Кредит від Loany

Кредит від Loany

У непростій фінансовій ситуації може виручити credit Loany – це можливість зайняти до 25 000 грн онлайн. Їхати за грошима не доведеться, адже процедура оформлення проходить по інтернету. На цю суму можуть розраховувати позичальники, які звертаються в компанію вперше.

Постояльцям ж є мікрокредитування в Loany на більші суми. Підвищуючи до себе довіру з боку компанії, вам будуть відкриватися більш вигідні умови. Успішно закривши кредитні зобов’язання при першому зверненні, при наступних ви зможете розраховувати на збільшення можливої ​​позики і термінів кредитування.

Особливості кредитування в Лоан

Мікрокредитування від компанії Лоан – затребувана серед українців послуга по 5 головних причин:

  • онлайн-оформлення – не потрібно бути особисто присутнім у відділенні компанії. Перебуваєте при подачі заявки там, де зручно;
  • мінімум необхідних документів – досить реквізитів ІПН і паспорта;
  • цілодобова робота без перерв, свят і вихідних;
  • 20-хвилинна процедура оформлення – протягом півгодини після старту заповнення анкети гроші вже виявляться на карті;
  • високий відсоток схвалення заявок.

Новим клієнтам компанія Лоан кредит видає на максимально вигідних умовах. За допомогою спеціальної пропозиції позичальники-новачки зможуть випробувати сервіс МФО і зрозуміти, чи підходить організація їм для подальшої співпраці чи ні.

Пропозиція Loany кредит для нових клієнтів:

  • до 25 000 грн;
  • з періодом повернення до півроку;
  • при щоденній процентній ставці 0,6-1,8%;
  • пролонгації – можливість продовжити термін дії кредитного договору, якщо не встигаєте повернути гроші вчасно;
  • нарахування бонусів при довгостроковому кредитуванні.

Умови отримання позики в Loany

На 25-тисячний Лоан кредит можуть претендувати повнолітні громадяни України. Шанси отримати позитивну відповідь є навіть у тих, кому зазвичай відмовляють банки: тимчасово безробітні, позичальники з поганою кредитною історією, громадяни, у яких немає постійного офіційного джерела доходу. Чомусь банківські організації вважають цих українців нецікавою аудиторією для кредитування, хоча по суті їм в першу чергу і потрібно протягнути руку допомоги в непростій ситуації. Людям і так важко, а їм ще доводиться стикатися з відмовами. Десь завгодно, але часто не в мікрофінансової організації Лоан.

Умови оформлення мікропозик в цій МФО:

«Терміновий займ» – 2% в день 1000-10000 грн на тридцять днів
«Розумний займ» – 1,2% в день 6000-25000 грн на шість місяців
Програма лояльності присутній
Перевірка заявок 5-хвилинна кредитним роботом
Способи повернення коштів разово повну суму або рівними частинами
Дострокове повернення грошей передбачений
Які документи необхідні ІПН, паспорт
Що ще необхідно активний номер телефону і доступ до банківської карти
Допустимий вік позичальника 18-65 років

Важливо не намагатися прикрасити інформацію про себе в анкеті. Компанія не вимагає офіційного підтвердження доходу та багато інформації про себе. Просто правдиво відповідайте на стандартні запитання в анкеті про вас.

Як оформити мікропозик в МФО (Loany)

Щоб взяти кредит в Лоан на карту, потрібно пройти короткий шлях:

  1. Зайдіть на сайт компанії і виберіть зручну вам версію: рос, укр.
  2. На першому екрані з’явиться онлайн-калькулятор. Виберіть оптимальну пропозицію з мікрокредитування, відразу ж прорахувавши підсумкову суму до повернення.
  3. Натисніть кнопку для відправки заявки.
  4. Зареєструйтеся на сайті компанії, вказавши контакти.
  5. Заповніть онлайн-анкету, розписавши запитувані дані про себе: персональну інформацію, місце роботи, платіжні та документаційне реквізити.
  6. Після заповнення анкети відправте заявку. Її протягом 5 хвилин перевірить кредитний робот – система для автоматичного аналізу звернень по сотням факторів, включаючи кредитну історію тощо.
  7. Ознайомтеся з умовами договору, щоб розуміти, чи точно вам підходить пропозиція при обраної суму та термін кредитування.
  8. Отримавши схвалення з відправленої заявки, ви можете прийняти остаточне рішення: кредитуватися на обраних умовах або відмовитися, якщо плани помінялися.
  9. Для отримання коштів на карту необхідно пройти процедуру верифікації – мінімальна сума в районі 1 грн спочатку знімається з рахунку, а потім повертається на баланс.
  10. Якщо погодилися з умовами кредитної угоди і успішно подали заявку, то перевіряйте зарахування коштів. Воно відбудеться майже моментально, в чому великий плюс МФО в порівнянні з банками.

