Шановний клієнте! Ознайомтеся, будь ласка, з нижчевказаною інформацією:

Часом, деякі поняття та терміни здаються нам дуже далекими, відірваними від повсякденного життя. Натомість кожен колись стикався з певними обмеженнями при проведенні фінансових операцій.

Наприклад, з неможливістю переказу певної суми коштів за допомогою терміналу фінансової установи без підтвердження особи. Зупинення переказу у зв’язку із необхідністю подання додаткових документів для встановлення походження коштів. Ліміти на перекази коштів на картку.

Ці прості приклади безпосередньо пов’язані з фінансовим моніторингом.

Що таке фінансовий моніторинг?
Відповідно до положень законодавства, фінансовий моніторинг – це сукупність заходів, що вживаються уповноваженими суб’єктами у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

ТОВ «Фінансова компанія «Є ГРОШІ КОМ» є суб’єктом первинного фінансового моніторингу згідно З Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» оскільки має статус фінансової компанії, включена до Реєстру фінансових установ та отримала відповідну ліцензію на надання фінансових послуг. У зв’язку з цим, зобов’язана на постійній основі здійснювати перевірку своїх Клієнтів та їх операцій.

Аналізуючи операції, Фінансова компанія, в тому числі встановлює походження коштів своїх Клієнтів шляхом запиту додаткової інформації та документів.
На підтвердження законності походження коштів Клієнта до Фінансової компанії можуть бути подана довідка про дохід за останній рік з місця роботи або банківська виписка за картковим рахунком Клієнта.

Фінансова компанія дуже цінує своїх Клієнтів і прагне забезпечити як їх фінансове благополуччя та технічну зручність взаємної співпраці, зручність у користуванні послугами, так і повне виконання законодавчих вимог при наданні фінансових послуг! Ми за індивідуальний підхід до кожного свого Клієнта та за збереження довготривалих і стабільних правовідносин!

На підставі зазначеного, просимо Вас звернути увагу на нижче приведений алгоритм необхідних дій з метою подальшого успішного користування фінансовими послугами ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ»:

1. Заходьте в особистий кабінет на сайті
2. Переходьте до профілю
3. Шукайте поле Фото додаткових документів (НЕОБОВ’ЯЗКОВО), куди можна додати фото документа
4. Тисніть “Додати”, та завантажуйте довідку про доходи
5. Тепер подавайте заявку з промо KEK50, щоб активувати знижку -50% та продовжити користуватись нашим сервісом.

Розрахувати кредит