Кредит від Moneyveo

14.12.2020
Кредит від Moneyveo

Умови кредитування в Moneyveo

Пропозиції для клієнтів, які беруть кредит в Манівео вперше:

 

За кредитним продуктом «Smart» За кредитним продуктом «Comfort»
Розмір позики 100-17000 грн 10000-17000 грн
На який період позичаєте гроші 1-30 днів 8-18 тижнів
З якої процентної ставці 0,01% за день користування позикою 0,65%
У разі прострочення збільшення ставки аж до 3,66% ставка може вирости до 3,66% – змінюється в залежності від умов кредитування
Формат зарахування позики грошовим переказом грошовим переказом
Допустимий вік позичальників 18-90 років 18-90 років
Необхідні документи паспорт, ІПН паспорт, ІПН
Пролонгація (можливість продовжити договір без штрафів) передбачена передбачена
На що можна витратити на будь-які цілі: термінові покупки, оплата комунальних послуг, повернення боргу тощо. на будь-які цілі: ремонт техніки або авто, невідкладне лікування, навчання дитини та ін.

Для прикладу розрахуємо можливі умови кредитування. Якщо при першому зверненні в Манівео взяти кредит на 10 000 грн під 0,01%, а повернути гроші через десять днів, то оплата за користування позикою складе 10 грн. Зайнявши 10 000 грн, повернете 10 010 грн – майже безкоштовно.

Щоб отримати практично безвідсотковий мікропозик в цій організації, не потрібно нікуди їхати. Подача заявки на мікропозик в цьому випадку відбувається віддалено. У момент необхідності термінового кредитування клієнт може перебувати в будь-якій точці України. Moneyveo приймає заяви від позичальників з Києва, Дніпра, Харкова і будь-яких інших міст нашої країни.

Клієнти, які вже успішно погасили перший мікропозик в цій компанії, отримують розширені умови кредитування: збільшується сума можливої ​​позики і термін, протягом якого її необхідно повернути. Постійним клієнтам стане доступний кредит онлайн в Манівео на суму до 30 000 грн.

При повторних зверненнях компанія встановлює розмір процентної ставки індивідуально під кожного користувача. Умови для вас на другий і наступні позики можна побачити в особистому кабінеті після першого успішно погашеного позики в Манівео.

Хто може взяти в Манівео кредит онлайн на карту за вказаними вище умовами:

Умови кредитування в Moneyveo розглянули, тепер перейдемо до докладного вивчення позитивних і негативних сторін цієї МФО.

Переваги та недоліки кредитування в Манівео

Плюси отримання позики в Moneyveo:

 1. Можливість зайняти до 17 000 грн при першому зверненні.
 2. Мінімальна процентна ставка для нових клієнтів – 0,01%.
 3. Кредитування у офіційно зареєстрованою компанії, що працює відповідно до стандартів комітету Нацкомфінпослуг.
 4. Підстраховка фінансами в будь-який час доби – можете подати заявку на мікропозик навіть о другій годині ночі і отримати гроші вже через 5 хвилин.
 5. Мінімальні вимоги – позичити гроші можна навіть з поганою кредитною історією і не знайдені офіційної роботи.
 6. Дистанційне оформлення мікропозик з будь-якої точки України.
 7. Прозорість умов – кожен пункт кредитного договору можна обговорити з менеджером і отримати докладну консультацію.
 8. Для отримання позики потрібно всього два документи.
 9. Автоматична перевірка заявок на мікропозик – дає можливість позичати гроші в будь-який час доби і отримувати їх протягом 5 хвилин після подачі інтернет-заяви.
 10. Захист особистих даних – все зазначені при реєстрації дані залишаться засекреченими.

До мінусів отримання позики в цій МФО віднесемо те, що вже з другого звернення перестає діяти процентна ставка 0,01%, при простроченнях нараховуються великі штрафи. Ще до недоліків компанії можна зарахувати те, що в цій МФО не можна позичити гроші готівкою, а також невеликий термін кредитування – нові клієнти можуть кредитуватися не більше ніж протягом місяця. Якщо повернути гроші вчасно не вдасться, можна скористатися пролонгацією – продовженням договору ще на місяць.

