Партнерська програма «Приведи друга»

Взяти участь в акції

Партнерська програма «Приведи друга»

Клієнти E Groshi не тільки завжди знають куди звернутися за фінансовою підтримкою. Ми надаємо грошові позики на дуже вигідних умовах, часто організовуємо акції та розіграші цікавих призів. А тепер ми вирішили дати нашим улюбленим клієнтам можливість підзаробити. Для цього достатньо просто розповісти своїм друзям про нас!

Ми пропонуємо вам перейти на новий етап співпраці — партнерство. Діліться своїм досвідом знайомства з E Groshi, рекомендуйте нас своїм друзям, і отримуйте гроші! Кожен новий друг принесе вам 200 грн.

Деталі програми

Заробляти за допомогою E Groshi дуже просто!

  • Якщо ви вже користувалися послугами нашого сервісу (хоча б один раз) і успішно погасили заборгованість — ви вважаєтеся нашим постійним клієнтом і можете брати участь в акціях та партнерських програмах.
  • Щоб отримати 200 грн за запрошеного друга, потрібно, щоб він користувався позикою хоча б 3 дні. Друг зможе вирішити свої фінансові питання перед зарплатою, ви ж зможете заробити! Вигідно для всіх!

Важлива інформація! Якщо ваш друг вже є клієнтом сервісу, або зареєстрований на сайті, кошти за запрошення не нараховуються.

Є два способи запросити друга оформити кредит: 1. У розділі «Приведу друга» в вкажіть телефон друга – і йому прийде смс-повідомлення з пропозицією взяти кредит в сервісі  Є-гроші. Не більше ніж три смс на добу. 2. Опублікуйте ваше партнерське посилання в соцмережі, на форумі, у блозі або на будь-якому іншому онлайн-ресурсі. Отримати посилання можна в розділі «Приведу друга».

Як отримати гроші?

Після того, як ви та ваш друг виконаєте всі умови програми, гроші будуть зараховані на ваш рахунок. Один раз на тиждень, кожного четверга  вони будуть зараховані на зазначену вами банківську карту.

Для отримання грошей, важливо врахувати наступне:

  • Кошти зараховуються на рахунок після того як ваш друг виконав всі умови партнерської програми;
  • Прив’яжіть в кабінеті карту будь-якого українського банку і встановіть їй статус «основна»;
  • Важливо, щоб у вас не було ніяких заборгованостей. В іншому випадку кошти будуть зараховані, після погашення заборгованості чи закриття реструктуризації.

В особистому кабінеті можна відстежувати сумму,  яка розрахована за участь у даній Акції.

Ну що, друзі, готові перейти на новий етап наших відносин і стати партнерами? Ми вже так! Тому бажаємо вам удачі й нових фінансових досягнень.

Взяти участь в акції