Кредит від Miloan

Кредит від Miloan

Мілоан кредит – можливість за 15-25 хвилин позичити гроші до зарплати. Звітувати за метою кредитування не доведеться. Витрачайте позикові кошти на ремонт, навчання, відпочинок, необхідні товари і послуги – куди вважаєте за потрібне.

Умови Miloan кредит для користувачів, які ще не брали позику в цій мікрофінансової організації:

Розмір можливої позики 50-15 000 грн
Термін 1-30 днів
Вартість послуг 0,01% в день

Постійні клієнти кредитуються на інших умовах. Процентна ставка розраховується індивідуально під кожного позичальника, грунтуючись на тому, як дисципліновано він слід кредитним договором.

Постояльці, як правило, отримують кредит онлайн Мілоан в більших розмірах і на більш тривалий період.

Переваги кредитування в МФО Miloan

Мікрокредитування під 0,01% допомагає отримати суму, якої бракує, практично без плати за користування позиченими грошима. Оформлення мікропозик по інтернету – для більшості позичальників це перевага, адже немає потреби їхати в громадському транспорті або витрачати особисті кошти на бензин, якщо використовуєте особистий автомобіль.

Онлайн-кредитування спрощує комунікацію кредитора і позичальника. На будь-яке питання можна отримати відповідь віддалено протягом декількох хвилин. Отримуйте гроші на будь-які цілі: покупки, оплату послуг, підстраховка до зарплати. Звітувати, куди і скільки фінансів ви витратите, не потрібно.

Чим зручний і вигідний Мілоан займ:

 • майже нульова процентна ставка на перше звернення;
 • знижки на повторний мікрокредит до 50% по промокодом або персональним акційними пропозиціями;
 • високий відсоток схвалення заявок – в Мілоан взяти кредит зможе людина з не найкращою кредитною історією і не знайдені офіційної роботи;
 • у міру накопичення позитивного рейтингу в компанії зростає і розмір можливої ​​позики;
 • 2-тижнева пролонгація – опція для продовження терміну кредитування без погіршення кредитної історії і штрафів;
 • оформлення по інтернету, гроші отримуєте на карту;
 • перевірка заявки за 5 хвилин автоматичною системою;
 • мінімум необхідних документів: паспорт, ідентифікаційний код;
 • довідка про доходи не потрібна;
 • мікрокредити – один з найпростіших шляхів для виправлення кредитної історії;
 • гарантії, включаючи порука, контакти роботодавців та завдатки, не потрібні.

Приклад розрахунку типового мікрокредитування, якщо користувач оформляє перший кредит онлайн Miloan під 0,01%: в компанію звертається потенційний клієнт Сергій. Реєструється через сайт компанії, отримує схвалення на суму в 10 000 грн. Через місяць, з огляду на відсотки, повертає 10 030 грн. Фінансова допомога в непростій ситуації коштувала Сергію 30 грн.

Недоліки

Чому можна зустріти в інтернеті негативні Мілоан відгуки:

 • деяким користувачам недостатньо максимально запропонованого терміну кредитування – і дійсно, адже на рік і більше позичити гроші в МФО проблематично;
 • низька ймовірність позики, якщо кредитна історія сильно зіпсована попередніми простроченням;
 • процентна ставка 0,01% діє тільки на перший мікропозик;
 • більше 15 000 грн при першому позику не одержати.

До недоліків можна приписати ще й чималі штрафи в разі прострочень, але при виконанні зобов’язань вони не нараховуються.

Як взяти кредит в Мілоан

Процедура оформлення проходить в інтернеті: заходите на сайт МФО, подаєте заявку, отримуєте гроші на банківську карту. На заповнення анкети вистачає 15 хвилин, якщо ви впевнено володієте комп’ютером. Перевірка заявки за 5 хвилин. Онлайн-відправка грошей в разі схвалення відбувається миттєво.

Повертаєте позикові кошти через особистий онлайн-кабінет або інтернет-банкінг. Якщо зручніше повернути гроші готівкою, використовуйте платіжні термінали або банківські каси, відправивши заборгованості за реквізитами р / с мікрофінансової організації.

Вибір суми і терміну кредиту

Зайшовши на сайт компанії Мілоан, на першому розвороті екрану здасться онлайн-калькулятор. Розрахувати, скільки буде коштувати Мілоан кредит на карту можна за пару натискань. Перемістіть повзунок спочатку на бажану суму позики: від 500 до 15000 грн, потім на відповідний термін кредитування.

