Рефінансування мікропозик в МФО

27.08.2021
Рефінансування мікропозик в МФО

При виникненні труднощів з погашенням кредиту можна скористатися послугою рефінансування мікропозик. Перекредитування дозволяє уникнути серйозних проблем, що виникають на тлі неоплачених боргових зобов’язань. Йдеться про пені, штрафи, психологічний пресинг з боку колекторів тощо. Вони накопичуються, і в результаті людина потрапляє в глибоку боргову яму. Вибратися звідти вдається рідко, адже це тривалий і копіткий процес, що вимагає повного занурення в питання.

Багато мікрофінансових організаціїй готові простягнути руку допомоги клієнтам, пропонуючи різні способи вирішення проблеми. Найбільш поширений варіант пролонгація (продовження) кредитного договору. Наприклад, МФО Є-гроші пролонгує кредити на 10, 20 або 30 днів. Активуючи послугу, клієнту необхідно сплатити лише нараховані відсотки і 25% від тіла кредиту. 

Що стосується перекредитування в МФО, нерідко саме цей варіант виявляється єдино вірним. Чому так відбувається і як отримати рефінансування, поговоримо в цій статті.

Як працюють МФО

МФО відносяться до організацій комерційного типу, головна мета яких отримання прибутку. Спосіб, який використовується для її досягнення, полягає у видачі відносно невеликих сум в борг під відсотки. На відміну від банків і інших фінансових установ, МФО практично не перевіряють платоспроможність клієнтів. Мікропозику можна оформити протягом півгодини, надавши всього два документи паспорт і ІПН. 

Тому послугами таких організацій користуються люди, яким терміново потрібна фінансова допомога на короткий проміжок часу.

Однак за уявною простотою кредитування ховаються:

Крім того, організації по мікропозикам можуть передавати борги найбільш злісних неплатників в колекторські агентства. Завдання колекторів будь-якими способами змусити людину виплатити заборгованість з урахуванням відсотків, що набігли і штрафів. 

Тому методи вибираються не найприємніші. Цього можна уникнути, добропорядно виконуючи зобов’язання перед МФО (вчасно повернути отриманий кредит на карту, не чекаючи нарахування пені та штрафів).

Хто може рефінансувати мікропозики в Україні

Якщо врегулювати питання щодо боргу з мікрофінансовою організацією не вдається, можна спробувати перекредитувати мікропозику в інших МФО або банках. 

Дану послугу надають багато фінансових установ, висуваючи ряд вимог до клієнтів і враховуючи наявність прострочень по платежах.

Зокрема, банки готові рефінансувати боргові зобов’язання:

Якщо клієнт не підходить по більшості з цих критеріїв, то в перекредитації мікропозики йому буде відмовлено. Однак впадати у відчай не варто, адже існують інші установи, готові попіклуватися про нових клієнтів, що мають відкриті кредити з простроченням. Однак основною послугою, яку надає наша МФО, залишаються мікропозики. Ми висуваємо мінімум вимог і лояльно ставимося до позичальників. Наприклад, нові клієнти можуть оформити у нас кредит під 0%.

Зокрема, наша МФО може розглянути вашу заявку на рефінансування і запропонувати найбільш дієві способи вирішення проблеми.

Переваги МФО перед банком

Звернутися за послугою рефінансування мікропозик з простроченням в Україні можна в банк або МФО. Різні організації висувають різні вимоги до клієнтів, а також пропонують відмінні один від одного умови перекредитування.

Якщо у вас немає прострочень і кредити відкриті в 1 або 2 МФО, вигідніше буде звернутися банк. Вони пропонують нижчу відсоткову ставку і великі терміни кредитування. 

У той же час, висувають безліч вимог і мають високий відсоток відмов. МФО більш лояльні в плані вимог, прострочень і необхідного пакету документів. До того ж, ми надаємо можливість оформити кредит 24 на 7. У який би час доби не знадобилися гроші, ви завжди можете звернутися в нашу МФО. Оформити кредит онлайн на карту 10000 грн можна без довідки про доходи. Досить тільки паспорта та ІПН, а точніше — скан-копій цих документів.

Стандартні банківські умови:

На яких умовах можна перекредитуватися в МФО:

Зверніть увагу! І банк, і МФО зобов’язані перевірити вашу кредитну історію в УБКІ. Тому наполегливо рекомендуємо не допускати прострочень по регулярних платежам.

Мікрофінансові організації видають позику на карту з автоматичним схваленням. Це означає, що процедура кредитування здійснюється віддалено при наявності всього двох документів — паспорта та ІПН.

Як отримати рефінансування мікропозики

Щоб рефінансувати борги в МФО, необхідно відповідати наступним критеріям:

Які документи потрібні для перекредитування:

Підвищити шанси на термінове рефінансування мікропозик можна запросивши співпозичальника або поручителя, які мають чисту кредитну історію. Наявність майна, яке можна представити у вигляді застави, також є великим плюсом. Звертаючись за послугою в МФО, додаткова підстраховка часто не потрібно.

Як видно, у перекредитування є свої нюанси, які багато в чому залежать від обраної організації. Однак часто саме ця послуга дозволяє клієнтам врятуватися від нескінченних боргів.

Розрахувати кредит