Отримані гроші ви можете використовувати на свій розсуд. Чи не доведеться ні перед ким звітувати. Метою мікрокредитування може стати оплата ремонту, погашення старих боргів, підстраховка до зарплати, покупка необхідних речей, внесення платежів за навчання в інституті.

Як погасити кредит

 

Погашення мікропозик в цій компанії не вимагає особистого візиту позичальника в офіс МФО. Повертати позикові кошти можна віддалено.

Кредит онлайн Loany ви можете повернути рівними частинами згідно прописаним умовами кредитного договору. Якщо зручніше погасити мікропозик достроково, то ця можливість також присутній. При достроковому погашенні позики подальші відсотки за користування кредитом в що залишилися за договором дні платити не доведеться.

Способи повернути позикові кошти в МФО:

  1. Платіжна карта через LiqPay-систему. В цьому випадку можна скористатися продуктами MasterCard або Visa. При оплаті карткою за допомогою системи LiqPay гроші надходять на рахунок компанії майже моментально. Ніякі комісії за відправку коштів цей метод плати не передбачає.
  2. Банківська каса. Якщо вам зручніше погасити заборгованості готівкою, можете відвідати відділення банку, відстояти в черзі і відправити гроші самостійно. Але так ви не зможете скористатися основною перевагою онлайн-мікрокредитування – можливістю взяти і погасити кредит віддалено. Коли збираєтеся сплатити позику через банківську касу, треба запитати у співробітника банку, чи не припустився він помилок при заповненні даних: в імені, прізвища, по батькові, ідентифікаційний код – вся особиста інформація про вас повинна вказуватися вірно. Так МФО зможе визначити, що гроші їм надійшли саме від вас. Комісія банків зазвичай становить 0,8-1,5% від тієї суми, яку надсилаєте.
  3. Платіжні термінали: City24, ПриватБанк і т.п. Комісія за користування залежить від умов роботи конкретної системи.
  4. Інтернет банкінг. Кредит в МФО Лоан можете повернути через Приват24 або мобільний додаток іншого банку. Комісію цей спосіб зазвичай не передбачає.
  5. Бонуси. Якщо ви вже давно і дисципліновано кредитуєте в цій компанії, вам нараховуються бонуси. Їх може вистачити, щоб погасити подальші платежі по кредиту.

Відправляти платежі протягом всього терміну дії кредиту позичальник може різними способами: 15-го числа готівкою, 30-го через систему LiqPay – як зручно. Для відправки коштів знадобляться реквізити мікрофінансової організації. Якщо не впевнені, що знайшли саме їх на сайті, краще уточніть інформацію у менеджерів компанії.

 

Перед вибором способу повернення кредиту уточніть, як швидко через нього зараховуватися кошти. Якщо повернути гроші в МФО пізніше визначеного терміну, виникнуть прострочення з негативними наслідками.

Штрафи і санкції при простроченні кредиту

При несвоєчасному погашенні заборгованостей по кредиту прострочена сума множиться на 50%. Слідом погіршується і кредитна історія позичальника.

Великий плюс компанії Loany – 5-денний пільговий період. Протягом нього можна повернути позикові кошти, навіть якщо термін дії кредитного договору вже підійшов до кінця.

Якщо протягом восьми днів після покладеної дати заборгованості не виплачені, то «справа» позичальника передається колекторському агентству.

Що робити при відмові на видачу кредиту

Мікрофінансових організація Loany відмовляє в кредитуванні рідше, ніж банки. Якщо компанія відхиляє заявки, то це може відбуватися через невідповідність позичальників встановленим вимогам, проблем з кредитною історією, порушення правил заповнення анкети або вказівки неправдивої інформації про себе.