Автоматично працююча система миттєво прорахує плату за користування кредитними коштами за обраними вами умов. Якщо пропозиція вас влаштовує, натисніть на відповідну кнопку для переходу до реєстрації на сайті.

Авторизація / Реєстрація в особистому кабінеті

Звертаючись в мікрофінансову організацію Miloan вперше, позичальник реєструється: вказує прізвище, ім’я, по батькові, номер ідентифікаційного коду і контакти. Двома галочками новачок підтверджує свою згоду на обробку персональних даних та отримання на емейл спеціальних акційних пропозицій від МФО.

Всі дані, які вносить користувач при реєстрації, залишаються конфіденційними. Мікрофінансових організація не має права ділитися ними з іншими МФО, поки позичальник дотримується всі умови кредитування.

Заповнення анкети для отримання кредиту

Після проходження базової реєстрації, щоб оформити кредит на карту Miloan в той же день, потенційний клієнт заповнює анкету. Перевага МФО перед банком в тому, що не потрібно їхати в відділення. Клієнти Мілоан не варті в чергах, вони заповнюють запитувану інформацію по інтернету.

В анкеті є поля, пов’язані з датою народження, місцем проживання та працевлаштуванням. Офіційно підтверджувати доходи не потрібно, достатньо заповнення даних в анкеті.

Готова анкета перевіряється кредитним роботом – автоматичною системою. Помилки через людський фактор при автоперевірка виключені.

Отримання бажаної суми позики

Чим менше сума запрошуваного мікрокредиту, тим більше шансів його отримати. Імовірність оформлення мікропозик для кожного користувача відрізняється, так як розраховується індивідуально. На неї впливають сотні факторів, які враховує при перевірці робот.

При повторних зверненнях, якщо позичальник дисципліновано виконував договірні зобов’язання при першому позику, ризик відмови майже виключений. Причому постійні клієнти отримують потрібну суму позики швидше новачків за рахунок того, що дані їхніх анкет вже внесені в базу даних.

Способи повернення мікропозик

Кредит онлайн на карту Мілоан можна погашати рівними частинами або ж достроковим поверненням. У МФО немає відділень для прийому клієнтів, тому повернути взяті фінанси можете віддалено.

Через сервіс Приват24

Клієнти ПриватБанку можуть погашати заборгованості через сервіс Приват24. Для відправлення платежу знадобляться тільки реквізити розрахункового рахунку компанії Мілоан. За допомогою інтернет-банкінгу кошти надходять кредитору майже моментально. Висока швидкість зарахування фінансів допомагає уникнути випадкових прострочень (як у випадку з багатьма іншими способами повернення грошей).

Для зручності оплати заборгованостей можете налаштувати автоматичну відправку коштів рівними платежами з певною періодичністю.

Через термінал Приватбанку

Якщо зручніше погасити заборгованості по мікрокредитів готівковими коштами, використовуйте термінали ПриватБанку. Комісія за послуги – від 2 до 50 грн, залежно від суми погашення.

Картою через сайт без авторизації

Щоб закрити фінансові зобов’язання по мікрокредитів, необов’язково авторизуватися на сайті. Щоб погасити в Miloan мікропозик, досить ввести номера договору і карти, з якої відправляєте платіж.

Оплата через особистий кабінет

Найпростіший спосіб погасити заборгованості по позиці – вирішити задачу через особистий онлайн-кабінет на сайті: заходите, робите пару кліків – гроші надходять на рахунок кредитора.

Програма лояльності в Miloan

Кредитуватися в Мілоан можна не тільки в рамках стандартної відсоткової ставки. Платити за користування позиковими засобами можна менше, скориставшись цифровими промокодом. Знайдете їх в розділі «Акції» на сайті компанії, в соцмережах або в друкованих виданнях, де рекламується Мілоан: журнали, газети.

Що дають промокодом:

 • знижують процентні ставки – платите менше за користування кредитом;
 • збільшують розмір позики – позичаєте більше грошей, ніж інші;
 • продовжують термін кредитування – повертаєте борг пізніше.

Промокодом корисні для отримання більш вигідних умов кредитування. Новим позичальникам використовувати їх немає сенсу, так як процентна ставка отже знижена до 0,01%. Промокодом актуальні для постійних клієнтів.

Які бувають промокодом:

 1. Іменні – видаються індивідуально окремим користувачам через SMS-повідомлення.
 2. Багаторазові – публікуються в акційних розсилках, доступні всім постійним клієнтам, які на них підписані.