Як взяти кредит в Манівео

Мікрокредитування в цій компанії проходить дистанційно. Все просто: заходите на сайт, вибираєте умови, подаєте заявку. Якщо Moneyveo кредит вам схвалить, зарахування фінансів відбудеться майже миттєво.

Встановити індикатори суми і терміну

У Манівео взяти кредит онлайн можна цілодобово. Щоб почати роботу з онлайн-сервісом Moneyveo, перейдіть на сайт компанії. На головній сторінці ви побачите вбудований кредитний калькулятор. Встановіть на ньому ту суму кредитування, яку хотіли б зайняти. Потім вкажіть бажаний термін – протягом нього поверніть гроші в МФО, щоб не платити штрафи.

Виставивши повзунки в потрібне положення, ви побачите дату закінчення кредитного періоду, сума позики, вартість послуги і підсумкову суму до повернення. Якщо запропоновані умови вас влаштовують, подайте заявку.

Надіслати заявку на розгляд

Наступний етап отримання Манівео кредиту на карту – реєстрація.

Тут ви вказуєте особисті дані, адреса, інформацію про працевлаштування, платіжні реквізити та контакти. Щоб прискорити прийняття рішення щодо видачі мікропозик, пройдіте ідентифікацію даних через сервіс BankID НБУ. Авторизуйтесь і в Facebook за допомогою передбаченої спеціальної кнопки – так підвищите шанси на схвалення заявки.

Важливий момент: вводите всі дані на українській мові. В іншому випадку кредитний робот (автоматично працююча система) може порахувати, що в анкеті допущені помилки, так як він ретельно буде порівнювати дані з паспортом / ID-картою позичальника.

Верифікувати банківську карту

На етапі вказівки даних в анкеті пройдіть верифікацію. Це процедура необхідна для підтвердження того, що в поточний момент взяти кредит на карту Манівео намагаєтеся саме ви. Вона дозволяє мікрофінансової організації бути впевненою в тому, що до неї звертається немає шахрай, а дійсний власник зазначеного банківського рахунку.

Що з себе являє верифікація? Це тестове списання коштів з рахунку. Система проведе операцію автоматично, вам залишиться лише підтвердити її в мобільному додатку вашого банку.

Як правило, при верифікації з рахунку списується мінімальна сума – близько 1 грн.

Отримати бажану суму

Коли ви відправите заявку, її протягом 5-10 хвилин перевірить кредитний робот компанії. Якщо в результаті автоматичної перевірки ви отримаєте позитивне рішення від МФО, то потрібна сума позикових коштів надійде на карту.

Процедура перерахування грошей від мікрофінансової організації позичальникові проходить зазвичай майже миттєво. Цим мікрокредитування в МФО позитивно відрізняється від звернення за позикою в банки. Тут все проходить швидше і простіше – ви економите час, оформляючи мікрокредит на потрібну суму.

У Манівео оформити кредит по інтернету можна за 20-30 хвилин.

Що робити при відмові на запит кредиту

У деяких випадках мікрофінансові організації відмовляються видавати мікрокредит позичальнику. Щоб зрозуміти, що робити в разі відхилення заявки, потрібно розуміти причини, з яких це сталося.

Через що у позичальників іноді не виходить оформити мікрокредит:

 1. Дані в анкеті не відповідають тим, що вказані в документах.
 2. Компанії не належить позичальнику, який подавав заявку.
 3. Зазначена при реєстрації карта більше не працює – закінчився термін дії.
 4. Ще не закриті попередні позики.
 5. Позичальник в чорному списку.

Тепер розберемо можливі дії в разі отримання відмови з тієї чи іншої причини.

Введено невірні дані – якщо помилка через неуважність, то при поданні повторної заявки перевірте вказану інформацію у всіх полях: контакти, ПІБ і т.д. Якщо ж справа в умисному вказівці помилкових даних, то в цій ситуації людина може нарватися і на чорний список МФО. Такого клієнтам, які хочуть в Moneyveo взяти кредит без відмови, краще не робити.

