Ми відкрились!

Працюємо 24/7 без перерв, вихідних та святкових днів. У нашому сервісі Ви отримаєте кошти миттєво, не витративши жодної хвилини на поїздки, телефонні дзвінки та підготовку спеціальних документів. Увесь процес оформлення відбувається в Інтернеті у віддаленому режимі. Потрібно лише зайти на Наш сайт, заповнити заявку, дочекатися рішення та отримати гроші на картку, а з документів Вам знадобиться лише паспорт, ІПН та карта вашого банка.

Отримати гроші Ви зможете перебуваючи в будь-якій точці України, маючи при цьому, лише доступ до мережі Інтернет.

Поверни менше ніж отримав! Отримуй перший «Кредит Новорічний» до 5 000 гривень з -0,33% ставкою на перші 5 днів на строк до 30-ти днів на Вашу банківську карту. Надається одноразово клієнтам компанії «Фрегат» без довідок про доходи та поручителів. Поспішай отримати до Нового року!

Отримуй наступний кредит «Вигідний для всіх» до 20 000 грн. з 1.99% ставкою та сплачуй через 2 місяці, тільки клієнтам компанії «Фрегат».

Залишити коментар

Iнші статті

Як взяти кредит в інтернеті 0 Чим небезпечні онлайн кредити 0 Як погасити кредит якщо немає грошей 0 Рефінансування мікропозик в МФО 0 Є-гроші зайняли 1-е місце на MFO Summit 2021 0 Є-гроші стали одним з кращих МФО України за версією FinAwards! 0 Чи варто брати кредит 0 Як рахувати відсотки за позикою 0