Щоб зайняти гроші на більш вигідних умовах, зробіть прості дії:

 • скопіюйте отриманий / знайдений промокод;
 • при оформленні мікропозик вставте промокод у відповідне поле;
 • ось і все – кредитуєте на більш вигідних умовах.

Що робити при відмові від отримання позики

Відмови в отриманні мікропозик в потрібних розмірах приходять рідко. Універсального засобу для вирішення питання немає. Сказати, що саме робити в цій ситуації складно, адже у кожного позичальника причина відмови буде своєї. Подальші рішення для виправлення ситуації приймайте, визначивши, через що могли не отримати позику.

Можливі причини відмови:

 • проблеми з кредитною історією: тривалі прострочення, перебування в чорному списку кредитного бюро;
 • випадкове або навмисне вказівку неправдивої інформації про себе;
 • подача заявок одночасно в кілька МФО;
 • невідповідність вимогам: віком, громадянством і т.д.

Пролонгація кредиту в Мілоан

Якщо позичальник розуміє, що не встигає повернути позикові кошти своєчасно, тобто спосіб уникнути штрафів – пролонгація. Ця опція зручна тим, що допомагає продовжити термін дії кредитного договору прямо з особистого кабінету на сайті.

Принцип роботи: взяли кредит на місяць, розумієте, що ні повернете в термін гроші, продовжуєте заздалегідь кредитний договір за допомогою пролонгації. Доступна тривалість пролонгації в Мілоан становить до 15 днів. Якщо ви звертаєтеся за кредитом вперше, то після продовження договору почне діяти стандартна процентна ставка. Подробиці можна дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Виникнення прострочення в МФО (Miloan)

Несвоєчасне погашення мікропозик призводить до таких наслідків:

 • погіршення кредитної історії;
 • нарахування штрафів і пені;
 • зниження ймовірності того, що МФО схвалить мікропозик в майбутньому.

Щоб цього уникнути, майте на увазі, що завжди можна підстрахуватися зручною послугою – пролонгацією. З нею погашення платежів по кредиту пройде без додаткових витрат.

Відгуки про Мілоан

Ще один спосіб, щоб краще пізнати компанію-кредитора, прочитати відгуки про неї на спеціальних неупереджених сайтах в інтернеті. В цьому аспекті у Мілоан все впорядке, так як мікрофінансових організація користується позитивною репутацією в Україні.

Інші теми

image

Це я - Фінансова Подушка!

  Нарешті я тут та готова бути Вашим надійним помічником у фінансових справах 🤩   ...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції VIP Sweet Rewards!

Ми раді повідомити імена щасливчиків, які стали переможцями нашої акції: 1. Чугай Н.В. 2. Че...

Детальніше

image

Переможці акції "Здійснюйте мрії за наш рахунок!"

Вітємо з неймовірним успіхом та вдалим виграшем! Ви - справжні чемпіони, які заслужено зайняли призо...

Детальніше

image

Обрали перших 10 клієнтів, яким списали відсотки!

1. Вишковець Тетяна М. 2. Стричак Ігор Б. 3. Хомутовська Оксана В. 4. Туманов Олег В. 5. Кар...

Детальніше

image

Як дізнатися, чи є у людини кредити?

Щоб дізнатися, чи оформлений на людину кредит, можна звернутися з відповідним запитом до Бюро Кредит...

Детальніше

image

Чи можуть взяти кредит на чужий паспорт?

Деяких клієнтів цікавить питання, чи можна взяти кредит на чужий паспорт? Слід визначити, що це дост...

Детальніше

image

Найдорожчі валюти світу

Деяких людей цікавить питання, яка сама дорога валюта в світі. Треба зауважити, що найдорожча валюта...

Детальніше

image

Як перевести гроші з мобільного рахунку на банківську картку київстар ?

Всі ми давно звикли, що для поповнення рахунку мобільного телефону треба перевести гроші з банківськ...

Детальніше

image

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

У більшості випадків банки та інші фінансові організації надають кредити під заставу або на основі...

Детальніше

image

Вітаємо переможців акції "Неймовірна весна - подарунки принесла!"

Нарешті це збулось! Ми розіграли всі подарунки, які обіцяли, тому, зустрічайте переможців! 1 м...

Детальніше

image

Знижка -30% в мобільному додатку!

Нам важливо надавати високоякісний сервіс з гнучкими умовами кредитування. Встановіть наш мобільний ...

Детальніше

image

Що таке ідентифікація?

Як часто ви стикалися з проханням "пройдіть ідентифікацію" і не знали, що це означає та для чого пот...

Детальніше