При отриманні відмови потрібно розібратися, чому так сталося. Точно ймовірність оформити позику при повторному позику підвищиться, якщо поліпшити кредитну історію шляхом погашення старих заборгованостей, уважно і правдиво заповнити анкету, запросити кредит на меншу суму.

Щоб підвищити шанси на отримання мікрокредиту під вигідний відсоток, що не подавайте заявки в різні МФО одночасно. Цей фактор теж негативно впливає на ймовірність позитивної відповіді.

За більш детальною консультацією при отриманні відмови звертайтеся до менеджерів компанії. Вони допоможуть більш точно визначити, в чому проблема, а також підкажуть засоби та шляхи для її вирішення.

Програма лояльності для клієнтів

Стандартні процентні ставки – не єдино можливі умови мікрокредитування в Лоан. У компанії передбачена ще й спеціальна бонусна система, яка діє на пропозицію «Строковий займ». З кожним успішно погашеним кредитом ви накопичуєте бали. Зібрані бонуси можна витрачати на погашення майбутніх мікропозик.

Також програма лояльності компанії передбачає можливість отримання більш вигідних умов кредитування: зниження процентної ставки, збільшення можливих термінів і суми мікрокредитування.

Активні постійні клієнти компанії зможуть кредитуватися за ставкою від 0,6 до 1% в день.

Відгуки про компанію Loany

Про Loany відгуки в інтернеті по більшій мірі позитивні. Часто люди скаржаться в принципі на всіх представників цього типу кредитування через високі відсотків і штрафів при простроченнях мікропозик, але в порівнянні з більшістю компаній про Loany користувачі відгукуються добре. Якщо порядно виконувати кредитні зобов’язання, то серйозних переплат по кредиту вдасться уникнути.

Онлайн-мікрокредитування вигідно і для користувача – майже нічого не платить за користування кредитом, і для кредитора – знаходить лояльного клієнта, якщо сервіс сподобався. Ви можете спробувати розрахувати умови безвідсоткового кредитування на нашому сайті.

Інші теми

image

Це я - Фінансова Подушка!

  Нарешті я тут та готова бути Вашим надійним помічником у фінансових справах 🤩   ...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції VIP Sweet Rewards!

Ми раді повідомити імена щасливчиків, які стали переможцями нашої акції: 1. Чугай Н.В. 2. Че...

Детальніше

image

Переможці акції "Здійснюйте мрії за наш рахунок!"

Вітємо з неймовірним успіхом та вдалим виграшем! Ви - справжні чемпіони, які заслужено зайняли призо...

Детальніше

image

Обрали перших 10 клієнтів, яким списали відсотки!

1. Вишковець Тетяна М. 2. Стричак Ігор Б. 3. Хомутовська Оксана В. 4. Туманов Олег В. 5. Кар...

Детальніше

image

Як дізнатися, чи є у людини кредити?

Щоб дізнатися, чи оформлений на людину кредит, можна звернутися з відповідним запитом до Бюро Кредит...

Детальніше

image

Чи можуть взяти кредит на чужий паспорт?

Деяких клієнтів цікавить питання, чи можна взяти кредит на чужий паспорт? Слід визначити, що це дост...

Детальніше

image

Найдорожчі валюти світу

Деяких людей цікавить питання, яка сама дорога валюта в світі. Треба зауважити, що найдорожча валюта...

Детальніше

image

Як перевести гроші з мобільного рахунку на банківську картку київстар ?

Всі ми давно звикли, що для поповнення рахунку мобільного телефону треба перевести гроші з банківськ...

Детальніше

image

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

У більшості випадків банки та інші фінансові організації надають кредити під заставу або на основі...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції "Неймовірна весна - подарунки принесла!"

Нарешті це збулось! Ми розіграли всі подарунки, які обіцяли, тому, зустрічайте переможців! 1 м...

Детальніше

image

Знижка -30% в мобільному додатку!

Нам важливо надавати високоякісний сервіс з гнучкими умовами кредитування. Встановіть наш мобільний ...

Детальніше

image

Що таке ідентифікація?

Як часто ви стикалися з проханням "пройдіть ідентифікацію" і не знали, що це означає та для чого пот...

Детальніше