Проблеми з картою – якщо закінчився термін дії, потрібно вказувати реквізити іншого картки. Якщо ж була спроба отримати в Манівео кредит онлайн на карту України, яка не належить позичальнику, то тут теж без варіантів. Позичальник повинен володіти зазначеним рахунком.

Чи не закриті попередні позики – в МФО можна оформити кредит онлайн Moneyveo по інтернету, поки не погашений попередній позику.

Проблеми з кредитною історією – намагайтеся закривати мізерні мікропозики, поступово покращуючи КІ. Також важливо погасити всі попередні заборгованості. До речі, вони можуть формуватися через помилки або шахрайства. Перевірте свою КІ через кредитне бюро безкоштовно.

Якщо МФО відмовила видавати мікрокредит, то повторно звернутися за позикою можна через місяць. Якщо вважаєте, що відмова прийшла через технічні помилки сервісу, звертайтеся в техпідтримку.

Способи повернення коштів від Moneyveo

Погасити заборгованість можете зручним вам способом: особистий кабінет на сайті, платіжні онлайн-сервіси, «смарт-гроші», інтернет-банкінг. Готівкою можна повернути борг через касу банку або термінали.

На сайті без авторизації

Це один з найпростіших спосіб погасити заборгованості по мікрокредитів. Просто зайдіть на сайті Moneyveo в відповідний розділ. Потім введіть номер телефону і пройдіть капчу (потрібно ввести код, вказаний на зображенні, щоб система переконалася в тому, що ви не робот). Далі вказуєте реквізити банківської карти і підтверджуєте проведення платежу.

Погасити заборгованість по особистому рахунку в компанії може як позичальник, так і його близькі.

Через онлайн-сервіс з комісією

Для погашення мікрокредиту можна використовувати платіжні онлайн-сервіси. Вони зазвичай вимагають додаткових витрат, так як припускають проведення платежу з комісією 2-4%. Враховуйте це при відправці коштів. Для повного погашення платежу необхідно зараховувати на рахунок всієї закріпленої договором суми. Якщо до кредитора своєчасно не дійде навіть пара гривень, будуть нараховуватися штрафи.

Повернути позику по інтернету можна через платіжні сервіси PayHub, MyPay, EasyPay, iPay.ua, Portmone.com.

Через опцію Київстару “Смарт-гроші»

У Київстару передбачений спеціальний сервіс «Смарт-гроші». Там виберіть відповідний розділ і знайдіть назву цієї організації. Після цього залишиться тільки ввести номер мобільного телефону і суму погашення.

Гроші спишуться з рахунока, прив’язаного до вказаним номером телефону. Ви зможете відразу побачити комісію, яку бере сервіс за грошовий переказ.

Послуга доступна абонентам передплаченої форми обслуговування.

Через інтернет-банкінг

Якщо ви користувач великого українського банку на кшталт ПУМБ або Привату, можете скористатися їх інтернет-сервісами. В режимі онлайн оплатіть заборгованості, авторизувавшись в особистому кабінеті, наприклад, на сайті Приват24.

У терміналах і відділеннях

Якщо вам зручніше повернути заборгованості готівкою, то є два варіанти, як це можна зробити: платіжні термінали або банківські відділення. Мінус обох способів в тому, що доведеться їхати в банк або місце, де розташовані термінали.

Пролонгація в Манівео

Якщо у вас вийшло в Манівео Україна взяти кредит на картку, головне тепер – вчасно його повернути. Це допоможе уникнути переплат у вигляді штрафів і пені. Пролонгація дозволяє на один місяць продовжити термін дії кредитного договору. Скориставшись цією послугою, поточна кредитна програма просто триватиме ще на 30 днів. Відсотки по мікропозик залишаться тими ж.

Що потрібно щоб взяти кредит онлайн Манівео прямо зараз – зайти на сайт, заповнити онлайн-анкету та подати заявку.

Розрахувати кредит