Кредит від MyCredit

14.12.2020
Кредит від MyCredit

Основні умови отримання кредиту в MyCredit

Пропозиція для нових клієнтів компанії, які збираються взяти кредит в MyCredit вперше:

Скільки займають нові клієнти 100-6000 грн
На який термін 1-64 дня
Чи можна отримати безвідсоткову позику да, при виборі певних умов кредитування (розрахувати процентну ставку допоможе онлайн-калькулятор на сайті)
Додаткові бонуси Кешбек 100 грн
З скільки років можна подати заявку Мінімальний вік – 18 років, Максимальний – немає обмежень

Якщо ви вже успішно погасили перший мікрокредит в компанії, то отримуєте розширені умови кредитування. При повторних зверненнях зможете взяти в MyCredit онлайн кредит на суму до 15 000 грн.

Щоб подати заявку на кредитування в цій мікрофінансової організації, не потрібно залишати межі комп’ютера. Це не середньостатистичний банк, де за отриманням кредиту клієнти їдуть в банківське відділення. Для подачі заявки в МФО MyCredit потрібен лише комп’ютер з доступом до інтернету, банківська карта, телефон і два документа під рукою, щоб заповнити їх реквізити в анкеті.

Клієнти МайКредіт займають гроші на будь-які цілі: навчання дитини, комунальні послуги, оренда квартири, термінова покупка, невідкладне лікування, повернення старого боргу, підстраховка на побутові витрати до зарплати.

Переваги оформлення кредиту в МайКредіт

Процентна ставка

При зверненні в цю мікрофінансову організацію мінімальна процентна ставка становить 0%. На неї можна розраховувати, коли займаєте до 4950 грн на 1 день. Чим більша сума і довше термін, тим вище відсотки за користування позиковими засобами.

Новим клієнтам компанія дає можливість кредитування в одному з двох форматах:

Процентна ставка може змінюватися при виборі інших умов кредитування. Щоб дізнатися вартість послуг в вашому конкретному випадку, скористайтеся кредитним калькулятором. Він доступний на першій сторінці сайту компанії.

Процентна ставка для клієнтів, які звертаються повторно, розраховується індивідуально. На неї впливає дисциплінованість позичальника при поверненні попередніх кредитів в цю МФО.

Як оформити мікрокредит в MyCredit

Велика перевага мікрофінансової організації МайКредіт – можливість дистанційного позики. Прямо по інтернету можна скористатися фінансовою підтримкою, чи не звітуючи куди і скільки грошей ви збираєтеся витратити. При першому зверненні за користування цією послугою навіть не доведеться практично нічого платити.

Щоб зайняти гроші у МФО MyCredit, зробіть 5 простих дій:

  1. Зайдіть на сайт компанії.
  2. Виберіть бажані умови: суму і термін позики.
  3. Якщо розмір відсотків по кредиту вас влаштовує, натисніть кнопку «Отримати гроші».
  4. Введіть номер телефону, а потім код, який на нього прийде.
  5. Заповніть онлайн-анкету і подайте заявку на розгляд.

Всі заявки в МФО MyCredit розглядає кредитний робот – автоматично працююча система. Це скорочує час на обробку анкет. Позичальник отримує відповідь від компанії вже через 5 хвилин після відправки заявки. Гроші зараховуються на карту відразу ж після того, як кредитний робот схвалить надійшло звернення.

Які можуть бути особливості заповнення анкети:

Верифікація – тестова транзакція, яка необхідна, щоб підтвердити той факт, що ви – власник зазначеної банківської карти. В цьому випадку з рахунку знімається приблизно 1 грн, яка потім відразу ж повертається на баланс.

Заповнення реквізитів документів – везти їх особисто нікуди не потрібно, достатньо фотографії та віддаленого заповнення даних.

Правдивість і точність заповнення даних – кредитний робот може відповісти на заявку відмовою, якщо помітить неточність в ПІБ, даних документів, контактах,платіжні реквізити. Відмовити користувачеві можуть як через навмисну ​​спроби ввести МФО в оману, так і при допущенні випадкових помилок через неуважність.

Цифровий підпис – вказуйте активний номер телефону, до якого є доступ. На нього компанія відправить код підтвердження – спрощена альтернатива цифрового підпису.

Активна банківська карта – вона повинна бути оформлена на ім’я позичальника. Взяти кредит на іншу людину в МФО МайКредіт не можна.

Партнерська програма яку пропонує МФО

Позичальник може не тільки кредитуватися в MyCredit, а й заробляти разом з цією мікрофінансової організацією. Для цього потрібно брати участь в партнерській програмі цієї МФО під назвою «Приведи друга».

За яким принципом працює ця програма:

Зробіть перші кроки в партнерській програмі шляхом пропозиції послуг MyCredit друзям, родині, знайомим.

Процес погашення позики

Простий спосіб погасити взятий в MyCredit кредит – оплатити через особистий онлайн-кабінет на сайті. Він доступний після реєстрації в цьому онлайн-сервісі. Принцип погашення заборгованостей в особистому кабінеті простий: перейшли у вкладку «Мої кредити», вибрали пункт «Погашення», поповнили рахунок через банківську карту.

У чому переваги повернення грошей через особистий кабінет:

Основні причини відмови при отриманні кредиту в MyCredit

У мікрофінансової організації максимально лояльні вимоги – не потрібні довідки про доходи, контакти роботодавців, порука, застави. У компанії MyCredit взяти кредит онлайн можуть користувачі старше 18 років, які мають українське громадянство.

Чому МФО відмовляє позичальникові:

Відгуки про MyCredit

У MyCredit кредит онлайн на карту оформили тисячі українців. Наступним можете стати ви, але краще спершу самі переконаєтеся в тому, як ця МФО виконує зобов’язання. Можливий засіб для цього – прочитати відгуки в інтернеті.

Їх ви можете знайти на спеціалізованих сайтах, де публікують коментарі ті, хто вже проходив через погашення мікропозик в МФО.

Відгуки про MyCredit підкажуть більше про якість і вартості обслуговування в цій компанії, а також про те, наскільки сумлінно вона слід заявленим спочатку умов. Про МФО MyCredit в інтернеті здебільшого нейтральні відгуки. Одних людей компанія виручила, інші на неї розлючені через великі відсотків і величезних штрафів за прострочення.

Розрахувати кредит