Що таке тіло кредиту

20.10.2020
Що таке тіло кредиту

На належному рівні тема фінансової грамотності не освітлюється ні в школах, ні в університетах (непрофільних) нашої країни. З огляду на цей факт, ви навряд чи чули в повсякденних розмовах згадку про те, що таке тіло кредиту. Розберемося ж детальніше в цьому понятті, щоб ви могли усвідомлено і впевнено користуватися банківськими послугами.

Тіло кредиту – ті гроші, які позичальник бере у банку або МФО в борг. Все, що накапає як плата за користування кредитними коштами, до цього поняття не відноситься.

Що не входить в тіло кредиту

В принципі з попереднього абзацу ви вже дізналися відповідь на питання, яким цікавилися. Щоб уникнути плутанини, внесемо додаткові уточнення.

Що не включає в себе тіло позики:

Щоб уточнити розмір тіла кредиту, ви можете відкрити умови кредитного договору. Немає можливості? Тоді запитайте у кредитора виписку з особового рахунку.

Користувачі Є-Гроші можуть подивитися умови кредитного договору в особистому онлайн-кабінеті.

Через що може змінюватися розмір тіла кредиту

Поки діє кредитний договір, позичальник зобов’язаний виплачувати відсотки за користування позиковими засобами і саме тіло боргу. Розміри останнього можуть змінюватися. На цей фактор впливає та форма оплати, яку вибрав позичальник при підписанні кредитного договору. Їх може бути дві: диференційована і аннуїтетна. Розглянемо нижче особливості кожної з них.

Диференційований формат оплати включає в себе зменшення тіла кредиту. Воно стає менше рівно на ту суму, яку позичальник вносить при черговій виплаті.

Аннуїтетний формат оплати (виплати рівними частинами) передбачає спочатку повернення відсотків за кредитування. Починаючи з 2-ї половини терміну, зменшується вже тіло кредиту.

Як виплачувати тіло кредиту без відсотків

У деяких випадках позичальник має право уникнути сплати відсотків, повертаючи при цьому лише основний борг. Це абсолютно легальні способи, які пропонують самі фінансові організації.

3 ситуації, коли це можливо:

За фінансовою підтримкою можете звернутися в E-Groshi. Займіть до 10000 грн на 1-30 днів. Платити за користування грошима не потрібно. Ви оформляєте мікропозик без відсотків і додаткових комісій, повертаючи протягом місяця лише тіло кредиту.

Якщо оформити кредит під 0 відсотків на карту в Україні в МФО Є-гроші, можна не переживати про зміну розміру тіла кредиту. Яку суму клієнт отримав в позику, таку і повертає по закінченню терміну дії кредитного договору.

Детальну інформацію можна дізнатися у відповідних розділах сайту або у менеджерів.

Розрахувати кредит