Повертати позикові кошти можна віддалено. Кредит онлайн Loany ви можете повернути рівними частинами згідно прописаним умовами кредитного договору. Якщо зручніше погасити мікропозик достроково, то ця можливість також присутній. При достроковому погашенні позики подальші відсотки за користування кредитом в що залишилися за договором дні платити не доведеться. Способи повернути позикові кошти в МФО:
 1. Платіжна карта через LiqPay-систему. В цьому випадку можна скористатися продуктами MasterCard або Visa. При оплаті карткою за допомогою системи LiqPay гроші надходять на рахунок компанії майже моментально. Ніякі комісії за відправку коштів цей метод плати не передбачає.
 2. Банківська каса. Якщо вам зручніше погасити заборгованості готівкою, можете відвідати відділення банку, відстояти в черзі і відправити гроші самостійно. Але так ви не зможете скористатися основною перевагою онлайн-мікрокредитування - можливістю взяти і погасити кредит віддалено. Коли збираєтеся сплатити позику через банківську касу, треба запитати у співробітника банку, чи не припустився він помилок при заповненні даних: в імені, прізвища, по батькові, ідентифікаційний код - вся особиста інформація про вас повинна вказуватися вірно. Так МФО зможе визначити, що гроші їм надійшли саме від вас. Комісія банків зазвичай становить 0,8-1,5% від тієї суми, яку надсилаєте.
 3. Платіжні термінали: City24, ПриватБанк і т.п. Комісія за користування залежить від умов роботи конкретної системи.
 4. Інтернет банкінг. Кредит в МФО Лоан можете повернути через Приват24 або мобільний додаток іншого банку. Комісію цей спосіб зазвичай не передбачає.
 5. Бонуси. Якщо ви вже давно і дисципліновано кредитуєте в цій компанії, вам нараховуються бонуси. Їх може вистачити, щоб погасити подальші платежі по кредиту.
Відправляти платежі протягом всього терміну дії кредиту позичальник може різними способами: 15-го числа готівкою, 30-го через систему LiqPay - як зручно. Для відправки коштів знадобляться реквізити мікрофінансової організації. Якщо не впевнені, що знайшли саме їх на сайті, краще уточніть інформацію у менеджерів компанії.   Перед вибором способу повернення кредиту уточніть, як швидко через нього зараховуватися кошти. Якщо повернути гроші в МФО пізніше визначеного терміну, виникнуть прострочення з негативними наслідками.

Штрафи і санкції при простроченні кредиту

При несвоєчасному погашенні заборгованостей по кредиту прострочена сума множиться на 50%. Слідом погіршується і кредитна історія позичальника. Великий плюс компанії Loany - 5-денний пільговий період. Протягом нього можна повернути позикові кошти, навіть якщо термін дії кредитного договору вже підійшов до кінця. Якщо протягом восьми днів після покладеної дати заборгованості не виплачені, то «справа» позичальника передається колекторському агентству.

Що робити при відмові на видачу кредиту

Мікрофінансових організація Loany відмовляє в кредитуванні рідше, ніж банки. Якщо компанія відхиляє заявки, то це може відбуватися через невідповідність позичальників встановленим вимогам, проблем з кредитною історією, порушення правил заповнення анкети або вказівки неправдивої інформації про себе. При отриманні відмови потрібно розібратися, чому так сталося. Точно ймовірність оформити позику при повторному позику підвищиться, якщо поліпшити кредитну історію шляхом погашення старих заборгованостей, уважно і правдиво заповнити анкету, запросити кредит на меншу суму. Щоб підвищити шанси на отримання мікрокредиту під вигідний відсоток, що не подавайте заявки в різні МФО одночасно. Цей фактор теж негативно впливає на ймовірність позитивної відповіді. За більш детальною консультацією при отриманні відмови звертайтеся до менеджерів компанії. Вони допоможуть більш точно визначити, в чому проблема, а також підкажуть засоби та шляхи для її вирішення.

Програма лояльності для клієнтів

Стандартні процентні ставки - не єдино можливі умови мікрокредитування в Лоан. У компанії передбачена ще й спеціальна бонусна система, яка діє на пропозицію «Строковий займ». З кожним успішно погашеним кредитом ви накопичуєте бали. Зібрані бонуси можна витрачати на погашення майбутніх мікропозик. Також програма лояльності компанії передбачає можливість отримання більш вигідних умов кредитування: зниження процентної ставки, збільшення можливих термінів і суми мікрокредитування. Активні постійні клієнти компанії зможуть кредитуватися за ставкою від 0,6 до 1% в день.

Відгуки про компанію Loany

Про Loany відгуки в інтернеті по більшій мірі позитивні. Часто люди скаржаться в принципі на всіх представників цього типу кредитування через високі відсотків і штрафів при простроченнях мікропозик, але в порівнянні з більшістю компаній про Loany користувачі відгукуються добре. Якщо порядно виконувати кредитні зобов'язання, то серйозних переплат по кредиту вдасться уникнути. Онлайн-мікрокредитування вигідно і для користувача - майже нічого не платить за користування кредитом, і для кредитора - знаходить лояльного клієнта, якщо сервіс сподобався. Ви можете спробувати розрахувати умови безвідсоткового кредитування на нашому сайті.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити